Opinie o SATEL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SATEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SATEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SATEL w Gdańsk

Irys

Słyszałem o umowach lojalnościowych i jakiejś karze umownej 100tysięcy złotych? Czy to prawda? Chociaż ponoć już za ujawinienie warunków tej umowy grozi taka kara więc raczej nikt odważny się nie znajdzie by to potwierdzić :(

Bartosz

Poszukują obecnie SPECJALISTY DS. KSIĘGOWYCH W OBSZARACH ROZLICZANIA PRODUKCJI, EWIDENCJI MAJĄTKU TRWAŁEGO ORAZ GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ. Warto próbować? Jaka jest atmosfera/zarobki w dziale księgowości?

adam

jeśli chodzi o na prawdę obiektywną opinię,to proszę bardzo: pierwsze wrażenie-sekta,kłaniasz się każdemu-lubisz nie lubisz-kłaniasz się; po czasie dochodzisz do wniosku,że to nawet fajne,bo poznajesz ludzi; po dłuższym czasie okazuje się,że większość ludzi jest na prawdę w porządku; z tym,że zawsze trafia się wyjątek:) idąc tym tropem... na okresie próbnym miałem przykazane skupić się na najważniejszym,a reszty zdążę się nauczyć później... minął okres próbny... niestety nie byłem samodzielny:) chyba nie zdążyłem się usamodzielnić:) w podsumowaniu: wydaję mi się,że dziale,w którym pracowałem(na szczęście tylko 2 miesiące) nie można mieć własnego zdania i powinno się liza (usunięte przez administratora) przełożonym; to jest tylko moje zdanie; ludzie są na serio w porzo; firma jest w porzo; warunki finansowe i socjalne są w porzo; wychodzi na to,że albo ja albo mój bezpośredni przełożony nie jest:) pozdrawiam wszystkich w porzo:)

Antonim

Pensje płatne do 10-go każdego miesiąca. Nic nie możesz zaplanować: kasa na koncie może być np. 4-go albo 10-go. Jeśli na początku miesiąca wypadnie święto lub długi weekend możesz być pewien, że kasę dostaniesz po wszystkim (zamiast grilla z piwkiem pozostają o niebo zdrowsze spacerki i łyk mineralnej). Totalny brak zrozumienia kadr dla potrzeb szaroczarnego luda

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SATEL na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
aga

Czytam te opinie i nie wierze co czytam moj maz pracuje tam od rou nie skarzy sie a ze czasem sa jakies problemy to normalne jak w kazdej pracy.....praca 8 godzinna soboty jak sa to kazdy idzie bo super placa,wynagrodzenie,premia dodatki zawse terminowo a czasem i wczesniej niz 10.Warto wspomniec o paczkach,dodatkach,zabawach dla dzieci z rodzinami,prezent na urodziny szczerze to nie pamietam zeby w jakiejs innej pracy tak sie dbalo o pracownika POLECAM BO MOJA OCENA JEST OBEKTYWNA

zyta

Co wy.gadacie szef R.U jest spoko

abc

Widziałam jakie warunki pracy szykują dla programistów. Gorzej niż na produkcji. Otwarta hala a biurka na środku, wszędzie kamery. Już się kilku zwolniło,a to jeszcze nie koniec. Inżynierowie, a zaczynają traktować ich jak chińczyków. Słyszałam, że są już mocno podkurzeni.

dobrze zorientowany

Jeśli chcesz pracować jako "konserwator zabytków" możesz spróbować. Od dłuższego czasu nie ma nic nowego poza dopisywaniem funkcji, które potrzebne są chyba tylko prezesowi w jego prywatnym domu. O niczym nowym nie słychać. Planów na przyszłość brak. Chyba większość jest już trochę znudzona i gdyby nie w miarę dobra kasa, to już część z nas by odeszła. Zastanów się, czy warto w to wchodzić.

kirk

Macie jakiś dział rozwoju? Jest praca dla programisty? Ile płacą?

Jarząbek Wacław

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszej firmy, prezes naszego Satela(usunięte przez administratora)

Macgyver

Satel to strasznie zacofana firma gdzie na czele stoją mało inteligentni kierownicy nie mający pojęcia o elektronice i dobrym wykonaniu produktu.Dominuje plotkowanie i konfidenctwo.Liczą się tylko układy i powiązania rodzinne.Jeśli ktoś ma ochotę się rozwijać i pracować z fachowcami to odradzam firmę Satel.

kolo

Witam. Wzbraniajcie się zatrudnienia na dziale produkcji. Panują tam rządy nie mającego pojęcia co się tam dzieje kierownika [usunięte przez moderatora] Warto natomiast być dobrze zaprzyjaźnionym z pewną parą małżeńską, Ci to kasę sobie zarabiają. Soboty, premie, ruchomy czas pracy, bezkarni na notoryczne spóźnienia - własny interes po prostu. A reszta działów uzależniona od ich poczynań. No jeszcze na uruchamianiu jest fajnie, jak się jest w gronie ulubieńców Pana [usunięte przez moderatora]. Banda podlizusów!! Szary pracownik ma słabe szanse na wybicie się!

Bajo

Witam Jakie zarobki dla elektronika? Jaka atmosfera pracy? Pozdrawiam

M

Witam, ostatnia opinia z tego forum jest jeszcze z zeszłego roku. Proszę o informacje jak aktualnie wygląda "kuchnia" w działach: - eksport - logistyka - transport. Czy da się pracować ?

Lew T.

Można być mądrym, nie przeczytawszy ani jednej książki; wierząc zaś we wszystko, co jest napisane, nie można nie być głupcem. Lew Tołstoj

Straszna firma z kierownikiem [usunięte przez moderatora] na czele.Pozdrowienia dla wszystkich co wchodzą bez mydełka.ha ha

no tak - 2010-12-13 09:34:37 parę osób by się znalazło o ile około 40 osób to parę - to rzeczywiście:)

no tak

parę osób by się znalazło

hjlkds

Czy w tej firmie są pracownicy ze stażem >10lat poza zarządem?

renata

ma Pan 6 z takimi błędami ortograficznymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trudno w to uwierzyć

Zostaw merytoryczną opinię o SATEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w SATEL?

Zobacz opinie na temat firmy SATEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SATEL?

SATEL
2.9/5 Na podstawie 164 ocen.
  • Budowlanych 66
    80-298 Gdańsk