Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Wera

wydaje mi się, że Tatwedo to porządna firma, chociażby patrząc na to, że zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - BO MAJĄ DOTACJĘ DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z PRFON I MUSZĄ ZATRUDNIAĆ NIEPEŁNOSPRAWNYCH ABY NIE STRACIĆ STATUSU ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ !!

Kacperek Bielsko

Tak zatrudniają niepełnosprawnych bo nas lubią i nie są obojętni na nasze inwalidztwo żal im i nas zatrudniają JAKIŚ TY NAIWNY JAK CI POWYŻEJ GOŚCIU NAPISAŁ O CO CHODZI - BO MAJĄ DOTACJĘ DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z PRFON I MUSZĄ ZATRUDNIAĆ NIEPEŁNOSPRAWNYCH ABY NIE STRACIĆ STATUSU ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ !! Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melon

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY NICH KAŻDY SIĘ PRZYJMIE I ZOBACZY JAK JEST

Perkoz Pawłowice

WSZYSCY ŻYCZYMY SOBIE MĄDRYCH I ROZSĄDNYCH KIEROWNIKÓW ,NIESTETY NASZE ŻYCZENIA POZOSTAJĄ BEZ REALIZACJI.DOSTAJEMY NIE KOMPETENTNYCH LUDZI KTÓRYCH FIRMA MIANUJE NA KIEROWNIKÓW.ZNAM WIELU SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY SĄ URODZENI JAKO DOWÓDCY LUB JAKO KIEROWNICY.TACY LUDZIE Z NASZYCH SZEREGÓW SĄ DOBRZY BO ZNAJĄ NASZĄ PRACĘ ,NASZE PROBLEMY I WIEDZĄ JAK DOBRZE NAMI KIEROWAĆ ABY KAŻDY Z NAS BYŁ ZADOWOLONY.PEWNIE FIRMA TATWEDO WIE O KIM TU PISZĘ O TYCH NIE DOCENIONYCH Z WYŻSZEJ PÓŁKI CI WIELCY A NIE DOCENIENI.ALE INNE FIRMY ICH DOCENIĄ I ZABIORĄ DO SIEBIE A WTEDY..............................................

Kamilek

A mi się tam praca w TATWEDO podobała - napisał w czasie przeszłym podobała czyli tak mu się podobała że się zwolnił,słyszałem że idą podwyżki w nowym roku i że tylko czekac na lepsze czasy-naiwny bo wierzy w coś czego nie będzie,ogólnie to internetowi trolle chyba tutaj grasują-brak kultury niski wskazuje na niski poziom samopoczucia psychicznego zapewne zle traktowany w dzieciństwie przez rodziców żałosny mały człowieczek z kompleksami...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
BYŁY PRACOWNIK TATWEDO

POLECAM WAM WSZYSTKIM POLSKI FILM Z 2013 ROKU POD TYTUŁEM DZIEŃ KOBIET Z KATARZYNĄ KWIATKOWSKĄ W ROLI GŁÓWNEJ.WPRAWDZIE NIE JEST TO FILM O OCHRONIE ALE POKAZUJE JAK DZIAŁAJĄ FIRMY,JAKIE SĄ ICH PRIORYTETY I CO ZNACZY DLA NICH PRACOWNIK JAKO CZŁOWIEK.OD PREMIERY MINĘŁO WPRAWDZIE KILKA LAT ALE TAK NAPRAWDĘ NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO MOŻECIE W TYM FILMIE ZAUWAŻYĆ CO JEST WAŻNE DLA FIRMY ,CO ZNACZY PREZES,KIEROWNIK I PRACOWNIK TAKIE SAME SCHEMATY DZIAŁAJĄ W KAŻDEJ FIRMIE BEZ WZGLĘDU NA BRANŻĘ.

sprzątanie bielsko

Na jednym z zakładów produkcjnych kobiety pracujące na zlecenie tez robią co chcą za ogólnym przyzwoleniem i poparciem kierownika,a o kogo chodzi to wszyscy wiedza.Te pracujące z grupami zmieniają się co chwila bo nikt nie jest tam w stanie długo wytrzymać.W biurze uważają że nie ma problemu,a jak już ktoś zawinił to zwalniają kolejną sprzątaczke.Dziwna jest polityka tej firmy.Firma przyjazna niepełnosprawnym,a jest dokładnie odwrotnie.Odwraca się głowe od tych ludzi,a popiera gnębicieli.

Były pracownik tatwedo

Zadziwiająca i niezrozumiała dla mnie jest polityka firmy odnośnie zdrowych pracowników firmy przyjętych na umowy-zlecenia są traktowani lepiej niż pracownicy z grupami za których firma dostaje dofinansowanie z PFRON.Więcej wymaga się od chorych niż od zdrowych.Przyjęci na umowę-zlecenie chodzą do pracy jak chcą na którą chcą w innych firmach są po prostu wyrzucani za takie dziwne zachowania a tu kierownicy na nich chuchają i obchodzą się z nimi jak z jajeczkiem.To był też jeden z powodów dla których się zwolniłem żadnej dyscypliny w tej firmie zleceniowcy nie mają to jest szok.Jeśli jesteś zdrowy nie wiesz co to dyscyplina ,lubisz się spózniać do pracy ,lubisz bumelować to firma tatwedo jest dla ciebie idealna przyjmuj się i nie przejmuj się niczym jak coś zrobisz zle tylko ci zwrócą uwagę nigdy nie zwolnią będziesz miał jak w raju !!!

RACJA
@Były pracownik tatwedo

MASZ RACJE U NAS NA OBIEKCIE GOŚCIU NA ZLECENIE ZROBIŁ JUŻ DWIE BUŁY I DALEJ ROBI I SIĘ ŚMIEJE A JA Z GRUPĄ INWALIDZKĄ CHCIAŁEM URLOP NA ŻĄDANIE JEDEN DZIEŃ I MNIE TAK KIEROWNIK ZJECHAŁ JAK BURĄ SUKĘ I NIE DAŁ MI TEGO WOLNEGO !!

do coś

szczera rozmowa z właścicielem zazwyczaj kończy się twoim zwolnieniem......

do coś

szczera rozmowa z właścicielem zazwyczaj kończy się twoim zwolnieniem......

była pracownica

Skoro tak pozytywne i dobre osoby uciekają z firmy to wątpie żeby tam działo się dobrze.Nie jedna fajna osoba musiała opuscić miejsce pracy bo firmie nie zależy na ludziach i żeby ich zatrzymać u siebie.Kto się już o tym przekonał będzie szukał innego pracodawcy,a tych nie brakuje szczególnie jak chodzi o osoby z grupami.Inne firmy mają więcej do zaoferowania i lepiej traktują ludzi.

Pegramin
@była pracownica

masz rację !!!!!!! popieram !!!

za niedługo były ochroniarz...
@była pracownica

No i właśnie o to chodź!!!! Uważam sie za uczciwego i odpowiedzialnego pracownika a takich dyrekcja nie ceni. Szukam nowej pracy i wiem że ja znajdę bez problemu bo mam grupę. chcę jeszcze dodać abyście nie wkladali wszystkich kierowników do jednego wora bo znam paru nowych kierowników i nie powiem o nich złego słowa. Jak macie coś do kogoś,to piszcie konkretnie do kogo bo robicie krzywdę tym,co na to nie zasługują.

Kipuś

To żaden dowód ,nic na tym świecie nie jest takie proste nikt mi nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne !

pracownik Tatwedo

Andrzej R. się zwolnił jak firma mogła dopuścić do straty takiego pracownika ??? Szkoda Andrzeju że już cię nie ma wśród nas ,ty jeden walczyłeś o równość i mówiłeś co myślałeś po Andrzeju pozostał smutek nastroje po jego stracie są złe.Pozdrawiamy się Andrzeju Pawłowice.Będzie nam ciebie brakowało twojego uśmiechu każdego wysłuchałeś i za każdym z nas stałeś murem.

pracownik Pawłowice
@pracownik Tatwedo

Andrzej wróć !!!

TATWEDO BIELSKO

Wyrwij murom zęby krat Zerwij kajdany, połam bat A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat!

o kierownikach

Dla zarządów firm nie liczą się cechy człowieka, ale zyski. Badania marketingowe i cele firmy narzucają działanie i ukierunkowanie na zysk. Główną miarą oceny szefa jest to, jaki potrafi generować dochód dla firmy. Co liczy się dla firmy: - wzrost przychodów firmy (zyski), - ekspansja firmy, - wizerunek marki firmy, Co ze złymi szefami? Nic. Trzeba jakoś ich znosić. Zawsze można zmienić pracę. Może zmieni się szef. Trzeba zachować spokój i traktować szefa, jak kolejne doświadczenie w życiu. Test na naszą wytrzymałość. Na pewno nie możemy reagować nerwowo, obgadywać szefa, czy też podważać jego kompetencji. Szef to szef - musimy stać za nim murem, nawet jeśli to burak. I jeszcze podstawowa zasada - jak już zmienimy pracę to na kolejnej rozmowie kwalifikacyjnej nie mówmy, że szef nam nie odpowiadał. Przecież mamy do czynienia z naszym potencjalnie nowym przełożonym a szefowie trzymają się razem. NIC BARDZIEJ MYLNEGO TRZEBA GŁOŚNO WYPOWIADAĆ SIĘ O KIEROWNIKACH WYTYKAĆ IM WADY ONI NAM WYTYKAJĄ BEZ ŻADNYCH OBIEKCJI WIĘC I MY MAMY PRAWO TO DZIAŁA W DWIE STRONY WSZAK BIORĄ ZA SWOJĄ PRACĘ NIE ZŁE PIENIĄDZE.WIĘKSZOŚĆ Z NICH NIE NADAJE SIĘ NA KIEROWNIKÓW NIESTETY.

pracowni Tatwedo Bielsko

Co z nami przyjętymi na umowę-zlecenie od stycznia 2016 jak pytałem kierownika to nic nie odpowiedział.

Weronika
@pracowni Tatwedo Bielsko

Zlecenie często traktowane jest jako korzystna alternatywa dla etatowego angażu. Dzieje się tak dlatego, że obowiązek ubezpieczeń społecznych związany jest tylko z jedną, pierwszą umową. Od niej, bez względu na wysokość uzyskiwanego przychodu, odprowadzać trzeba pełne składki – emerytalną, rentową, wypadkową i zdrowotną. Każdy kolejny kontrakt nie jest już obligatoryjnym tytułem do ZUS. Z zasady tej na razie chętnie korzystają przedsiębiorcy, na potęgę wykorzystujący możliwość redukcji obciążeń na ZUS. W wielu firmach, szczególnie branży ochroniarskiej, zatrudnienie opiera się na zleceniach. Z jedną osobą zawierane są dwie umowy – jedna opiewa na niską, kilkusetzłotową stawkę, od której odprowadzane są obowiązkowe składki ZUS, druga zaś na wyższą kwotę, od której reguluje się tylko składkę zdrowotna i zaliczkę na podatek dochodowy.

pracownik Tatwedo Bielsko

Przychodzi klient do sklepu zoologicznego w celu zakupienia papugi ,spogląda na sprzedawcę i pyta czy ma Pan papugi ? tak odpowiada sprzedawca proszę tu jest w klatce papuga za 5 tysięcy złotych ,oj co taka droga ? zapytał klient a sprzedawca na to bo ta papuga potrafi mówić rozumiem odpowiedział klient spogląda na kolejną klatkę z papugą i pyta a ta papuga dlaczego kosztuje 10 tysięcy złotych ? sprzedawca na to bo ta papuga potrafi mówić śpiewać oraz tańczyć rozumiem odpowiada klient nagle klient patrzy a w klatce siedzi papuga za 20 tysięcy złotych zbulwersowany pyta sprzedawcę co ta papuga taka droga co potrafi ? na to sprzedawca odpowiada nic ta papuga nie potrafi klient zupełnie zdenerwowany pyta skoro nic nie potrafi to dlaczego taka droga ? na co sprzedawca odpowiada bo te dwie mówią do niej panie kierowniku

życzenia do zarządu Tatwedo

Dziękując Państwu serdecznie za dotychczasową współpracę, pragniemy złożyć życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym 2016 Roku BYŁO WARTO SIĘ OD WAS ZWOLNIĆ !

była pracownica

Pozdrowienia dla naszego ulubieńca,specjalisty od doczyszczania podłóg.Można wybaczyć ,ale się nie zapomina.My byłe sprzątaczki życzymy jeszcze więcej owocnych pielgrzymek i kasy,kasy,kasy.

były pracownik Tatwedo
@była pracownica

Przychylam się do Pani opinii.Pracowałem w ochronie na zlecenie ale się zwolniłem ,kierownicy nawiedzali nas prawie codziennie czepiając się byle czego.Uważam że Prezes albo nie chce widzieć problemów albo nie widzi odnośnie kierowników.Pieczątki mają kierownik d/s zabezpieczeń śmiech na sali eksperci od zabezpieczeń chyba zabezpieczeń kurnika kłódką.Zwolniłem się i pracuję obecnie w agencji ochrony heros pełna kultura jedno złe słowo na pracwnonika i kierownik znika.Praca spokojna i warto było odejść od tatwedo ludzie szukajcie coś innego bo warto.

ochrona Tatwedo Bielsko

Wolność słowa wolność internetu i wolność wypowiedzi to są przywileje nikt nikogo tu nie obraża a po to jest to forum aby wypowiadać swoje zdanie na temat firmy w której się pracuje.Piszesz że wszelkie problemy wyjaśniać w pracy tylko z kim ? ? ? jak jeśli coś powiesz negatywnego to masz wiadomo co , nikt cię nie słucha bo masz robić a nie dyskutować i na nic nie narzekać dzięki forum gowork ludzie mają okazję zapoznać się z opiniami na temat danej firmy oczywiście nie zawsze te opinie są zgodne z prawdą ale jeśli 40 osób piszę o firmie zle a 2 osoby piszą dobrze to coś w tym jest i trzeba się zastanowić kim są te dwie zadowolone osoby większość z was się domyśla.Tatwedo no cóż traktować można jako autobus jak tylko znajdzie się lepszy to warto z tego wysiąść i przesiąść się do innego lepszego.

ochrona Bielsko
@ochrona Tatwedo Bielsko

MASZ RACJĘ KOLEGO i POPIERAM TWOJĄ OPINIĘ.PRACUJĘ W TEJ FIRMIE PONAD ROK I Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ ŻE WSZYSTKO ZALEŻY NA JAKI OBIEKT CIĘ PRZYDZIELĄ I JAKIEGO MASZ KIEROWNIKA.NAJGORSI SĄ NOWI KIEROWNICY CI TO CHCĄ SIĘ PRZED DYREKCJĄ WYKAZAĆ I LUDZIE MAJĄ PRZECHLAPANE I NIESTETY ZMIENIAJĄ PRACĘ.NAM NIEPEŁNOSPRAWNYM NIE JEST CIĘŻKO POSZUKAĆ INNEJ PRACY GDZIE NIE BĘDĄ SIĘ CZEPIAĆ NOWI KIEROWNICY.JAK JUŻ KTOŚ TU NAPISAŁ OD STYCZNIA ZMIENIA SIĘ OZUSOWANIE UMÓW-ZLECEŃ ,JUŻ FIRMY OCHRONIARSKIE PRZEŚCIGAJĄ SIĘ W OFERTACH PRACY BY OD STYCZNIA POZYSKAĆ JAK NAJWIĘCEJ PRACOWNIKÓW Z GRUPĄ INWALIDZKĄ I CO DOBRE DLA NAS JEDNA FIRMA PRZED DRUGĄ MA DO ZAOFEROWANIA WIĘCEJ TO ZWROTY ZA LEKARSTWA,DOFINANSOWANIA JAK I TEŻ PACZKI DLA DZIECI,KOSZ ZWROTÓW ZA PALIWO ODNOŚNIE DOJAZDU DO PRACY A TATWEDO NIE MA NIC DO ZAOFEROWANIA JA JUŻ TEŻ SZUKAM INNEJ PRACY I OD STYCZNIA TRZEBA ZMYKAĆ NA LEPSZE.PRACOWNIK MUSI BYĆ MOTYWOWANY DO PRACY A MOTYWACJA TO SĄ PIENIĄDZE JAK NIE MA MOTYWACJI TO NIE MA REAKCJI A NIKT NIE ROBI NAM ŁASKI BO PFRON ZA NAS PŁACI I MAJĄ DOFINANSOWANIE DO NASZYCH WYPŁAT ITP.RADZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ DYREKCJI TATWEDO I PRZEMYŚLEĆ WIELE SPRAW O KTÓRYCH PISZĄ TU PRACOWNICY WSZAK I WAM I NAM ZALEŻY NA DOBREJ WSPÓŁPRACY ALE TO MUSI DZIAŁAĆ W OBYDWIE STRONY JAK ŚPIEWA PAN SOJKA ŻYCIE NIE TYLKO PO TO JEST BY BRAĆ !!!! A JESZCZE MAM TAKIE JEDNO ZDANIE DO KIEROWNIKÓW =ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM= STYCZEŃ SIĘ ZBLIŻA I CZAS NA NOWE ŻYCIE W INNYCH FIRMACH POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW TATWEDO NIECH ŚWIĘTA BĘDĄ SPOKOJNE I ZDROWE ABY NOWY ROK BYŁ DLA WAS LEPSZY I ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM ABYŚCIE ODNALEŹLI SPOKÓJ I SPEŁNIENIE SWOICH MARZEŃ W LEPSZYCH I BARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH FIRMACH NIŻ TATWEDO A DYREKCJI TATWEDO ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIĘTA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016 I ŻYCZĘ WAM WIĘCEJ POKORY I WIĘCEJ WYROZUMIAŁOŚCI DO LUDZI I WARTO POCZYTAĆ WSZYSTKIE OPINIE I PRZEMYŚLEĆ WIELE Z NICH WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI I CZAS NA ZMIANY ,NIE TRAKTOWAĆ TYCH OPINII JAK ATAK NA FIRMĘ LECZ JAK NA DOBRE RADY PRACOWNIKÓW.

Panamczyk
@ochrona Bielsko

Święte słowa człowieku święte !!! ma racje zgadzam się z wszystkim o czym napisałeś !!!

ochrona

Nie rozumiem a co chciałeś robić w ochronie ,mniej filmów akcji a więcej telewizji trwam ha ha ha

pracownik TATWEDO

WŁAŚNIE JESTEM NA NOCCE W PAWŁOWICACH NA LAPTOPIE SIEDZE I SIE NUDZE FIRMA DOBRA BO PLACA NIEPELNOSPRAWNYM ZA NADGODZINY MOŻNA GODZIN ROBIC ILE SIE CHCE PRACA LATWA I NUDNA

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.