Opinie o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy REMONDIS SANITECH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS SANITECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

dziewczyna.pl

firma ludzi klamczuchow nie przeduzyli omow oprace pracownikom z kompani piwowarskiej gdzie wykonywali swoje uslugi bo zostali oklamani ktos z ust powiedzial ze przyszlo od gornie pismo zeby nie przedlozac umow I TO SIE OKAZALO JEDNYM WIELKIM KLAMSTWEM ALE TAK KTOS POSATAPIL NA LUDZKICH UCZUCIACH PEWNIE TA OSOBA SERCE NIE MA TYLKO PIENIADZE MU SA POTRZEBNE. A wracajec do umow to przeduzli wszystkim tylko nie ludzia z kompani piwowarskiej a innym dali umowy.SADZE ZE JEST TAM KLAMCZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktos

Witam! Jesli jestes niekaralny i 9,50 na reke na godzine ci starczy, to jako ładowacz sie pewnie załapiesz.. Pozdrawiam

Przyszły???

Witam wszystkich. Mam pytanie czy jest szansa startować do Was w sprawie pracy? Zależy mi na pracy na stałe. Nie boję się ciężko pracować - niewielu by wytrzymało to co ja teraz. Czy naprawdę nie ma już w tym smiesznym państewku jakiejś w miarę normalnej firmy, gdzie, jak pięknie piszą: "można pracować w branży o pewnej przyszłości, realizować własne pomysły i wykazywać się inicjatywą"!?!?!? Jestem bardzo solidnym pracownikiem i zawsze przełożeni mogli na mnie liczyć, zawsze wykonywałem uczciwie swoją pracę, zawsze otwarcie mówię o problemach. Odpowiedzcie proszę szczerze: czy dobry uczciwy pracownik z ambicjami i inicjatywą ma szanse znaleźć pracę w Waszej firmie??? Pytam bardzo poważnie! Pozdrawiam!

ktoś

Witam! Nie bylo zbyt dlugo spokoju, bo pan[usunięte przez moderatora] wymyslil, ze pracownicy maja przebierac na dziale materialow niebezpiecznych nieczystosci ze szpitala-strzykawki,igly..... czy on nie zdaje sobie sprawy, ze przez takie" cos "mozna sie czyms zarazic?(zoltaczka, aids....

Czy po rozmowie w REMONDIS SANITECH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
ktoś

Drodzy Koledzy! Podsumowujac wszystkie wasze wpisy, ktore ja zaczalem jako pierwszy, doszedlem do wniosku, ze pan [usunięte przez moderatora] i wyzsi nad nim stanowiskiem, nie interesuja sie renomą firmy! Zalezy im tylko na wykonaniu planu pracy, bez wzledu na godnosc osobista pracownikow! Kierownictwo rozbija sie na egzotycznych podrozach i ma w nosie zwyklych ludzi, wiec nie reaguje na zachowanie pana [usunięte przez moderatora] a dzieki czemu on czuje sie bezkarny i smieje sie w oczy wspolpracownikom i kolegom z pracy....

nic

odbieram akurat smieci w rejinie w którym pan [usunięte przez moderatora] ha ha chciał przejąc rynek ale sie osrał razem ze swoim kolega dyspozytorem [usunięte przez moderatora] tego nieb widzicie jak gosciu w [usunięte przez moderatora] gra dostał nawet etat wbarwicach za to że sprzedał cześciowo firme przejmując klientó byłego retchman sanitech więc mnie nie (usunięte przez administratora) pisząc o [usunięte przez moderatora] skoro np. pan [usunięte przez moderatora] dowalił do pieca więcej niż pan [usunięte przez moderatora] jednaq wielka korupcja ..ha ha ha.... kolega koledze i tak dalej.......sam byłem świadkiem pewnej sytuacji jak pan [usunięte przez moderatora] doniósł jak były prezes mial źle odstawiony pojemnik [usunięte przez moderatora] o co tu chodzi takich gnoi trzeba tępic a wy im w (usunięte przez administratora) wchodzicie śmieszne3 to dja mnie jest czepiacie się człowieka który wykonuje swoją pracę

ktoś

Jestem za ale trzeba znalesc inna strone zeby sie spisac bo o tej juz wie kierownictwo a nie chce stracic pracy. jesli ktos ma jakis pomysl, niech napisze. jakies forum o ktorym nie informujemy zaganiczy.

Były

Moim zdaniem byłego pracownika to do wymiany jest całe kierownictwo bo pod ich żądami firma traci klientów pracy jest ponad siły i możliwości samochodów a na górze ktoś chyba dostał dolę żeby to wszystko się rozleciało.Pozdro dla roboli:):):):):)

Jak sie 'AKCJI ZIMA' NIE PODOBA , to po co sie 'meczycie' i dajecie soba pomiatac ?

ktos

Hej Chlopaki z dzialu wywozowego! Tu nie chodzi o ciezka prace, ale o szacunek wobec podwladnych! Ale skoro uwazacie, ze (usunięte przez administratora) jest okej, to dajcie medal p. (usunięte przez moderatora)

jezeli piszecie prawde, zuccie kamieniem .pracuje tu ponad 20 lat mamy tej zimy wszyscy wstawione w (usunięte przez administratora) .na wasz postepek zrobie tak samo co (usunięte przez moderatora) . ja jestem nauczony pracy od dziecka, tez mi sie duzo niepodoba .ale wymogi firmy (usunięte przez moderatora)njest tez rozliczany . akcia zima to nie pierzyna ,my chlopaki z dzialu wywozowego niepochwalamy zasad pewnych . JEST STARE PRZYSLOWIELUDOWE -nosil wilk razy kilka .......

oddany wiernie pracy

Panowie i Panie 3200 za 360 godz w miesiacu to zadnego dnia nocki wszystkie soboty swieta i niedziele w pracy tylko nierobom i nygusom i tym co stoja pod spozywczym zaczepiajac ludzi o 20gr na jabola lub nalewke wydaje sie ze to duzo niech sprobuja tej pracy. A po drugie pracuja tam ludzie co maja rodziny i dzieci i nie kazdego p (usunięte przez moderatora)wezmie pod swoja komende.................... TAK TRZYMAC (usunięte przez moderatora)

zarabiaja 2-3 pensje innych ludzi ale za ponad 300 godzin w miesiacu, a ciekawe jakie zdanie maja ludzie nie pracujacy na akcji zima, zapewne pan o którym mowa jest ich ulubienym dyspozytorem pozostaÅ?ych pracowników, szacunek należy sie kazdemu i nikt nie ma prawa w taki sposób traktowaÄ? ludzi ,a jeżeli w firmie zatrudnia siÄ? nierobów to należy ich poprostu zwolniÄ?

Michał11

wine za jego zachowanie ponosi pan (usunięte przez moderatora) to on powinien go ustawi tylko jak jeśli on sam nieumie rozmawia z pracownikami . a co do szatni to jest do tego żeby sie przebierac ale dlaczego w takich warunkach wszyscy sa ludzmi a nie zwierzyną w chlewie , czy tak cieżko naprawi wętylacje

Do Pana który pisze o warunkach socjalnych. Kolego szatnia to miejsce gdzie należy się przebrać i do pracy. Może zakupić Wam fotele albo kanapy a najlepiej by było żeby zima była wiosną.

marta bi

Przeglądając opinie o (usunięte przez moderatora) jestem na 100% pewien że piszą to pracownicy akcji zima. Szanowni Panowie to nie zima 2008/2009 gdzie się leżało i nic nie robiło a pieniądze co miesiąc wpływały. W końcu trzeba pracować niejedna osoba takie zarobki ma na 2 albo 3 miesiące. Rządzić taką armią nierobów to sztuka.A jak wam tak niedobrze to po co się pchacie.

Normalny

Witam . (usunięte przez moderatora)uważa się za bardzo inteligentnego człowieka ? nie tak do końca . Chamstwo i wulgaryzm idą w parze , z łamaniem zasad współżycia z brakiem poszanowania człowieka będącym na mniejszym stanowisku, Wydanie polecenia krzykiem odznacza brak wiary w samego siebie a jednocześnie jest to próba udowodnienia wyższego Ego. mam pytanie ? Czy ten Pan kiedyś zastanowił sie nad tym ze pracownicy mogą mu wytoczyć proces? Ogólnie Firma ok

X

Byłem tam raz ,przez przypadek , i zobaczyłem człowieka (usunięte przez moderatora)!,który miał bardzo zły dzień.Krzyczał na klientów i pracowników,Tak że aż się bardzo przeraziłem.Że naprawde nie wiem czy tam jeszcze kiedyś kupie sól!!!

obrazona

Te słowa o tym panu są wiarygodne popieram w 100%

ktoś

Jestem pracownikiem tej firmy, szukając pracy trafiłem na tą stronę. Moja opinia o firmie, samochody nie są najgorsze, praca bardzo ciężka, nawet dobrze płatna, warunki socjalne w szatniach.. bardzo brudno i śmierdząco, a o panu (usunięte przez moderatora) to prawda, nie krzyczy tylko WŻESZCZY na ludzi w sposób bardzo nie kulturalny, nie ważne kto ile ma lat.. dyrekcja to toleruje, bo ma zastraszoną załogę zwolnieniem z pracy. Zatrudniasz się jako kierowca, a na następny dzień jesteś ''śmieciam'' jak w reklamach Remondis'a. Osobiście nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS SANITECH - Poznań

• Jak się pracuje w REMONDIS SANITECH?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS SANITECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS SANITECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS SANITECH
1.5/5 Na podstawie 234 ocen.

REMONDIS SANITECH