Unizeto Technologies SA

Szczecin

Opinie o Unizeto Technologies SA

jaaa 2014-05-13 08:45
proszę o jakieś informacje dot firmy? jak się tu pracuje? jak się traktuje pracownika?
jaaa 2014-05-21 11:09
no jaka??? chodzi mi o biuro w Warszawie.
myślę, że żadna firma nie jest idealna ;) czy trzeba pracować po 12 h dziennie? czy pensje są wypłacane w terminie? czy nie zwalnia się ludzi ot tak po prostu?
Anonim 2014-06-06 19:05
mają dużo ogłoszeń o prace, czyżby oferowali tak kiepskie warunki, że nikt nie chce u nich robić?
były pracownik 2014-06-25 23:10
Biuro w Warszawie - omijać szerokim łukiem. Ta firma stacza się po równi pochyłej, marnując swój dorobek... Dodatkowo, klimaty w firmie chwilami rodem z poprzedniej epoki.
xyz 2014-08-13 21:49
ta firma od 2lat sie stacza doradcy kos hr
halina 2014-08-29 14:50
Marketing to dowcip, który sam zaprzecza swojemu istnieniu. Ciekawe, kiedy zarząd otrzeźwieje i skasuje ten darmozjadowy klan?
marta 2014-09-21 21:17
unizeto nie zauwazylo,ze zmienila sie epoka.firma zyje z krusu,tylko ze roboty coraz wiecej,a kasy coraz mniej.zarzad to stare dziadki oderwane od rzeczywistosci otoczone dupolizusami.kiedys jeszcze jak byl dyrektor z lublina to jakos to mialo rece i nogi,a teraz to juz firma,ktora balansuje na krawedzi do czasu,az zarzad pojdzie na emeryture.ostatni gasi swiatlo.
bajon 2014-11-05 17:20
Samo im się sprzedaje. Nic nie muszą robić. Lenie, chamy, kpią z klientów. Najniższy poziom komunikacji z jakim można się zetknąć. Szkoda, że zarząd utrzymuje darmozjadów.
anonim 2014-12-08 13:26
Zdecydowanie odradzam. Nie dajcie sie nabrac
wojciech 2014-12-29 21:55
Nepotyzm, romanse, brak kompetencji. Dziwi ignorancja dyrekcji. Dziewczętom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się poprzewracało trochę.
rozbitek 2015-03-15 10:15
Titanic tonie, ludzie mają umowy do konca kwietnia, potem rzeszowskie Asseco zrobi porządki. 30% za bramę zgodnie z regułami działania fuzji. Personalne z innej epoki
naiwny? 2015-03-24 14:37
W Zetach w Łodzi i Bydgoszczy Asseco nie zwolniło nikogo.
Sam wymyśliłeś tą regułę fuzji?
kapucha 2015-05-07 17:07
Dalej trzymają tych darmozjadów pseudomarketingowców?
Ciekawy 2015-11-04 11:30
Jak jest teraz w Szczecinie po przejęciu? Coś się zmieniło?
tester 2015-11-04 18:15
hej, widze, ze szukaja obecnie mlodszych testerow w Szczecinie, moze ktos cos na ten temat powiedziec? Jest duzo chetnych? Ile na start (orientacyjnie?)Kogo tak realnie zatrudniaja na ww stanowisko?
Maksiu 2015-11-21 08:08
O ile się dobrze orientuję (a orientuję się dobrze ;P) to aktualnie poszukują testera do obszaru biznesowego rolnictwa. Raczej nie ma dużo chętnych. Praca raczej nudna (głównie odbieranie telefonów i przepisywanie zadań do Jira). Na start w zależności od umiejętności od 3k-4k brutto. Pozdrawiam serdecznie ;) Wybór należy do Ciebie mój drogi przyjacielu ;)
Włodek 2016-04-03 09:11
Hej,
z tego co wiem (pracuję tam) aktualnie poszukują programisty Java oraz tzw. operatora danych SQL. Jesteście tym zainteresowani?
Włodek 2016-04-04 19:02
Jako przykład mogę podać:
(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, od tego czy idziesz na juniora/programiste/seniora.
Aczkolwiek ja osobiści bym się teraz tam nie pchał.
Bardzo niepewne czasy nastały.
losst 2016-05-13 16:25
To, że mają dobra stronę internetową @oenes to akurat mnie nie dziwi, zatrudniają bowiem bardzo dużo osób powiazanych z It
wabi-sabi 2017-04-04 18:47
Miejsce dość oldskulowe jeśli chodzi o styl, wygląd i atmosferę : ) Byłem tam na rozmowie kilka lat temu (Szczecin). Po rozmowie wstępnej dali mi zadanie domowe, nietrywialne, które wysłałem. Nie dostałem oferty pracy: w porządku, tylko że oni nie odezwali się kompletnie, null. Wydaje mi się, że na etapie, gdy przydziela się już kandydatowi zadanie, z jakąś informacją zwrotną wypadałoby się pofatygować.
Joanna 2017-06-02 10:23
@wabi-sabi wspominasz, że ta sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Rzeczywiście, w procesie rekrutacji bardzo ważne jest udzielenie informacji zwrotnej kandydatowi.
Chętnie dowiemy się jak proces rekrutacji do Unizeto Technologies przebiega obecnie. Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą o aplikowaniu do firmy.
Zostaw swoją opinię o Unizeto Technologies SA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unizeto Technologies SA