Carrefour Polska

Głogów

Opinie o Carrefour Polska

Zuzanna

@dumieskr czy pracujesz tutaj? Co możesz powiedzieć na temat firmy? Obecnie Carrefour Polska poszukuje do pracy na stanowisko Menedżer w Dziale Utrzymania Technicznego Galerii. Z oferty wynika, że zapewniają pracę w miejscu, gdzie cenią zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy, szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym, ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować. Ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem?

dumieskr

No ja się nie dziwię @oid że trzeba mieć wykształcenie wyższe na stanowisku kierowniczym. Trzeba przewodzić z głową :D Ogólnie odnośnie pracy to szukają teraz pracownika technicznego galerii. I tu juś starczy wykształcenie średnie, ale techniczne.

Jaa

Witam w sklepie carrefour nie umieją liczyc. Dzisiaj placac przy kasie u pewnej grubej pani zostałam oszukana. Może nie na duza kwote ale nie potrafi nawet spojrzec ile pieniędzy daje jej klient tylko rozmawia ze swoja kolezanka. . Zal

gucio

no z tego co się orientuje to pierwszeństwo w tego typu miejscach mają raczej osoby , które zatrudnione są w firmie na stałe. Oczywiście jeśli trafisz na fajny zespół to istnieje szansa że dość łatwo dogadasz sięz ludźmi co do grafiku. Niestety z tego co wiem to o porządnych ludzi tutaj co raz trudniej

Gall anonim

Masz grafik ustalony, 8zł/h chyba brutto

koleś

8zł/h brutto umowa o dzieło. Tyle tam płacą.

Gall anonim

Pracowałem w tym markecie nie ważne kiedy i ile i mogę powiedzieć że żałuje ze podjąłem się w tym miejscu pracy kierownictwo a szczególności dyrektor sprawiał ze atmosfera w czasie pracy była stresująca, wymaganie do tempa pracy to jak roboty za najniższą z najniższych krajowych [jak napisał człowiek ze stali ] GESTAPO TO MAŁO POWIEDZIANE Każdy kto chce się podjąć tam pracy niech się zastanowi czy chce harować w takich warunkach I ZA takie pieniądze

ja

bardzo spoko sklepik na zakupy i jako pracodawca

człowiek ze stali

żenada!! niepotrafia nikogo szanowac!!

Słowa kojarzące się z Hipermarket Carrefour Głogów (stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako poniżej krytyki. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ganiani przez kierownictwo jak niewolnicy. Kierownictwo jest głuche na opinie pracowników i klientów. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 952 zł Brutto Najbardziej podobało mi się w Hipermarket Carrefour Głogów: nic dlatego nie starałem się o przedłużenie umowy, bo miałem załatwioną już prace w Castoramie. Najbardziej nie podobało mi się w Hipermarket Carrefour Głogów: kierownictwo ci ludzie to GESTAPO.

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska