Opinie o AMK Group Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza K. Srokowskiego 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMK Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMK Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMK Group Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza K. Srokowskiego 31

korbi

muszę przyznać że firma jest imponująca ... zacząłem pracę w Drukarni AMK Group od dwóch miesięcy i nie sądziłem ze w tej branży trafię na tak solidną firmę. zarządzanie , warunki pracy, relacje i przede wszystkim park maszyn i nowoczesne technologie robią wrażenie. solidność w wywiązywaniu się pracodawców z zobowiązać płacowych ; wzorowe. polecam wszystkim , którzy chcą pracować w nowoczesnej i dynamicznej firmie . UWAGA . to nie jest firma dla tych co bumelują- firma wymaga zaangażowania w pracę i szybkości działania - mnie to baaaardzo odpowiada bo nikt mi nie obiecywał na rozmowie złotych gór ale dałem z siebie wszystko i docenili moje starania już po dwóch miesiącach ... SUPER FIRMA !!!

@korbi

Ktoś, coś jakie wynagrodzenie czy to prawda co piszą że po 12 godzin się pracuje codzienne?

bob
@Nowy

tak, a nawet wiecej niż 12

Jaka stawka godzinowo jest płacona? Ktoś coś, atmosfera i coś wiecej

Obserwator

Syf jakich mało plus ta cała pseudo kadra prowadząca, zastanów się zanim złożysz cv

Pracujacy
@Obserwator

Ta opinie napisał zdesperowany pracownik co to myślał ze może sobie baki zbijać i nikt tego nie zauważy ..:). Gwarantuje ci ze taki obibok jak ty nie przejdzie w tym zakładzie . Kadra zarządzająca podjęła kroki w celu sprawdzenia nr . IP z komputera z którego zostały wysłane te paszkwile ... gwarantuje ze Cu nie odpuszczą takich oszczerstw ...robaczku ????

OBS
@Pracujacy

Naucz się składać poprawnie zdań, a może wtedy ktoś Cię doceni. Jeśli tego nie zrobisz, jesteś skazany na taką pracę. Może jednak już tam nie pracujesz!? Obojętne wykaż się tutaj. Masz moje błogosławieństwo.

taga

Witam,czytam to wszystko i nie chce mi się wierzyć,że to co wypisujecie to ma być niby o firmie w której pracuję.Czytałam te Wasze opinie zanim podjęłam pracę,długo się zastanawiałam zanim podjęłam decyzję ale zaryzykowałam i NIE ŻAŁUJĘ,gdybym Was posłuchała to dalej klepałabym biedę w poprzedniej firmie.FIRMA JEST OK.,to ludzie tworzą atmosferę a nie właściciele.Szefowie stawiają wymagania ale od siebie też wymagają.PŁACĄ NA CZAS,potrafią docenić starania i to chyba jest najważniejsze.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Firma AMK Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
lllll

A jak wpadła Państwowa Inspekcja Pracy,bo już było tego za wiele i co się okazało? Ludzie myśleli,że odpoczną ale NIE!! Nadal trzeba było zapierd...ć po 12godzin,gdyż człowiek z Inspekcji był koleżką szefa Arturka... Bang,Bang!!! Fack AMK

figar
@lllll

dareczku :)... mówiłeś mi kiedyś ( jak jeszcze pracowałeś ) że jest suuuper , że płacą na czas , że najlepsza firma w jakiej pracowałeś aż tu w pewnym momencie kierownik zauważył że zaczynasz .. kombinować i podkradać duperelki i po prostu cię wypieprzyli ... teraz już nie masz tu wstępu i na stołówce odgrażałeś się w ostatnich dniach pracy ( jak przeczuwałeś że wylecisz ) ze będziesz bruździł na firmę ale to co piszesz jest żałosne :):):) wypisujesz brednie - jak masz obiekcje co do uczciwości firmy to ją zaskarż gdzie chcesz a nie ukrywasz się jak gnida na forum ...

PaUla

Firma może i OK ale szefowie stosują mobbing. Jeśli w jakiś sposób podpadniesz,niszczą Cię psychicznie-poczułam to na własnej skórze. Atmosfera w środku byłaby super gdyby nie kierownik,który się wywyższa i chciałby zrobić z Ciebie niewolnika. Praca ok,czasami ciężka. kobiety się kłócą i gadają za plecami,nie miło... Wiele osób już zostało zwolnionych lecz na pewno wyszło im to na dobre,gdyż można było tam zwariować. Niechęć przychodzenia do firmy rosła z każdym dniem. Jednym słowem Kołchoz...

Zostaw merytoryczną opinię o AMK Group Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AMK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMK Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 20 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMK Group Sp. z o.o.