Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

noVy

Szału może i nie ma. Ale też trzeba od czegoś zacząć. Mi może jest łatwiej bo jestem samotny :) i dobrze mi z tym. Ale w PL też od razu nie dostaniesz nie wiadomo ile na początku. Jak bym napisał co robię, gdzie (budżetówka) i ile zarabiam to byście spadli z "fotela". Tak mało - a muszę siedzieć w PL przynajmniej do końca czerwca! Ponad cztery lata pracowałem w PL jako Technolog/Programista/ następnie dodano mi P.O. kierownika wydziału automatów tokarskich. Oprócz programowania CNC (nastawienie szczególnie na sterowanie Fanuc) projektuję w Autodesk Inventor + SolidWorks + SolidCAM (ale tylko podstawy) + VisualBasic (programowanie - z nudów napisałem sobie program do wyliczania różnych parametrów obróbki na maszynach, np. prędkość skrawania, posuw, ilość przejść przy gwintowaniu, itp. - bo po co liczyć na kalkulatorze - tutaj podaję wartości i "samo" liczy). Obecnie szukam pracy w PL/UK na stanowisku operator/programista. PS. Małe CV napisałem, ehh, a co tam ... Pozdrawiam

@noVy

Szanowny Panie Novy, Okres wypowiedzenia jaki Pan ma jest dosc dlugi dlatego tez prosze o kontakt w czerwcu, napewno znajdziemy odpowiednie stanowisko dla Pana, zeby mogl sie Pan rozwijac.firmy poszukuja ambitnych pracownikow:)Stawki dla Programistow CNC od 12,5 nawet do 16 GBP/h , wiec calkiem niezle. (usunięte przez administratora)

faleniame

Witam! Ja jakoś sceptycznie podchodzę do tematu. 10funtów na godzinę netto to nie ma szału.Odliczysz mieszkanie,wyżywienie oraz dojazd i nie wiem czy 1tyś funtów zostanie.Wiem,że programista zarabia tam 3razy tyle a budowanie jachtów to nie skręcanie mebli.Jak dla mnie stawka marna ale jak już wspomniałem chyba też się wybiorę. (usunięte przez administratora)

jess

Witam! Moj maz wybiera sie na testy do Krakowa 8 lutego . Znajomy wyjechał do Plymouth do pracy z Brasco 3 lata temu i do tej pory pracuje w tej firmie i finansowo nie narzeka. My o poprzedniej rekrutacji dowiedzieliśmy się już po testach, na szczęście teraz nie przegapiliśmy ogłoszenia :) silva_s@interia.pl

noVy

Tak sobie :) Jakieś dobre podstawy mam :) Jak pracowałem w 2007 roku w UK to jakoś bez jakiś wielkich problemów się porozumiewałem - a pracowałem z ciapatym, który mówił tylko po ang. i w ich tam języku. Ale nie żałuję - szybko można się nauczyć. Zapewne pracują "tam" Polacy :) - to może pomogą, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze jest różowo!!!

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
notus

Witam ja też się wybieram na to spotkanie w krakowie. a na kiedy macie terminy . I jak u was z językiem angielskim. ja mam termin na 8 luty . pozdrawiam

noVy

Dawno, dawno temu :) czyli w 2007 roku pracowałem ok. 6 m-cy w UK niedaleko Coventry/Birmingham w branży Automotive - zarabiając 7 GBP/h!!! Po powrocie do PL dopiero zacząłem zabawę z CNC. Ponad cztery lata doświadczenia jako główny technolog + programista CNC (sterowanie Fanuc - Hass). Też się zastanawiam nad wyjazdem. Trochę mnie ciągnie do programowania maszyn CNC. Jak do tej pory była to najlepsza dla mnie praca - trzeba samodzielnie myśleć, przechodzić nieoczekiwane problemy, ... Ja mieszkam ok. 80 km północ od Warszawy. Pewnie napiszę do Brasco. Pozdrawiam.

noVy

Witam, Mógł by ktoś jeszcze napisać ile płacicie tygodniowo za pokój/mieszkanie? Oraz jak jest z wypłatą: tygodniowo, 2-tygodniowo, itp. Pozdrawiam

@noVy

Szanowny Panie NoVy, Koszty zakwaterowania wahaja sie od 300- 400 GBP za miesiac, wszystko zalezy od pokoju i regionu w jakim sie znajduje. Jezeli chodzi o wyplaty , rowniez wszystko zalezy od konkretnego pracodawcy, niektore firmy placa tygodniowo, badz miesiecznie. W razie pytan prosze o kontakt(usunięte przez administratora). Pozdrawiam

mazurbartosz

Witam wszystkich... WYSŁAŁEM CV NA STANOWISKO STOLARZA OKRETOWEGO DO PLYMOUTH. JEST JAKAŚ OSOBA, KTÓRA Z TA FIRMA WYJECHAŁA JUŻ DO FIRMY PRINCESS YACHTS? JAK Z KWATERAMI? JESTEM ZAPROSZONY DO KRAKOWA NA TEST, PRZECHODZIŁ JUZ GO KTOŚ? JAK OPINIE? JA UFAM FIRMIE I MYŚLE, ŻE JAK KTOŚ PRACUJE UCZCIWIE I CIEŻKO TO PROBLEMÓW NIE MA MATACZE JAK WSZĘDZIE KOŃCZĄ MARNIE POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE, ŻE MI SIĘ UDA WYJECHAĆ BO OFERTA CIEKAWA ALE TRZEBA PRZEJSC TE TESTY

@mazurbartosz

Witam! Coś więcej się dowiedziałeś? Ja się chyba też tam wybiorę ale podróż z własnej kieszeni do Wlk.Bryt i mieszkanie to coś słabo.W przypadku wynagrodzenia netto np. 4tyś/zł czy trochę więcej to się nie opłaca. W Gdańsku w stoczni sunreef z nadgodzinami nie zarobisz mniej.Mój kumpel tam pracował i wiem,że jest ok.

@mazurbartosz

Drobne sprostowanie,4tyś/zł netto mam na myśli:odliczenie podróży,kosztów mieszkania,dojazdów do pracy bo i takie mogą być lub są.Wyżywienie,hhmm,zjeść trzeba w każdym zakątku świata ale tam pewnie wyjdzie drożej.Jak już wspomniałem mimo moich wahań sam się wybiorę na testy i jeśli przejdę pozytywnie to poważnie rozważę propozycję pracy.Jeśli jedziesz przez centrum Polski i w lutym to daj znać. Pozdrawiam!

jess
@mazurbartosz

Witam! Moj maz wybiera sie na testy do Krakowa 8 lutego . Znajomy wyjechał do Plymouth przez Brasco 3 lata temu i do tej pory pracuje w tej firmie i finansowo nie narzeka. Przeszedł test i rozmowę kwalifikacyjną pomyślnie mimo,że angielskiego nie znał wcale - był tłumacz - teraz może być inaczej. Za pojedynczy pokój płacił i płaci 100£/tyg , ale 2 os. pokoje chyba są po 80£, zawsze możesz później znaleźć coś innego. Umowę wstępną podpisywał w Polsce przez Brasco, a później jeszcze tam na miejscu z pracodawcą. Ogólnie wszystko było sprawnie załatwione, wypłata co tydz na czas, nadgodziny były i są do tej pory, zależy w którym dziale pracujesz, na początek pewnie będą sprawdzać wasze umiejętności, więc nie wiadomo czy od razu dadzą nadgodziny, zależy też od ilości pracy. Ale stawka jest na tyle atrakcyjna, że i tak się opłaca jechać. O poprzedniej rekrutacji dowiedzieliśmy się jak było już po testach, na szczęście teraz nie przegapiliśmy ogłoszenia :) W razie pytań pisz : silva_s@interia.pl. Pozdrawiam

Lukasz

Puma to tokarka.W Anglii sa funty:)Do pracy mam 10 min pieszo.

Lukasz

Bolo,czasu to nawet duzo nie zajelo bo od tego jak zlozylem aplikacje to moze okolo 3 tygodni minelo.Stawke dostalem 12,5 przez 3 pierwsze miechy, a pozniej zobaczymy co i jak.Pracuje na Pumie, piszac programy.A jesli chodzi o mieszkanie to normalny standartd tzn w pokoju lozko, komoda tv , ale lazienke dziele z 2 kolegami.

Lukasz

Wyjechalem przez Brasco kilka miesiecy temu.Pracuje w Newcastle.Kasa przyzwoita, duzo nadgodzin.Mieszkanie firma zalatwila mnie i 2 kolegom.Ogolnie jest wporzadku,i moge ich polecic.

zyzior

brasco zawiercie opinie wpiszcie w google i czytajcie

Brasco Recruitment Ltd

W aktualnej chwili strona internetowa Brasco Recruitment jest modernizowana, za kilka tygodni bedzie gotowa i beda na niej aktualne oferty pracy. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Panie Ronin, nie mielismy do tej pory takiej sytuacji zeby firma zalegala z platnosciami. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Szanowny Panie Ronin,jak juz wspominalam kilkakrotnie kandydaci sa zatrudniani przez firmy brytyjskie, jesli sa problemy z wyplatami nalezy udac sie do ksiegowosci badz dzialu hr.Brasco nie jest platnikiem, tylko dana firma brytyjska. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Witam, Pani Katarzyno, po tym czasie kazdy kandydat zalatwia swoje sprawy, problemy u pracodawcy.

Brasco Recruitment

Witam,Pani Katarzyno jako ze kazdy kandydat jest zatrudniany przez pracodawce brytyjskiego,wszelkie formalnosci trzeba zalatwiac z nimi.My oferujemy "opieke" przez pierwsze 4 tyg,ppo tym czasíe wszystkie sprawy sa zalatwiane przez kandydata w danej firmie.Pozdrawiam

Brasco Recruitment LTd

Ma Pan calkowicie do tego prawo, ale na nastepny raz prosze czytac dokladnie wszelaka dokumentacje przesylana do Pana, a nie tylko udawac ze Pan ja czyta:)

orion
@Brasco Recruitment LTd

Witam czy jest kontakt do przedstawiciela brasco w polsce bo jedyny numer jaki znalazłem jest do UK

zyzior

W rzeczywistości jak dostaniesz umowę do podpisania poproś o numer do pracownika pracującego tam a w Belgii już pracuje za większa stawkę oraz obowiązki całkowicie inne i nigdy już nie pojadę do UK przez Brasco Recruitment LTd ani do innego kraju

Brasco Recruitment LTd

Kazdy oczywiscie ma prawo ubezpieczac sie dodatkowo czyli prywatnie :Bupa, badz inni ubezpieczyciele.

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.