Opinie o Netia S.A. w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: <br/> <u><a href="https://www.facebook.com/netia.sa/?fref=ts" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-facebook icon icon_facebook-circle"></i>Facebook</a><br/> <a href="https://www.linkedin.com/company-beta/5685/" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="icon icon_linkedin-circle" style="color:#0077B5;"></i> LinedIn</a><br/> <a href="https://twitter.com/netia_sa" rel="nofollow" target="_BLANK"><i class="ico-twitter icon icon_twitter-circle"></i> Twitter</a></u>

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A. w Warszawa

Natalka

Czy coś o stanowisku doradcy klienta biznesowego dowiem się na forum? Jakie wymagania stawia firma przede kandydatem? Czy są jakieś dodatki do pensji?

nik

ja pracuje 2 lata i warunki fajne plus premka. warunki uzaleznione od doświadczenia. rekomenduje

Hubert M.

Ktoś na stanowisku kierownik ds. klienta korporacyjnego ? Jakie warunki ?

Netka

Firma jest spoko i praca moja również, oby tak dalej.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Jan

Doradca Klienta - Rynek SOHO taką ofertę pracy znalazłem ostatnio w firmie i w związku z tym mam pytanie. Jakie wymagania ma firma dla chętnego? Jakie widełki płacowe są przy tej pracy? Może jest jeszcze coś co warto wiedzieć?

Co nowego w firmie Netia S.A.? Dawno nikt nie pisał opinii.

zaraza
@Karolina

A co cię to obchodzi ?

Kto pracuje w tak znanej firmie może być pewien pracy.

majkel

Witam serdecznie, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego w Katowicach na ulicy Murckowskiej 18/18a? Będę wdzięczny za pomoc

Byćlubnie

Jest bardzo dobrze. Atmosfera jest dobra ale to zasługa ludzi, którzy starają się żeby tak było.!!

Kam/slam/lob
@Byćlubnie

Gdzie? w jakim dziale, zespole?

Rekin Sprzedaży
@Kam/slam/lob

Masz rację, w tym tygodniu 3 osoby odeszły do UPC

handlo

Byłam na rozmowie i wypadła milo i przyjemnie. Z tego co wiem od znajomych atmosfera jest teraz już ok. Niestety musiałaś z powodów osobistych zrezygnować z rekrutacji, ale polecam.

Zauroczona

Jestem handlowcem i bardzo zależy mi na pracy w Netii bo to sprawdzona i znana firma.Nie zniknie z rynku i będę musiał szukać zaraz nowej pracy. Proszę tylko o info o co pytają na rozmowie ? i czy jest to trudna rozmowa?. Jaka jest atmosfera w firmie?

DKB/LAM/KAM

Najlepsi handlowcy już dawno odeszli do Timo, teraz także odchodzą, nie polecam. Przyjęcia są od DKB do KAMów ICT, ale mało kto chce pracować w Netii.

Netka

Czy są jakieś przyjęcia na handlowców? Jeśli ktoś wie proszę o info

KAM
@Netka

odradzam, wszyscy uciekają, odchodzą, a nowi nie chcą przychodzić

kamil

Jak teraz wyglądają plany sprzedażowe na stanowisku Konsultanta Telefonicznego ?

Mateusz

a bo jak pracujecie byle jak, to byle jak zarabiacie. Ja już nie pracuję z Netią, chociaż wspominam dobrze. Pracuję dla innej firmy, która ma zarobki też spoko jak było, w Netii, ale mnie przynajmniej bardziej doceniają i szanują......

Snack

Widze ze dyskusja wrze :-) co do zarobkow handlowca home d2d, podstawa to 1500 brutto + prowizja za uslugi + bonusy za standardowe oferty + po przekroczeniu progu 15 uslug doplata 100 zl do kazdej kolejnej uslugi. I tak przy 21 uslugach ktore mial kolega wyzej zakladajac ze np 5 mial na ofercie standardowej: podstawa 1500+ prowizja 2100+ bonus 600+ bonus standard 500= 4700 brutto (prowizja za uslugi liczona w przybliżeniu). Więc jeżeli chodzi o zarobki rzedu 1200 zl to trzeba naprawdę nic nie robić. Co do rozbudowy sieci widzę że wypowiadają się osoby które nie mają o tym pojęcia, sieć jest ciągle rozbudowywana na technologii etth wiec mowy o braku portu nie ma. Co do lokalizacji gdzie nie ma kabla to trudno, trzeba działać tam gdzie jest i tyle w temacie. Pozdrawia zadowolony Handlowiec D2D Netii

Aneta

Poszukujemy pracowników w Warszawie do Telefonicznej i mailowej obsługi klienta/ umowa o pracę Rozmowy przychodzące. 80% rozmowy przychodzące + 20 % obsluga mailowa ,Jest to infolinia dla klientów sieci elektromarketów, informowanie o dostępności produktów, rezerwowanie i sprzedaż, dosprzedaż dodatkowych produktów i usług (gwarancja, ubezpieczenie). Mile widziane osoby z pozytywnym nastawieniem do pracy i doświadczone w rozmowach telefonicznych Może być to także praca dodatkowa Osoby zainteresowane proszę o kontakt: amalanowska.linguajob@gmail.com

Płonie

Wysokie podstawy są normalne jesli chodzi o Netię.

Ffgggggg

Takie macie wysokie podstawy ??? Skad ??? U mnie w netii podstawa 500 zł na czysto .... ale pewnie dlatego ze jedt największe bezrobocie i wiedza, ze ludzie i tak pracować przyjdą , przemiał jest ogromny , dzwoni sie ciagle do tych samych ludzi , słucha sie wyzwisk i rożnych takich ... przejściowo sie tam mecze ale uciekam jak złapie cos innego .... moze zarobic sie da jak sie jest dobrym kanciarzem i sie nawciska głupot a potem inny konsultant zadzwoni do tego samego klienta bo tak niestety jest ze sie dalej takich obdzwania i sie nasłucha jakim sie jest oszustem bo dostał przyklAdowo kartę ktora miała byc za darmo a płaci :D nasłuchać sie mozna , po 7 godz słuchania łeb strzela

NKWiA

Jestem przedstawicielem Handlowym od 4 miesięcy . To co niektórzy tutaj wypisują to zwykle brednie . W tej firmie da się zarobić bardzo dobrze . Netia jest jedna z firm najbardziej płacąca w Polsce . Jeżeli nie pracujesz i siedzisz na (usunięte przez administratora) to wiadomo ,ze twoje zarobki są niskie . Ale ja pracując tutaj 4 miesiące ,robię po 21 usług . Moja pensja wynosi ponad 5 tysięcy . Dlatego Ci którzy piszą negatywne opinie o tym ,ze jest tak strasznie złe zwyczajnie nic nie robią tylko narzekają . Pensja zależy od Ciebie ,jak przycisniesz w danym miesiącu to jesteś w stanie mieć dużo kasy . Oczywiście plany ,planami , ja pracuje w młodym zespole z młodym kierownikiem dlatego bardziej się dogadujemy ,plany trzeba robić ,nie ukrywam ,ze czasami jest cieżko ale każdy podchodzi na luzie ,jeden miesiąc jest dobrze drugi jest gorzej . Nie ma nacisku ale musisz robić swoje ,żeby dobrze zarobić . Praca jak najbardziej na plus ,polecam i zachęcam wszystkich do spróbowania sił w tej branży . Ja wchodząc w ta firmę nie miałam bladego pojęcia o sprzedaży ,okres 4 miesięcy dużo zmienił ,i zarobki jak na mnie są bardzo wysokie tylko jak pisałam wcześniej ,zarobki zależą od Ciebie i od tego ile włożysz w to pracy i chcesz iść dalej na lidera czy tylko zostać zwykłym handlowcem . ;)

Zorientowany
@NKWiA

Drogi NKWiA nie wiem jakim cudem masz za 21 usług ponad 5000 zł. A jesteś z D2D Jeśli chcesz to prześlę stawki z umowy (d2d zlecenie, czy firma firma dla PH) włączając w to "podstawę" to się wszyscy pośmiejemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netia S.A.?

Kandydaci do pracy w Netia S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netia S.A.