Opinie o Nowa Piekarnia w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Piekarnia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Piekarnia w Łuków

zadowona pracownica

Pracuje w Nowej Piekarni już rok , jestem zdowolona z pracy .miła atmosfera , jak ktoś chce pracować to bedzie pracował i nie bedzie wypisywał na forach głupot .jestem w szoku czytając opinie niektórych ludzi.... Ludzie zastanówcie sie co wy wypisujecie .Głupota ludzka nie zna granic . Szczerze polecam tam pracę .

@zadowona pracownica

Po pierwsze: Czy nadal tam Pani pracuje? Dokładnie czym się Pani zajmuje? Z czego jest Pani zadowolona?

Alida

Sama praca w tej firmie jest w porządku robisz swoje godzina 15 wychodzisz do domu ale największym minusem w tej pracy są ludzie którzy tam pracują obgadują, rozsiewają plotki na czyiś temat które są nie prawdziwe, udają że są mile i sympatyczne a tak na prawdę donoszą szefostwu które we wszystko wierzy nie rozmawiając z pracownikiem po czym zwalnia z pracy.

@Marysia

Minimalna, jak nie dostaniesz od pierwszego dnia umowy - nawet nie zaczynaj pracy. A jak nie chcesz się nabawić jakiejś choroby, to najlepiej tam wogóle nie Idź.

Zuzanna

@Andrzej jakie są możliwości rozwoju w nowa piekarnia? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników? Czy potwierdzasz opinię @Niekonfliktowa, że u tego pracodawcy jest możliwość awansu? Poza zasadniczym wynagrodzeniem firma oferuje jakieś bonusy?

Zoia
@Nina

I to się nie zmieniło Starsi stażem, pozbywają się osób młodszych z mniejszym stażem,

zadowona pracownica

Niezadowolona
@zadowona pracownica

No sądząc po wypowiedzi to faktycznie głupota ludzka nie zna granic No chyba że to nie głupota a wielka naiwność Komu ten tekst chcesz wciskać Jaka atmosfera bo ja chyba nie zrozumiałam Chcecie robić za murzyn zapraszam do Nowej Gorsze od tego to tylko kamieniołomy

Łucja

Szukają Głównego Księgowego, firma pisze o możliwości podnoszenia kwalifikacji i awansu. Wszystko się zgadza, czy nie pokrywa się to raczej w praktyce? Oczekują minimum 5 lat doświadczenia, to sporo — ile w takim razie wynosi ta atrakcyjna podstawa z oferty pracy? Jak atmosfera w dziale ksiegowości?

Magdalena32
@Łucja

Nikomu nie polecam pracy u tego pracodawcy, zatrudniają osoby na chwilę, żadnego szkolenia, nic , a atmosfera jak w jakimś grobowcu, a jakie niemiłe rozwiazanie stosunku pracy, kto jest wartościowym człowiekiem szybko odejdzie z tej firmy, a oni będą nadal zatrudniać nowych i traktować w niemiły sposob

Alka
@Magdalena32

Czemu zatrudniają osoby na chwilę? To jaki jest rodzaj umowy i na jaki czas jeśli można wiedzieć? Czy po prostu masz na myśli to, że ludzie sami odchodzą ze względu na warunki?

@Alka

Biorą nowego aby mieć ciągłą ,,pożywkę,, - muszą się żywić cierpieniem innych. Stary pracownik boi się że przyszłeś na jego miejsce i to daje satysfakcję osobom na górze. (usunięte przez administratora) Najmilsi dla Ciebie są największymi wrogami. Chcesz być zdrowy to tam nie pracuj. Tam pracują desperaci którzy nie mają gdzie się podziać, niektórzy odliczają czas do emerytury. Nikt Ci prawdy tam nie powie.

Miałam tą wątpliwą przyjemność tam pracować i to co się dzieje to jest istny koszmar! Mobbing ze strony szefostwa. Wystarczy, że podłoga nie jest zamieciona jak oni przyjeżdżają to już afera z kosmosu ( a wiadomo jak to w piekarni co chwila się kruszy). Puste umowy to standard. Pracownice też nie są zbyt życzliwe, chętnie się pozbywają nowych osób, chyba ze strachu, że zajmą ich miejsce? Sprzedawanie przeterminowanych ciast i 3- dniowych chlebów jest na porządku dziennym. Jak wszystko się sprzeda to szefostwo oburzone, że za mało towaru było zamowione, a jak coś się nie sprzeda, to że po co tyle zamawialiśmy, groźby, że my będziemy za te zwroty płacić itd.

Były pracownik Nowy wpis

Minęło tyle lat a nadal tak jest. (usunięte przez administratora) kary za wszystko, niezgodność pieniędzy, a jak dostajesz premię to nie wiesz za co konkretnie, bo jak byś dokładnie miał wypisane za co i za ile to by się okazało że Cię (usunięte przez administratora)

Sonia

W tej firmie pracowałam 3 miesiące dawali tylko umowę zlecenie i wszystko rup co każą latasz jak (usunięte przez administratora) i robisz wszystko ale płacą marne pieniądze miało być 19 79 . A wyszło że za 15 zł za godzinę oszukują ludzi jak mogą trzeba się upominać o swoję pieniądze do ludzi szacunku nie mają wstyd z taką firmą nie polecam tej piekarni

@Sonia

Nawet po dłuższym stażu pracy robi się na umowę zlecenie, czy jest szansa na umowę o pracę? Daj znać, na jakąś stawkę można liczyć teraz, po nowym roku.

@Sonia

Dalej tak jest. Brak szacunku, zskłamane ploty przenoszą do szefa, szkoda zdrowia i nerwów. (usunięte przez administratora)

Leszno
@pytam

Jak pracuje się w dziale zamówień? Jaka umowa? Atmosfera pracy?

@@pytam

Odradzam tam pracę jeśli chcesz być zdrowy. Kasa - najniższa krajowa, czasami coś pod stołem. Najmilsze osoby to największe żmije - donoszą do szefa ale jak donoszą to kłamią. Najlepiej,,zalepić,, sobie usta i totalnie z nikim nie rozmawiać.

Alida

Xyz
@Alida

Smutna rzeczywistość tego kraju. Ludzie uczciwie pracujący najczęściej są na przegranej pozycji. Dobrze się mają cwaniacy którzy potrafią wykorzystać każdą sytuację. Sytuację bez skrupułów. Prawdą jest kłamstwo Kłamstwem jest prawda.

Marysia

A ile lat temu pracowałaś i na jakim stanowisku? :D Może akurat nie tak dawno to było, i dasz znac jak tam za twoichc zasow te warunki wyglądały dokladnie? Wynagrodzenie bylo raczej w stronę minimalnej czy cos wiecej?

@Marysia

Klient

Gdzie można zgłaszać zastrzeżenia co do obsługi ? Wie ktoś ?

Jak się pracuje z ludźmi z Nowa Piekarnia?

Magdalena32

Źle nie polecam, są niemili i niepomocni

Kamila
@Magdalena32

A coś bardziej szczegółowo? Wszyscy są tacy jak piszesz czy zdarzają się wyjątki? Jeśli współpracownicy nie są pomocni to do kogo można się udać w razie jakichkolwiek problemów?

@Zuzanna

Szkolenia … o czym ty marzysz ciekawe na kogo Na prezesa???

@Zuzanna

W tej firmie możesz tylko spaś ze stanowiska na gorsze

@Zuzanna

Pewne wpisy są z pewnością od samych pracowników jak ten gdzie są opisane panie w sklepie na Mazurskiej w Siedlcach jakie są przemiłe chyba same sobie dały taką opinię wręcz przeciwnie są one nie miłe gdyż stoi się w kolejce i się słyszy jakie mają traktowanie klientów i nie tylko ale również pokazują jakie są miłe dla swoich koleżanek co z nimi pracują zero szacunku dla ludzi

Mobbing między samymi pracownicami

Lena
@Nina

W tej firmie możesz tylko liczyć na szkolenie z zakresu bhp

Zoia

Basia

Pani z piekarni na Młynarskiej w Siedlcach to chyba pracuje tam za karę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak niemiła obsługa. Bardzo niesympatyczna w szczególności do starszych klientów.

@Basia

Ten wątek służy do dyskutowania o Nowa Piekarnia, ale odnośnie tego jak się tam pracuje. Twoja opinia, jako klienta też jest bardzo istotna, ale proponuję byś dodatkowo zgłosiła swoje zastrzeżenia do kierownictwa sklepu. Możliwe, że wpłynie to na poprawę sytuacji, z której jesteś niezadowolona.

Kaska
@Basia

Nic się nie zmieniło widze przez te lata. Opinia dodana w 2018. Mamy 2022 a jedna baba z Młynarskiej to pomyłka. Widać że pracuje za karę. moja babcia chodzi tam po chleb,często teraz chodzę za nią bo ona nie chce tam przychodzić. Powinni cos z tym zrobić bo zdecydowanie odstrasza klientów.

On

Polecam bardzo dobre świeże produkty

Zuzanna

@Nina Kodeks Pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jest to mocny zarzut. Czy byłaś w nowa piekarnia świadkiem sytuacji, które wyczerpują powyższą definicję?

Aiki

Ja byłem

@Aiki

Możesz opisać tę sytuację w Nowa Piekarnia, której byłeś świadkiem? Bez wymieniania nazwisk. I kiedy to miało miejsce?

TR

Ja też byłem świadkiem

Jaka umowa obowiązuje w Nowa Piekarnia podczas okresu próbnego?

Zależy od stanowiska, zazwyczaj to jest umowa zlecenie, lecz kierowcy maja od razu umowę o prace, jednak na czas określony, 2/3 razy jest przedłużana o jakieś 3 miesiace, a potem już zazwyczaj na czas nieokreślony.

Margo

Umowa zlecenie jest na okresie próbnym, wszytsko zależy jak szefostwo zadecyduje ale szefa zdanie zmienia się 5x

ktos

Pracuję jako kierowca w Nowej i nie narzekam. Praca nie jest ciężka, pieniądze są na czas. Może nie są jakieś duże (2200-2500 netto), ale czego się spodziewacie od prywaciarza? Milionów? Niestety realia w Polsce jakie są takie są. Nikt was nie trzyma na siłę, szparagi u Niemca czekają

@ktos

Dziękuję za nakreślenie realiów pracy kierowcy w Nowa Piekarnia. Mam jeszcze dodatkowe pytanie odnośnie wynagrodzenia, o którym wspomniałeś. Czy na Twoim stanowisku, oprócz zasadniczej pensji można liczyć na premie? Wiele osób zwraca uwagę na tego typu dodatki i będzie to dla nich cenna informacja.

Podstawa 2100 brutto + premie

@ktos

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Chciałabym jeszcze poprosić Cię o doprecyzowanie wypowiedzi i podanie informacji, czy te premie są wypłacane co miesiąc, czy może w jakimś innym odstępie czasu? Kwestia ta różni się w poszczególnych firmach i myślę, że warto byłoby przedstawić użytkownikom forum informację również na ten temat.

@Zuzanna

Premie są na początku każdego miesiąca

Rowerzysta.
@ktos

Naucz się jeździć tłoku. Kodeks drogowy, to taka mała książeczka z literami w środku. Nie stawaj na przejściu dla pieszych, nawet jak bajerujesz laski.

Karol

Czy siedziba główna firmy to po prostu piekarnia czy macie jakieś jeszcze biuro?

Robol
@Karol

Biuro jest w piekarni na górze.

annie

najniższa krajowa, żydzą na wszystkim, nawet na wiatrakach w sklepikach w upał czy ogrzewanie w zimie.

Mona

Kupowałam kiedyś ciasto w piekarni tej ciasto źle smakowało jak po terminie i dlatego piszę promocja pierogi to ceny z kosmosu wolę pójść i kupić kilo pierogów za 16 zł A nie za 33 zł w innej garmazerce czasami jest nie miła obsługa i po chamsku odpowiadają

Były

Ile teraz można zarobić na produkcji jako piekarz?

Czy firma Nowa Piekarnia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

BHP ma pracownik za darmo, książeczka sanitarna tak samo badanie krwi jest opłacone przez firmę

@pracownik

badania kontrolne i inne sanitarne do książeczki

DYREKTOR HANDLOWY

Orientuje się ktoś czy w NOWA PIEKARNIA ŁUKÓW obecnie jest zatrudniony Dyrektor Handlowy? Pytam ponieważ na ich stronie jest ogłoszenie na wspomniane stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Piekarnia - Łuków

• Jak się pracuje w Nowa Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Piekarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Piekarnia?

Kandydaci do pracy w Nowa Piekarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Piekarnia