Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

FABIAN

OMIJAĆ TATJEBO W KAŻDYM MIEŚCIE W POLSCE.

fabian

SKŁADAMY DO INSPEKCJI PRACY POZEW ZBIOROWY PRZECIWKO TEJ FIRMIE, TOTALNY WYZYSK Z PFRON TO CO SIĘ NALEŻY PRACOWNIKOWI TE WSZYSTKIE (usunięte przez administratora) CHAPIĄ WSZYSTKO.TO NIE JEST ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ TYLKO GNĘBIONEJ.CENTRUM POZDRAWIA .

FABIAN

CAŁA GAMA NIETYKALNYCH TYLKO W FIRMIE W ŁODZI KOLESIOSTWO OD DYREKTORA PO KOORDYNATORA.A PRACOWNIK PIES.

fabian

OMIJAĆ FIRMĘ W ŁODZI(usunięte przez administratora) ZA NIC MAJĄ PRACOWNIKÓW,(usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Filip

Idealnie to może nie jest ale sądzę, że takiej firmy nie znajdzie nikt!. Wystarczy lubić to co się robi a praca będzie się podobała!

@Filip

Polubić prace to owszem można ale nie koniecznie tych ludzi,ktorzy się z nią łączą.Poprostu trzeba ich znosić bo nie ma innego wyjścia.Odrobine ludzkiego podejscia bo z nas żyjecie.

Ps

Jak jest zle pracownikowi a chca tylko umiarkowana grupe to zglosic do pefronu naslac wszelkie mozliwe kontrole jak ci ludzie pracuja w jakich warunkach i (usunięte przez administratora) te firme.najgorsza firma na podbeskidziu.

andycandy

banda

Izabela

@Pracownica, jakie jest oficjalne stanowisko firmy w sprawie zagrożenia związanego ze sprzątaniem przy pracujących maszynach? @e@spoko, czy widzisz jakieś dobre strony tej pracy? Jak oceniasz relacje z przełożonymi i atmosferę panującą w firmie? Od miesiąca nikt nie wypowiadał się na tym wątku. Jak w tej chwili wygląda sytuacja firmie? To dość czasu żeby sporo się zmieniło.

Pracownica

Zgadzam się z koleżanką do tego ludzie na obiektach nie raz traktują sprzątaczki jak gorszy gatunek człowieka.Wymyślają nie stworzone problemy i mają absurdalne wymagania.Firma nie broni swoich pracowników z obawy o utrate obiektu.Praca ciężka fizycznie i wyczerpujaca psychicznie.Ze wstydu przed znajomymi nie przyznaje się do zarobków bo każdy patrzy na ciebie jak na kosmite.We firmie pracują ludzie z problemami zdrowotnymi i czesto przez różne sytuacje one się jeszcze poglebiaja.Nie mamy wsparcia ze strony firmy .Sprzatanie na produkcji obok pracujacych maszyn to wielkie ryzyko wypadku.Wiele osób zwracalo już na to uwage.Oczy się otworzą jak naprawde stanie się coś zlego.

e@spoko

Odradzam iść do sprzątania. Można więcej zdrowia stracić jak zarobić. Trzeba mieć zdrowie ze stali żeby sprzątać. Robota gorsza jak w akordzie, do tego za najniższą krajową i na halach produkcyjnych w warunkach szkodliwych.

Natalia

Czy jest jakiś powód, ze od dawna nikt nie pisze?

oko

Tak jest ludzie ze sprzątania urobią się więcej niż ci na produkcji,wymiatają nimi wszyskie kąty.A wiecznie pretensje i żale , gonienie sprawdzenie, niezapłacona robota.Podziwiam te osoby bo niektórymi nie żle firma pomiata.Ochrona to odpowiedzalność,ale to też głównie siedzenie na tyłku.Zarobki powinny być zróżnicowane .To jest nie wporządku że wszyscy mają płacone tak samo.

Master

Dziwię się, że oni nazywają siebie zakładem pracy chronionej. Nawet zwykły pracownik każdej produkcji zarabia więcej. Proseat niby umowa na sprzątanie w tu praca magazynowa ciekawe co na to inspekcja. W dodatku prezes tej firmy jeździ z szefem ochrony. Bo sam nie ma prawo jazdy. Są pracownicy, którzy było po 5-4 razy wywalani dyscyplinarnie są na nowo przymowani. Lepiej iść na ochronę dla ich pracowników niż iść do sprzątania. Bo na ochronie zarabiają tyle samo a guzik robią ????????

obiektywny

To prawda , robota ciężka,zarobki żenada.Podobno miała być jakaś premia za nie chorowanie i kto ją widział.Po kilku latach pracy we firmie taki zarobek jak nowo przyjętego pracownika , tego nie ma nigdzie.Nikogo się nie docenia,nie szanuje zachowania niektórych państwa kierowników to szkoda mówić. Byle on miał dla siebie,a inni się nie liczą,a jeszcze jest się z kogo wyśmiać .

Master

Powiem krótko tą fima nie szanuje pracowników. Ba jeszcze zarobki śmieciowe. Ciężka robota na PROSEAT B-B najniższa krajowa. W normalnych firmach dają raz więcej lub przyjemniej te 2 tysiące na rękę ja po odejściu z Tej Firmy od ręki dostałem umowę z zarobkami 3 tysiące złotych na rękę. W tej firmie każdego z osobna wykorzystują. Firma działa na pożeraniu dotacji i žyciu z nich. Totalny brak szacunku prezesa czy kierowników do pracowników.

P.I.S

Już przeczytałem że kto który pracodawca da na umowie mniej niż 13 zł brutto na umowę zlecenie płaci karę za każdą osobę 50 tys złotych !!!!!!!!!!

Mentor

Skończyły się dobre czasy już nie przyjmą na zlecenie za 4 zł haha ha od stycznia 2017 roku na zlecenie muszą zapłacić 13 zł brutto to jest 10,99 netto na umowę zlecenie a ludzie z grupami inwalidzkimi będą przebierać w ofertach ha ha ha teraz to niepełnosprawni stawiamy warunki a wy musicie się do naszych fanaberi dostosować już firmy ochroniarskie prześcigają się w ogłoszeniach że wracają za paliwo paczki dla dzieci zwroty za leki tak ze tatwedo trzymajcie się i życzę powodzenia dobre czasy już nie wrócą dla was DZIĘKUJEMY WAM KOANEMU P.IS !

grk
@Mentor

Naucz się liczyć

niebieskooka

To prawda kierownik ,kierownikowi nie równy,są tam też osoby dobre z ludzkim podejściem.Niestety są też tacy,których bawi szkodzenie i poniżanie innych.Mają się dobrze bo są nietykalni i nikt nie ruszy ich ze stołka.Jak chce to każdemu umie gębe przypiąć nawet dobremu pracownikowi.Tacy ludzie najwięcej szkodzą firmie bo opinia idzie w świat.Chodzenie po sądach przez jednego idiote jest upokarzające.Czasami los sam potrafi wymierzyć sprawiedliwośc.Szefowie doceńcie dobrych pracowników.Nie pozbywajcie się ich tak łatwo bo na to miejsce może przyjść ktoś o wiele gorszy.

mahoń

W końcu dwuskładnikowe zarobki są dla mnie najważniejsze, ale czy wypłata jest aby adekwatna do powierzanych zadań? Chyba miały się pojawić jakieś premie do podstawy co znacznie umila zatrudnienie. Dzięki

kompas

co od stycznia będzie się działo w firmie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.