Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o nowa piekarnia

Pracowałeś w firmie nowa piekarnia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Sara - 2014-01-25 23:44:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracujesz teoretycznie od np 6 rano lecz aby zdążyć wyłożyć i sprawdzić towar, pracujesz za free od 4:40.(usunięte przez administratora).Grafik zmienia się z godziny na godzinę (prawa kodeksu pracy są zawieszone do odwołania)Umowy o pracy podpisuje się in blanco !!. Oczywiście nie planów urlopowych, paczek i talonów na święta - nawet bułki od firmy nie dostaniesz.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
10 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nowa piekarnia

Twoj email:
Wiadomość: