Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Wściekła

Czy ktoś miał kartę zwrotną z poczty podbitą przez firmę mProjekt list był wysłany do piu hetman

Pracownica

To odblokowanie pieniędzy to słyszę od trzech miesięcy , pieniędzy nie ma i nie będzie ,nie ma na co czekać

Poznań

Po pierwsze bank nie ma żadnej listy płac tylko US jak jest kontrola i to on robi przelewy. A po drugie to możecie liczyć na zero. Dalej pracujcie za darmo a oni z was się śmieją i tyle w tacie. Szkoda pisania bo i tak do was nic nie dociera.

Poznań

Trzeba sprawę zgłosić do telewizji. Nagłośnić cała sprawę jak oszukują ludzi.

@Poznań

Gorzów Wielkopolski jestem za (usunięte przez administratora) kłamią i wykorzystują ludzi A kasy brak

Proszę o numer do kadr jak ktoś ma

Czansi

Hetman Sp. z o.o. jakimś cudem wygrała przetarg na sprzątanie obiektów należących do Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. m.in. Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich. Hetman zatrudnia także jako podwykonawca panie sprzątające w szkołach w tym mieście. Zalega z płatnościami pensji z etatów ponad trzy miesiące. Jakiś US lub PIP mogłyby się zainteresować firmą. Na przykład czy za wszystkich pracowników odprowadza składki do ZUS, czy za wszystkich pracowników odprowadza podatek od pensji, których nie wypłacił pracownikom na konta? Może poseł Kukiz'15 Pan Sachajko tematem się zainteresuje. Matki nie dostają pensji już trzy miesiące, tak się nie godzi.

Swój
@Czansi

Zgłosić sprawę do ZUS, PIP, Urząd Skarbowy. A najlepiej do prokuratury, jak firma (usunięte przez administratora) wygrywa dalej przetargi jak to możliwe. Bardzo to dziwne.

Sandra
@Czansi

A czy oni tam w Gorzowie Wielkopolskim i w Strzelcach Krajenskich mają pojęcie o tym że ta firma zalega ludziom wypłatę za trzy miesiące? Skoro dla tych obiektów będzie kasa na wypłatę to dlaczego dla innych nie ma, oto jest pytanie, teraz innych będą w (usunięte przez administratora) robić

YVED

Na dodatek fałszują świadectwa pracy wpisują to co wygodne dla nich . Osoba która pracowała uczciwie i była na L4 zwolniona ponieważ naraziła firmę na kary. Idiotyzm kto to fałszuje tak nie można wypisywać w świadectwie . Taka mądra Pani kadrowa czy Prezes.

@Czansi

Ale jak oni sobie wyobrażają, zatrudniać nowe osoby a my czekamy na zaległe wypłaty? To dla nowych będą? czy też będą kłamać że w środę, piątek i tak do skutku.Szukaja jeleni,naobiecują , że firma wypłacalna kto ich nie zna to uwierzy,bo kłamstwa to im najlepiej wychodzą.

Wsciekła
@Czansi

Za długo się nie naciesza tym przetargiem w Gorzowie chodzi o Sąd . Jak dziś nie będzie wypłaty to osobiście zadzwonię do odpowiednich osób pracujących w tym Sądzie i powiem co to za Firma że (usunięte przez administratora) ludzi których zatrudnia do sprzątania. Za ludzie pracują za darmo a niby firma nie poczuwa się by rozliczyć się z ludzmi

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Ulka

Napisz na forum niech wszyscy się dowiedzą,w jaki to sposób można odzyskać pieniądze,nie mamy na rozmowy tel.,nie dostaliśmy wypłaty

Nina

Proszę napisać jak się udało odzyskać pieniądze . Też bym chciała dostać swoje ciężko zarobione .

Mika

Ciekawe czy na nowym obiekcie będą płacić pracownikom, czy będą robić charytatywnie (usunięte przez administratora) a pieniądze prędzej czy później i tak odzyskamy, na drodze sądowej

Tośka

Ja już mam gotowe pismo do wysłania do Państwowej Inspiracji Pracy w Poznaniu na Marcelińską, jutro wysyłam, wszystko opisałam że nie płacą wypłat, ZUS, nadgodzin, urlopów, to napewno będą mieli jeszcze w tym tygodniu, więc nie unikną kolejnej kontroli, albo się wezmą za wypłaty albo Urzędnicy będą ich częstymi gośćmi

YVED

Firma zeszła na psy skoro w świadectwa pracy wpisują bzdury i nie wypłacają pieniędzy za trzy miesiące. Pieniądze otrzymują co z nimi robią wiadomo .Uważajcie na tego prezesa i jego firmę krzak.

Mała

Najpierw niech się rozliczą a potem to się mogą zamykać, nie ważne że umowy z nimi są rozwiązane, należy nam się wynagrodzenie za przepracowane dni ( miesiące)

Jola
@Mała

Macie jakieś informacje co dalej z wypłatami i co z nimi bo brak kontaktu Poznań wie coś bo blisko macie

Mała

Na bank nie odzyskamy już wypłaty , jak by byli w porządku to odebrali by telefon i powiedzieli jaka jest sytuacja, jakieś wyjaśnienie tak czy inaczej nam się należy

Wsciekła

Ja co dzień dostaje taka odpowiedź. Kłamią bo pewnie za to kasę dostają by oszukiwać ludzi.

Zachodniopomorskie, Enea, dzisiaj dostałam rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia z powodu "ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych". Do pracy od maja chodziłam normalnie, dowiedziałam się też, że wykorzystałam urlop, co nie jest prawdą.

SŁOŃCE

Po prostu brak słów, nawet nie wiem jak to skomentować. Zostawili ludzi na lodzie. Nikt nie udziela żadnych informacji, nikt nic nie wie.

Mira

Ja również pracowałam w tej firmie i dzisiaj również dostałam wypowiedzenie z tego samego powodu Zamierzam iść do radcy prawnego Czy ktoś jest chętny na pozew zbiorowy? Ja jestem z Zachodniopomorskiego Pracowałam w Enea

Xyz1

Złóżcie skargę w Inspekcji Pracy na działalność firmy i na podstawie protokołu z kontroli złóżcie pozew do Sądu. Powiadomcie też ZUS i Urząd Skarbowy. Na końcu złóżcie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa ciężkie naruszenie praw pracowniczych przez pracodawcę. Niech oni nie myślą,że są bezkarni

SŁOŃCE

Gdzie w Poznaniu rozwiązano umowę? Ktoś ma jakieś informacje dotyczące wypłat?

Niech wkońcu zrobią porządek i wypłacą zaległe wynagrodzenia, setki ludzi czeka na to, tak ciężko pojąć że co niektórzy nie mają za co żyć , no nie życzę tego nikomu, pracować i jeszcze pożyczać na życie

@swieżak

Tak jak pisaliście wypłaty nie ma i nie będzie niby znowu zablokowane środki porażka

ZŁY

Można wiedzeć w jakim mieście została wypowiedziana umowa też pracuję w enea

Keraj

Chyba tak...Pyrzyce już dawno obsługuje inna firma

Dd

Brak wypłaty zaległych,a wczoraj Pani koordynator rozwaliła mnie na łopatki jak powiedziała że wypłata będzie w środę, normalnie śmiech na sali, myślą że znaleźli (usunięte przez administratora) którzy im wierzą w te kłamstwa

Jola

Jakpowiedzialam mojej szefowej że nie ma wypłaty to zaraz rozwiązali z nim umowę bo podzwonila na inne obiekty i po sprawie mamy teraz inną firmę

SŁOŃCE

Czy ktoś dostał przelew? Zaległe wypłaty?

Nina

Świadectwa pracy wystawiają z art.52 kp. Trzeba się do sądu odwoływać od tych świadectw ponieważ nie my jako pracownicy (byli) zawaliliśmy tylko pracodawca . Brak pensji przez dwa miesiące , składek do ZUS gdzie już tym zajmuje się Prokuratura. Obiekty nakładały kary na firmę z powodu braku personelu , a gdzie zostało po trzy osoby na obiekcie i robiły jak za pięć to tego nikt nie uwzględnia? Tylko się zapominają że w obiektach są monitoringi ,karty wpisowe ,pracownicy i dyrekcja która jest w stanie potwierdzić obecność i pracę osób sprzątających . Kadry oczywiście że nie odbierają mają za to płacone żeby kłamać. Ale ja tym panią życzę żeby zostały bez wypłat i poczuły jak to jest. Kordynatorzy też będą pociągnięci do odpowiedzialności za podkładanie lewych umów do podpisu. Hetman sam sobie zniszczył opinie na rynku a teraz próbują zwalić winę na pracowników . Charytatywnie to ja mogę pracować w hospicjum a nie u pana M.......

@Nina

A skąd wiadomo że Prokuratura zajmuje się sprawą? To już pewne?

Poznan

Zbieramy się wszyscy z Poznania kto nie dostał wypłaty na ta promienista .

@Poznan

I co Wam powiedzieli? Jakie informacje?

Zobaczycie dzisiaj że nie napewno nie będzie wypłaty, nikt im już nie wierzy i nie liczy na to że będą pieniążki na koncie to byłby jakiś cud jakby każdemu wyplacili wszystko co do grosza

Pracownica

Ja też słyszałam że do 25 mają być wypłacone,ale czy tak będzie to znak zapytania, jeżeli do tego dnia nie wypłacą to nie ma co dalej pracować za darmo ,bo tak można nieskończoność a nam będą mówić zaraz za chwilkę wypłacą

Bolek
@Pracownica

Oni przeciągają byle do piątku i weekend wolny zawsze tak robili

@Pracownica

Raczej nie będzie wypłaty ja już nie pracuje złożyłam pozew do Sądu Pracy i do inspekcji też.Sa mi winni za 3 wypłaty plus urlop ekwiwalent nadgodziny.Ja już się pogodziłam,że nie będzie od nich nic

Ulka

Czy ktoś ma jakieś informacje kiedy nam wypłacą zaległe i bieżące wypłaty,bo nikt z biura nie chce powiedzieć.

@Ulka

Poznań-mi powiedziano że do 25 sierpnia powinno wpłynąć wynagrodzenie

@SŁOŃCE

To jest kolejna ściema żeby przepracować do końca miesiąca oni pieniądze dostaną za wykonane zlecenie,i ciekawe co dalej będą mówić masakra jakaś

@SŁOŃCE

Czekam do 25 jeżeli nie wypłacą zaległej części i bieżącej wypłaty to się z nimi żegnam nikogo nie interesuje że człowiek nie ma za co żyć i pakuje się w długi a nikt nie przejdzie na obiekt pracować za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.