Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

kasik

Firma nie płacą na czas odradzam. Nie pracuje ponad miesiąc świadectwa pracy jeszcze nie mam. Banda złodziei oszustów

@opiekun

Kontrakty straciliście przez nieudolne prowadzenie firmy. kozłów ofiarnych poszukajcie między sobą a nie zwalajcie na ludzi , którym nie wypłaciliście wynagrodzeń , nie odprowadzaliście składek ZUS, itd. Żenada

Zuzanna

Dzien dobry. Czy ktos z Panstwa skladal wniosek do sądu ? Albo nie skladal i chce zlozyc wniosek grupowy? Podobno sa wieksze szanse. Serdecznie nie pozdrawiam Pana Jana :)

@Zuzanna

Ja chce składać idę dzisiaj do radcy prawnego. Masakra składek nie opłacają, wypłat nie wypłacają żenada ...

Beata

Witam co nowego w firmie hetman i norge ja wyrok już mam a co zresztą ludzi czy ktos dostał swiadectwo pracy zalegle wyplaty co nowego słychać

@Beata

Nie nic nie dostałam ani świadectwo pracy ani nipi. Ponadto nie wysłali od czerwca do zus z-3 do dzisiaj. Prawnik mi napisze pozew i oddaje sprawę do sądu. Nie wypłacili za 2 tygodnie czerwca. Masakra!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Beata

Zosia
@Beata

Mi wiszą 1wyplate świadectwo jest mi nie potrzebne ZUS wszystko ma a umowę nie wypowiedzieli to sobie poczekam co dalej

Monik
@Beata

Gdzie składała pozew? Co w nim ujęłaś, ja od maja nie dostałam wypłaty, muszę też złożyć pozew do sądu, ale nie wiem jak się kierować

Sss
@Monik

Mnie (usunięte przez administratora) na dniach w świadectwie pracy a w zusie bylam na opiece przez te dni ktore mi skrocili choć złożyłam wypowiedzenie z art.55 którego nie uwzględnili. Nie dali wyplaty za czerwiec i skladajac Wniosek do sądu odrzucili pozew. Co robić dalej?

Paulina Nowy wpis
@Beata

Nie mam wynagrodzenia ale to pewnie już nie dostanę, świadectwa pracy też nie ciekawe czy pity wyślą normalnie kpina

banał Nowy wpis
@Zosia

ZUS jak nie płacili składek to nic nie ma. Musisz złożyć pozew o Świadectwo pracy.

Lila Nowy wpis

banał

Jeśli twój wyrok jest prawomocny skontaktuj się z Gwarantowanym Funduszem Świadczeń Pracowniczych, Poznań , ul Szyperska tel; 61-827-08-10 , kontakt z pracownikami tel; 61-82-70-819- , 61-82-70-821, 61-84-63-758, oni wytłumaczą co trzeba zrobić aby zostały wypłacone zasądzone przez Sąd pieniądze. Powodzenia.

@smerfunia

Ja też mam już wyrok sądowy, który dzisiaj powinien zostać zrealizowany i niestety nie zapowiada się na to że otrzymam w dniu dzisiejszym pieniądze. Nie wspomnę, że do dnia dzisiejszego nie otrzymałam świadectwa pracy i dalej w Zusie widnieje jako osoba zatrudniona w tej firmie

Sąd
@@smerfunia

Jeżeli postanowienie jest prawomocne wystąpić do sądu z wnioskiem o wydanie tytułu wykonalności i z tym zwrócić się do komornika

Buczek
@Sąd

Ja mam wyrok w trybie natychmiastowej wykonalności,ale dalej nie ma pieniędzy.Od wyroku minęły dwa tygodnie.Jeżeli dzisiaj nie dostanę kasy,jutro idę do komornika sądowego.

kasik

opiekun
@kasik

osoby solidnie pracujące otrzymują ustalone wynagrodzenie. Wszystkie wpisy tu zamieszczone są anonimowe więc pochodzą od osób niewiarygodnych lub nie nadających sie do pracy ,osób które porzuciły pracę lub przez które utracono kontrakry.

Ma
@opiekun

Mydlenie oczy Zrezygnowałam z pracy w tej firmie Za to już 3 lata czekam za wynagrodzeniem

@opiekun

Firma Hetman wogóle nie dba o dobrze pracujacych pracowników i nie płaci umówionych wynagrodzeń także osobom solidnie pracującym. Tam gdzie wygrywają przetargi dają oferty poniżej kosztów a potem aby wyjść na swoje rąbią pracowników. Nigdy nie wiadomo kiedy się będzie zwolnionym. Tam gdzie się świadczy pracę często pytają o to jak się pracuje bo firma Hetman znana jest ze złego traktowania pracowników. Umowy zawierają na część zakresu a reszta jest na czarno. Tą resztę przetrzymują i trzeba co miesiąc wykłócać się o swoje. Są problemy ze sprzętem do pracy. Trzeba przynosić swój aby coś zrobić. Sprzątaczkom nie dostarczają mopów lub dają łyse w ramach oszczędności. Jan kłamie i manipuluje, a Martyna i Iwona z biura są wredne i podłe. Nie płacą ekwiwalentów za urlop. Na koniec pracy mówią że ekwiwalent za urlop się nie należy bo wcześniej się wychodziło z pracy po skończeniu roboty lub że się nie przychodziło między świętami. Nie wpisują dni niewykorzystanego urlopu do świadectwa pracy i kwoty wypłaconego ekwiwalent. Proponuję wszystkim się skrzyknąć i złożyć zbiorowy wniosek o upadłość firmy Hetman.

Linka
@opiekun

W Szczecinie ludzie pracujacy tez nie dostają wypłaty na czas,lub okrojone,koordynator twierdzi ze on nie nalicza naliczają kadry w Poznaniu,ale pr,eciez koordynator pidaje wszystko do kadr (usunięte przez administratora) i oni chcą stanac na nowe przetargi tak jak na Kapitanat szok

@kasik

@Pracodawca nie polecam (usunięte przez administratora),nie wypłacają wypłat!! Kadrowa to bardzo nie przyjemna,raz odebrała telefon!! A tak ogólnie nie odbiera telefonu ma nas gdzieś. Życzę szefowi i kadrowej żeby kiedyś oni zostali tak poyrakotwani i bez chleby. Ludzie pracują chcąc zarobić na chleb ,leki itp. a oni tak traktują ludzi to już jest chamstwo wobec szefa!!! Karma wraca!!

@kasik

Ja też nie mam. Ostatnio zapłacili za maj 30 czerwca . Umowę mam do grudnia ,obecnie jestem na chorobowym i żadnej kasy nie otrzymuje. Byłam u radcy prawnego powiedział że mam czekać za świadectwo pracy, i jak otrzymam to on mi pomoże wszystko co trzeba zrobić. (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@kasik

Czy ktoś zna namiary na tą firmę telefon, adres?

Wkurzona
@kasik

Złożyliśmy do sądu doniesienie o firmie kant i (usunięte przez administratora) Hetman która zalega z wynagrodzeniami za styczeń, lipiec sierpień,a i jeszcze zalega że swiadectwem pracy ,poniewaz panie księgowe mają problem z myśleniem samodzielnym .... I mam nadzieję że wreszcie spotykamy się w sadzie i ci (usunięte przez administratora)zapłacą wszystko wraz z odszkodowaniem..... Mam tylko nadzieje że wreszcie nazbierali pieniądze ..

@opiekun

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Ala

Witam,czy ktoś otrzymał zaległe wypłaty?Czy ktoś miał sprawę w sądzie?

Gg

Na Sielskiej już ich nie ma ,bo dostałem dzisiaj list zwrotny, że się wyprowadzili ,a gdzie to nie mam pojęcia, może ktoś ma adres gdzie mogę wysłać wypowiedzenie.

xy
@Gg

Spróbuj 60-141 Poznań ul Promienista 141, NORGE, HR SYSTEM, HETMAN to spółki powiązane kapitałowo, ten sam zarząd. nawet jak nie odebrali, to i tak jest to traktowane jakby przesyłka była dostarczona. to jest ich obowiązek poinformować o zmianie adresu. Oddaj sprawę do sąd i przedstaw to potwierdzenie jako dowód.

xy
@xy

Przepraszam ale ma być Promienista 121, resztę się zgadza. Zgłaszam sprawę do gazety, niech się wszyscy dowiedzą jak firmy powiązane kapitałowo traktują pracowników NORGE, HR SYSTEM, HETMAN. Ludzie od 5b miesięcy nie mają swoich wypłat, świadectw pracy i umów.

Karma do was wróci
@xy

HR SYSTEM też nie odbiera korespondencji.

Ala
@xy

Do interwencji trzeba zgłosić,niech idzie na całą Polskę,niech wszyscy zobaczą co to za firma

Byly pracownik
@Gg

Można spróbować e mailem, choć nie wiem czy to coś da, bo i tak nie można doprosić się od nich świadectwa pracy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Mati

Ludzie,co dalej,trzeba się zmobilizować i ruszyć pod dom prezesika.Ile mamy jeszcze czekać na wypłaty zaległe.Czy ktoś składał pozew w sądzie?Jakie kroki podjęliście w tej sprawie?

Pani od sprzątania
@Mati

Prezesik młody siedzi sobie na wczasach za granicą i ma to gdzieś że ludzie nie otrzymali wynagrodzenie Ważne że on fajnie bawi się

Dd

Ponoć (usunięte przez administratora) co pracowały do końca za darmo,dostali jakąś część wynagrodzenia.

Mała
@Dd

To znaczy że kto dostał część wynagrodzenia, nic od nikogo nie słyszałam, przecież jest pewne że nie odzyska się kasy, sądy, inspekcje pracy, urzędy skarbowe to trochę potrwa

@Pracownica

Ja czekałam 3miesiace bez wypłaty , złożyłam pismo o świadectwo pracy i wypłacenie zaległych pensji ,czekam siedem dnia jak nie będzie to sprawa do sądu idzie ,

@@Pracownica

Wyślij pisma na adres co jest na umowie Poznań ul Sielska 17A 60-129 Poznań, najlepiej polecony priorytet z nazwą firmy Hetman, ale gwarancji to raczej nie będzie że to coś da

Mika

O to szybko się zwinęli,bo pod koniec sierpnia wysyłałam dwa polecone i w tamtym tygodniu w czwartek dostałam potwierdzenie odbioru ale tylko jedno podpisane przez jakąś panią drugiego potwierdzenia nie dostałam a przyszedł SMS że oby dwa odebrane ale zero wogole reakcji,na necie jest że firma w organizacji

Wściekła
@Mika

Ja wysłałam pismo pod ten adres ale zwrotkę przybiła mi inna firma mprojekt

Mika

Pod tym adresem jest jakaś inna firma mprojekt a Hetman wyświetla mi się na Promienistej, marne szanse na odzyskanie i świadectwa pracy i pieniędzy

Gośka
@Mika

Niestety adres ul Sielska już nieaktualny. 10 wrzesnia wysłałam list i wrócił razem z napisem, że się wyprowadzili.

Halinnnn
@@Pracownica

Ja dostałam świadectwo pracy ale tylko uwzględnia trzy miesiące a ja pracowałam dwa lata nie dostałam wynagrodzenia za jeden miesiąc dziś wysyłam pismo do sądu zobaczymy

W obecnej chwili firma nie ma prezesa. Taka informację otrzymałam z sądu pracy . Pozwów z sądu nie odbierają . Sędzia będzie decydował co dalej z nimi .

ZŁA

Zbierają z obiektów? A co jeśli dany obiekt wypowiedział umowę, przecież muszą zapłacić zaległości za przepracowane miesiące już minęły trzy miesiące jak nie mam wpływu na konto od nich, napewno mają pieniądze więc gdzie one są? Czas najwyższy się rozliczyć, ludzie , dajcie normalnie żyć!!

ZŁA

I jak tam,co z naszymi zaległymi pieniędzmi? To już trzy miesiące bez wpływów na konto jak wy to sobie wyobrażacie? Ludzie którzy nie dostali nie popuszczą wam tego, wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd na całą Polskę!!!

@Kaśka
@ZŁA

Firma no może zaduze słowo bardziej pasowało by , klamcy jeżeli chodzi o adres to ta pseudo firma pod tym adresem nie istnieje wyprowadzili się..właśnie dziś się dowiedziałam. Pieniędzy nie ma,a o świadectwie to można zapomnieć bo w kadrach pracują osoby ,w sumie nie wiem jak nazwać osobę taka '"gdy dzwoniąc do kadr pytasz o pieniądze a kadrowa ci mówi cyt...: pieniążki będą jak pozbieramy z obiektów ,bo jeżdżą i zbierają.....koniec cytatu ..więc pytam panią na co zbierają ,na tace ,do puszek ... może to chociaż potrafi wyjaśnić ...

Wsciekła

Wogole nie odpisuje nie warto nawet pisać

Mika

Przecież Norge i Hetman to jeden kij,Norge było na kontrakcie z Hetmanem,to wiem oni są siebie warci nawzajem

Beton

Hetman poznań,panie siedzące za biurkiem,czy wy nie potraficie wystawić ludziom świadectw pracy?Czy wogóle coś potraficie,czy tylko kłamać.Same kręcicie na siebie bata,broniąc tego pożal się Boże prezesika.Czy możecie spać spokojnie,ludzie czekają na wypłaty,co wy odpierdalacie?W życiu nie widziałam tak ohydnej firmy,już prokurator się tym zajął,oddacie wszystko co do grosza.

OLKA
@Beton

Ile tam pracuje kadrowych ?

@ Kaśka

Najgorsz ,nieuczciwa, firma ..od 2 miesięcy nie wypłacili zaległej wypłaty gdzie jeszcze za styczeń nie ma wyrównania. Księgowa opowiada herezję. Skończyła mi się umowa a firma zalega z wynagrodzeniem i świadectwem pracy.... Brak kontaktu z kadrą i szefostwem ... mówiąc krótko (usunięte przez administratora)I wodorosty ....

ZŁA

Tak dla przypomnienia, jesteście winni ludziom zaległe pieniądze,nie ważne czy pracują jeszcze u was czy nie, za przepracowane miesiące należą się wszystkim co nie dostali wynagrodzenie jak nie wiecie to się dowiedzcie że tak czy inaczej oddać trzeba a nie wziąć dla siebie,co niektórzy z tego co wiem już nagłośnili sprawę więc macie przez to zszarganą opinie,tak się nie robi szefowie z Hetmana.WSTYDZILIBYSCIE SIĘ!!!

Ruda

Czy jest tu osoba która dostała jakie kolwiek wynagrodzenie od czerwca?

Zosia
@Ruda

Mi zalegają za lipiec w sierpniu jestem w nowej formie

Tośka

Kiedy wkońcu dostaniemy zaległą wypłate , już chyba czas najwyższy się rozliczyć, nie róbcie sobie jaj z ludzi ,za darmo nikt nie chodził do pracy i za darmo nikt nie pracował, niektórzy nawet nie chodzili na zwolnienie czy na urlop, teraz już zrozumiałam że nie warto było się tak starać

Ruda
@Tośka

Mam dokładnie tak samo. Sumiennie pracowałam do końca bez urlopu i zwolnień.

Młoda

Proszę o jakąś informację kiedy będą zaległe wynagrodzenia, już dość pożyczania na życie, nie mówiąc o zaległych opłatach!!!

Buczek
@Młoda

Też bym chciała wiedzieć,co za ludzie są tam na stanowiskach.banda (usunięte przez administratora) nie mają odwagi udzielić żadnych informacji. Zgłaszane do pip i dalej nic.Świadectw pracy też nie ma.Życzę im,żeby znaleźli się w takiej sytuacji jak my.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.