Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Szwaczka-jolka

jest dobrze, bez jezyka mnie przyjeli do pracy

Laura
@Szwaczka-jolka

Jolka, możesz napisać gdzie pracujesz i jak są warunki pracy. Też jestem zainteresowana pracą szwaczki w Niemczech. Jak wygląda mieszkanie i czy daleko musisz dojeżdzać?

Fredek

pracuje jako stolarz w Holandi pokuj mam sam, dom bardzoladny, czysto i wyplaty na czas

Walter

Wasza firma zostaje zgłoszona do wojewody.

Brasco
@Walter

Czy może Pan wyjaśnić o co chodzi? Najlepiej chyba skontaktować się z naszym biurem bezpośrednio żeby wyjaśnić sytuację.

jafał momecik

co moge powiedziec o tej firmie na poczatku fajnie było duzo obiecali niestety prawda jest inna do tej pory nie dostałem rozliczenia wypłaty ani potrącen 1600km zrobiłem własnym autem zawiozłem im ludzi na budowe zapłacili mi za tydzien pracy 30 godzin 1600km plus diety w sumie dali mi 60 euro smiechu warte do tej pory cały czas nie dostałem rozliczenia za lipiec a mamy juz wrzesien .dzwonie mówia mi ze ponaglają profuture to firma która z nimi współpracuje w niemczech , posrednictwo pracy nic wiecej ,niestety nie polecam współpracy z bracko i profutura no chyba ze cie stac sponsorowac ich lub robic za darmo .a i kazali mi rozwiazac z nimi prace wypowiedzenie napisac mówili ze nic z tego nie bedzie zadnych konsekwencji ..niestety prawda jest inna potracili za wszystko co inno sie da .z powazaniem rafał momecik nr tel 512 840 810 zadzwon a opowiem ci cała prawde ...niestety mnie to duzo kosztowało nie mam nic do ukrycia

Jarosław
@jafał momecik

Przykre jest to, co spotkało Cię pracując za pośrednictwem firmy Brasco Majchrzyk, Kot. Zastanawia mnie, czy sam zgłosiłeś się do tego, aby przewozić pracowników własnym autem na budowę, czy może poprosiła Cię o to firma, z którą współpracowałeś? Mam nadzieję, że ustaliłeś zwrot kosztów za użytkowanie własnego samochodu w celach służbowych.

>58<
@jafał momecik

pracowałem kiedyś dla profutury. Jak najdalej od tego dzidostwa!!

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
Kamil

Dzień dobry, Mam pytanie do osób pracujących w Holandii w stoczni jachtowej? Jak tam warunki? Jaka rotacja,zjazdy? Mieszkania? Kasa na czas?pozdrawiam Kamil

@Kamil

Obecnie firma Brasco Majchrzyk szuka stolarzy jachtowych, elektryków i hydraulików do pracy w Holandii. Pracodawca zapewnia odzież roboczą, zakwaterowanie i atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Jeżeli zdecydujesz się na aplikację napisz kilka słów dotyczących zawieranych kontraktów i warunków zakwaterowania na miejscu. Czekam na Twoja opinię.

Endi

Polecam pełen profesjonalizm . Jasne warunki płacy i wymgań pracodawcy . Stolarz w Heesen Yachts Holandią

Jack
@Endi

Oss czy Westerwijk?

@Jack

Brasco Recruitment Ltd. to agencja pośrednictwa pracy. Pytasz o takie rzeczy, ponieważ chciałbyś nawiązać z nią współpracę i wyjechać do jednego z wypisanych przez Ciebie miejsc, czy w jakimś innym kontekście? Ogólnie firma posiada bardzo wiele ofert pracy: https://brascorecruitment.pl/pracownik/ - czy któraś z nich Cię interesuje?

Darek
@Iwona

a czy to jest brytyjska agencja pracy?

@Darek

Brasco Recruitment Ltd. to wielowymiarowe pośrednictwo pracy na rynku polskim i europejskim. Skutecznie łączą tam pracowników z pracodawcami w kraju i za granicą. Najpewniej jest to brytyjska agencja pracy. Ale normalnie funkcjonuje i w Polsce, mając swoją siedzibę w Zawierciu. A Twoje pytanie jest spowodowane tym, że chciałbyś znaleźć pracę za jej pośrednictwem? Jeśli tak, to odsyłam Cię na ich stronę, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: https://brascorecruitment.pl/pracownik/ Co o tym sądzisz?

podejrzliwy

no tak, ale ludzie powinni poznac opinie dobre i zle. przegladajacy to forum niewiedzą że gowork oferuje firmom odplatne kasowanie nieprzychylnych komentarzy... (żródło: 1 pozycja w googlu na haslo "zarabianie na hejcie" ) po drugie jak juz ktos znajdzie super robote lepsza niz wszedzie naokolo to niebedzie sie tym chwalil na forum ... Pani z Brasco popatrzy na duze koncerny, nikt na sile nie dodaje pozytywnych komentarzy... a ich nadmiar budzi podejrzliwosc ...

Iwona

@Stolarnia, czyli Twoim zdaniem w firmie Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna mają szansę się rozwinąć osoby młode, bez doświadczenia (i nabrać go przy okazji)? W Internecie znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy, ale głównie w Wielkiej Brytanii - firma poszukuje operatora CNC oraz stolarza meblowego/montera wyposażenia okrętowego. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś ze stanowisk?

Jacek

Jak się komuś nie chce pracować to każdy powód jest dobry żeby narzekać!!

Stolarnia
@Jacek

Taka oferta jest dobra dla tych co szukają pierwszej pracy.

Mariusz

A pytam dlatego ponieważ posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych. Pracowałem na szlifierkach kłowych, otworowych oraz magnesowych na wydziale narzędziowni w Fabryce Silników Elektrycznych. W Anglii już wcześniej pracowałem w latach 2007 - 2009 jako operator pił taśmowych. Chciałbym powrócić na Wyspy jeśli mają państwo wolne wakaty na w/w stanowisko. W ubiegłym roku ukończyłem kurs operatora maszyn CNC . Mógłbym podjąć pracę również jako operator maszyn CNC z tym że chciałbym aby pracodawca przeszkolił mnie na danej maszynie. Rozumieją państwo na kursie uczą tylko teorii z tym że zależy jaki kurs ja miałem tylko teorię a kurs trwał 5 dni. Certyfikat jest ale teraz interesuje mnie praktyka i kontakt z daną obrabiarką. Pozdrawiam.

Brasco Recruitment Ltd
@Mariusz

Witam, niestety ale na chwile obecna nie szukamy Szlifierzy, mozna oczywiscie przeslac CV ,i gdyby sie cokolwiek pojawilo bedziemy w kontakcie. Rozumiem ze na kursie uczac tylko teorii, ale klienci poszukuja pracownikow z doswaidczeniem na danym stanowisku. Pozdrawiam

@Brasco Recruitment Ltd

No i ktoś tym sposobem nie może zdobyć pracy, bo nie ma doświadczenia, a nie ma doświadczenia, bo nie może zdobyć pracy i koło się zamyka. Szukają Państwo po prostu gotowych maszynek do zarabiania dla was pieniędzy i tyle.

Andrzej11

Może ktoś napisać jak wygląda test stolarski przeprowadzany przez firme Brasco? Co jest do zrobienia na tym tescie?

Brasco
@Andrzej11

Witam, Test praktyczny będzie trwał około 2 godzin. Przedstawiciel firmy przedstawi Państwu gotowy element wyposażenia jachtu , który będzie do wykonania podczas testu wraz z rysunkiem technicznym. Materiały i narzędzia dostarczone będą przez naszego klienta. Pozdrawiam Katarzyna Makieła Brasco

sllaw

Czy ktoś ma aktualne info na temat pracy jako stolarz w Plymouth? A może ktoś się wybiera tam?

Seba
@sllaw

Też bym chciał poznać opinię

Patryk
@sllaw

Witam. 20 stycznia będzie rozmowa kwalifikacyjna w Słupsku na stolarza, Warunki ok a jak w rzeczywistości to się okaże. A ty sllaw już wyjechałeś? pozdr

Iwona

Tak jak pisałam wczesniej @rysio, warto spojrzeć na stronę internetowa Brasco Recruitment Ltd. Co prwda nie ma teraz oferty pracy na stolarza, ale jest na hydraulika i tam piszą o darmowym zakwaterowaniu i 14 euro na godzinę. Moze w przypadku stolarza jest podobnie, ktoś moze to potwierdzić?

Rysio

Czy ktoś pojechał do stoczni jako stolarz . Jak tak to jak tam jest z pracą . Jakies info.

Iwona

@Typowe pytałeś już o to bezpośrednio przedstawiciela firmy? Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że proces rekrutacyjny uzależniony jest od rodzaju oferty pracy i wymagań stanowiska, jednak ponad miesiąc, to już długi okres czasu. Kontakt do Brasco Recruitment Ltd. znajdziesz w zakładce na górze strony, bądź klikając w linka http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,248932,0,0,Kontakt

Typowe

Ile trwa proces rekrutacjii w tej agencjii bo czekam ju poltorej miesiaca i nikt sie nieodzywa?

Iwona

@Michałto ważne, że Brasco Recruitment Ltd. dużą uwagę przykłada do procesu rekrutacji. Buduje on w końcu pierwsze wrażenie na temat firmy. A jak inni z Was wspominają swoją rozmowę kwalifikacyjną do Brasco?

Witam serdecznie Na wstępie chciałem podkreślić jedna rzecz z całego procesu rekrutacji.Mianowicie profesjonalne podejście pani w rekrutacji bardzo pozytywne wrażenie w swojej karierze zawodowej tudzież monterskie i wielu rozmów kwalifikacyjnych nie spotkałem się z taki profesjonalizmem i zaangażowanie z strony rekrutacyjnej.Pozdrawiam

Ariel

Witam szukam pracy jako kierowca C+E mam ADR, interesują mnie oferty pracy od poniedziałki do piątku weekend wolny żadne systemy 3/1 , 4/2 itp. Szukam pracy w okolicach Monchengladbach (+-200km) czy będzie belgia czy holandia czy niemcy nie ma znaczenia. Znam dobrze angielski w mowie i piśmie oraz uczę się niemieckiego zresztą teraz jeżdżę Polska-Niemcy (jakoś sobie radzę z językiem). Czy znajdzie się coś ?

Ariel

Witam poszukuję pracy jako kierowca C+E , C w okolicach Monchengladbach (+- 200 km) może to być holandia, belgia czy niemcy bez znaczenia znam dobrze angielski w mowie i piśmie, niemieckiego uczę jestem na początku przygody z tym językiem ale znam już sporo słówek. Mam ADR. Może to być praca od poniedziałku do piątku w kabinie weekend wolny albo codziennie zjazd do domku, systemy 3/1, 4/2, itp., mnie nie interesują.

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.