Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Welder

robie jak spawacz w NL i jak dla mnie wszystko w pozadku. Dzieki Brasco

Witajcie, jako praca przy zieleni polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow. Pani Daiana oddaje serce pracownikom . Kwatera bardzo dobra . Jak coś nie pasują to zmieniają

cristoforo

Razem z kolega rozpoczelismy prace na projekcie w NL na petrochemii tak wiec po kolei opisze co i jak 1. samochod dostalismy, ale z tego co mowia nie zawsze daja 2.mieszkanie jest jak najbardziej wporzadku, kazdy z chlopakow ma swoj pokoj 3.karta paliwowa jest 4.kasa jak na rurarzy tez uwazam ze jest dobra bo zesmy dostali po 17.00 euro na reke 5.szkoda ze nie ma dodatku na wyzywienie Pozdrawiam Adam

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Mark

Ostrzegam ludzie nie jedzcie przez tego posrednika do pro futury i job factory zostaniecie bez pieniedzy tak jak ja i kolego.Bedziecie pracowali w czynie społecznym.(usunięte przez administratora).

Aleksander

Obecnie firma nie posiada realnych ofert pracy dla elektryków. Publikowane ogłoszenia to wciąż ta sama ściema mająca na celu budowanie bazy potencjalnych pracowników.

Lukas

Nie polecam ja i kolega zostaliśmy (usunięte przez administratora) na wypłacie która i tak przyszła z miesięcznym opóżnieniem i połowa tego co miało być.Obiecują wiele a potem trzeba się prosić o pieniądze i dostaje się ochłapy.Pojechaliśmy przez firmę Brasco do niemieckiego pośrednika Pro Futura i zostaliśmy (usunięte przez administratora) pod każdym kątem.Nie polecam.

Monter
@Lukas

Pracowaliśmy dla tej tzw. firmy kilka lat temu.Jak dla mnie ,to ta PRO FUTURA jest Beznadziejna .Widzę ,że nic się nie zmieniło.Montowaliśmy konstrukcje parkingów, biurowców dla GOLDBECK.Jak dla mnie ,to firma" (usunięte przez administratora) MUŁ, WODOROSTY". O D R A D Z A M !!!!!

Oliwa

Ludzie. Przecież wystarczy samosąd. Jak (usunięte przez administratora)to muszą się liczyć z konsekwencjami. Panią klamczuszke proponuje oblać kwasem a szefuniowi obie ręce upierdolić w nadgarstkach. Tyle. Może się wtedy zastanowi co wyczynia (usunięte przez administratora)jeden

@Oliwa

Bardzo mocne slowa Prosze Pana...kim Pan jest ?

Czy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. panuje luźna atmosfera?

Stoczniowiec

Ogłaszają się Ci (usunięte przez administratora),a wsumie (usunięte przez administratora) jak tu piszecie na Stoczniowców... Omijać z daleka bo albo kasy za prace wg niedostniecie albo 1/2 tego co obiecuje czyli wolontariat,to tyle!!

Aleksandra
@Stoczniowiec

Jak to nie dostanie się kasy za pracę? To jak to jest z umową w takim razie? Wynagrodzenie nie jest wypłacone takie samo jakie widnieje na umowie?

ZA 37 GODZIN DOSTALISMY PO 9O E, pani by pracowała za takie wynagrodzenie

Rabinovitz-Tig,Mag135/136

90 euro to powinno się zarobić w jeden dzień,aplikowałem do nich jako doświadczony ślusarz-spawacz Tig 141,Mag 135/136,elektroda111,dobry angielski,pracowałem m.in. jako meczanik we Philips'ie,13 lat w norweskich stoczniach i się pospieszyłem bo dopiero teraz przeczytałem opinie ale na szczęście,jeśli ktoś-coś o normalnej firmie w Holandii(mam SOFI numer) to proszę o kontakt:wojciech.zaremba@o2.pl

Żabol

polecam te firme, kwatera czysta przyjemna, pracuje na stoczni jako spawacz.

Dave

Witajcie, jako stolarz okretowy polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow.

Wicia
@Dave

A Ty że wystawiając takie pozytywny to jesteś dysponentem i latasz pod stołem.

JanekNL

pracuje na prefabrykacji, jest w pozadku.

Brawo Ty
@JanekNL

Gdzie pracujesz i czego od Ciebie wymagali -tzn. Certyfikaty ,język ?

Bartłomiej

(usunięte przez administratora) tej firmy. Zostałem (usunięte przez administratora) Pracowalem bez umowy bez ubezpieczenia jako Cieśla szalunkowy. Stawka z 13tu euro na rękę zrobiła się 8 euro... (usunięte przez administratora) nic więcej... Dzisiaj wróciłem do Polski z Offenbach am Main gdzie mieszkałem. Pani D C (usunięte przez administratora) tylko każdego zbywa jak dzwonią do niej pytać się o umowy a to ona odpowiada za wszystkich których tam wyslala... Cała reszta Polakow która jeszcze jest, nie ma wogole umów o pracę... Sprawa znajdzie się w sądzie i firma WBB dowie się, że Polacy którzy tam robią jak i inni są bez umów.... Obecnie chce ozyskac różnice pieniędzy jaka powinien dostać wczoraj na odchodne

Bartłomiej

Dodam, iż nie będę kolejnej nocy spał w samochodzie bez możliwości skorzystania z toalety dlatego będę zmuszony wracać do domu wraz z kolegą z którym przyjechałem.. Ciekaw jestem co teraz będzie że zwrotem kosztów dojazdu o ile go otrzymam

Zygi
@Bartłomiej

odezwal sie ten co tylko lazi i kopci, tak zle a nadal z nami robisz. Nie sluchajta go bo temu to wszystko nie pasuje.

Bartłomiej

Nie polecam firmy Brasco. W dniu wczorajszym przyjechałem do Frankfurtu nad Menem. Zrobiłem 1100km i musialem spać w samochodzie ponieważ firma Brasco nie powiadomiła o moim przyjeździe. P. D C (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonów ani ode mnie ani od Szefa Niemieckiej firmy PZ Bau Gmbh Do chwili obecnej nie mam zakwaterowania przez co nie mogę rozpocząć pracy wraz z kolegą.. Nie będę pisać już o głównym biurze w Zawierciu z którym kompletnie nie mam i nie miałem kontaktu. Odradzam ta agencje pracy

Zbyszek

Przestrzegam wszystkich nie jedzcie przez Brasco do Pro Futury lub Jobfactory bo będziecie chodzić bez pieniędzy oszuści i złodzieje nie płacą pieniędzy.

prosze sie odniesc dlaczego nie mamy wynagrodzenia za prace ktora wykonalismy po mimo tego ze pracowalismu nie na tym syanowisku co nas pani wyslala , mialem pracowac jako malarz a pracowalem przy betonacih a na dodaten dostalismy tylko po 9oe za tydzien pracy , a pani od tego umyła rece ,

Brasco

Szanowny Panie, sytuacja wygladala nastepujaco , faktycznie byliscie wyslani jako malarze z racji tego iz zaszly zmiany na miejscu zaoferowano Panom prace przy betonach, za co bardzo przepraszalismy. Dzwonilismy do Panstwa ze od kolejnego poniedzialku mamy prace jako malarze, ale Panowie juz od nas nie odbieraliscie i zjechaliscie do Polski. Nam jako firmie tez zalezalo na wyjasnieniu sytuacji, i rekompensate wyplaty rowniez dostaniecie od naszego partnera. Prosze zrozumiec ze nieraz zdarzaja sie sytuacje takie jak wyzej opisana, ale staaramy sie je rozwiazac i naprawic. Poniewaz nam tez zalezy na owocnej wspolpracy.

Kowalczyk
@Brasco

czekamy juz ponad miesiac na uregulowanie wynagrodzenia za prace czy tak sie traktuje pracownikow

Kowalczyk
@Brasco

opnadto Pan Adam obiecal jux nam 5 razy ze nam zapłaca i jakos nie maga tego dokonac , oszukaliscie ludzi nie płacac im za wykonana prace , jakim to trzeba byc człowiekiem zeby zyc z cudzego nieszczescia , my tez mamy dzieci

jezeli pani twierdzi ze to jest nie prawda udostepnie wszystkie rozmowy ktore prowadzilismy na whatsapp , jeszcze proponowaliscie mi mycie okiem , jak to tez nie prawada

prosze trzymac sie zdaleka od tych (usunięte przez administratora) , niw wywiazuja sie z obietnic niwe wypłacili nam pieniedzy za wykonana prace a na dodatek skierowali nas do innej pracy niz mielismy na umowie

Brasco

Dzien dobry, Taka sytuacja nie miala miejsca, pamietajmy Szanowni Panstwo ze pisanie anonimowo wypowiedzi nic nie znaczy.

@Brasco

jak nie miala miejsca wtysłaliscie nas jako mALRZY A KAZALI NAM (usunięte przez administratora)PRZY BETONACH , JA NIE JESTEM ANONIMOWY NAZYWAM SIE kOWAKLCZY eUGENIUSZ , PROSZE MI POWIEDZIEC GDZIE SA PIENIADZE ZA PRACE CO WYKONYWALISMY

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.