Opinie o Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. w Kraków

Siema....ktoś tu jest grubo odklejony kto pisze te komentarze!!!!!Jakie ucinanie stawek...o sprzęt się trzeba upominać???Chłopie wejś zejdź na ziemie bo tylko oczerniasz szefostwo!!!! Jak ludzie (usunięte przez administratora) i są leniwi to tak też bedą traktowani. My jak przywozimy sprzęt zepsuty to dostajemy nowy, jak mamy problemy z kasą zawsze się idzie dogadać....więc jak nie pracujesz w Sim to się odpiernicz gościu bo tylko wkurzasz innych!!!!Desperat jakiś do cholery.I jest nas 20 na budowie a nie 3 osoby B (usunięte przez administratora)plus kolejne 40 na innych budowach.Pozdro

Człowiek tig

Jak normalny cywilizowany człowiek , może odpisać w ten sposób na forum wiedząc , że mogą to przeczytać potencjalni przyszli pracownicy? Zero kultury i wychowania , nie wspomnę już o szacunku do drugiego człowieka. Miałem do czynienia niestety z p. Katarzyną w styczniu , która samą prezencją i tonem rozmowy zaprezentowała bardzo niski poziom , kreowała się na szefową, niestety nie wyszło. Szef też trochę furiat , ale szło się dogadać. Zaryzykowałem, bo wiem, że firma jest dobrym płatnikiem wbrew opiniom i odpowiedziałem na ogłoszenie ws pracy ponownie w tamtym tygodniu, odebrała bardzo rzeczowa konkretna i bardzo miła kobietka - na pewno nie ta co tam urzędowała . Jeśli zmieniła się kadra w firmie to idzie to w dobrym kierunku i kto wie, może uda nam się dojść do współpracy .

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.?

Aleksandra

Jak macie problemy z kasą, w jakim sensie? Zdarza się, że wypłaty są po terminie? Czy bardziej chodzi o branie zaliczek? Dość spora grupa na tej budowie, czy to znaczy że firma ma się dobrze?

Kazek Nowy wpis

Chłopie, przestań bredzić. Może was być nawet sto osób na budowie co nie zmienia faktu że każdy z innej firmy. Sim Industry to firma outsourcingowa która wysyła ludzi z różnych firm z kraju na swoje niby projekty, więc jak sobie siedzicie na robocie w kółeczku wzajemnej adoracji to pewnie o tym dobrze wiecie. Fakt jest taki że Sim Industry ma tylko kilku swoich pracowników reszta to zbieranina osób. W teorii może gdzieś tam dla nich pracujecie, ale prawda jest zgoła inna. To zwykły pośrednik który zbiera ludzi z różnych mniejszych firm i wrzuca ich razem na jedną budowę. Później taki ktoś jak tu który tego nie rozumie wchodzi tutaj i wypisuje takie mało trzymające się kupy opinie. Do tego bez ładu i składu. Ciężko się to czyta.

Aleksandra Nowy wpis
@Kazek

Czyli już nie zatrudniają bezpośrednio przez swoją firmę, tylko przez agencję? A jak w takim razie z warunkami pracy, mam tu na myśli wynagrodzenie i umowę, czy jeśli jest się bezpośrednio zatrudnionym przez nich to ma się lepszą pensję i umowę niż przez agencję? Pytam, bo spotkałam się z sytuacjami, że przez agencję to dają mniej na rękę pracownikom i zastanawiam się czy tutaj też tak jest.

Człowiek tig Nowy wpis

Polmos

Prawdziwe opinie sa usuwane ponieważ są nie korzystne dla nich. Bo nie płacą w terminie a pracownika mają w du... i te umowy zlecenia tak zeby pracownik nie mogł walczyc o swoje. Omijajcie z daleka !!!!

Łukasz
@Polmos

Chłopie jak mogę mieć pracownika w D...e jak robili wszystko żeby mieć dla Nas kasę. Zabierz się za porządną robotę a nie ubliżaj firmie która chwilowo miała problemy z przelewami.

Karol2
@Polmos

Zgadzam się , mnie też zalegają z płatnością z przed pół roku.I nie chcą oddać!

@Polmos

Dokładnie. Ja też tutaj wpis zostawiłem. Nikomu nie ubliżając napisałem jak jest. Wpis zniknął.

@Kazek

Szanowny Panie. Jak Pan jest taki wygadany to należało by prawdziwe imię podać a nie anonimowo.Firma ma swoich stałych i pracowników którzy są lojalni a reszta idzie swoją drogą!!!A ty odpisałeś na wiadomość sprzed 3 lat???!!!Moderator likwiduje nie zgodne z prawdą opinie.

Alicja

Czyli z tego co piszesz rotacja w firmie jest spora skoro stałych pracowników wymieniasz tylko trzech? I co to znaczy że kasa się nie zgadza, chodzi Ci o jakieś problemy z płatnościami czy coś innego masz na myśli? No i czy te projekty w innych firmach to w Polsce czy za granicą, na ile czasu się wyjeżdża? Wybacz nie wiem nic o firmie i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej więc tak wypytuję :)

@Alicja

Tak. Kasa się nie zgadza. Umawiasz się na daną stawkę, niby masz wypracowane godziny, ale jak przychodzi do przelewu to jest różnica. Później się głupio tłumaczą że mniej zapłacili, bo "coś" Ciągle trzeba się o wszystko prosić. O wszystko. Mam na myśli pieniądze, narzędzia, itd. Do osoby która tutaj odpisuję z firmy. Nie mam obowiązku się tutaj podpisywać z imienia i nazwiska to raz. Druga sprawa jak bym to zrobił to pewnie by się zaczęły różne nieprzyjemności z waszej strony. Wiem jak traktujecie pracowników. Jak (usunięte przez administratora) które się rzuca z kąta w kąt. Nie pozdrawiam.

Honorata
@Kazek

Czyli od tamtych wpisów w 2018 roku nadal jest tak samo, a Ty nadal pracujesz? :0 To chyba są jednak jakieś zalety tej pracy, bo ja bym w tej inflacji już dawno odeszła, jakby mi przycinali na wypłacie co raz.

@Kazek

Kolejny którego szczypią cztery litery... Ile pracowałeś? Miesiąc? i co pewni pojechałeś na budowę i do tarcia chrzanu niedawaneś a w biurze naopowiadałeś jakim to ty fachowcem nie jesteś, ciągle mamy do czynienia z takimi oszustami, a póżniej wypisują negatywne opinie żeby robić nam pod górkę, nie pozdrawiam

@Honorata

Pracuję długo i nawet w trakcie inflacji szef dał podwyżkę jak zapytałem, maksymalny poślizg jaki małem to może 3-4 dni,

@Honorata

Nie. Ja tam nie pracuje od 2018. Źle mnie zrozumiałaś. Teraz pracuje w Holandii. Mam opłacone mieszkanie kasę co tydzień i 31 euro na czysto, tak więc nie zamierzam już nigdy zniżać się do poziomu jaki prezentuje SIM.

Czy w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

W Firmie Sim Industry pracownicy są odpowiednio traktowani na Święta Bożego Narodzenia.

Dominika
@Pracodawca

a na święta wielkanocne już nie?

@Dominika

Jestem pracownikiem firmy od ponad dwóch lat, firma nie daje bonów/ paczek na Święta Wielkanocne, ponieważ nie ma takiego obowiązku. Pracodawca Sim Industry odpowiednio wynagradza premiowo pracowników bez wyjątków, na Święta Bożego Narodzenia, urodziny, rocznice, docenia w wielu kwestiach. Premie, bony, paczki jest to kwestia indywidualna nie widzę szczerze jako pracownik większego problemu że nie ma na Wielkanoc bonów czy paczek. Nie w każdej rodzinie kica zajączek i rozdaje prezent.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka handlowa - outsourcing pracowniczy.

Czy w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak zatrudniają, Ukraińców, Hindusów i Bangladeszów

Były Pracownik

Firma w porządku, właściwe zarobki i ok atmosfera.Szef też ok ale rozczepany, natomiast sercem firmy jest pani Kasia która jest wymagająca ale bardzo ciepła i pomocna jak trzeba.Pozdrawiam całą firmę

Firma ok,wypłacalna i uczciwa.Fajne kwatery załatwiają.Szefostwo ok szczególnie pani prezes która jest bardzo ciepła i pomaga jak trzeba.Natomiast pani w biurze pyskata i arogancka.

Dziękujemy za opinie Pozdrawiamy

A.

Firma prężnie rozwijająca się wielu projektach zagranicznych oraz w kraju. Wypłaty na czas, kontakt z Szefostwem wzorowy, miła atmosfera, każda osoba zatrudniająca się na danym/ wybranym stanowisku ma możliwość rozwoju oraz nauki. Pracownicy wzajemnie sobie pomagają oraz dbają o kontakty. Warto pracować na SIM :)

spawacz

Zobaczcie sobie ostatni wpis na spawalnictwie !Oczywiście na spawalnictwie blokują negatywne wpisy o firmach Poniewież tam wykupują ogłoszenia, reklamy !Najlepiej patologie opisujcie na tym portalu .

Przezes
@spawacz

Boli cię Panie Burak że karę umowną na Pana nałożyłem? trzeba było być rzetelnym i odpowiedzialnym a nie że z dnia na dzień porzucił Pan pracę i zerwał warunki umowy i proszę nie ubliżać mi od patologii....

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.? Chętnie zatrudniają?

Szanowny Panie w odpowiedzi na pytanie nie zatrudniamy studentów.Przykro Nam.Pozdrawiamy Sedecznie

K.

Firma realizująca ciekawe projekty zarówno w Polsce jak i za granicą. Dobre warunki pracy, wypłaty na czas, miła atmosfera. Polecam

@K.

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy Team Sim industry

Wiktor

@pracodawca a staż u was w firmie jest możliwy? Pozdrawiam.

@Wiktor

Przykro Nam ale nie zatrudniamy na staż pozdrawiamy

Rozczarowany

Już byłem po rozmowach z nimi , wypełnionych dokumentach , na liście do wyjazdu i umówionych szczegółach ,oczywiście Pani sekretarka bardzo wygadana w nawiasie mówiąc na dużo pytań nie potrafiła mi odpowiedzieć gdy dostałem informacje ze na razie Nie bo szukają tylko ludzi z działalnością .Wyraziłem swoje rozczarowany i poczułem się oszukany.Taka była moja przygoda z ta firmo . Ps.Pewnie zaraz będzie odpowiedz tej firmy ale ja napisałem o styczności i podejściu tej firmy

@Rozczarowany

Przykro Nam z powodu Pańskiego rozczarowania za co przepraszamy, w przyszłości będzie się starać nie dopuszczać do podobnych sytuacji

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.?

Witam Serdecznie, Jeżeli chodzi o godziny pracy biura, to od godziny 9:00 do godziny 17:00, co do godzin pracy na projektach są one różne i ustalane przez NAszych klientów jak i zarówno przez managerów projektów Pozdrawiamy

Tragedia. Jak chcecie tam pracować to kupcie cały komplet narzędzi plus cały sprzęt do spawania. To co oferuje ta pseudo firma to porażka a nie profesjonalizm. Samo nazywanie się prezesem daje już do myślenia z kim się ma do czynienia.

@Gość

Witam serdecznie, GOŚĆ najprawdopodobniej pracował gdy struktura firmy była całkiem inna więc wyjaśnię: Tak GOŚĆ ma racje tak było w naszej firmie, że brakowało sprzętu bo zajmował się tym sam szef który oprócz tego zajmował się stu innymi rzeczami i często przez pomyłkę pracownicy nie byli wyposażeni tak jak powinni, teraz się sytuacja zmieniła w firmie zatrudniony jest SPECJALISTA OD ZAOPATRZENIA/MAGAZYNIER który zajmuję się sprawami sprzętowymi, teraz gdy brakuję czegoś na budowie, Pan Maciej od razu dostarcza sprzęt. Co do cytuję: "Samo nazywanie się prezesem daje już do myślenia z kim się ma do czynienia" trochę cię GOŚĆ doszkolę, więc tak: Nikt siebie nie nazywa prezesem, tak porostu jest gdy firma staje się podmiotem prawnym w której występuję zarząd i członkowie zarządu, Sim przed przekształceniem było Spółką Cywilną, w tej formie nie występował Prezes Zarządu, teraz gdy Sim industry jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Spółką Komandytową, Prezes Zarządu występuję i jest nim pan Marcin, poniżej przesyłam dokładne wytłumaczenie Prezes Zarządu: -Główne obowiązki Prezesa Zarządu spółki z o.o. to przede wszystkim reprezentowanie firmy i dbanie o jej rozwój. Najważniejsza osoba w zarządzie spółki sprawuje kontrolę kierowniczą nad całokształtem działalności, wdraża nowe plany i strategię, koordynuje pracę podległych mu dyrektorów oraz odpowiada za poprawność finansową przedsiębiorstwa. Do podjęcia wielu decyzji lub wdrożenia nowych rozwiązań Prezes Zarządu potrzebuje pisemnej zgody jego członków. Firma pod kierownictwem osoby zajmującej stanowisko Prezesa Zarządu musi funkcjonować zgodnie z założeniami grupy i obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej prawem. Pozdrawiam Cie GOŚĆ i zapraszam teraz do naszej firmy gdzie sytuacja jest o wiele lepsza niż wtedy kiedy u Nas pracowałeś

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.?

Witam Serdecznie Umowę na czas nieokreślony pracownik dostaje po max 9 miesiącach .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sim Industry s.c.?

Dzień dobry. Procedura podpisania umowy w naszej firmie zaczyna się od wykonania próbki spawalniczej na podstawie, której decydujemy czy chcemy podjąć współpracę z daną osobą. Pierwsza umowa, którą podpisujemy z naszymi pracownikami to umowa na okres próbny (3 miesiące). Po pomyślnym przejściu okresu próbnego zazwyczaj podpisujemy umowę na stałe. Zachęcamy do składania CV pod adresem e-mail: kadry@sim-industry.com. Pozdrawiamy, Team SIM Industry

Aktualność
Witamy Wszystkich Użytkowników GoWork.pl!

SIM Industry jest prężnie rozwijającą się firmą usługowo-montażowo-spawalczniczą. W naszym zespole pracują wyłącznie wykwalifikowani spawacze oraz monterzy, czego dowodem są posiadane przez nich certyfikaty UDT,TUV i LOID. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac metodami: MIG/MAG, TIG oraz ELEKTRODY (111).

Chcemy cały czas się rozwijać, jesteśmy otwarci na dyskusję, dlatego postanowiliśmy dołączyć do społeczności GoWork.pl. Od tego momentu będziemy starali się pozostawać z Państwem w stałym kontakcie, odpowiadać na zadane pytania i informować o bieżących sprawach dotyczących funkcjonowania SIM Industry

Prosimy jednak pamiętać, że nad poprawnym funkcjonowaniem forum czuwa administrator portalu. Z tego względu wpisy niezgodne z regulaminem serwisu i prawem polskim będą usuwane.

Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail: kadry@sim-industry.com.

Zapraszamy do dyskusji!

Team SIM Industry
Norbert

Na jakie stanowiska są wakaty? Jakie są wymagania?

@Norbert

Dzień Dobry Panie Norbercie, Na chwile obecną poszukujemy spawaczy 141 na różne projekty zagraniczne, 90% naszego zapotrzebowania to spawacze mający doświadczenie w spawaniu rur nierdzewnych, cienkościennych używanych do produkcji spożywczych, jak również monterów umiejący się posługiwać rysunkami izometrycznymi. Zapraszamy do Nas do biura gdzie udzielimy Panu wszystkich dodatkowych informacji Pozdrawiamy serdecznie, Team Sim industry

Kamil

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Sim Industry widnieje informacja o naborze na dwa wolne stanowiska do pracy w tym miejscu. Firma poszukuje pracownika na stanowisku spawacza oraz montera. Wśród niezbędnych wymagań, które należy spełnić, aby móc aplikować do pracy w tym miejscu, jest informacja o potrzebie posiadania minimum dwuletniego doświadczenia. Czy są może tutaj osoby, które mogą napisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Proszę o napisanie, czego można się spodziewać.

Jakub
@Kamil

Ja slyszalem ze w tej firmie tylko falszywi ludzie ktorzy sie podlizuja szefowi pracuja a jak tylko sie ma jakis problem to od razu robia problemy, sa bezczelni, zastraszaja i nie odbieraja nigdy telefonu, na dodatek nie wyplacaja na czas. Osobiscie, ja zniechecilem sie i nie chcialem tam pracowac.

Traku
@Jakub

Co ty chlopok gadasz

Zostaw merytoryczną opinię o Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.

Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.