Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

pawban

Witam czy jeszcze ktoś po testach w Krakowie na stanowisko stolarz lub elektryka ma potwierdzony angaż princess yachts i ma się stawić w poniedziałek to jest 24 lutego w pracy? Jeśli tak to proszę o kontakt organizuję transport razem z dwoma kolegami którzy też jadą(usunięte przez administratora) pozdrawiam zainteresowanych (usunięte przez administratora) a może ktoś jedzie własnym autem chętnie się zabierzemy razem koszty do podziału

jack
@pawban

pytanie do ciebie czy jak będziesz tam to wystawisz opinie jak to wygląda jak spanie taki opis wszystkiego ?

Brasco Recruitment Ltd

Szanowni Panstwo, Zamieszczam ponizej, informacje dotyczace stawek i zarobkow dla Stolarzy w Princess Yachts: I zmiana (od poniedzialku do czwartku ) stawka 11,69GBP co daje miesiecznie bez nadgodzin 1776,88 GBP brutto(okolo netto 1425,00 GBP ) II zmiana (od piatku do niedzieli :do stawki 11.69 GBp doliczany jest bonus 1,88 GBP za kazda godzine) co daje miesiecznie bez nadgodzin 1872, 66 brutto (netto okolo 1490,00 GBP ) Zakaterowanie okolo 400,00GBP misiecznie, istnieje mozliwosc znalezienia tanszego zakwaterowania we wlasnym zakresie. Nadgodziny :pierwsze 15 godzin platne 14,71 GBP Powyzej 15 nad 19,48GBP. Po odliczeniu kosztow mieszkania pracujac bez nadgodzin, wynagrodzenie ksztaltuje sie w okolicach ponad 1000,00 GBP ( okolo 5,000 zł ).Kwestia wyzywienia jest sprawa indywidualna. Pozdrawiam

pablo
@Brasco Recruitment Ltd

witam może Pani powiedzieć na sto procent że te nadgodziny będą

Brasco Recruitment Ltd
@pablo

Witam, Nadgodziny zalezne sa od sytuacji na rynku, jezeli firma ma duzo zamowien to oczywiste jest ze bedzie duzo nadgodzin, natomiast trzeba brac rowniez pod uwage iz moga byc tygodnie gdzie pracownik bedzie pracowal tylko podstawowe godziny. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Jack

witam tez byłem na tych testach w niedzielę i zaliczyłem je teraz czekam na telefon bo powiedzieli że się odezwa. wy też tak mieliście? czy dali od razu znać? a jak to z tymi narodzinami jest na której zmianie jest większa możliwość zalapania ich? i czy są tak sporadycznie czy często.. jak wyglądają te mieszkania w plymouth? powiedzcie jak tam jest czy warto tam jechać jak wygląda praca jaki rygor i wogole. ile mieszkanie czy w tym są media? na spotkaniu słyszałem rozmowę jednego z chętnych opowiadał że są jego znajomi tam i że jest super i za sam próbuje bo warto. też tak uważacie?

jaro
@Jack

nie wiem chłopie jaka jest twoja sytuacja jeżeli masz prace wyciągasz te 2 czy 3 tyś złotych to daj sobie spokój naprawdę nie warto a jeżeli masz rodzinę to te pare funtów nie wynagrodzi ci rozłąki

faleniame

Witam! Ja uważam,że skoro nikt nie daje pewności co do ilości nadgodzin i kasy jaka może zostać po przepracowanym miesiącu to szkoda sobie głowy zawracać.Kontrakt na 11mieś. i czy się podoba czy nie to siedź i pracuj.Tak na marginesie to nie zgadzam się z ,,pink,,.Wiadomo,że pracować trzeba ale jak popracujesz latami po 10h-14h na dzień(mam to za sobą) i odczujesz to na własnym zdrowiu to ciekaw jestem czy stwierdzisz,że było warto.Żaden europejczyk nie marzy o nadgodzinach i nie w głowie mu taka orka jaką się serwuje polakom.No i w Princess Yachts chyba zapomnieli,że w soboty i niedziele są zupełnie inne stawki.Świetnie sobie wymyślili z tą drugą zmianą.Dorzucą parę funtów a ty się ciesz. Thank you very much!

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
dyzio

rozumiem cię Pink , ale chyba będzie trudno o taką informację , niestety pewnie dopóki nie wyjedzie i nie sprawdzi sam na własnej skórze , to stuprocentowej pewności nie będzie , przepraszam , że tak wypytuję , ale jestem ciekawy , gdyż sam noszę się z zamiarem wyjazdu , a ta oferta była ciekawa , tylko kiepsko u mnie z angielskim , z doświadczeniem w pracy jest ok , gdyż pracuję już 20 lat jako stolarz

pink

Dyzio stawka jest 11,42Ł i na rozmowie też potwierdzili tą stawkę a obawy są takie gdyż przeliczając pokój dojazdy do pracy życie to zostaje niewiele a mąż musi utrzymać siebie i mnie i troje dzieci gdyby były nadgodziny to owszem dałoby radę żyć i kończyć dalszą budowę, na rozmowie powiedzieli że mogą być nadgodziny jeżeli będzie taka potrzeba więc to są te nasze obawy dlatego zależy mi na tym żeby ktoś kto tam pracuję mógłby potwierdzić że są nadgodziny dla stolarzy

dyzio

dziękuję za odpowiedz Pink , powiedz , dlaczego inna stawka jest w ogłoszeniu o pracę a co innego oferują na rozmowie , z tego co piszesz nie ma tak wielu specjalistów , skoro tylko 4 osoby zdały test praktyczny , widze , że wahacie się z podjęciem decyzji

pink

Drogi Dyzio najpierw są testy praktyczne mąż musiał zrobić małą szafkę kwadratową od podstaw wycinanie ręczną piłą no i oklejanie. Niby prostę ale na 16 osób tylko 4 zdały po testach rozmowa z anglikiem ale nie ma się co martwić jest tłumacz.

dyzio

hej pink , mogłabyś napisać coś więcej o tych testach , jestem ciekawy , bo też zastanawiam się nad wyjazdem za pracą , pozdrawiam

pink

Widze że kolega nieodpuszcza no niestety żeby się dorobić trzeba pracować a nie siedzieć przy kompie i tylko mądrzyć się chyba kolega na bezrobociu? powodzenia życze dla kolegi za 1100 netto w PL. My już pracowaliśmy z mężem w UK przez 3 lata po 12 godzin 6 dni w tygodniu i czegoś się dorboliśmy ale chcemy więcej ...pozdrawiam

bolo
@pink

ja pracuję na świecie 14 lat droga pani ta firma nie szuka pracowników tylko (usunięte przez administratora)ja mówię perfekcyjnie w trzech językach i lepsze pieniądze można zarobić przy sprzątaniu ulic w BANGLADESZU

bolo

byłem na tych testach zdałem ale jak to wszystko przeliczyłem wniosek jeden nie jadę za taką stawkę się nie opłaca

fiolet

Widze że jedynym kryterium dla koleżanki pink są NADGODZINY, biedny ten twój mąż, najlepiej niech facet jedzie, zrobi jeszcze drugie tyle nadgodzin. ech te kobiety i ich myślenie.

pink

Novy to też wiem ja chce konkretnej odpowiedzi od ludzi którzy tam pracują na tym stanowisku a nie piszesz mi to co ja wiem ...

noVy

Google nie boli :) nadal :) Fit Out Carpenter - cieśla wykończeniowy, £11.42 per hour + potential bonuses - £11.42 na godzinę + możliwa premia, Permanent - zatrudnienie na etat, 38 hours per week (4 days 7am – 5pm - Mon - Thurs) - 38 godzin tygodniowo (4 dni, od poniedziałku do czwartku, od godziny 7 do godziny 17) Czy są nadgodziny? A któż to wie!!!

pink

hej pisze sprostowanie dokładnie chodzi mi o firme Princess Yachts czy tam są nadgodziny dla stolarzy czy tylko ustawowe godziny?

noVy

... hmmm. Proste liczenie. National Minimum Wage rates powyżej 21 lat wynosi obecnie (od października 2013) £6,31/h, czyli przy 37,5h/tygodniowo zarobimy brutto £236,63 brutto, £215.09 netto gdy jest opłacane NI - 1075,45 zł (miesięcznie £932.07). Czyli wychodzi, że mąż będzie pracował za minimalną stawkę godzinową. Nie wiem co odpowiedzieć. 1. Trzeba zdać sobie sprawę o kosztach życia: mieszkanie, jedzenie, 2. Jak ma zarabiać tyle w UK co w PL to odpowiedz jest chyba oczywista, 3. Nie podpisuje "cyrografu z diabłem", że będzie pracował tylko w firmie xyz i za taką stawkę godzinową. 4. W internecie znalazłem ofertę w/w agencji pracy za £11.69h + bonus. Ps Google nie boli :)

pink

Witam mój mąż zdał test praktyczny jako stolarz i teraz zastanawiamy się czy są tam nadgodziny i czy się opłaca bo jeżeli ma zarabiać tylko 4000 tys to to samo mamy w PL odpiszcie bo niebawem muszę dać odpowiedż agencji

fiolet
@pink

pink skąd wiesz ze 4 tys. ,może mu zostać 3tys. wzystko zależy jak bedzie tam żył jezeli o chlebie i wodzie i niskim czynszu to tak nie znam szczegółów zakwaterowania. Wiecej raczej nie przywiezie, jezeli ktoś nie ma pracy to mu się opłaca , jak ma podobne warunki w pl to tylko pogratulować

faleniame

Tak sobie myślę,po co ktoś usuwa część mojej wypowiedzi skoro nie ma tam obelg itp.?! Mam prośbę do Polaków czytających te opinie-SZANUJMY SIĘ czy w kraju czy za granicą!!!!! Pozdrawiam!!!

noVy

... nie chodzi o okres wypowiedzenia - mam chyba coś około jednego miesiąca - ale jestem w trakcie zdobywania kwalifikacji - i szkoda jest mi tak z dnia na dzień to wszystko porzucić. Może kiedyś się przydać papierek, który oczywiście nic nie ma wspólnego z CNC. (usunięte przez administratora) jak tam zarobki, jezyk ang., na czym pracujesz? - jeśli można wiedzieć.

piotrek.m

jestem zadowolony z Brasco wyjechałem po raz pierwszy zagranicę do pracy na CNC i jest ok, nie narzekam mogę polecić tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.