Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

EGMA

Dysciplinę umią pilnować tylko kierowniczki od sprzątania

O czym wy piszecie o dyscyplinie ochrony w Pawłowicach na budowie oni nawet nie wiedzą co to DYSCYPLINA !!!

Waldek

odpowiedz na manti- dokładnie tak jest tatwedo się nie ogłasza bo wszyscy trzymają się pracy ,ochrona na bakier z dyscypliną ale firma coś wymyśli na budowę w Pawłowicach i będzie porządek co do piwa w lodówkach niech każdy patrzy swojego a nie wytyka innym

nieznajoma

Kapsel a Ty na butelkę wskakuj bo piwko Ci wywietrzeje hahahhaa

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pracownik IMB

co zaglądasz do naszej lodówki pewnie też byś się napił ale ci żal tyłek ściska bo cię nie stać na piwo cieciu jeden wez sobie piwo na raty albo pij wode z kałuży

nieznajoma

ja pracuje w tej Firmie już 5 lat w Ochronie , super się pracuje, a Kierownik Bar..jest super , zloty człowiek , POLECAM , POLECAM .. dla nierobów ...zawsze będziecie narzekać ,pozdrawiam

b.sprzątaczka
@nieznajoma

Pewnie pracujesz w energetyce? Owszem,kierownik jest ok ale ci,co są nad nim, to szkoda gadać... od pewnego czasu już nie pracuję w tej firmie choć praca b.mi się podobała. W tej firmie panuje chaos,brak dyscypliny i konsekwencji . Jeśli pracownik jest grzeczny i kulturalny a co gorsza nie potrafi zakurwować ,to był najlepszym celem dla tych,co lubia sie na kimś wyrzywac aby sie dowartosciowac. To nieważne,że ktoś jest uczciwy i sumiennie wykonuje polecenia - ważne, że nie potrafi rzuca (usunięte przez administratora) i nie umie się bronić. Zazdroszczę Ci że przez te lata potrafilas się utrzymać w tej firmie. Widocznie umiesz się bronić. To i dobrze ☺ powinnaś zorganizować wewnętrzne szkolenie dla tych,którzy nie posiadają takich umiejętności.

cała prawda

LUDZIE UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ !!! JAK MACIE ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI TO SZUKAJCIE INNEJ FIRMY BO PRZY TEJ TO NERWY ZŁOŚĆ NIESTABILNOŚĆ ,LEPIEJ PUSZKI ZBIERAĆ PO ROWACH LUB ZŁOM ZBIERAĆ NIŻ TAM PRACOWAĆ !!! WIEM BO TAM ROBIŁEM ,LUDZIE MIEJCIE SWOJĄ GODNOŚĆ JEŚLI JESZCZE WIECIE CO TO ZNACZY CHYBA ŻE MACIE KLAPKI NA OCZACH JAK KOŃ I PATRZYCIE TYLKO DO PRZODU A NIE NA BOKI I WIERZYCIE W TO CO MÓWIĄ WAM PSEUDO KIEROWNICY

Kamil

Jeszcze będzie przepięknie Jeszcze będzie normalnie Jeszcze będzie przepięknie ALE NIE W TEJ FIRMIE !!!

sprzataczka

O panu T nie wspominając, to co wyrabia z ludziami ten facet przechodzi wszelkie pojęcie.Niektórych kręci jak innym się krzywde zrobi.W biurze robi wode z mózgu wszyskim.Jednym słowem cała ta ekipa jest siebie warta.

Micki

JEŚLI KIEROWNICY NIE ZMIENIĄ PODEJŚCIA DO PRACOWNIKÓW TO SAMI BĘDĄ SIEDZIEĆ NA POSTERUNKACH

@Micki

I sami będą sobie sprzątać bo nikt normalny nie będzie w stanie wytrzymać tego co oni wyrabiają tam z ludzmi.Bo każda sprzątaczka jest głupią babą,która zgubi się na zakladzie i nie umie do pięciu policzyć.Promują osoby,które prześladują innych,. a te co nie potrafią się wybronić to wylatują choć by jak się starały.

b.sprzątaczka
@była pracownica

Też to przerabialam gdy tam pracowałam. Zrobili ze mnie ofiarę a jak osmielilam się poskarzyc że mnie ktoś prześladuje i oczernia,to usłyszałam od przełożonych że mam się nad sobą zastanowić. Już tam nie pracuje ale żałuję że nie podałam ich do sądu o mobbing . A świadkowie? Było ich sporo ale wszyscy się bali stanąć w mojej obronie. Teraz po czasie to zrobilabym inaczej - nikogo bym się nie pytała czy coś potwierdzi w sądzie ale po prostu bym podała świadków - dostaliby wezwanie i w sądzie musieliby powiedzieć prawdę bo większy jest strach przed fałszywym zeznawaniem niż przed pracodawcą. Może po takim sądzie i wyroku za gnebienie pracowników to w końcu zaczeliby traktować ludzi jak należy. Nie polecam tej firmy. Omijajcie ich z daleka.

była pracownica

Szczyt bezczelności to jest jak tę prośbę potrafią potargać i dać do kosza na twoich oczach,a przytym drwić bo kierownikowi udało się pozbyć nie wygodnego pracownika.Straciłam tam kilka lat życia,wiele nerwów i poczucie godności.Nie warto mam inną prace,ludzie mnie szanują nikt nie wytyka i nie wymyśla głupich problemów.Radze się od nich trzymać z daleka.

MNICH

JA SIĘ ZWOLNIŁEM I ZMIENIŁEM PRACĘ FIRMA NASTAWIONA TYLKO NA PIENIĄDZE Z PFRON PIĘKNE BIAŁE SKODY ,KIEROWNIKÓW MNÓSTWO I TO WSZYSTKO ZA PIENIĄDZE OD NIEPEŁNOSPRAWNYCH ,ALE NIC W ZAMIAN JA TERAZ PRACUJĘ W CLEAR SYSTEM NIE MA PORÓWNANIA - PŁACĄ PO ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ OSOBNO ZA NOCKI PŁATNE OD 22.00 DO 6.00 , ZA DOJAZDY DO PRACY 120 ZŁ NA MIESIĄC OSOBNO,Z PFRON KOLEDZY Z PRACY POKUPOWALI SOBIE OKULARY,LEKARSTWA,DOSTAJĄ NA ŚWIĘTA PACZKI ITP A W TATWEDO WSZYSTKO JEST W NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ O COKOLWIEK SPYTASZ TO SŁYSZYSZ ODPOWIEDZ TO JEST WSZYSTKO W NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ ŚMIECHU WARTE !!! SZUKAJCIE COŚ LEPSZEGO KTO SZUKA NIE BŁĄDZI I NIE ŻAŁUJE !!! A NAJLEPSZE NA KONIEC W TATWEDO JAK CI SIĘ KOŃCZY UMOWA TO MUSISZ PISAĆ PROŚBĘ O PRZDŁUŻENIE UMOWY TO JEST SZCZYT BEZCZELNOŚCI FIRMY JAK MOŻNA SIĘ PROSIĆ O DALSZĄ UMOWĘ SKORO DOSTAJĄ NA LUDZI CHORYCH DOTACJE Z PFRON , NAJLEPIEJ JESZCZE NIECH WPROWADZĄ ŻEBY PRZED WYPŁATĄ PISAĆ PROŚBĘ O WYPŁACENIE WYPŁATY !

pracownik imb

pracownik ten nowy ze skoczowa co pracuje na gs pawłwice ma rozkładane łózko w aucie i spi w aucie,na pwewno wszyscy ochroniarze spia w autach, robia co chca odwiedzają jeżdza do siebie nie wiadomo co kombinują wedlug mnie na placu budowy powinien byc tylko jeden ochroniarz i nie poiwini się odwiedzac

PRACOWNIK IMB
@pracownik imb

MASZ RACJE KOLEGO MY PRACUJEMY W SŁOŃCU TYLE GODZIN A OCHRONA SMACZNIE CHRAPIE W AUTACH I W BUDKACH I FIRMA IM JESZCZE ZA TO PŁACI ! ODWIEDZAJĄ SIĘ PO PRACY JAK KOŃCZY SŁUŻBE OCHRONIARZ NIE MA PRAWA WEJSCIA NA TEREN BUDOWY A CI ROBIOM CO CHCOM TO WINA KIEROWNIKÓW ŻE JEST BRAK DYSCYPLINY W PAWŁOWICACH

pracownik ochrony
@PRACOWNIK IMB

troglodyto co cię obchodzi co robią pracownicy ochrony pilnuj swojej roboty, nie pij tyle piwa w pracy z lodówki bo ci zwoje się lasują

była pracownica

Dają 5zł na godzinę sprzątania takiej stawki nie ma nigdzie w mieście,to uwłaczejące ludzkiej godności.Lepiej na bezrobociu siedzieć.Taka robota to żadna łaska.W innych firmach jest lepiej.Traktują pracowników po ludzku .

uciekajcie z tej firmy jak najdalej ,jak tylko macie jakąś ofertę pracy gdzie indziej to się nie zastanawiajcie ani chwili !!! ja tera pracuję w firmie konsalnet i różnica niesamowita

Kiesza

Rozmawiają dwaj koledzy ochroniarze z pracy: - Franek, dlaczego szef jest na ciebie zły od tygodnia? - Tydzień temu była impreza zakładowa i szef wzniósł toast "Niech żyją pracownicy ochroniarze". A ja zapytałem: - Tak? A z czego?

Kiesza

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ludwig von Mises,Z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian [...] I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał [...], Zarządzenie Cara Rosji Piotra I z dnia 09 grudnia 1708 r. Podwładny powinien przed obliczem Przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć Przełożonego.

była pracownica

To prawda kierownicy kopią pod sobą dołki co się żle odbija na pracownikach.Cały czas przyjmują i zwalniają bo każdy kto przyjdzie podobno nie umie robić ,przynajmniej jak chodzi o sprzątanie.Choć pozbyli się już wielu dobrych pracowników.Nie ciekawa atmosfera ,człowiek ma poczucie strachu co tam na mnie wynajdą,niepolecam lepiej roboty szukać gdzie indziej.

opinia byłego pracownika

FIRMA KTÓRA NIE MA NIC DO ZAOFEROWANIA ZE SWEJ STRONY ,MA JEDNĄ ZASADNICZĄ CECHĘ DUŻO WYMAGAĆ BRAĆ PIENIĄDZE Z PFRON ALE NIC W ZAMIAN DLA PRACOWNIKÓW ,BARDZO DUŻO KIEROWNIKÓW KTÓRZY NA SIEBIE WARCZĄ ,OGÓLNIE BAŁAGAN.

Perez

Zwerbowali do siebie Andrzeja ksywa eresz to bulterier ochrony nie zginą jak go mają ten gość to już legenda, ale dziwne że skończył pilnując budowy ktoś taki jak on bardzo dziwne był na szczytach a teraz budowa chyba usunął się na boczny tor dla świętego spokoju tak myślę znam go od dawna razem pracowaliśmy ,wymagający ale w porządku ,pozdrawiam cię eresz

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.