Opinie o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA w Opole

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w firmie PLX, to pokrótce powiem Ci jak to wygląda i zdecydowanie odradzę! W firmie zaczęła rządzić nowa szefowa Pani Kasia, Pani K nie ma szacunku do żadnego pracownika przez co morale w firmie spadły do zera, wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze, przez ostatni rok ponad tysiąc złoty w dół, a szalę goryczy przelało brak premii świątecznej, po raz pierwszy od 18 lat! Praca na magazynie jest ciężka i żeby zarobić 4 tyś musisz naprawdę się wysilić. Auta codziennie wyjeżdżają przeładowane o parę ton, kierowca jest w trasie po paręnaście godzin a nadgodzina płatna jak zwykła godzina! Musisz jeździć z dużą ilością gotówki za którą ty odpowiadasz. Jeśli masz trochę szacunku do siebie to nie zatrudniaj się w tej firmie do póki rządzi tutaj najgorsza szefowa z jaką kiedykolwiek miałem odczynienia.

Cafałuuuuu

Pięknie rozkwitającą firmą. Zarobki nie jak ktoś pisał 1000 mniej a 3000 . Za tą orkę niegdyś można było zarobić 7000 a teraz 4000 . Od nowego roku 3500 to będzie wszystko. Zamiast premi świątecznej karta multi sport beż dopłaty i podwyzka do 4300 brutto czyli tyle co państwo wymaga . Brygadzista za to dostaje kilka stówek w łapę. Auta wiecznie przeważone , nadal kierowcy będziecie tak jeździć pp nowym roku ? Czy oczy wam się otworzyły? Na hali niemiłosierny bałagan. Banda nieudacznikow od pół roku nie potrafi wprowadzić wms, wieczne problemy, zacinanie się, wybijanie z systemu , brak internetu itd . Tynk się sypie na głowę z sufitu , na sliskiej nawierzchni można się zabić. Brak oznaczać drogi ewakuacyjnej, brak gaśnic, regały które nie są przymocowane spadną komuś kiedyś na łep . Kejti która ma chyba 6 firm i każda długi jak jej ukochany szhhhhlok. Brak wymaganej temperatury na hali , brak wymaganego posiłku regeneracyjnego . Chyba pip i itd będą miały robotę. Firma która pani Beatą przez tyle lat rozwijała to ta piękna rozwaliła w rok .(usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Zarobki magazyniera jeżeli pracuje solidnie to około 7000 netto . Kierowcy między 9000 a 10000 . Przedstawiciele około 20 do 25 tys. Możliwości awansu są szerokie. Niewiem jak można narzekać na taką pracę w tych czasach . Awansujesz do biura i już masz około 13 tys na rękę za klikanie w monitor. Brygadzista ma odrazy 2000 więcej do wypłaty. Polecam wszystkim

@terazpracujacy@Pracownik
@Obecny pracownik

Właśnie od kiedy jest P.K to zarobki spadły. PLX dopłaca do jej nie udanych biznesów.Kłamac tu sobie można a prawdą jest taka że nikt tyle nie zarabia.Jak dla mnie to P.K ciągnie tą firmę ale w dół. Prawda i tak wyjdzie przy zatrudnieniu.Powidzenia wszystkim nowym.

Bardzo porządna firma . Stale się rozwija i chce wejść na rynek ogólnoeuropejski. Non stop inwestycje . Do tego kilka mniejszych firm które przynoszą też fajne zyski . Jasny i korzystny system premiowy . Kto nie marudzi a pracuje i zbiera 600 - 800 pozycji zarobi nawet 7000 zł netto . A nie jest to problemem , wystarczy pracować . Towar zbierany skanerem tak że praca jest płynna. Szefowa pani K pierwsza klasa . Od momentu kiedy przejęła stery w firmie w końcu jest porządek i ład . Dużo pozytywnych pomysłów które rozwijają firmę. Polecam wszystkim

Buntownik
@Rafał W.

Odezwał się ten który ma chody i przypisane pozycję dzięki czemu nie schodzi z 700 dziennie

Obecny pracownik

@pracownik
@Obecny pracownik

@obecnypracownik jak można tak kłamać. Zapraszamy a sami się przekonacie jaka jest prawda.

obecny pracownik=idiota
@Obecny pracownik

Obecny pracownik zapomniał dodać że podaje zarobki z dwóch miesięcy

uwielbiamjakmitakrobi
@Obecny pracownik

Zgadzam się z tym, ja nie narzekam na zarobki odkąd regularnie robią mi lewatywę i wam tez polecam kochani moi :)

Pracownik Nowy wpis
@Obecny pracownik

Weź się rozbiegnij i j3bnij barana w ścianę, takich zarobków tutaj NIGDY nie było!!!

Obecny pracownik Nowy wpis

No kiedyś nie było takich zarobków ale teraz są dzięki temu że zarządzanie objęła nową szefowa a będą jeszcze większe bo firma idzie na przód

@terazpracujacy@Pracownik Nowy wpis

bzdura Nowy wpis

Obecny pracownik pisząc o tych zarobkach nie dodał że mówi o dwóch miesiącach pracy????

@Michał

Niby tak pięknie a nawet 50 zł nie dopłacają do multisporta.Kotos tu ładnie ściemnia.Kazdy kto się zatrudni to się przekona jak to naprawdę wygląda.Nie polecam!

@byłypracownik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Rafaelo

Nie słuchajcie tych fałszywych wypocin . To piszą ludzie którzy pracowali za poprzedniego kierownika i mieli płacone nawet do 15 tys złotych miesięcznie za nic nie robienie. Teraz ich to boli bo mają połowę mniej a pracować trzeba . Tak tak to nie te czasy już gdy za 2 wypłaty kupowało się super auto . W końcu nastała sprawiedliwość

@juhu
@Rafaelo

I widzisz Yrek do czego doprowadziłeś? Niezłą laurkę wystawiasz firmie, nie jest ci po prostu głupio, że nie potrafisz nad tym zapanować? Dajesz się robić jak dziecko najpierw przez generała teraz przez Kasie.

Rafaelo
@@juhu

Ta Kasia to z nieba spadła. Gdyby nie ona to dawno by nie było już tej firmy na rynku . W ciągu dwóch lat obroty wzrosły o 120 procent i rejon rozwózki wzrósł o około 90 procent . Chwila jeszcze i firma będzie działałac na terenie Niemiec Francji i całej Europy zachodniej

@Rafaelo

Szkoda że wypłaty nie idą do góry

Rafał W.

Wszyscy pracownicy narzekają. Ja nie bo lubię być posłuszny i wierzę w (usunięte przez administratora) Pani K. robi pyszną kawkę. Polecam każdemu. Firmy świetnie działają np. SZLOG (SZYMAŃSKA LOGISTIC) same straty od początku firmy, ale pieniadzę to nie wszystko. Znowu praca po 10 godzin. Zmuszanie do nadgodzin i śmieszne 0.15gr brutto od pozycji. Sam decydujesz gdzie idziesz. Ale PLX polecam z całego serca. Jeśli chcesz być w firmie w której szef nie wie ile płaci za ogrzewanie a len tanieje lawinowo, w firmie której przemiał ludzi jest wiekszy niż w MCdonald i pyszną kawką lawatywką to właśnie ta firma. Zapraszamy jest nas coraz więcej po tak sie rozwijamy. Rok do roku 30% wzrostu tylko wypłaty, dodatki i karpiowe 30% spadają. Ale jak wiemy cudownie prosperujący SZLOG pieniadzę to nie wszystko, a no i rodzinna atmosfera. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zapraszam w nasze szeregi :D

@Rafał W.

Przemiał jest dlatego pracowników bo nowym się nie chce robić . Słuchają głupot od innych i się nie potrzebnie zniechęcają na początku

Patrzenawaszgory

Chodzi tam o 8 godzin pracy

Buntownik

@XXX

Nie polecam pracy w tej firmie .Zero szacunku ze strony szefostwa a szczególności P.Kasi .Zarobki marne,warunki pracy złe.Większość starych pracowników już uciekło a reszta szuka.

@@XXX

Starzy pracownicy ciągle pracują a zwalniają się nowi ponieważ słuchają nieprawdy od starych .

Firma prowadzona przez wspaniałe małżeństwo. Jasne i przejrzyste warunki umowy . Kto chce pracować jest w stanie zarobić bardzo dużo jak na polskie realnie. Kto wali ścieme i tak ma ponad 4000 . Netto . Po wielu latach przebojów w końcu firmę objęła osoba na odpowiednim stanowisku. Jasne regulamin premiowy . W sezonie przy kilkunastu nadgodzinach można jeszcze dorobić do premii . Pełen podziw dla pani Katarzyny która ogarnia kilka firm naraz jednocześnie w prolexie wprowadza tak pozytywne zmiany . Nie mówiąc o innych pozytywnych rzeczach które robi . Polecam serdecznie jej książkę. Nikt w pracy do niczego nie zmusza nikt nie pogania . Masz gorszy dzień to odpuszczasz ale jeżeli cały miesiąc pracujesz solidnie to wypłatę Nike na głowę wszystkie firmy w opolu a nawet i w Polsce . Wiadomo że na okresie próbnym nie ma całości premi ale jak ktoś pracuje od początku dobrze to i tak więcej tej premi wyciągnie niż niektórzy ściemniacze czy tzw statysci

@wojtek

Śmiech na sali ????Dodatki są takie że co roku na tłusty czwartek były pączki, od tego roku już nie.Dodatkiem było karpiowe na święta (kiedyś) teraz nie było.Ktoś tu ładnie ściemnia (pewnie dobre wyrównanie dostaję za to????)

@zaskoczony

Po co tak kłamać? Może kiedyś i były posiłki ale od kiedy jest P.Kasia wszystko się skończyło!!Kandydaci zapraszam sami się przekonacie.Sam fakt że nabór trwa praktycznie cały rok mówi samo za siebie. Ludzie popracują chwilę i uciekają.

@wojtek

Dziwne żeby to co pod stołem było na pasku wypłat! Karta Multisport jest ale cała płatna przez pracownika.Brawo

@@wojtek

Od kiedy jest nową szefową cała wypłata wpływa na konto i urlopy są zaplanowane pół roku wcześniej na okres wakacyjny

Haha . Tylko się odgrazacie od roku na hali a efektów żadnych . Na paskach po 9000 brutto więc nie wiem co ma urząd sprawdzić

@Wojtek

Co niektórzy dalej dostają pieniądze pod stołem. Oczywiście na umowie najniższa krajowa,Urząd Skarbowy powinien się zainteresować firmami P.K.W szczególności Szlogiem.

Jedenzwas
@@Wojtek

A miało być transparentnie .Ale jak ktoś się dużo modli to jemu wolno więcej prawda ?

Jedenzwas

Yrek to prawda?

Szczerze, merytorycznie bez wyzwisk. Nie polecam pracy w firmie prowadzonej przez Ireneusz i Katarzynę, mówiąc bardzo delikatnie. Ich(a szczególnie jej, Irek jest często tylko przekaźnikiem) próba wpłynięcia na życie osobiste, poglądy czy nawet system żywieniowy, mocno zakrawa o Totalitaryzm. Wykrzykiwanie i wyzywanie kogoś od gorszych i głupszych, wcale nie działa motywująco na pracowników, nie wspominając o pokracznych próbach zarządzania, poprzez manipulowanie informacjami( temu powiem to, tamtemu to), tak by pracownicy byli skołowani. W firmie permanentnie odbywa się (usunięte przez administratora) wobec pracowników, mimo że nikt tego nie zgłasza, bo każdy pracujący tam człowiek, musi czuć niebywałe obrzydzenie wobec siebie i swojego życia. Katorga psychiczna chyba najlepiej określa to miejsce. Na koniec warto również wspomnieć o przejawach bardzo niskiego IQ u szefostwa, które skutkuje samymi błędnymi decyzjami, niczym dzieci w sklepiku szkolnym. TRAGEDIA, stali uciekajcie, a nowi, nie zaczynajcie!

Witam. Widnieje ogłoszenie o pracę na olx, za nim wyślę CV prosiłbym pracowników o opinię na dzień dzisiejsz jak wyglądają: - zarobki - czas pracy - atmosfera Z opini poniżej to widzę że raczej bardzo mocno średnio ale dla przyszłysz kandydatów raczej będzie pomocne. Dzięki Wielkie !

Mały
@Kandydat

Na magazynie spoko robota, nie trzeba myśleć tylko chodzić z czytnikiem i wrzucać towar do wózka. Nikt nie pogania nie marudzi.... Ekipa jest fajna. Jak na 1 pracę lub tymczasowe zajęcie całkiem spoko.

Zdziwiony

Kiedyś Prolex był firmą do naśladowania. Konkurencja brała z niej przykład. To już przeszłość .Teraz jest tam bałagan jakich mało... Po śmierci Pani Beaty wszystko się zmieniło. Jest bardzo źle. Stare powiedzenie "Ryba psuje się od głowy !!!" Kto tam zarządza? Jest tam jakiś dyrektor? Ludzie!!! Szefostwo robi z Wami co chce a Wy potulnie im służycie. Prawnie możecie założyć związki zawodowe a wtedy Władza Plx musi liczyć się z Waszym zdaniem. Ten okręt tonie...Ci co umieją pływać już się uratowali... i chwała im za to :-) Po co tkwić w bagnie jak można kwitnąć na łące.

Tylko w samym miesiącu styczniu, zwolniło się więcej ludzi niż przez całe 18 lat istnienia firmy, to musi dać Ci do myślenia kim/czym jest nasza nowa pożal się boże „szefowa”

Witam . Mam niedługo zacząć pracę jako magazynier. I mam pytanie czy to prawda że po okresie próbnym można zarobić dobrze ponad 5000 zl na rękę? Plus nadgodziny . Obiecane miałem również dobra dopłatę do karty multi sport i po czasie awans

Charytatywny Pracownik

5tys , to może zarobisz jak będziesz zbierał po 500 pozycji + plx TO JEDYNA FIRMA w której (usunięte przez administratora) szefowa nie dopłaca nawet 50zł do karty multisport bo jest chytrą lewiatywiarą i pusci irka z torbami niebawem.Bo koleś ślepy zamiast obrócić sobie fajną małolatke to wzią pruchno które parzy kawę (usunięte przez administratora)

Bystro Oko

Polecam przyszły rok zacząć od UŻ 3 stycznia, a pozostali pracować po 8h i robić po 150/200 pozycji dziennie bo na więcej nie zasłużyli za to traktowanie ludzi w święta. Jeśli zmuszą was zostać to tylko zostańcie i pracujcie jeszcze wolnej. Wstyd że zaoferowali za nadgodzinę 10zł mniej niż 6 lat temu bo powiedzieli że za dużo dostajemy za nadgodziny i oszczędności szukają na pracownikach, a nie na tych nietrafionych nowo powstałych firmach przynoszących straty oraz inwestycjach typu wms na które Szef jak wspomniał wydał 3mil.

Myśliciel

Widzę, że wypowiedziała się osoba, która zjadła wszystkie rozumy. Większość ludziom tam nie pasuje. Nie każdy może zmienić pracę bo np. ma zobowiązania finansowe, ma kredyty, jest jedynym żywicielem rodziny itp. Ale skoro dla tej osoby wszystko jest takie super, to pewnie zaraz zacznie donosić i będzie jeszcze gorzej.(usunięte przez administratora)

To tylko ja

Od nowego roku ma byc wprowadzony (usunięte przez administratora)!! Tzn już jest ale ma być zaostrzony . Pracownicy już nie wyjdą do butki z jedzeniem na smaczna zupkę ponieważ będzie wprowadzony zakaz. Wówczas Pracownik będzie bardziej wydajny bo będzie więcej pracował hahaha

Zimno

W halach produkcyjnych lub magazynach, gdzie pracuje się fizycznie, temperatura powietrza nie może być niższa niż 14 stopni Celsjusza.A u nas nawet szef mowi że Syberia jest.

Zostaw merytoryczną opinię o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA - Opole

• Jak się pracuje w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA?

Zobacz opinie na temat firmy IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA

IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA