Opinie o F.H.U. Carjan Jan Płocica w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Carjan Jan Płocica. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H.U. Carjan Jan Płocica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Carjan Jan Płocica w Rzeszów

P.Jan Z ludzi robi czubków, kłamie na każdym kroku ,pożycza pieniądze niby na sprowadzenie aut i na naprawde ,I rowery z Holandii. Fotowoltaiką że komo się zajmuje ale wątpię w to ... Kolejne kłamstwo zapewne...tak jak kasę pożyczyłam że za tydzien mial oddac i niestety nie odzyskałam pieniędzy i to sporo pieniędzy...usunięte profile, na różnych social zniknął jak i nr tel również...Ale mam nadzieję że Karma wraca

Ol Nowy wpis

Mnie też okra dł A spore pieniądze. Kilkanaście wizyt w mieszkaniu gdzie niby tam mieszka ale nigdy go nie ma. Sąsiedzi mówią że się nie pokazuje, że ludzie go szukają. Z chęcią opisałabym to na grupie Rzeszowskiej, aby się odezwał każdy pokrzywdzony ale jestem kobietą i się boję, bo już mi groził. Może ktoś z was to opisze, może ktoś pierwszy się odważy i zbierzemy się w siłę. Niech nikt mu nie wierzy w to co mówi(usunięte przez administratora) Teraz aż sama sobie się dziwię że mu uwierzyłam w te jego kłamstwa, obietnice. Że kocha, że razem założymy firmę. Że pieniądze rozmnozy.

Wiking Nowy wpis
@Ol

Tez należę do tej grupy poszkodowanych. Jestem za żeby się temu sprzeciwić

steve Nowy wpis

Tez zostałem (usunięte przez administratora) przez tego gościa. Ani roweru , ani kasy. Trzeba by zgłosić sprawę na policje.

Pokrzywdzona

Zwykły (usunięte przez administratora) który pożycza duże pieniądze i nie oddaje. Znika, zmienia nr tel. Nie sposób go zastać pod podanym adresem, adres który jest podany jest to mieszkanie które wynajmuje i nie płaci. Skontaktowaliśmy się z właścicielem mieszkania, będzie eksmitowany. Nie dajcie się oszukać na to że sprowadza rowery z Holandii, nie dawajcie mu żadnej kasy bo jej nie odzyskacie. Zbieramy się z kilkoma osobami i zgłosimy sprawę na policję. Jak ktoś ma aktualny nr tel lub miejsce w którym się chowa, ukrywa to proszę tutaj napisać. Administrator niech nie usuwa takich informacji, bo inaczej z (usunięte przez administratora) nie da się wygrać.

pokrzywdzona
@Pokrzywdzona

Witam, niestety i ja z mężem pożyczyłam Panu Janowi pieniądze. Proszę o kontakt w sprawie zgłoszenia grupowego na policję.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie F.H.U. Carjan Jan Płocica? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów

Potwierdzam rownież ponizsze stwierdzenia w 100% , Jan Plocica jest to człowiek bardzo nieuczciwy. (usunięte przez administratora) ludzi ,znajomych na żywca. Numer kom zmienia notorycznie ale znając życie daleko w taki sposób nie zajdzie. Aktualnie sprzedaje dotacje fotowoltaiczne , porusza się niejakim Fordem Focus, także Szanowny Panie Janie nie tędy droga ;)

Pożyczyłem

Tak to prawda, gość okrada ludzi. Bierze kasę niby na sprowadzenie auta, ani auta ani kasy. Uważajcie na niego! Kasę Bierze na rowery, auta, na mechanika ze oplaci. Pożycza na rozwinięcie biznesu. Bierze auto niby do czyszczenia bo prowadzi car detaling a wycina katalizatory. Obraca się w Rzeszowie, nikt nie zna miejsca zamieszkania bo ciągle ucieka.

Wielu osobom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o przedsiębiorstwie F.H.U. Carjan Jan Płocica w miejscowości Rzeszów. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Carjan Jan Płocica - Rzeszów

• Jak się pracuje w F.H.U. Carjan Jan Płocica?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Carjan Jan Płocica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Carjan Jan Płocica?

F.H.U. Carjan Jan Płocica
  • Miła 14G lok. 3