Opinie o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w Głogów

Urszula Nowy wpis
Klient

Pani Notariusz Aleksandry Kolińskiej- Klonowskiej pomogła naszej rodzinie w sprawie dot dziedziczenia. Bardzo kompetentna osoba. Przemiła i fachowa obsługa, a przede wszystkim ludzkie podejście. Polecam usługi powyższej kancelarii.

Krystyna Nowy wpis
Klient

Bardzo miła i kompetentnapani Notarisz. Polecam.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w mieście Głogów, bo nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz
0/5 Na podstawie 0 ocen.