Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Bokian

Pierwszy raz zakłada nie da zadnej kasy na swieta ani talona , pracujemy w coraz lepszej firmie...

Pracownik przyszły

Witam ! Czy ktoś wie czy są jakieś przyjecia na produkcje teraz?

Cement
@Pracownik przyszły

Witaj są na halę sealant ale nie polecam lepiej już iść do biedronki towar rozkladac

Koleżanka

Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku Laborant? Pozdrawiam serdecznie

Kolega
@Koleżanka

Kiedy dzwonili do Ciebie w sprawie pracy, jeśli można wiedzieć?

Ficek
@Koleżanka

Możesz się spodziewać zaproponowania najniższej krajowej.

Seba

Znowu poszły dwie pożyczki na 305 milinów informacje z giełdy jest dobrze to pewnie będą jakieś podwyżki

P
@Seba

dobrze jest ale tylko w firmie, niestety ale pożyczki robią żeby nie płacić wielkich podatków, szkoda tylko że firma nie docenia pracowników.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Podobno TC Dębica nie ma pieniędzy po pożarze a dzisiaj TC Dębica udziela pożyczki dla Goodyear na kwotę 305 milionów po czym prezes od spraw finansów podał się do dymisji

Może mi ktoś wyjasnić, przed czym mają nas chronić okulary w tej firmie? Już większe zagrożenie dla oczu jest na zewnatrz hali, ponieważ zawsze może wiatr zawiać i zapruszyć oczy piachem czy kurzem. I niestety od tych plastikowych gogli wzrok sie psuje i oczy bolą juz po 5 minutach noszenia, więc tylko przynoszą szkode i nie chronią, BO NIE MAJĄ PRZED CZYM!!!

Krupniczek z ością

Jest to sztuczne polepszanie wizerunku firmy jakoby niezwykle dbała o bezpieczeństwo a prawda jest taka że te okulary jedynie stwarzają zagrożenie i niszczą wzrok wszystko się w nich odbija, bardzo szybko się rysują i osłabiają kontrast. Ma się w nich ograniczoną percepcję, zakres widzenia przez co można wpaść pod wózek widłowy, niewielkie udeżenie w okulary może skończyć się rozcięciem głowy. Same plusy.

Beerrs

Podobno 700 zl na swieta dodatkowo nawet nieźle

Bambo

Zadziwię cię, ale większość pracowników zmianowych zarabia większe pieniądze niż ich przełożeni nieudacznicy. Duża część nas ma wiele oszczędności, nieruchomości itp. A ty ofermo przyszedłeś tu wyżalić się, bo masz 60 zł do końca miesiąca.

Mlody

Stary pracownik dostanie stażowe a młodzi dostaną glówno, o młodych pracowników wcale się nie dba stary ma na godzinę około 30 zł i jeszcze dodatek stażowy a młody ma 23 i robi to samo co stary a może i więcej ,bo stary patrzy tylko aby się poobijac i dniówka aby zleciala

ABC
@Mlody

A mlody pracownik nie płaci podatku i też stawkowo ma prawie 30zl i co ile by chciał 35 więcej niż starszy doswiadczony pracownik?chyba śnisz łabedziu widać że jak narazie to dobrze telefon i tiktoka opanowałeś, a po twoim zaangażowaniu w pracy widać że długo tu nie zabawisz więc po co inwestować na marne,bez sensu.

Zdumiony

Taką kasę zarabiają w TC i jeszcze im mało , taką opiekę medyczną mają w TC i jeszcze im mało , posiłki regeneracyjne , trzynastki i dalej mało , szok!!!!

Jurek
@Zdumiony

Pozwolę sobie przestawić moje zarobki z poprzedniego miesiąca. Ilość godzin grafik: 184 Ilość godzin przepracowanych: 152 Techniczny: 8 Wolne S: 8 Urlop :16. Świąteczne: 32h Soobta: 16 Nocne:56 Świąteczne nocne: 16. Przelew na konto: 4232,43 Nie należę do związków, do kasy, nie mam żadnych innych potrąceń. Czy to jest dużo według Ciebie? Gdyby nie dodatki, miałbym niewiele ponad najniższą krajową

@Jurek

To nie jest dużo ale który pracodawca da Ci za pracę fizyczną 5k na umowie? Weź kalkulator dolicz 13 pensję, socjalne, stażowe, opony i ci wyjdzie 5 na ręke. To jest ponad 7 brutto. Nie kokosy ale jak na ten region ok.

Bt3
@Zdumiony

7 dni roboczych.... Jeden weekend w miesiącu wolny... Posiłki gorsze niż w ZK.. Według Ciebie jest ok???

Spagetti

Dyrekcja się tylko cieszy to co tu piszecie. Słuchacie jakiś plotek i później piszecie jaka będzie podwyżka. Nie ma oficjalnej decyzji. Gdyby nie związki to zarabialibyście po 3 tys. A dodatek to mielibyście kiełbasy na stołówce.

Jurek
@Spagetti

Ty sobie chyba jaja robisz. Jedyny dodatek który dali od siebie to dodatek za sobotę. Ale tylko dlatego że w sobotę dużo ludzi miało w nosie robotę i brało na żądanie, bo płacili jak za zwykły dzień to po co iść do roboty - można chociaż połowę weekendu uratować. Dodatek świąteczny i za noc jest ustawowo nakazany. W dodatku, świąteczny bonus powinien być 100%, ale oczywiście związki tak wynegocjowały w układzie zbiorowym. Co jeszcze makaroniarzu napiszesz ciekawego?

Pawełek
@Jurek

Dokładnie. A pisząc pół żartem pół serio, to jak tak dalej będzie rządził Słoweniec, i tak dalej będą na wszystko się godzić ZZ, to niedługo będą musiały być dodatki za pracę od poniedziałku do piątku hehe.

Zwiazkowiec...

Tylko jeden protest w tej Firmie zakonczyl sie jakims sukcesem... W 2007 r protest Work Serwis Mimo ze Zwiazki z Firmy robily nawet problemy aby wydrukowac chlopakom ZUZP...dopiero u Chemikow sie udalo... 80gr jakby nie bylo to wtedy 12% gdy wszyscy rypali za troche wiecej niz 5zl... Work Serwis kupil sobie takze czas do wrzesnie bo jak deklarowal do wtedy mial umowe z Firma Oponiarska jak obiecali miala byc wtedy wieksza podwyzka a zwiazek mial do tej pory powstrzymac sie od akcji protestacyjnej...to byl 1 Kwiecien...od Czerwca Stomil widzac co sie dzieje i nie chcac miec dalszych problemow zaczal przejmowac workow. Gdyby nie ta akcja do dzis polowa pracowala by w Agencji Pracy Tymczasowej....

P

Ile kasy na Mikolaja daja?? I kiedy?

Pawel Bt2

GDZIE SA ZWIAZKI???? Pismo do zarzadu z poczatku listopada na temat zadan placowych jesli nie zostana spelnione do 9 listopada automatycznie rozpoczna spor zbiorowy....pytam sie wiec gdzie jest ten spor???Co robia zwiazki co robily??? Jak mozna bylo przez ostatnie lata doprowadzic do sytuacji w ktorej polowa zalogi nie ma 27zl na godzine a to mniej niz minimum od 2024r...Z zakladu w ktorym naprawde kilka lat temu dobrze sie zarabialo pozwoliliscie zrobic zaklad w ktorym wiekszosc ludzi pracuje na minimalnych wyplatach...dodatki sa za cos...za noce ,swieta,Niedziele...itp..jeszcze raz zapytam GDZIE SA ZWIAZKI ????? O pana Andrzeja nie pytam bo albo w regionie sie z Duda obsciskuje albo w Radzie podnosi podatki...szkoda ze na Firmie nie potrafi zapewnic ludziom godnych zarobkow....

Bt3
@Pawel Bt2

To jest wszystko na pokaz. Z jednej strony zarząd, i wszyscy wiemy jaki dyrektor... Z drugiej strony związki co niby są dla pracowników i za nimi stoją. A finalnie jest tak że razem sobie d... liżą. Talony wzięte, to wypisywać się z tych śmiesznych organizacji bo aż wstyd że nadal należycie do nich!!! Braknie kasiorki to od razu zacznie się inna gra. Bardziej fair Play a nie jednostronna. Ludzie!!! My zarabiamy 6 euro na rękę!!!!! Śmiech i traktowanie jak (usunięte przez administratora)

H

Czy będzie w tym roku jakiś Mikołaj?

Maćko Bt6

Ty śmieszny jesteś. Na tym pożarze to z ubezpieczenia tak zarobili że głowa mała. A poza tym sami powiedzieli że wystarczy wszędzie o 2% produkcję zwiększyć i będzie na zero.

Tak to prawda w kotlecie mielonym był kawałek kości (usunięte przez administratora) a firma nic sobie z tym nie robi tylko dalej karmią nas tym (usunięte przez administratora) gdzie jest sanepid a może warto to rozgłosić jakoś TVN albo Polsat jak są karmieni pracownicy firmy Goodyear Dębica

Q

ZZ!. Tak mieliście być nieugięci co do podwyżek, i co teraz? Cisza, zero informacji. Pewnie znowu wymiękacie. Nawet 10% nie potraficie załatwić. Bony wzięte to czas się wypisać od was

Na ostatnią chwilę, ich nie obchodzi ,że ktoś ma jakieś plany.

Prcownik

PRZESTANCIE SIĘ KŁUCIĆ PRZECIEŻ TERAZ JAK NIGDY POTRZEBA NAM JEDNOSCI W ZAŁODZE WALCZYMY O GODNE ZAROBKI A ZARZADI TYLKO O TO CHODZI ŻEBY BYŁY PODZIAŁY W ZAŁODZE ONI JUZ SOBIE PRZYZNALI NAGRODY W EURO JEST LISTA OKOŁO 50 NAZWISK DOSTANĄ NAGRODY ROCZNE A MY ? ...

Pawel
@Prcownik

To co sie tu pisze ma sie nijak do podwyzek....bo nie my z tego forum decydujemy o tym.. Jesli doszloby do referendum strajkowego to wiekszosc sie znajdzie i tak choc pewnie ledwo ledwo....

@Pawel

Jak ma się nijak bardzo ważne różne informacje się tu piszę od socjalnego kto nie złożył ma czas złożyć żeby dostać 15 grudnia te pieniądze co były w czerwcu i tak samo ci co składają na mikołaja i jeszcze wiele różnych informacji

Pawel Bt-2
@Michał

Po pierwsze to trzeba szanownego pana nie napisze po nazwisku bo zaraz skasuja przewodniczacego Solidarnosci wyrzucic na(usunięte przez administratora) Zajmuje sie sprawami Solidarnosci ogolnokrajowymi,szczyci sie ze zostal delegatem krajowym itp a u siebie na zakladzie nie potrafi zrobic niczego...Czytam jak to szczyci sie ze bedzie sie zajmowal zakladami chemicznymi itp A to miedzyinnymi dzieki takim jak on Stomil nie jest juz zakladem chemicznym i nie ma nagle warunkow szkodliwych mimo ze na halach nie ma czym oddychac...Dopoki tacy ludzie karierowicze itp beda rzadzic zwiazkami nic sie tutaj nie zmieni....

Blikol
@Pawel Bt-2

Czy ty se człowieku zdajesz sprawe co by sie działo jak by związków nie było??? W jakiej firmie masz 13 stke??? W jakiej firmie masz socjalneponad 1000 w czwerwcu? W jakiej firmie masz kase pozyczkową? Takze proponuje zebyś sie wypowiadał na spoted smarzowa a nie tutaj.

Paweł bt2
@Blikol

Czy ja gdzies napisalem ze nie ma byc zwiazkow??? Ja tylko napisalem ze przewodniczacy zamiast zajmowac sie sprawami zakladu buja sie po regionie i radzie miejskiej i jeszcze w obserwatorze powie ze bedzie sie zajmowal zakladami chemicznymi.... Niech sie zajmie ta Firma lepiej.....

Haraq

Kiedy związki mniej więcej rozdają bony na święta? Wiem tylko że przed świętami ale jaki to jest czas tydzień dwa?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1049, z czego 213 to opinie pozytywne, 178 to opinie negatywne, a 658 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A