Opinie o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA w Opole

Tylko w samym miesiącu styczniu, zwolniło się więcej ludzi niż przez całe 18 lat istnienia firmy, to musi dać Ci do myślenia kim/czym jest nasza nowa pożal się boże „szefowa”

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w firmie PLX, to pokrótce powiem Ci jak to wygląda i zdecydowanie odradzę! W firmie zaczęła rządzić nowa szefowa Pani Kasia, Pani K nie ma szacunku do żadnego pracownika przez co morale w firmie spadły do zera, wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze, przez ostatni rok ponad tysiąc złoty w dół, a szalę goryczy przelało brak premii świątecznej, po raz pierwszy od 18 lat! Praca na magazynie jest ciężka i żeby zarobić 4 tyś musisz naprawdę się wysilić. Auta codziennie wyjeżdżają przeładowane o parę ton, kierowca jest w trasie po paręnaście godzin a nadgodzina płatna jak zwykła godzina! Musisz jeździć z dużą ilością gotówki za którą ty odpowiadasz. Jeśli masz trochę szacunku do siebie to nie zatrudniaj się w tej firmie do póki rządzi tutaj najgorsza szefowa z jaką kiedykolwiek miałem odczynienia.

Witam . Mam niedługo zacząć pracę jako magazynier. I mam pytanie czy to prawda że po okresie próbnym można zarobić dobrze ponad 5000 zl na rękę? Plus nadgodziny . Obiecane miałem również dobra dopłatę do karty multi sport i po czasie awans

Charytatywny Pracownik

5tys , to może zarobisz jak będziesz zbierał po 500 pozycji + plx TO JEDYNA FIRMA w której (usunięte przez administratora) szefowa nie dopłaca nawet 50zł do karty multisport bo jest chytrą lewiatywiarą i pusci irka z torbami niebawem.Bo koleś ślepy zamiast obrócić sobie fajną małolatke to wzią pruchno które parzy kawę (usunięte przez administratora)

Bystro Oko

Polecam przyszły rok zacząć od UŻ 3 stycznia, a pozostali pracować po 8h i robić po 150/200 pozycji dziennie bo na więcej nie zasłużyli za to traktowanie ludzi w święta. Jeśli zmuszą was zostać to tylko zostańcie i pracujcie jeszcze wolnej. Wstyd że zaoferowali za nadgodzinę 10zł mniej niż 6 lat temu bo powiedzieli że za dużo dostajemy za nadgodziny i oszczędności szukają na pracownikach, a nie na tych nietrafionych nowo powstałych firmach przynoszących straty oraz inwestycjach typu wms na które Szef jak wspomniał wydał 3mil.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka

Myśliciel

Widzę, że wypowiedziała się osoba, która zjadła wszystkie rozumy. Większość ludziom tam nie pasuje. Nie każdy może zmienić pracę bo np. ma zobowiązania finansowe, ma kredyty, jest jedynym żywicielem rodziny itp. Ale skoro dla tej osoby wszystko jest takie super, to pewnie zaraz zacznie donosić i będzie jeszcze gorzej.(usunięte przez administratora)

To tylko ja

Od nowego roku ma byc wprowadzony (usunięte przez administratora)!! Tzn już jest ale ma być zaostrzony . Pracownicy już nie wyjdą do butki z jedzeniem na smaczna zupkę ponieważ będzie wprowadzony zakaz. Wówczas Pracownik będzie bardziej wydajny bo będzie więcej pracował hahaha

Zimno

W halach produkcyjnych lub magazynach, gdzie pracuje się fizycznie, temperatura powietrza nie może być niższa niż 14 stopni Celsjusza.A u nas nawet szef mowi że Syberia jest.

Cafałuuuuu

Pięknie rozkwitającą firmą. Zarobki nie jak ktoś pisał 1000 mniej a 3000 . Za tą orkę niegdyś można było zarobić 7000 a teraz 4000 . Od nowego roku 3500 to będzie wszystko. Zamiast premi świątecznej karta multi sport beż dopłaty i podwyzka do 4300 brutto czyli tyle co państwo wymaga . Brygadzista za to dostaje kilka stówek w łapę. Auta wiecznie przeważone , nadal kierowcy będziecie tak jeździć pp nowym roku ? Czy oczy wam się otworzyły? Na hali niemiłosierny bałagan. Banda nieudacznikow od pół roku nie potrafi wprowadzić wms, wieczne problemy, zacinanie się, wybijanie z systemu , brak internetu itd . Tynk się sypie na głowę z sufitu , na sliskiej nawierzchni można się zabić. Brak oznaczać drogi ewakuacyjnej, brak gaśnic, regały które nie są przymocowane spadną komuś kiedyś na łep . Kejti która ma chyba 6 firm i każda długi jak jej ukochany szhhhhlok. Brak wymaganej temperatury na hali , brak wymaganego posiłku regeneracyjnego . Chyba pip i itd będą miały robotę. Firma która pani Beatą przez tyle lat rozwijała to ta piękna rozwaliła w rok .(usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA?

Nachwileod4lat

Mocne strony? Ha ha ha, nie śmieszny żart. W tej firmie to nawet beton na rampie kruszeje, hale ciemne, zimne, z prawie zerowym oświetleniem lub nie działającym. Jedna z niewielu mocnych stron jest sztuka wodzenia za nos pracowników. Obiecywanie im wolnego przed świętami, podwyżek czy innych premii. Kłamstwa, niedomówienia i oczernianie przez szefostwo. A no i jeszcze zatajanie prawdy. Jednym zdaniem brak słów.

StaryPracownik

Porządna to była dopóki była Św.p Beata, która dbała o swoich pracowników, były często posiłki w pracy, gdy było wiadomo, że dłużej się posiedzi, gdy sprzedaż była taka, że trzeba było siedzieć do 22 i rano w trasę dodatkowa premia zmęczeniowa. Szanowała każdego z pracowników. Być może za krótko pracujesz, nie wiesz jak kiedyś było.

Żeby Wam ta firma i każdy inny biznes przyniosil straty takie są moje życzenia świąteczne dla szefostwa to będzie karma za to jak traktujecie ludzi jak upokorzyliście ludzi na święta nie dając im nic na święta w zamian za to że pracują dla Was cały rok.Nie polecam tej firmy i nie będę polecał znajomym a opinia szybko idzie w świat teraz dodatkowo ludzie będą wiedzieć że nawet na święta nic nie dają.(szczerze nie spodziewałem) NIE POLECAM

Pożal się Boże Panik Kasieńka otwiera jedną firmę za drugą, każda z tych firm przynosi same straty a żeby załatać te dziury, zabierane mają pracownicy Prolexu!!! (usunięte przez administratora)

Magazynierzaraznie

Niestety ale wszystkie opinie są prawdziwe. Tak zwana Pani K. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) mówi, że jedzą (usunięte przez administratora). Temperatura na magazynie poniżej 5 stopni to codzienność. Ogrzewanie jest ale kto będzie na roboli pieniądze wydawać. (usunięte przez administratora) i zero empatii, zasłonięty pryzmatem szamańskich metod lecznictwa i gonitwą za milionami wykończy tą firmę jak i ludzi którzy już wiele lat tam pracują. Nie polecam trzeba tą firmę zgłosić do PIP

Kierowca/Magazynier

Firma prolex coraz gorzej traktuje pracowników.. w ciągu roku obniżki pensji z niewiadomych przyczyn o kilka stów, wmawianie pracownikom, że są ważni po czym na święta ani b ani me.. totalne zero, gdzie człowiek cały rok ciężko pracuje na premie świąteczna, bo nie jest lekka praca a pracodawca się tak odwdzięcza. Rozmawiając ze znajomymi jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś nie dostał NIC i żeby w ciągu roku obniżano pensje zamiast je podwyższać. Firma już nie jest przodownikiem jeśli chodzi o zarobki na rynku pracy, tak jak było kiedyś, takie pieniądze już można zarobić gdziekolwiek, nowy rok trzeba będzie poszukać nowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA - Opole

• Jak się pracuje w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA?

Zobacz opinie na temat firmy IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA
1.1/5 Na podstawie 12 ocen.

IRENEUSZ JASIONOWSKI PROLEX BEATA