Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia

Sosnowiec

Opinie o Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia

jaga

Z pewnością to komentarze dwóch złodzieji,którzy te firmę przez wiele lat okradali.,,Wyszlo szydło z wora"-złodziejstwo się wydało,szef wywalił i stąd te opinie.

niepokorny

Najgorsi palanci w okolicy. Są przekonani, ze kazdy przekret im ujdzie na sucho.

\"nie polecam zdecydowanie\" to za małe słowa w stosunku do tej firmy! pracowałem tam jakiś czas i ta firma to jakaś kpina ! w prawdzie zarobki nie najgorsze, ale właściciel to tyran, gbur i narcyz, który uwielbia poniżać ludzi. Nic dobrego was nie może spotkać w tej firmie, a jeżeli nie jesteście typem lizusa i pokornego kozła ofiarnego gotowego na każdego kopniaka za zły humor szefa to długo tam nie popracujecie.

Zdecydowanie nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią, absolutnie nie polecam tej firmy nikomu.

Zostaw opinię o Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia