Opinie o KFC w Głogów Legnicka 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy KFC, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Głogów Legnicka 10

Ewelina Nowy wpis
Klient

Od kilku miesięcy brak sheik, i lodów. Cisgle zepsuta maszyna. Obsługa wiecznie nie zadowolona.

Klient

Nie polecam kubełków z jedzeniem ponieważ prosi klient o łagodne a wrzuca wszystko ostre tak samo.z sosami tez ostre nie polecam!!!!!

Klient

Lemoniada smakuje jak zwykła woda gazowana, nie polecam

Klient

Nie otrzymałem dokładnego zamówienia po raz setny już!! (usunięte przez administratora) Porażka!!! Nie polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pani

Nie otrzymałam dostarczonego zamówienia !! Porażka

Nie ważne!

KFC Głogów to porażka!!! Znowu pomylili zamówienie. Zamiast grandera dostałem jakiegoś zawijańca i zamówiłem dodatkową porcje frytek, ale oczywiście ich nie było! Od jakiegoś czasu bardzo rzadko tam bywam, ale za każdym razem wiecznie czegoś brakuje, albo coś (usunięte przez administratora) Obiecuje sobie, że będę sprawdzał i oczywiście zapominam i zawsze jest lipa z zamówieniem????????????????????

Stary burger
Klient

Nie polecam tego miejsca, 3 raz byłem obsługiwany przez chłopaka w rurkach i kolczykiem w uchu, bodajże Dawida. Za każdym razem mylił sięw zamówieniach, brakowało już nóżek, napoje zostały naliczone dwukrotnie, a teraz zamiast frytek do zestawu otrzymałem jedynie ketchup. W dodatku burgery były zimne

ktoś
Klient

byłam w piątek w kfc w głogowie stałam 3 godziny i czekałam aż pani mnie obsłuży i nic wołałam ją pare razy a nawet nie podeszła pare pań chodziło i wszyscy udawali że mnie nie ma

Marek

Czy w pracy jest kontakt z angielskim?

Zuzanna

Serdecznie polecam, super ekipa jak i menadzerowie. Jeżeli chodzi o zarobki to spokojnie mogłam wyciągnąć 3,5k. Premia praktycznie co miesiąc 250zł. Pierwsze szkolenie jako nowy pracownik jest płatne, co w wielu firmach jest niestety niepłatne. Aż żal było odchodzić napawdę! Obowiązków jest dość sporo, ale na tym polega praca. Jeśli jesteś osobą młodą i łatwo dogadujesz się z nowo poznanymi osobami to składaj cv bez zastanowienia.

Grzesiek

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest odpowiednim na uwagi klientów!

Sami

Tragedia Żarcie zimne suche pomidor jak z 4 lat temu Kurczak ? To był kurczak ?!!! Zęby idzie sobie połamać !!!!!! Oszusty 50zl i wszystko WSZYSTKO do śmieci wstydzilibyscie się !!!!!!! NIE POLECAM KFC GŁOGÓW DRAMAT TRAGEDIA OBLECHY !!!! Na dniach przysięgam SANEPID (usunięte przez administratora)

zainteresowana

Jak sobie firma teraz radzi w trakcie tego szaleństwa z wirusem?

Gośka

A ile godzin mniej więcej pozwalają wyrobić? Są jakieś premie sprzedażowe?

Xxxxx

Obiecują gruszki na wierzbie w kwestii zarobkowej obiecują ponad 2000 tys zl po czym sie okazuje, ze godzin wcale nie mam tak duzo wiec i wyplata jest mala, bo np maja za duzo pracownikow wiec daja malo godzin, pozniej gdy nie ma pracownikow pracujesz codziennie i to sam na zmianie gdzie jest taki ruch ze czlowiek mdleje.W tej pracy trzeba być dyspozycyjnym, jeżeli jesteś młodą osobą i nie masz żadnych obowiązków na jakiś czas praca jest dobra. Minus taki, ze grafik zmienia się co chwilę, nawet czasami nie informując o tym. Kierownictwo jedni są super z innymi nie da się dogadać i robienie po złości gdy ktoś wyrazi swoje zdanie. Karty sportowe nie ma co robic sobie nawet nadzieji. Premie sa smieszne za jakieś kropki które po podjęciu podatku warte są może 3 zł więc śmiech na sali. Ogólnie nie polecam

Marek

Straszna obsluga dlugo sie czeka na zamuwienie pracownicy sobie nie radzom!!!!!!

Mieczysław
@Marek

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z obsługi tej restauracji. Twoja opinia z punktu widzenia klienta jest ważna, jednak na tym forum szukamy przede wszystkim komentarzy pracowników o warunkach pracy, w których są zatrudnieni. Restauracja KFC w Głogowie szuka obecnie pracownika w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu. Nie wymagają doświadczenia. Oferują przeszkolenie, atrakcyjny system premiowy i stabilne zatrudnienie. Czy ktoś z Was jest zainteresowany i będzie aplikował?

Anna

KFC Głogów.. Najgorzej przyrządzone potrawy na Dolnym Śląsku.. tragedia niesmaczne, niechlujnie przyrządzone.. na zamówienie czekałam 1,5 godziny.. jedzenie było zimne i ohydne.. Nie polecam KFC Głogów !!!

J.wozniak

Nie będę komentować

J.wozniak

Zamówiłam dzis super zarcie za prawie 80zl.... dosc ze w zamowieniu nie bylo hot.. tylko lagodne... to wszystko przyszlo ostre! Aaa i w zamowieniu były dwa razy frytki male... frytkow brak!???????????????????????? nastepnym razem chociaż watpie czy bedzie... bede sprawdzać Wasze magiczne torby!!!! ????????????

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie KFC w mieście Głogów? Będziemy wdzięczni za każdy news.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.