Opinie o Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak w Głogów

Mmm

Niestety nie mogę polecić. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie Pan Piotr powiedział do mnie, ze mogę czuć się zatrudniona, następnie pisał mi w wiadomościach prywatnych ze umowa będzie wysłana do końca tygodnia i ze będzie to owocna współpraca, wiec zrezygnowałam z innej pracy. Po czym zadzwonił w dniu którym miał przesłać umowę, ze znalazł kogoś innego. Zachowanie nie profesjonalne, nie godne osoby, która pełni role mediatora. Jeśli ktoś szuka pracy w kancelarii to nie polecam. Również jest brak podstawy, tylko sama prowizja od pozyskania klienta. Warto nie mylić tej kancelarii z kancelaria adwokacka, gdyż Pan Piotr jest tylko i wyłącznie mediatorem, a nie prawnikiem.

@XYZ

Pani Dario dziękuję za cenne uwagi co do zawodu adwokata którym Pani jeszcze nie została odnośnie zaufania warto wspomnieć iż nie podsuwam umowy do podpisu lecz do spokojnego przeczytania i zaakceptowania i ewentualnej korekty i to Pani ustaliła ze mną pewne kwoty które potem Pani bardzo szybko po powrocie do domu zmieniła na wyższe nie do końca zgodne z naszymi ustaleniami pełen profesjonalizm jako prawnika który co innego mówi i ustala a co innego zamieszcza na piśmie więc tutaj ja radzę potencjalnym klientom parę razy czytać pisma które będą przez Panią sporządzone gdyż widać że lubi Pani wprowadzać ludzi w błąd. W związku z opóźnieniem z mojej strony odnośnie umowy przepraszam ale ludzie czasem chorują kiedy mogłem już sporządzić umowę poprosiłem o wysłanie tekstu w celu korekty a otrzymałem niewyraźne zdjęcie laptopa również pełen profesjonalizm. Życzę powodzenia i szczęścia w zawodzie adwokata ponieważ w Rawiczu nie jest Pani jedyna a uczciwość cytując "jest najważniejsza" w branży prawniczej.

dzień dobry, pod koniec lutego wygasła oferta dla specjalisty ds. reklamy a przy tych poprzednich odradzających opiniach ciekawi mnie aktualne zdanie, ponieważ jeszcze wcześniej byłem zainteresowany współpracą. Czy coś się zmieniło na +, że odradzające komentarze się już nie pojawiały?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista Ds. Reklamy w Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak?

Żadnego to może nie? W czym problem, że tak piszesz? Widzę, że są podane w jednym z ogłoszeń widełki liczone od 3000 do 6000 zł., czy ktoś kto teraz współpracuje by się odniósł? Za jaki nakład pracy ten wyższy próg wpadnie?

yyy Nowy wpis

Miałam okazje współpracować i to bajka, brak umowy nawet jak chcesz to sam się przekonaj, ale później nie żałuj

Radca prawny

Nie zgodzę się z negatywną opinią na temat współpracy z Panem Piotrem. Współpracujemy od kilku miesięcy i nigdy nie było żadnych problemów. Zawsze był słowny w ustaleniach. Co do stawek myślę, że trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Kancelaria pośredniczy w uzyskiwaniu klientów i też musi na tym zarobić. Na tym polega ta współpraca.

XYZ

Pan PIotr szuka naiwne osoby, które się zgodzą na jego kiepkie warunki. Kientów też on nie ma

@XYZ

Pani Dario przypominam że to Pani do mnie przyszła chcąc uzyskać ode mnie klientów ja na chwilę obecną nie narzekam na brak zajęcia i klientów więc sama Pani zrobiła sobie w tym momencie reklamę jako adwokat i pokazała kto nie ma klientów i pełen profesjonalizm że po jednym spotkaniu tak łatwo wystawia Pani oceny.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Głogów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy inwentaryzacja w sklepie spożywczym Jerzmanowa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Tender
@Mmm

Z brakiem profesjonalizmu mogę się zgodzic w 100% i z reszta również.

Ilona
@Tender

Piszecie o braku podstawy. To jaka umowę proponują?

Pracownik Kancelarii
@Mmm

Niestety ale tak to jest jeżeli ktoś nie zostaje zatrudniony to wylewa swoje żale jako pracownik Kancelarii wszystko słyszałam i nie wygląda to tak jak Pani pisała bo warunki umowy były jasno i szczegółowo omawiane z tego co pamiętam Pani się na nie godziła i nie robiła problemów natomiast z czasem Pani wymagania względem zarobków bardzo często się zmieniały nie majac pokrycia w kwalifikacjach i umiejętnościach. Zgadza się Pan Piotr nie jest prawnikiem lecz mediatorem natomiast nasza Kancelaria korzysta z usług wielu radców prawnych jak i adwokatów zapewniając kompleksową obsługę klientów którzy są zadowoleni. Natomiast pan Piotr jako mediator ma bardzo dużą skuteczność w rozwiązywaniu sporów.

Pracownik ds. reklamy
@Pracownik Kancelarii

Witam jako osoba która przeszła wspomniany proces rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw reklamy i została zatrudniona jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy, zgadza się że nie ma podstawy ale akurat na systemie prowizyjnym wychodzę korzystnie Pan Piotr jest osobą otwartą na nowe propozycje z mojej strony, a wracając do umowy to jasno były przedstawione warunki współpracy i można było wszystko w sposób rozsądny negocjować. Bardzo polecam tego pracodawcę chociaż z mojej wiedzy nie poszukuje pracowników na chwilę obecną. Dla zainteresowanych mogę również podać zarobki po pierwszym miesiącu współpracy zostało mi wypłacone 5000 zł zgodnie z umową. Polecam !!!

Everest
@Mmm

Nie polecam, brak wystarczającej wiedzy

@Pracownik Kancelarii

Zatem proszę o odpowiedz i statystykę lub sygnaturę spraw, które Pan Mediator przeprowadził ? Z chęcią się przekonam czy jest to 100% skuteczność

@Ilona

Zlecenie zapewne. Mi powiedziano, ze umowa w będzie wysłana do weekendu i ze liczą na owocna prace ( w tym czasie zaczęłam już pozyskiwanie klientów o czym Mediator wiedział ) ja chciałam 1000 zł podstawy miesięczne aby mieć jakokolwiek podstawę. Co do moich kwalifikacji posiadam i szereg pracowałam w nie jednej Kancelarii prawnych i adwokackich, aktualnie pracuje w renomowanej Kancelarii prawno finansowej gdzie pierwsze co to jest podstawa. Nie o tym mowa chodzi o zachowanie i moralność Pana Mediatora, gdyż wiedział ze mam jeszcze jedna rozmowę umówiona w moim miejscu zamieszkania i pytałam jasno bo nie wiedziałam czy na nią iść. Po tym wszystkim usłyszałam ze to będzie owocna współpraca ze umowa jest przyszykowana. W związku z czyn zaczęłam swoją prace. Nie podoba mi się sposób w jaki Pan Piotr przekazał mi informacje „ze zatrudnił już kogoś nowego” po 1 nie pracowałabym bez podstawy o czym mówiłam niejednokrotnie a po 2 tak się nie traktuje żadnego człowieka. A nawet nie usłyszałam przyczyny decyzji oraz głupiego „przepraszam”Można tylko domniemywać jak Pan Piotr postępuje w stosunku do innych osób. Stanowczo odradzam,

XYZ
@Mmm

Niestety muszę zgodzić się z powyższym komentarzem. Miałam współpracować z Panem Piotrem jako prawnik, podczas rozmowy Pan Piotr obiecuje złote góry i podsuwa do podpisania umowę, która nic nie gwarantuje! Po zaproponowaniu swoich warunków umowy (na które Pan Piotr się zgodził) obiecał przesłanie poprawionej umowy w poniedziałek, napisał do mnie po dwóch dniach późno wieczorem tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Umowa miała zostać wysłana kolejnego dnia. Jak się domyślacie kolejnego dnia znów cisza, dopiero po kilku dniach jakby nigdy nic sobie o mnie przypomniał. Finalnie nie zdecydowałam się na współpracę ponieważ takie zachowanie spowodowało utratę mojego zaufania..bo jak mam poważnie traktować kogoś, kto od początku jest niesłowny. Zastanówcie się 3 razy czy warto wejść we współpracę z kimś kto nie dotrzymuje słowa w tak prostej sprawie jak przesłanie umowy. Tym bardziej powinni zastanowić się potencjalni klienci kancelarii, ponieważ w tej branży wzajemne zaufanie to jest podstawa.

@XYZ

Zgadzam się w 100% , w stosunku do potencjalnych klientów to samo. Może warto najpierw zdobyć wykształcenie i odpowiednia wiedzę, a potem zajmować się prowadzeniem „Kancelarii”

Alimenty

Niestety nie zgadzam się z negatywnymi opiniami Pan Piotr jest mediatorem a w przypadku konsultacji bądź innych spraw prawnych zajmują się pełnoprawni radcy bądź adwokaci akurat w sprawie alimentów miałam pełną pomoc i opiekę radcy prawnego pracującego w kancelarii i szczęśliwy finał w sądzie.

Nowa

Od niedawna współpracuję z tą kancelarią (kontakt z klientem). Zaproponowano mi wynagrodzenie uzależnione od efektów (umowa zlecenie), jednak po okresie próbnym (i sprawdzeniu się) możliwość przejścia na umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem. Takie warunki mi zaproponowano i takie zaakceptowałam. Co do samej pracy, to nie narzekam. Można się wykazać i być samodzielnym, co bardzo mi pasuje. Sam kontakt z pracodawcą nie jest utrudniony i zawsze mogę liczyć na wsparcie, bo w branży prawnej nie mam doświadczenia. Jeśli chodzi o kancelarię, to poza mediatorem pracują tam radcy prawni, którzy znają się na bardzo różnych dziedzinach prawa, co sprawia, że jest to dość wszechstronne miejsce. Nie będę polecać kancelarii, bo byłoby to stronnicze z mojej strony. Uważam jednak, że aby wyrobić sobie o kimś opinię, uczciwym by było skorzystać z jego usług.

Zadowolona

Miałam przyjemność skorzystania z usług w związku z upadłością, która dzięki wysiłkom pracowników zakończyła się powodzeniem. Polecam z czystym sumieniem

Andrzejek

W 100 % polecam, pełen profesjonalizm

Klient

Z pewnością mogę polecić Kancelarię i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, ponieważ jako klient zawsze mogłem liczyć na pomocną dłoń ze strony Kancelarii i jej pracowników, wszyscy stanęli na wysokości zadania, nawet uzyskałem pomoc przy zbieraniu materiału dowodowego, który okazał się zbawienny w mojej sprawie. W 100 % Polecam !!!!

Ek

Jakie usługi prawne są prowadzone przez Firmę? Jaki koszt obrony w spr rodzinnych?

@Ek

Witamy serdecznie każda sprawa między innymi rodzinna jest indywidualnie wyliczana podczas konsultacji ponieważ każda sprawa jest inna i wymaga różnych działań. Serdecznie zapraszamy na umówienie wizyty na pewno nie będzie pan zawiedziony. Pozdrawiamy serdecznie

Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak - Głogów

• Jak się pracuje w Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak?

Kancelaria Mediacyjna Piotr Błaszczak
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Królewska 3H
    67-200 Głogów