Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku

Sosnowiec

Opinie o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku

anonim 2009-03-14 00:20:48
Słowa kojarzące się z Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... słaby.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku :
Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku :
ktoś od kogoś 2010-02-13 16:36:08
Powiem tyle gdyby zwolnić syna szefa wszystko chodziłoby tak jak trzeba. A tak to młody i głupi nie zna się ale rodzinkę trzeba zatrudnić. Połowa załogi to rodzina to jakim cudem ma to wszystko działać!śmiechu warte
r 2016-05-22 23:28:16
gdyby ktoś był zainteresowany to aktualnie jest praca u nich do wzięcia. poszukują pilnie pracowników do magazynu spożywczo-nabiałowego. tyle wiem że praca jest zmianowa i ciekawi mnie właśnie na jakie zmiany się pracuje
Zostaw swoją opinię o Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia obrotu towarowego przemysłu mleczarskiego w Białymstoku