Fagos Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Fagos Sp. z o.o.

xy 2010-10-29 20:23:30
Właściciele nie płacą pracownikom, [usunięte przez moderatora] DRAMAT!!!!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA!!!
anonim 2011-01-13 22:47:53
czy ktoś pracował w firmie zajmującej się sprzedażą drzwi FAGOS w szczecinie. (usunięte przez moderatora) czy warto tam pracować,
kontrachent 2011-01-16 22:19:08
Nie wiem jak z pracą w tej firmie, natomiast mam doświadczenie z szefostwem jako firma współpracująca. Po 4 miesiącach wciąż czekam na uregulowanie faktury, właściciele ciągle zmieniają numery telefonów i z tego co widzę po raz kolejny zmieniają siedzibę.
anonim 2011-01-31 14:51:12
Mysle ze wystarczy jak napisze, ze zaden z 17 bylych pracownikow tej firmy nie dostal ani grosza za prace... Od rozwiazania umowy minely juz 3 miesiace, sprawa jest w sadzie...
ooo 2011-02-05 22:54:14
chyba wszyscy pogłupieli 14 osób przez miesiąc nie zrobiło nic, i żądają pieniędzy, za co się pytam. Pracownik
sss 2011-02-05 22:58:09
a może to pracownict oszukali pracodawce?
ja 2011-02-08 13:03:05
Nie moge sie powstrzymac zeby tego nie napisac: "jasne, to pracownicy( usunięte przez administratora ) firme" ;) bo przeciez obowiazkiem pracownikow jest wspierac firme majatkiem wlasnym i nie reagowac na klamstwa :P
anonim 2011-02-08 21:33:40
Jestes taki madry, bo ( usunięte przez administratora ) jedna wypłata? chyba,ze pracujesz charytatywnie, to twoj wybor. A co do naszej pracy,to sie nie wypowiadaj,bo znasz sprawe tylko z wersji swojego szefa.
xxx 2011-02-11 19:20:16
--anonim--gratulacje.jak wyczaiłeś ich ofertę na info ludku...obserwuje tu wpisy na bierzaco.tez jestem oszukana osoba.nie wiem czy ludzie,którzy są tam zatrudniani nie sprawdzają firmy..wogole ogłoszenie zamieścił( usunięte przez administratora ) ..jakis nowy naiwny chyba...
naiwny 2011-03-24 15:13:41
Niestety spektakl trwa nadal tylko że w nowej spółce, Fagos chyba ogłosi upadłość. Uważajcie.
xxx 2011-03-24 22:35:37
a ty "naiwny"tez tam pracowales?napewno ci nie zaplacili?poznales szanownego pana prezesa?jaki zrobil na tobie wrazenie?
anonim 2011-03-25 14:04:22
jak nazywa sie nowa spolka tego asa?
naiwny 2011-03-25 17:34:46
współpracowałem i też nie dostałem forsy. Zresztą raczej nie ma na nią szans bo po ogłoszeniu upadłosci odpowiada tylko do wysokości kapitału a długi ma raczej większe, nie znam nazwy ale myslę że jeszcze niejednego nabierze
akoakoa 2011-04-14 09:26:03
Czy ktos wie jak sie nazywa ich nowa firma?
oszukany kontrahent 2011-04-28 11:14:44
Firma ta jest znana firmą windykacyjnym do tego stopnia, że niechętnie przyjmują zlecenia związane. Odnośnie nazwy drugiej spółki, wystarczy dobrze poszukać w monitorze sądowym i gospodarczym ( spółki mają obowiązek publikacji ) i tak oto mamy rezulataty: ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-04-30 11:32:14
( usunięte przez administratora )??? Chyba sobie jaja robi !!!!!!!! Znowu się za wice prezesa bierze??? Ten kraj jest śmieszny ,że na to pozwala !!
anonim 2011-05-04 11:11:25
( usunięte przez administratora ) nie jest Vice w tej spółce.Po zebraniu informacji na jego temat został z niej usunięty.Funkcję tę sprawował przez niespełna tydzień.Nie jest to jego spółka ani nie jest z nią w żaden sposób powiązany.Prosiłbym zanim ktokolwiek zamieści informacje na temat w/w osoby upewnił sie czy nie narusza wolności innych osób a także czy nie oczernia osób nie powiązanych z działalnością ( usunięte przez administratora )
xxx 2011-05-18 23:09:42
Nie można tego gdzieś zgłosić?????? Przecież to już jest śmieszne!
BONITAS 2011-05-24 19:49:08
anonim - 2011-05-04 11:11:25

Teraz działają jako BONITAS S.A. ul. Welecka 4B Mierzyn
tomek 2015-02-16 13:49:07
a powiedzcie mi taką rzecz teraz, jak sprawa wygląda jeśli chodzi konkretnie o zarobki u nich w firmie? bo teraz to nie wiem co mam zrobić, czy sie u nich zatrudniać czy nie za bardzo? czekam na nowe ogłoszenia jak to wszytsko wygląda. Czekam jeszcze na nowe informacje jak wszystko wygląda obecnie w firmie?
majka 2016-05-14 14:52:54
czy oni nadal istnieją i sprzedają drzwi i oka dalej?
Zostaw swoją opinię o Fagos Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fagos Sp. z o.o.