Opinie o Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia w Sosnowiec

Norbert Nowy wpis

Dobry pracodawca to nawet na forum pracowniczym nie ma złych wpisów!

niepokorny

Najgorsi palanci w okolicy. Są przekonani, ze kazdy przekret im ujdzie na sucho.

Vega Nowy wpis
@niepokorny

To chyba mowa o pracowniku Tomaszu

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jaga Nowy wpis

Z pewnością to komentarze dwóch złodzieji,którzy te firmę przez wiele lat okradali.,,Wyszlo szydło z wora"-złodziejstwo się wydało,szef wywalił i stąd te opinie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

\"nie polecam zdecydowanie\" to za małe słowa w stosunku do tej firmy! pracowałem tam jakiś czas i ta firma to jakaś kpina ! w prawdzie zarobki nie najgorsze, ale właściciel to tyran, gbur i narcyz, który uwielbia poniżać ludzi. Nic dobrego was nie może spotkać w tej firmie, a jeżeli nie jesteście typem lizusa i pokornego kozła ofiarnego gotowego na każdego kopniaka za zły humor szefa to długo tam nie popracujecie.

Zdecydowanie nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią, absolutnie nie polecam tej firmy nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mada-2 Firma Handlowa Hurtownia
0/5 Na podstawie 0 ocen.