Brasco Recruitment Ltd.

Zawiercie

Opinie o Brasco Recruitment Ltd.

Brasco Recruitment Ltd 2014-07-10 14:52:39
Pilny wakat na tokarza i Frezera / Programiste / Fanuc do Szkocji.Stawki 14-16GPb/h.

Brasco Recruitment Ltd 2014-07-10 18:41:01
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca czyli klient, jezeli firma nie ma swoich kwater wtedy Brasco stara sie znalezc jakis pokoj dla kandydata.
Z doswiadczenia wiemy ze pracownicy sa zadowoleni jak nie musza poszukiwac go sami, i zajezdzajac na miejsce maja dach nad glowa.

Jezeli kandydat nie chce skorzystac z naszej pomocy, poszukuje go sam na wlasna reke, nie mamy nic przeciwko.

Zaden pracodawca nie jest w stanie zmusic pracownika zeby zostal w miejscu w ktorym on mu zalatwil,wiec kazdy ma wybor gdzie , z kim i jak chce mieszkac.

Jesli beda jeszcze jakies pytania to prosze o kontakt.

Brasco Recruitment Ltd 2014-07-16 12:42:29
Witam,

Panie Marcinie,bardzo prosze o przeslanie Cv zebysmy sie mogli zapoznac z Pana doswiadczeniem.

stolarz 2014-07-18 20:27:35
Witam, a czy jakieś oferty pracy na stanowisko stolarz Państwo posiadają?
Brasco Recruitment Ltd 2014-07-21 11:30:58
Witam, niestety na obecna chwile nie szukamy stolarzy, ale zawsze moznqa przeslac CV poniewaz taka oferta moze sie pojawic :)

J1MmY 2014-07-26 06:41:42
Ile trzeba czekac na odpowiedz od Was odnosnie pracy lakiernika ?
W innych agencjach odpowiedz dostaje sie na kolejny dzien.
noVy 2014-07-26 09:26:13
Też wysłałem swoje CV na programistę CNC - Fanuc. Cisza!. Chyba, że mają tysiące zgłoszeń - jak tak to rozumiem.
Brasco Recruitment Ltd 2014-08-06 10:43:07
Szanowna Pani Karolino, niestety nie jestesmyw stanie pomoc gdyz zaden z naszych konsultantow nie mowi w jezyku niemieckim wiec nie moglby byc dla Pani pomocny.

Mariusz 2014-08-12 16:10:05
Witam ! Mam pytanie czy na obecną chwilę agencja Brasco Recruitment potrzebuje do pracy w Anglii lub Szkocji szlifierzy manualnych ?
Mariusz 2014-08-12 16:26:45
A pytam dlatego ponieważ posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych. Pracowałem na szlifierkach kłowych, otworowych oraz magnesowych na wydziale narzędziowni w Fabryce Silników Elektrycznych. W Anglii już wcześniej pracowałem w latach 2007 - 2009 jako operator pił taśmowych. Chciałbym powrócić na Wyspy jeśli mają państwo wolne wakaty na w/w stanowisko. W ubiegłym roku ukończyłem kurs operatora maszyn CNC . Mógłbym podjąć pracę również jako operator maszyn CNC z tym że chciałbym aby pracodawca przeszkolił mnie na danej maszynie. Rozumieją państwo na kursie uczą tylko teorii z tym że zależy jaki kurs ja miałem tylko teorię a kurs trwał 5 dni. Certyfikat jest ale teraz interesuje mnie praktyka i kontakt z daną obrabiarką. Pozdrawiam.
Oferty Pracy
2014-08-12
Żródło: Gowork.pl
różne lokalizacje
( )
Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta, sieci warsztatów samochodowych, mającego ponad 70 oddziałów w Wielkiej Brytani, kandydatów na stanowisko: Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer) Miejsce pracy: Wielka Brytania Obowiązki: przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, korekta nieró
J1MmY 2014-08-17 05:52:43
Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer) Brasco Recruitment Ltd. 2014-08-12 Żródło: Gowork.pl różne lokalizacje ( ) Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta, sieci warsztatów s[...]">@Oferty Pracy - 2014-08-17 05:52:42
Mozna jakies informacje odnosnie pracy lakiernika ?
Brasco Recruitment Ltd 2014-08-18 09:39:07
Witam, niestety ale na chwile obecna nie szukamy Szlifierzy, mozna oczywiscie przeslac CV ,i gdyby sie cokolwiek pojawilo bedziemy w kontakcie.

Rozumiem ze na kursie uczac tylko teorii, ale klienci poszukuja pracownikow z doswaidczeniem na danym stanowisku.

Brasco Reruitment Ltd 2014-08-25 16:14:10
Witam,

Oczywiscie, ze kandydat moze szukac zakwaterowania na wlasna reke.

Marcin 2014-09-09 16:30:57
Ta agencja to jakas sciema chyba. Wyslalem swoje CV ponad miesiac temu i nikt mi nie odpowiedial
Brasco Recruitment Ltd 2014-09-10 14:44:01
Panie Marcinie, kazda agencja zastrzega sobie prawo do kontaktowania sie z wybranymi kandydatami :)

ViruZ 2014-09-25 19:29:48
Witam
Na kiedy jest planowane iterview do Plymouth?
Sam 2014-10-01 12:28:09
Podłączama się do pytania ViruZ :)
ViruZ a skąd wiesz, ze jest planowane???
Brasco Recruitment Ltd 2014-10-01 14:05:14
Witam,

Jezli tylko oferta na stolarza do Plymouth sie pojawi, zamiescimu stosowna informacje.
Na chwilke obecna interview nie jest planowane.

ViruZ 2014-10-01 20:34:03
Przecież jest na stronie Brasco ogłoszenie o naborze do plymouth dla stolarzy i Electrical and Mechanical fitter, więc moje pytanie było własnie odnosnie tych ogłoszenń
Brasco Recruitment Ltd 2014-10-02 15:16:58
Witam,

Oferty nie zostaly odswiezone, wakaty na stolqarza i elektrykow byly na poczatku tego roku.
Prosze sledzic oferty Brasco na Goworku i innych portalach pracy.

motylek1965 2014-10-03 14:49:54
witam
czy oferta pracy na montera stolarki okiennej jest aktualna? mój mąż i syn pracują w niemczech , mąż na umowe syn na czarno . montują od 2 lat stolarkę . szukają pracy od juz u uczciwego pracodawcy . nie piją nie palą . sumiennie wykonują obowiązki .
Brasco Recruitment Ltd 2014-10-08 09:01:22
Witam,

Oferta jest nadal aktualna, jezyk niemiecki musi byc komunikatywny.

maniek 2014-10-09 11:57:16
Nie polecam tej agencji, Dwa razy obiecano mi złote góry i nic z tego nie wyszło. za pierwszym razem Pan pracujący w tej agencji twierdził że przez okres dwóch miesięcy wszystkie osoby decydujące o przyjęciu nowych pracowników w firmie jego klienta są na urlopach, po czym kontakt zupełnie się urwał. Drugi przypadek dotyczy Pani pracującej w tej agencji. Sprawa była już na etapie szukania mieszkania dla mnie, byłem już po interview z przyszłym pracodawcą, otrzymałem pozytywna opinię. Pani stwierdziła że wszystko potrwa najwyżej dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach i kilku próbach dodzwonienia się do Pani najpierw nie odbierała telefonów ode mnie a następnie zaczęła odrzucać wszystkie połączenia z mojego numeru telefonu. Tak wygląda moja przygoda z tą agencją. Szczerze nie polecam. Znalazłem zatrudnienie na własną rękę przez angielska agencje pracy. Proszę jeszcze osobę która jest przedstawicielem Brasco na tym forum o nie pisanie że ten komentarz został wystawiony przez nieuczciwą konkurencję poniewaz jestem prywatna osoba oszukana przez was.
Brasco Reruitment Ltd 2014-10-09 18:14:10
Witam,

Chcialabym sie upewnic czy podpisal Pan umowe z Brasco?

Brasco Recruitment Ltd 2014-10-28 14:02:21
Najlepszym wysjciem jest skontaktowac sie bezposrednio z Brasco.
Udzielimy wszelkich informacji

Brasco Recruitment Ltd 2014-11-14 09:47:49
Wszelkie informacje na temat stawek sa podawane bezposrednio kandydatom, ktorzy zakwalifikuja sie do dalszej rekrutacji.
Kontaktowac sie mozna na wszystkie podane przez Pana sposoby:), najlepiej wyberac najdogodniejszy dla kandydata.

Brasco Recruitment Ltd kieruje kandydata do pracy, umowa podpisywana jest bezposrednio z pracodawca brytyjskim.
Do UK rekrutujemy tylko na umowe o prace, nie zajmujemy sie praca tymczasowa w tym regionie.
Niemcy- tymczasowa, stala, kontrakt.

przypadkowy 2014-11-27 20:24:19
bardzo miło i dość niespotykanie tu chyba, no chyba że tylko ja się wcześniej nie natknąłem - jest to że na pytania potencjalnych pracowników odpowiada ktoś z firmy potencjalnego pracodawcy, myślę że pomaga to uniknąć plotek i innych takich. Bardzo miło z ich strony tak myślę, oby tak dalej, trzymajcie się
toka 2014-12-01 10:17:00
Witam,
jak wygląda wypłata, do ręki,czy na konto? I czy trzeba mieć konto angielskie (pisze o anglii) czy dojdą mi pieniądze na konto w bzwbk?
Brasco Recruitment Ltd 2014-12-05 09:34:25
Wynagrodzenie przelewane jest na konto :), warto zalozyc konto angielskie.
boolek 2014-12-14 13:09:45
a nie lepiej zadzwonic i zpytac sie teej firmy...naprawde liczysz na to ze ktos ci napisze zadzwon....no brak slow
anty farsz 2014-12-26 14:06:38
świetna sprawa że firma jest zaangażowana i się wypowiada w swoim imieniu tutaj bezpośrednio na forum, za to wielki dla niej plus i szacun. to ostatecznie przekonało mnie żeby składać do nich n dokumenty i starać się o pracę. mam, w branży doświadczenie więc dostanę jakąś umowę jak wszyscy czy mogę indywidualne warunki negocjować?
gość 2015-01-08 09:07:21
Świetna firma , tylko zanim złożysz aplikację zadzwoń, czy ktoś się tam dodzwonił ?
Mat 2015-01-08 10:08:40
Oczywiście tylko telefon , warto najpierw zadzwonić i dopiero wysyłać "papiery" , oferty nie zawsze są aktualne lub rekrutacja zakończona.Inaczej nie odpowiedzą.
john 2015-02-19 14:16:24
No własnie, czy ktoś korzystał ostatnimi czasy z usług brasco recruitment i jest w pełni zadowolony? Czy w razie problemów agencja pomaga ludziom, czy raczej jest zasada radź sobie sam? W ogóle jak jest tutaj z liczba polaków i czy sa jacyś polscy koordynatorzy? Bo jednak wiecie, najlepiej dogada sie ze swoim.
Julian 2015-03-23 14:37:09
korzystalem z ich uslug,nwszystko okej.koordynatora maja w PL ale jakby co to ta Pani co tam pracuje pomaga we wszystkim -Pani Kasia -pozdrawiam ja :)
ŁukaszM 2015-04-25 16:44:50
Wyjechałem z Brasco do Niemiec jako Elektryk. Umowę podpisałem na miejscu w niemieckiej agencji. Wszystko jak najbardziej OK. Stawki, diety, ubezpieczenie, ubrania robocze, narzędzia - konkret!. Ludzie z niemieckiej agencji też bardzo sympatyczni, pomogą, na spokojnie wytłumaczą, jak potrzeba gotówki nie ma problemu. Tak jak było w ogłoszeniu, później w rozmowie telefonicznej, tak jest w rzeczywistości. Wszystko bardzo szybko załatwione. Konkretna firma. Można liczyć na ich pomoc będąc już na miejscu. Oczywiście bardzo dużo zależy od samego pracownika! Nie zapominajmy o tym. Agencja tylko załatwią pracę. Reszta w naszych rękach!
Z mojej strony polecam.

Ł. Matczuk
kosiu1989 2015-08-29 19:14:26
Witam. Czy ogłoszenie o prace operator żurawia wieżowego jest aktualne??? Poszukuję pracy na terenie Anglii jako operator żurawia wieżowego. Pracowałem już w Anglii więc posiadam już national insurance number i konto bankowe. Na własną rękę zdałem państwowy egzamin CSCS nie złożyłem tylko podania o kartę ponieważ wyjechałem do Islandii gdzie znajduję się aktualnie i pracuję na żurawiu w trudnych warunkach atmosferycznych. Ale z miłą chęcią wrócę do Anglii ponieważ jest tam lepiej i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej oferty pracy. Większość formalności mam więc będzie łatwiej dla Państwa. Posiadam również dyplom i kurs na montera rusztowań oraz uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat B i C, jeżeli bedzie taka potrzeba mogę przyjechać własnym samochodem.
psk12 2015-09-08 20:51:13
Z chęcią podejmę pracę na stanowisku stolarza meblowego ( głównie monterka ) lub jako monter konstrukcji stalowych.Jako tzw. złota rączka również bez problemu mogę pracować jako monter wykładzin lub paneli PVC. Adres e-mail : psk12@wp.pl.Czekam na kontakt.Pozdrawiam.
Pablo 2015-09-28 09:33:39
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Brasco Recruitment. Jestem po kursie niemieckiego,który byl oprganizowany przez firme Brasco i otrzymalem zgodnie z umową pracę w Niemczech jako elektryk. Kontakt z Panią Olgą jest bardzo dobry, można na nią zawsze liczyć!
Polecam!
ignis 2015-09-29 12:41:20
Pablo, to nie jesteś sam, bo ja też ze szczerego serca mogę polecić współpracę z Brasco Recruitment Ltd. Firma naprawdę porządna, jeśli coś się dzieje to można liczyć na ich pomoc bez problemu. No i też wachlarz stanowisk na które można się dzięki nim zatrudnić jest naprawdę duży. Sporo ofert wisi na goworku samym w sobie.
kontakt 2015-11-04 16:07:32
Mógłbyś podać jakiś kontakt do firmy, bo nie mogę znaleźć.
Brasco 2016-02-19 21:16:47
Crap dla Twojej wiadomości zostały zaakceptowane 24 osoby z 30:)
Było to spotkanie rekrutacyjne,które pozwalało nam wybrac kandydatow, którzy spełniają wymagania,a były jasno określane od samego początku.
Miales mozliwosc po części prezentacyjnej,opuszczenia sali,jeśli nie spełniałes wymogów(brak auta,brak wykształcenia kierunkowego,mało doświadczenia)
Pomimo Twojego negatywnego komentarza,dziękujemy Ci za poświęcony nam czas.
crap 2016-02-20 17:57:52
hiu83 2016-03-22 18:37:30
czy ogloszeenie na stanowisko galwanizera w abroath jest jeszcze aktualne?
Brasco 2016-05-20 12:54:18
Oczywiscie, rekrutujemy Telemonterów do UK.Spotkanie w Warszawie 02.06.2016..prosimy o kontakt zainteresowanych kandydatów.
Poznaniak 2016-05-21 14:28:29
A co z ogłoszeniem na operatora edm/wedm do Leeds? Wysłałem i cisza. Ten program cam jest mało znany, będzie problem z operatorem w temacie.
rew 2016-06-17 09:10:41
Poczekaj @Poznaniak oni dostają bardzo dużo zgłoszeń i czasem może być tak, że zanim to wszystko zweryfikują trochę minie, zawsze można powysyłać jeszcze papiery na innego ogłoszenia w tym czasie
Manfredzik 2016-08-16 15:14:29
Witam, pojawiło się ogłoszenie na suwnicowego w Londynie. Doświadczenie jakieś mam z Niemiec. Ktoś wie, ile można zarobić po potrąceniu za mieszkanie i ewentualnie inne? Bo funciak poleciał a koszty na miejscu raczej nie... I jak tam inne warunki? Z góry dzięki za odp.
majek 2016-08-16 15:43:33
FaktycNie z tym funtem to różnie to wygląda, ale wydaje mi się, że oferta jako Telemonter / Monter wysokościowych instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (Telecom Rigger) jest naparwde dobra i opłacalna.
Zostaw swoją opinię o Brasco Recruitment Ltd. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brasco Recruitment Ltd.