Opinie o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w Głogów

Urszula Nowy wpis
Klient

Pani Notariusz Aleksandry Kolińskiej- Klonowskiej pomogła naszej rodzinie w sprawie dot dziedziczenia. Bardzo kompetentna osoba. Przemiła i fachowa obsługa, a przede wszystkim ludzkie podejście. Polecam usługi powyższej kancelarii.

Krystyna Nowy wpis
Klient

Bardzo miła i kompetentnapani Notarisz. Polecam.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz w mieście Głogów, bo nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz - Głogów

Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słodowa 27
    67-200 Głogów
  • NIP: 6931991504 REGON: 022347672

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kancelaria Notarialna Aleksandra Kolińska-Klonowska Notariusz