Opinie o Carrefour Polska w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Głogów

Marcin Nowy wpis

A jak nowi pracownicy są traktowani?

Renata Nowy wpis

robiłam dziś zakupy w sklepie Carrefour Głogów wzięłam mięso z lodówki gdzie była duża cena 7.90 na po zakupie na paragonie okazało się że kupiłam je za 16 zł chciałam je zwrócić to pani powiedziała mi że nie przyjmie zwrotu bo został przerwany ciąg chłodniczy i nie może mięsa s powrotem przyjąć i że powinnam czytać co jest na opakowaniu tylko niestety w wieku 50 lat wzrok jest już nie taki a na zakupy okularów do czytania nie biorę a literki na opakowaniu są bardzo maleńkie .Zastanawia mnie w takim razie co to mięso robiło w przegródce z dużą ceną 7.90 i w jaki sposób są uzupełniane te lodówki bo znajdują się one spory kawałek od chłodni i automatycznie zostaje przerwany ciąg chłodniczy kiedy są uzupełniane

Zuzanna Nowy wpis

@Zainteresowany Tak, firma Carrefour aktualnie poszukuje pracowników. Wszystkie oferty pracy możesz znaleźć tutaj - https://serwiskorporacyjny.carrefour.pl/praca/oferty-pracy @ja Nie podawaj, proszę, żadnych danych osobowych pracowników firmy. Tak czy siak, powiedz mi, proszę, czy fakt, że pracownica firmy była w stosunku do Ciebie wulgarna, został gdzieś przez Ciebie zgłoszony? Jak zakończyła się ta sytuacja? Będę Ci wdzięczna za informacje.

ja Nowy wpis
@Zuzanna

nie nie zglaszalem poprostu odwrocilem sie na pieci i wyszedlem wiecej sie tam nie pojawie

Zainteresowany

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ja

nie mila obsluga od nie dawna pracuje tak mloda dziewczyna w ciemnych wlosach joanna jak dobrze pamietam takiego wulgaryzmu dawn nie slyszalem do klijentow wiecej tam z rodzina sie nie znajdziemy

Zuzanna

Nie pisaliście dawno na temat pracy w Carrefour Polska w Głogowie. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może jednak znajdą się chętne osoby do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy? W Internecie nie znalazłam akurat aktualnych ofert pracy w Głogowie, ale może niebawem pojawią się jakieś ciekawe rekrutacje - myślę, że warto śledzić stronę internetową firmy.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Carrefour Polska? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Ewa

Praca w hipermarketach nie jest łatwa, a wypłata bywa niesatysfakcjonująca. Jeśli radzisz sobie "od wypłaty do wypłaty", ale w razie nagłych wydatków nie masz pieniędzy, to daj mi znać, z chęcią Ci pomogę. 512 310 938

Iga

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

Zuzanna

@dumieskr czy pracujesz tutaj? Co możesz powiedzieć na temat firmy? Obecnie Carrefour Polska poszukuje do pracy na stanowisko Menedżer w Dziale Utrzymania Technicznego Galerii. Z oferty wynika, że zapewniają pracę w miejscu, gdzie cenią zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy, szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym, ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować. Ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem?

dumieskr

No ja się nie dziwię @oid że trzeba mieć wykształcenie wyższe na stanowisku kierowniczym. Trzeba przewodzić z głową :D Ogólnie odnośnie pracy to szukają teraz pracownika technicznego galerii. I tu juś starczy wykształcenie średnie, ale techniczne.

Jaa

Witam w sklepie carrefour nie umieją liczyc. Dzisiaj placac przy kasie u pewnej grubej pani zostałam oszukana. Może nie na duza kwote ale nie potrafi nawet spojrzec ile pieniędzy daje jej klient tylko rozmawia ze swoja kolezanka. . Zal

gucio

no z tego co się orientuje to pierwszeństwo w tego typu miejscach mają raczej osoby , które zatrudnione są w firmie na stałe. Oczywiście jeśli trafisz na fajny zespół to istnieje szansa że dość łatwo dogadasz sięz ludźmi co do grafiku. Niestety z tego co wiem to o porządnych ludzi tutaj co raz trudniej

Gall anonim

Masz grafik ustalony, 8zł/h chyba brutto

koleś

8zł/h brutto umowa o dzieło. Tyle tam płacą.

Gall anonim

Pracowałem w tym markecie nie ważne kiedy i ile i mogę powiedzieć że żałuje ze podjąłem się w tym miejscu pracy kierownictwo a szczególności dyrektor sprawiał ze atmosfera w czasie pracy była stresująca, wymaganie do tempa pracy to jak roboty za najniższą z najniższych krajowych [jak napisał człowiek ze stali ] GESTAPO TO MAŁO POWIEDZIANE Każdy kto chce się podjąć tam pracy niech się zastanowi czy chce harować w takich warunkach I ZA takie pieniądze

ja

bardzo spoko sklepik na zakupy i jako pracodawca

człowiek ze stali

żenada!! niepotrafia nikogo szanowac!!

Słowa kojarzące się z Hipermarket Carrefour Głogów (stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako poniżej krytyki. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ganiani przez kierownictwo jak niewolnicy. Kierownictwo jest głuche na opinie pracowników i klientów. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 952 zł Brutto Najbardziej podobało mi się w Hipermarket Carrefour Głogów: nic dlatego nie starałem się o przedłużenie umowy, bo miałem załatwioną już prace w Castoramie. Najbardziej nie podobało mi się w Hipermarket Carrefour Głogów: kierownictwo ci ludzie to GESTAPO.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Carrefour Polska