Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

15 maj

powoli schodzi nakaz noszenia maseczek wiadomo czy firma zamierza cos z tym zrobic u siebie?

tc

Żądam przywrócenia postoju na maszynie " brak zasilającego " bo to co niektórzy robią to jest jakaś kpina celowe chowanie się za maszynami a tam operator sobie zmieni a jak zmieni nagle się pojawia za co ci zasilający dostają wynagrodzenie za chowanie się za maszynami byle nie zakładać materiałów nie ma mowy by operator odpier-alał jego robotę a on siedział na barierkach ten postój ma wrócić !!!! to się wezmą za robotę i nie będą schodzić na szatnie 30 min przed końcem zmiany!!!!

czasem parodia
@tc

pomijając ze nie chce wyjść na konfidenta to czasem jak któryś mondry zasila to nawet szpuli ekranu nie założy żebym miał na podmianę tylko ja z łaski muszę założyć chcąc mieć ekran... i co mam wtedy wbić.. pójdę poskarżyć to mnie bd gnębić bo konfident a wory chodzą i się śmieją bo na wymianę ekranu co nabijesz 2-3 minuty i wio dalej do roboty.. schodzenie za 20-30 przed na mycie się i schniecie a operator zostaje sam tez parodia najlepsze jak idzie materiał do zablokowania a zasilającego już nie ma i zapasowego materiału tez nie ma.. najważniejsze żeby operator był na maszynie do 0 wtedy profity lecom.. albo sytuacja kiedy operator idzie wymienić materiał a zasilający zamiast iść wymienić czy pomoc to idzie wbija produkcje albo przebija zmianę materiału na zły materiał i stoi pod maszyna i się patrzy no ludzie jaja trochę szacunku i rozumu to nie przedszkole... najlepsze jest to ze wtedy stoicie jakbyście wszystkie rozumy zjedli i wygrali życie.. nie mówię ze wszyscy to leniuchy ale są takie gwiazdy zakładowe które powinny się jednak wziąć za robotę

@czasem parodia

bardzo dobrze napisane. skończyć z tym ich myciem 30 min przed końcem zmiany jak maszyny niezabezpieczone w materiały. ten postój powinien wrócić jak najszybciej ja pracuje na maszynie nie zasilam za zasilanie kasę bierze zasilający to niech wypełnia swoje obowiązki.

lewy lewy lewy "B"

@czasem parodia

Zasilam i robię na maszynie. Także teraz coś na obronę zasilających, jak operator pójdzie sobie wymienić materiał to przekładka rozwleczona po całej posadzce, albo jak jest przezbrojenie to materiał się wala po całym polu magazynowym no po co ruszyć dwa razy łapami żeby się materiał przykrył przekładką. A kolejna sprawa, jak już operator pójdzie na przerwę to już klękajcie narody- pół godziny to jest norma na jedzenie, bo przecież trzeba jeszcze zapalić. Potem kąpanie bo przecież nie zejdzie za 5 brudny. Także każdy ma za uszami. Nie podoba się? Idź na zasilanie, zobaczymy jak Ci będzie szło

Bt3
@tc

Słyszałem , że były rozmowy na temat przerw konfekcjonerów , będzie tylko podmiana na posiłek i parę minut na toaletę a nie jak teraz ( Posiłek 25-30 min do tego 2 przerwy po 20 min )

Młody
@Bt3

Tak powinno być!!! Panowie logować się za każdym razem jak podmieniacie !! Macie w sumie godzinę przerwy i žle????

@Wacek wacka

aleś wybronił tych zasilających chcesz mieć ładnie przekładkę to weź się za zasilanie każdy tak straszy straszy tym zasilaniem a są tacy co im się chce i maja wszystko ogarnięte materiał spada on już czeka by zmienić a u innego materiał spada to on (usunięte przez administratora) i taka jest prawda i operatorku sam sobie zmieniaj. wiec nie strasz bo się z-e-s-r-a-s-z

przepraszam
@Wacek wacka

przepraszam bardzo ja przed posilkiem jak mam przerwe ide na 5 minut do kibla po kartki na wozki czy barcode i wracam i moze zamienie kilka slow z kims kogo spotkam i po posilku tak samo bo wiem ze jest nas 2 i zasilajacy tez ma robote. co do posilku na przerwe 30 minut to chyba idziesz ty bo nikt normalny nie zostawi maszyny na tyle czasu zasilajacemu ktory ma gdzies jakos liczy sie tyle ze stoi i ze leci pasek na zielono wiec daruj sb wymysly. jesli na posilku nie m kogos chodzby 20min to nie wina ze ktos sie zajada ziemniakami z salata 20 minut tylko ze albo byla kolejka albo pani wydajaca posilek strasznie sie spieszy. zawsze bylem i jestem za logowaniem logujcie sie niech kazdy widzi co robicie i jak a jak leca wasze buble niech ida na was!

Specjalista
@przepraszam

Tak w ogóle to panowie zasilający widzą jaka jest kolejka w barze? Może tym się zajmijcie to nie będą siedzieć pół godziny na przerwie. Sam nieraz widzę jak zasilający pracują. Niektórzy na pochwalę zasługują inni na zwolnienie, tak samo jest a operatorami, niektórzy robią a niektórzy biją postoje bo się robić nie chce. Prawda jest taka że na każdym stanowisku znajdą się ludzie którzy robią i nie robią.

Wacka wacek
@przepraszam

To chyba nie znasz realiów zasilającego, skoro twierdzisz że nie ma takich którzy idą na posiłek i fajkę, i schodzi im pod 30 min

wacek z ciebie jest
@Wacka wacek

no to wacek dlaczego sie nie zalofujesz i po 10-15 min nie postawisz na brak operatora? bo sadze ze twoje magiczne godzinne przerwy skroca sie do takich jakie sa.. wiec skoncz pyskowac i udawac ze ci zle bo nie slyszalem nigdy zadmego zeby wolal na maszynie robic.

@wacek z ciebie jest

Jpdl Twoja logika jest porażająco płytka

powiedzialem ci
@Wacek wacka

nie pasuje ci robota zasilajacego wiec won na maszyne kierownik sie ucieszy i pewnie zdziwi!

@powiedzialem ci

Jak już mówiłem wcześniej, i zasilam, i robię na maszynie, więc znam obie strony tej pracy. A won to możesz powiedzieć Twojej starej jak skończy cię walić miotłą po łbie

jak juz mowilem
@Wacek wacka

nigdy nie slyszalem zeby meczhanik zasilajacy czy elektryk czy ktos z bt2 marzyl by na maszynie robic wiec dla mnei temat skonczony a jak nei pasuja wam dlugosci przerw prosze sie logowac nikt nie widzi w tym problemu.

emeryt

40lat pracy w tc dębica

Aldona

Tak na krupy i do roboty

Lubię piwo

Ma sens Ci co kombinują coś "zwędzą" coś "wywiozą" coś "wymienią" mają dobrze w razie wtopy nagana ewentualnie przeniesienie????Ucz się od najlepszych po kilku takich jest na każdym wydziale Haha a tak poważnie to zależy na kogo trafisz wszystko zależy od ludzi ????POZDRO

Leszek

Nam opon żałują, sprzedają kilka procent taniej, ale tyle ile (usunięte przez administratora)i sztuk to się w głowie nie mieści

Fachman
@Leszek

Gdzie był dozór gdzie byli portierzy widocznie ta zmiana firmy i załogi była potrzebna zwłaszcza kadry nadzoru.

Ciekawy
@Leszek

W jaki sposób to robili?

kradna co sie nie rusza
@Leszek

a jak pracownik wezmie opony na znizkach i odsprzeda koeldze to chca zwariowac :D

Leszek
@kradna co sie nie rusza

Więc następnym razem, pierd..ol miodzia, Pawełka, Bogusia, biołego pluszaka, i klarneta, i nie rób

Kolo

Duże są braki?

Jaa

Czy stawka 17.30 obowiązuje jeszcze w tc jeśli chodzi o świeżego pracownika? Czy sie to zmieniło??

Czy wiadomo już coś o tym zmienionym programie opon? Jakie w końcu będą zasady?

@Paweł

Nie zmienił się. Propozycje zarządu były skandaliczne. Musiałbyś przepracować 30 lat żeby było widać zniżkę. Poniżej to tylko różnica kilku złotych

oponiarz
@Mateusz

dyskusje między zarządem i ZZ zakończone? Mieli kilka innych zmian zaimplementować. W tym konieczność stawienia sie na serwis samochodem (tak jak w Luksemburgu), coś tam też o motocyklowych miało być. Mogliby zmienić zasady, bo mam zaległe chorobowe do wykorzystania, kilkanaście lat bez zwolnienia. Generalnie ZZ to w naszej firmie są do bani...tylko od brania wysokich wypłat i nic poza tym.

@oponiarz

Prawdę mówiąc to nie wiem po co pracownicy jeszcze płacą im pieniądze. Tadek chodzi i namawia, że niby pomogą jak będą zwolnienia, albo się zmoczy tyłek np. przy przyjściu po alkoholu do pracy. Ale to jest wszystko ściema

@oponiarz

A już widzę jak TC zrobi stanowisko gdzie będą zakładać opony pracownikom, przy tym zatrudniając kolejnego pracownika. Chyba że wezmą menadżerów wydziałów żeby oni wymieniali opony xd

oponiarz
@Mateusz

czytaj ze zrozumieniem. Na serwis - a nie że firma utworzy swój własny. Mają np. sieć Premio z którą współpracują

Bt3 alojz
@Paweł

Dwa warianty jeden z chorobowym drugi bez chorobowego.

Popi

Bramkarz kontroli końcowej na czym to polega

Cypis
@Popi

Stoi na bramce a drugi rzuco mu opony ot na tym to polego a co być kcioł ?

CBeŚ
@Cypis

Zależy gdzie te opony trafiają... Tam gdzie powinny, czy ktoś je sobie podkrada

Obserwstor

Czy ktoś wie co z pieniędzmi na WCZASY POD GRUSZĄ?

@Obserwstor

Zawsze wnioski się składało od połowy maja bądź później. Czekać jeździć obserwować.

@Obserwstor

W tym roku podobno ma nie być. Kryzys, cięcie kosztów

Seba
@Edek

Czytaj portale ekonomiczne rok do roku w marcu w unii europejskiej 87 procent sprzedanych nowych aut to jaki kryzys zobacz jak Oponeo podaje wyniki sprzedaży opon

CWD
@Obserwstor

Można już wypełniać, dostępne są w POP

Ragnar
@Obserwstor

XD Już wybitni dzwonowscy ekonomiści, Pieter, Maryjon i Stasek, po szczegółowej analizie sytuacji ekonomicznej firmy, wyłożyli Wam, że żadnych pieniędzy nie będzie, a tu masz, wnioski rozdali.

Ragnar

Walił to ciebie stary łopatą po łbie, w zapilzneńskich błotach. XD

Papcio
@Ragnar

A co to się podziało? Podobno znów jakieś przekręty z oponami i ludzi paru pozamykali? Wie ktoś coś więcej?

@Ragnar

Na jakim wydziale pracujesz ojscołku?

@Papcio

Gdzie te przekręty i czy to jest świeży temat czy było prowadzone śledztwo? Jak przekręty to gdzie był dozór teraz jest nowa firma nowi ludzie nowy kompetentny kierownik który to wszystko ogarnie.

Pk
@Papcio

Ten z enerte co tak straszył pismami do. Goodyear teraz będzie wysyłał pisma żeby go wyciągnęli i 6 kolesi ale liczba. Rośnie bo jeden sypie drugiego.

Pamiętajcie, jedna membrana kosztuje 600 zł. To Tyle co naszą premia kwartalna, czyli ch.ja wiele. Także nie krępujcie się, rżnijcie ile wlezie

ze co?
@Zainteresowany

premia 600zl? to na jakim ty dziale pracujesz bo chetnie zmienie wydzial.. u mnie ostatnia premia kwartalna to magiczne 230zl wiec brac szalec i wydawac....

@ze co?

Na moim premia podobno 700 zł brutto a to przez wysokie wykonanie niby. Uwierzę gdy zobacze

@ze co?

Nie wiem czy Ty w ogóle pracujesz na TC, ale od stycznia jest 200 zł brutto premii miesięcznie wypłacanej co kwartał. Czyli masz 600 zł - warunki do spełnienia.

no ja pracuje w tc
@Edek

nie chce sie wymadrzac ale chyba nie wiesz o czym my piszemy. jest premia miesieczna placona co kwartal i byla bo nie wiem czy to zostalo premia kwartalna premia miesieczna a premia kwartalna rozumiesz o czym my wogule piszemy? ostatnia premia kwartalna dla bt3 krupy bylo okolo 230 i sie nie kloc i nie myl z premia meisieczna placona co kwartal bo tylko pokazujesz swoj wysoki poziom myslenia

Luki
@no ja pracuje w tc

Rzeczywiście. Nie wiadomo o czym ty piszesz. Tak "wogule".

kjerstf

idź się leczyć

Nowy.9@

Jaka stawka początkowa mniej więcej brutto??

@Nowy.9@

16.40

bt3

KIEDY BAJTUS PRZENIESIE NASZĘ SZAFKI Z POWROTEM NA SZATNIE PO REMONCIE ??????!!!!!!!!

Bajtuś
@bt3

Nigdy. Wy to sami zrobicie, będziecie moczyć majtki żeby tam wejść

Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

Witam mam pytanie ile teraz na start jest na wydziale bt 6 ? Z tego co wiem na bt2 to 17.30 a na bt 3 i bt 6 ?

Krzyśiu
@Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

stawki są takie same, zależne od stanowiska i kategorii zaszeregowania. Nie ma podziału płac, że np. na Bt2 zarabiają tyle, BT3 tyle a na BT6 więcej, wszystko zależy jakie stanowisko i kategoria. Stawki są wszędzie takie same.

Makus
@Krzyśiu

Nie prawda, nie są takie same pracuje i mam stawkę o 3 zł mniejszą od pracownika oczywiście z dłuższym stażem, choć jak trzeba jestem jak trzeba na nadgodziny czasem, robię jak trzeba na innej maszynie, on tylko na tym samym, cieszę się z tego co mam niestety nie jest to trochę fer, ale co zrobić, tak było dogadane ze związkami i tyle, mam za szeregowanie nie powiem, nie ma co narzekać

@Makus

Jak trzeba.. Jak trzeba... Jak trzeba to trzeba A jak nie to na twoje miejsce są chętni.

Haha
@Bt2

Noooo, walą drzwiami i oknami. Widzę jak wychodzę z pracy, jaka kolejka chętnych hahaha jak do spowiedzi wielkanocnej. Żałosny jesteś. Nie ma sprawiedliwości w tym zakładzie.

Oo
@Haha

To dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro tak cię to bawi? Chyba masz za wysokie kwalifikacje i nie możesz znaleźć pracy tam gdzie nie byłoby hahaha.(usunięte przez administratora)

Haha
@Oo

Nie wiem czemu usunięto mój post. Piszę to jeszcze raz! Ja tu tylko jestem żeby przezimować!!;

Petersen
@Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze słyszę żeby na bt2 dawali 17.30 Jak coś to 18.30 chyba wszędzie jest. Po drugie jak możesz dostać 17.30 skoro najniższa godzinowa na ten rok to 18.30 Pozdrawiam

Pk
@Haha

Brat w Hiszpanii dzwoni zebyś przyjechał 20 tys na mieś na płytki tylko jechać i. Brać.? Żal mi. Cię. Ić do specjalisty. W tej firmie jest taki od groma. Nie wiem co tacy fachowcy tu robią. Dziękujemy że zgodziłeś się je. Opony za 2 tys jak mogłeś za granicą brać 20 tys.

@Petersen

Jakoś ja na Bt2 dostałem 19.00 jak zwykły nowy operator .

Obserwator
@Bt2

Szkoda że- na bt2 zaczyna się od stawki 17.30 a tu nagle sypnęło 19 zł. Żenada co ci ludzie piszą-komu chcą zaimponować?

Obserwator
@Petersen

Płace są różne na różnych wydziałach.

Radek

No i co w tym śmiesznego?! Wiosna i buraki zaczynają kiełkować. Gdybyś spał o tej godzinie a nie pisał byłbyś mądrzejszy.

Specjalista

Jakie wrażenie zrobili specjaliści w pierwszym dniu ochrony TC?

Elektryk
@Specjalista

Żadne. Zachowanie ochroniarzy jakie było takie jest.

Fredro
@Elektryk

Miało być profesjonalnie bo jest nowy mobilny kierownik nowe kadry oraz większość nowych ochroniarzy z papierami.

Elektryk
@Fredro

Dobrze powiedziane. Miało być... Ale nie jest, no i w sumie moglismy się tego spodziewać

Konradzik
@Elektryk

Chciało by się powiedzieć: a nie mówiłem ( pisałem)....., Kasa, zwolnienia z US, ZUS, być może PFRON itp itd

@Konradzik

Nowy konkretny kierownik zacznie dopiero działać a więc na spokojnie.

@Krzyś

Trzeba wyciągnąć wnioski z przeszłości i zmienić taktykę działania.

@Krzyś

Wreszcie dobra zmiana i to jest to.

Konradzik
@Krzyś

Właśnie dziś widziałem te maseczki pod nosem i na brodzie, usta odsłonięte. Koszmar.

janusz
@Konradzik

I tak ma być. Nie jesteśmy przestępcami żeby zasłaniać twarz!

@janusz

Już cię chodzi o to. Tylko ludzie nadal wierzą że maseczka chroni przed zarazkami. Skoro covid żyje 4 godziny poza ciałem, to żeby to miało ręce i nogi, każdy musiałby dezynfekować dosłownie wszystko. Wózki na opony, półfabrykaty, opony, klamki, przyciski. Nie da się, zresztą nie ma po co

szukam

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? np. do działu kontroli, konstruktorów etc?

#
@szukam

1 pytanie _ kogo masz w stomilu? 2_ pytanie_ czy masz jakieś mięso lub kiełbasę. 3.pytanie _czy jesteś homo czy hetero. Już człowiek pierwotny walczył o mięso potrafił zabijać za kawałek mięsa. 4 pytanie. Czy wiesz co to bierznik. Opasanie. Barkot. Membrama. Anal. Kooperacja. Jak odpowiesz na wszystko. Jesteś przyjęty. Stawka do uzgodnienia po godzinach.

Że hej
@#

No takie coś to mógł napisać tylko zasilający co zasila 8 i 9 na BT3 M.....

Ojczym
@#

Mnie pytali czyim jestem. Protegowanym he he. Ta. Firma to cyrk. Po 2 miesiącach to znaczy szkoleniu podziękowałem.

Roki
@Ojczym

Niestety,ale w tej firmie nie ma możliwości rozwoju,nawet gdybys chciał pójść na studia ,to kierownik nie zgodzi się, żebyś pracował on pn do pt. Zostaje tylko 4 brygadowka,która tak kradnie życie,że zanim się obejzysz , przelecą Ci najlepsze lata . Pracowałem tam 3 lata, napiszę tylko tyle. Pieniądze to nie wszystko.

@Roki

Jakie pieniądze ? Przecież ta praca wgl nie jest warta tych pieniedzy.Tez tam pracowałem i sie zwolniłem po 6mc. Nie mówie bo teraz nie mam wcale wiecej ale przynajmniej nie murzynuję przez 7 dni pod rząd a co sobote piwko wieczorem pije. Pozdrawiam

Bioly
@Bt2

Też pracowałem tam 7 lat i żałuję że tyle straciłem życia. Od 3 lat pracuje gdzies indziej od 7-15 może zarobię 400 zl mniej ale to jest życie. A nie to co 4 brygadowka.. banie w niedziela i święta jak murzyn. Gorąc, smród jeb... okulary kaski

Jurek

Powiedzcie mi ile ma na godzinę pracownik z 10 letnim stażem na mrt

@Jurek

popracuj tam 10 to sie dowiesz

@odpowiedz

No w tym momencie to już takiej stawki nie będzie miał. Nie ma wyrównań od lat pracy

@Jurek

24.40gr

Bt

Kiedy szczepienia przeciwko covida?

Jolka
@Bt

I jak dużo poszło na kwarantanne ?

Ojcymcymtubyćmożeksiendzem
@Bt

Jaki covid? W stomilu rozdysponują po rodzinie mieszkania na fredry domy w nagoszynie a ile legalnie zarobili nie licząc opon sprzedanych na lewo. W telewizji powinni pokazać jakie wille można mieć zarabiając mało. Te afery co pokazują to cienizna. Złote sedesy przepych Putin przy tym to nic. Ps. Nie Putin z pk. Tylko z Rosji.

Edek łowca
@Bt

Jeśli firma zrobi obowiązkowe szczepienia przeciw koronawirusowi, to zostaną tylko stare dziadki na maszynach, bo młodzi się zwolnią wtedy w większości

Luki
@Ojcymcymtubyćmożeksiendzem

Ależ ty jesteś mądry.

#
@Ojcymcymtubyćmożeksiendzem

Warto by zlustrować tych starych komunistów niby stary Hyundai i 30 a pod maskom silnik porsche Boxster bi turbo 8v. Warto zajrzeć za lodówkę i te opony co zalegają za domem czy jest faktura? W pilantówie można kupić oponę za 2 marchewki i 1 sałatę. 195/65R15 sava eskimo S3+ 185/65R15 passio. Bez marchewki sama sałata.

Qmam

Sobota wolna mam nadzieję

Darek
@Qmam

Piątek 3 zmiana kończy pracę. Wtorek 1 zmiana rozruch.

Dobrzepoinformowany
@Darek

Nie przypadkiem druga zmiana zaczyna?

Edek łowca
@Dobrzepoinformowany

Znając życie, to na BT3 br A podmieniła sobie materiały na pełne szpule, żeby się nie skończyło do godziny 6 rano, a we wtorek oni zaczynają o 6 haha Br A nie ogarniesz

gonzo

Jakie szkoły i kwalifikacje trza mieć zeby być portierem w stomilu?

Biurowy
@gonzo

Stopień niepełnosprawności najlepiej znaczny z powodu choroby umysłowej. Np.depresja. wtedy pracodawca dostaje miesięcznie na takiego pracownika z PEFRONu 2300zł,a płaci mu 1500zł.

@Biurowy

Żartujesz czy mówisz poważnie?

Biurowy
@gonzo

Poważnie. Jeśli myślisz o pracy w ochronie to obowiązkowo stopień niepełnosprawności musisz mieć. Z umiarkowanym ciężko sie załapać,bo PEFRON dopłaca do takiego pracownika tylko 1150zł/m-c. Z lekkim nie ma szans. Dopłata 450zł/m-c. Dodatkowo 600zł do każdego stopnia,jeśli powodem niepełnosprawności jest choroba psychiczna. Najlepiej znaczny abyś posiadał. Wtedy pracodawca zarabia na Tobie. Płaci Ci 1450zł,a dostaje 1650zł/mc + ewentualnie 600zł. No i oczywiście TC Dębica płaci firmie ochroniarskiej za zabezpieczenie zakładu. Biznes trzeba umieć robić.

Rafał
@Biurowy

co, znowu wujek (usunięte przez administratora)szaleje?

@Biurowy

Nie powiesz chyba że taki elektorat chroni zakład gdzie jest olbrzymi majątek ale to nie jest wszystko są jeszcze inne aspekty dużo ważniejsze.

@Biurowy

To na jakiej podstawie przeprowadzają badanie trzeźwości pracowników jak mają tylko takie kwalifikacje?

@Biurowy

No tak to w takim układzie jaki może być etap wiedzy ochronnej osób z orzeczeniami , ich kwalifikacje , predyspozycje pracy z ludźmi.

idiota z tc
@gonzo

są tylko 3 wymagania -głowa potrzebna jest do noszenia okularów i stoperów koniecznie pusta kto myśli w tej firmie nie jest mile widziany -dwie nogi musisz mieć do noszenia butów z noskiem -jeśli jesteś dupowłazem spełniasz wszystkie kryteria

gumiś
@Biurowy

No tak stopień jest ważny natomiast szkoły pewnie już nie wystarczy osiem klas i nawet dowodzić można.

misiek
@gumiś

Ha ha ha po ośmiu klasach rządzić można? kpiny czyste kpiny.

żenada
@gumiś

Idż zobacz jakie mają ci co dowodzą

klemens
@Biurowy

Sory ale to jest zakład amerykański i trochę profesjonalizmu by się przydało ale prawda jest taka że to co było to już lata temu minęło i powrotu nie ma. Jaki poziom w tej chwili jest to każdy widzi .

@klemens

Dokładnie to co było dawniej to się już nie powróci.

@Profesjonalista

Przepraszam ale chciałem napisać że to co było dawniej to już nie powróci

Mariolka

A co było dawniej?

Jk
@pracownik

Podstawa do przeprowadzania kontroli trzeźwości?

@klemens

Niestety brak kierownika jest tylko marnej jakości nazwijmy to koordynator.

@gonzo

I czy pałkę i kajdanki od razu dostanę?

Obiektywny

Takie czasy

John
@Jk

Nie musza mieć żadnej podstawy, to nie jest policja że jakieś reguły ich obowiazują

szpila
@John

Bzdury totalne pleciesz .

Jędrek
@Profesjonalista

A to dlaczego nie ma kierownika?

@Jędrek

Ciekawe czy te kobiety których tyle naprzyjmowali wiedzą o co chodzi w portierowaniu i dozorowaniu.

młody
@maciuś

Tak wiedzą jak kanapkę zrobić albo zupę ugotować.

@młody

A czy mają wpisy na lustę kwalifikowanych?

Mają orzeczenia

młody

Jakie orzeczenia?

ciapaty
@młody

O stopniu niepełnosprawności i najlepiej druga lub pierwsza grupa.

@bezo

Wpis na listę można zrobić ale dawniej inaczej to wyglądało.

Bartek
@ciapaty

Profesjonalizm dawno poszedł w krzaki a z PFRON firma ma pieniądze więc nie liczy się jakość.Firma która portieruje jest tylko podwykonawcą.

@Bartek

A to nie chroni tego Solid?

Nie

Nie

@Nie

A to dlaczego?

s

musisz być ułomny

@s

Dlaczego mnie obrażasz w ochronie powinny pracować same asiory.

s
@Zdziwiony

Chyba pomieszał mi się wątek, bo miałem na myśli właśnie ochrone a ten jest o pracy portiera Poza tym: ułomny 1. mający jakąś wadę budowy; będący kaleką; niedołężny; 2. niedoskonały, słaby Skoro wymagają tu stopnia niepełnosprawności to na jedno wychodzi...

@s

No tak

@Zdziwiony

No to widać na każdym kroku ten profesjonalizm

Colombo
@maciuś

Profesjonalizm w ochronie TC dobry żart

Edzio
@Colombo

A na co komu tam ochrona?

Wania
@Rafał

Czemu nikt nie zrobi porządku z kierownikiem zmianowym z Bt6. Zapomniał jak sam pracował na maszynie. Wiem człowieku że czytasz te forum. Człowieku ogarnij się Tomciu. Bo takich jak Ty Tiko czyli Tajny Informator Kierownika Oddziału jest masa i aby przypadkowo Twojego miejsca nie odbił. Masz się za wielkiego Kierownika a jesteś prostakiem. Wiedz jedno chłop z wsi wyjdzie ale wieś z Chłopa nigdy. Prosze o jedno dobieraj odpowiednie słówka do odpowiednich osób. Czasem jedno słowo może zniszczyć Twoja karierę.

Krzysiu
@szpila

Teraz Rodo!!!!!!

Krzysiu
@Jk

Rodo

Grześ
@Edzio

Pewnie do ubezpieczenia i nie ochrona tylko dozorcy.

cypisek
@Zdziwiony

Badajo wos jesce alkomatem?

cypisek
@Zdziwiony

Badajo was jeszcze alkomatem?

Jakub
@gonzo

Niech zgadnę ale żadna nie jest wymagana.

Portier

Grupę inwalidzką

Dozorca

Kwalifikacją jest grupa inwalidzka

Bt1
@gonzo

Kiedy szczepienia na covida?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1005, z czego 195 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A