Opinie o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy REMONDIS SANITECH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS SANITECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Bartek

Idąc do pracy w firmie każdy wie co będzie robił więc po co to biadolenie??

Zonka224

A i jeszcze jedno mój mąż pracował w RS i co w samochodzie ozil ze sobą pijaków którzy zamiast pracować przychodzili do sklepu po 100a wracając na bazę to nie dosyć że pijaków wrzucili to i mój mąż który nie pije stracił pracę i to są pracodawcy masakra brak słów na tą firmę

Mick22

Witam wszyszystkich praca nie jest taka zla tylko ludzie ktorzy zarzadzaja kapitalem ludzkim to juz ponizej krytyki, sam osobiscie bylem swiadkiem ponizania i wysmiewania. Sam tez doswiadczylem docinek pod moim adresem jak poszedlem na zwolnienie lekarskie, to po powrocie do pracy pan dyspozytor stwierdzil ze symulowalem bo nie chcialo mi sie pracowac.

Iwona

@Adamek, nie zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika. Masz do tego jak najbardziej prawo. Twierdzisz, że REMONDIS SANITECH nie docenia swoich pracowników. Jak, w Twojej ocenie pracodawca powinien ich doceniać? Czy masz zapewniony jakiś system szkoleń lub premii? Jeśli tak, to od czego zależy przyznanie ich?

Czy po rozmowie w REMONDIS SANITECH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Nero

@Tomek1995 Może wykaż się większą cierpliwością a będziesz doceniony. Po miesiącu pracy nie masz pojęcia o wielu tematach!

Adamek
@Nero

Nero! Nie wiesz o czym mówisz..Jeśli jesteś pracownikiem AMS = byle kto kto potrzebuje zatrudnienia nie zostaniesz doceniony nigdy! Natomiast jeśli pracujesz w Remondisie musisz być świeżym pracownikiem do którego nie dotarło w jakie (usunięte przez administratora) walnął..ale spokojnie przejrzysz na oczy! Ta firma nie ma szacunku dla nikogo kto pracuje na parterze! Bez względu czy pracujesz miesiąc czy 10lat nikt się tam nikim nie przejmuje..Nie polecam nikomu!zdecydowanie bardziej radzę wziąść się w garść i poszukać innej pracy ponieważ w Remondisie jesteś tym co wywozisz=Smieciem!

Iwona

@Nero, proszę, rozwiń swoją wypowiedź. Zakładam, że podobnie jak ja inni użytkownicy forum są ciekawi co miałeś na myśli. W jaki sposób można zostać docenionym w REMONDIS SANITECH? Czy jest jednak szansa na podwyżki lub premie?

Kierowca

Ile zarabia kierowca śmieciarki na początek?

Maras
@Kierowca

W remondisie jest jedna stawka..Tam nie ma "na początek" tyle ile dostaniesz na początku podpisania umowy i wszystko..Brak podwyżek,brak szans na rozwój,brak szansy zmiany stanowiska pracy, kierowca w tej firmie nie istnieje.Pracownik zatrudniony na stanowisku Kierowca - Ładowacz jest jednocześnie osoba odpowiedzialna za prawidłowy odbiór odpadów, za wzorowe kierowanie pojazdem(ciasne wjazdy w bramy często przy złożonych lusterkach zewnętrznych),zatloczone uliczki itp.zreszta jesli ktoś porusza sie po centrum miasta wie co mam na mysli,za ludzi jadacych w kabinie (często są to ludzie niespełna rozumu lub margines społeczny )a w obecnej chwili pozostaje sam sobie ponieważ dostaje prace do wykonania plus pomocników z Ukrainy nie mających pojęcia o pracy i kieruje samochodem,wydaje dyspozycję co mają robić pomocnicy, prowadzi szczegółowa dokumentację dotyczącą rozliczania trasy oraz ciągnie po bramach, piwnicach,klatkach schodowych,pojemniki z odpadami.Firma chętnie zatrudni wykwalifikowanych kierowców z pełnym prawem jazdy plus dodatkowymi uprawnieniami typu HDS za symboliczne 2500zl netto.Prawde mówiąc firma żyję mitem który sobie kiedyś wyrobiła ze jest jednym z najlepszych pracodawców na rynku Poznańskim. Oczywiście na chwile obecna jest to śmieszne czego najlepszym przykładem jest ciągła rotacja ludzi i praktycznie brak ładowaczy do pracy.Nawet w ciężkiej sytuacji warto poszukać gdzie indziej niż zdecydować się na tą firmę...

Iwona

Obecnie firma szuka osób na stanowisko Mechanik - Elektromechanik pojazdów ciężarowych. Co możecie powiedzieć osobom aplikującym? Jak wygląda praca w firmie w tym charakterze?

oskar

a masz dowody że tacy pracownicy zostali zwolnienie czy to tylko plotki? ta firma to o lider rynku usług komunalnych w Poznaniu i w Wielkopolsce więc wątpię czyu takiej działaja by podjęliw takiej sytuacji

firma nie zatrudnia już swoich pracowników tylko pośrednik, a nawet jak zatrudniała to tylko na 5 lat a potem zwalniała by umowy na stałe nie dawać

Łagowianin

Ktoś powyżej napisał o lekceważącym podejściu do petenta przez pracowników biurowych firmy REMONDIS, jednak zapewniam Państwa, że to jest nic w porównaniu z arogancją pracowników odbierających śmieci. Otóż mieszkam w ŁAGOWIE odbiór śmieci w poniedziałki, samochód "śmieciara" przejeżdża przez wieś jak wiatr i trzeba mieć niebywałe szczęście, żeby kubeł opróżnili, komu na tym bardzo zależy musi pilnować jak jadą i biec za śmieciarą niekiedy się uda, mnie udało się 3 razy za panowania "podatku śmieciowego" i raz zabrali mi śmieci segregowane. Na skargi petentów odpowiadają wymyślonymi, kłamliwymi historiami. Ale co im tam zależy, zapłacić musimy, bo to nie jest opłata za usługę tylko podatek i nikt im nie podskoczy, kasa się należy i już i to jest najważniejsze. HURA, HURA wielkopolska po reformie śmieciowej zajęła pierwsze miejsce za najbardziej zaśmiecone lasy.

L

Nie mogę wypowiedzieć się na temat pracy w Firmie Remondis, natomiast mam przykre doświadczenie z pracownikami biurowymi. Nic dziwnego, że pracodawca zwalnia pracowników, którzy są niezadowoleni że klient śmiał przyjść podpisać umowę i im tylko przeszkadza. Odczucia klienta mogą kojarzyć się tylko z jednym, pracownicy zajmują się gospodarką odpadami więc klienta traktują jak śmiecia. Sprawa nie załatwiona do końca a pracownik znika. Dziwne zachowania, pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłą obsługą.

oczy otwarte

Witam zachęcam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Remondis Poznań.Jak to się słyszy na mieście jest to rewelacyjna firma w której człowiek jest tak szczęśliwy jak by pana boga za nogi złapał a wypłaty są mlekiem i miodem płynące.Normalnie istny raj na ziemi i w dodatku nie śmierdzi:D A teraz odrobina prawdy dla przetarcia oczu niektórym którzy wierzą w takie bajki typu..Ile zarabiasz z 4(czwórkę) masz.. dokładnie ale garbów na plecach.Mity i legendy o rewelacji w RE już dawno są nie prawdą..Na chwilę obecną zatrudniają cały czas kierowców.Pieniążki 2000zł za 168h jak uda się wybłagać sobotę pracującą to aż 2100zł i to za pracę która jest bardzo ciężka w "dziale wywozu" i na dodatek odpowiedzialna i związana z umiejętnością kierowania takiego pojazdu jakim jest śmieciarka.Atmosfera panująca w firmie jest nie do opisania ludzie są zastraszeni ryzykiem utraty pracy stała presja wywierana przez przełożonego..Jest to specyficzna praca dla specyficznych ludzi.Ludzie pracujący tam pracują nie raz ponad siły łamiąc wszelkie zasady BHP a w zamian nie otrzymują wyrazu zrozumienia przy ewentualnej chorobie tylko wysłuchują szyderczych wypowiedzi i otrzymują tzw."Kary" w postaci pobycia przez jakiś czas na jakimś ciężkim "rejonie" od razu bezpośrednio po odbyciu choroby...I teraz apel do przełożonego..Idioto człowiek to nie śmieciarka!!!Jego się nie da naprawić i ze stali nie jest!!!Jeśli ktoś to przeczytał i ma odrobinę oleju w głowie to będzie omijał tą firmę szerokim łukiem...

faun

ja.mieszkam.na.swierczewie.tam.wywozi.firma.remondis.numer.smieciarki.160.pan.[usunięte przez moderatora].bardzo.mily.czlowiek.i.pszystojny.wprawa.w.oprurzniania.pojemnikuw.mistrzostwo,swiata.[usunięte przez moderatora]

gość

Chciałbym się zatrudnić w REMONDIS jako kierowca czy przyjmują do pracy czy marne szanse.

guliwer

w remondisie kantują nie tylko was ale i swoich pracowników

piechowski i syn

zgadzam sie z kolega nikt sie nie interesuje ludzmi ktorzy pracuja na terenie kompanii piwowarskiej,gorzej zostalismy ponizeni w sposob karygodny.Wypracowywujemy zyski dla tej [usunięte przez moderatora] firmy,jestesmy zastraszeni kwestia zwolnienia.Liczy sie zysk a nie czlowiek.[usunięte przez moderatora] na terenie kompani wykonujemu ta sama prace co ludzie z remondisu za duzo mniejsze pieniadze,bez dodatkow i innych premi, pan [usunięte przez moderatora] nie nadaje sie na stanowisko kierownicze poniewaz jest chytry,klamie i oszukuje swoich pracownikow

gosc

tez bylem pracownikiem tej firmy tylko w dabrowie dopoki zaklad dzialal to bylo dobrze a potem jak sie spalil to nas pozwalniali zostali tylko [usunięte przez moderatora]

Oszukany pracownik

Jestem Pracownikiem firmy Karror Bis zakład pracy chronionej zostalismy [usunięte przez moderatora] pracownicy którzy pracowali do konca roku 2011 w firmie Remondis na terenie kompani piwowarskiej.Obiecali nam umowy na stałe ci co mieli do konca roku 2011 a od stycznia dostalismy propozycje pracy w firmie karror bis na gorszych warunkach.Niby przyszło pismo do Remondisu z Niemiec że pracownicy zatrudnieni na czas okreslony mają miec nie przedłużone umowy co jest kompletną nieprawdą bo pracownicy Remondisu na bazie na Góreckiej mieli od stycznia 2012 przedłużone umowy na czas nieokreslony i gdzie tu jest równe traktowanie pracownika.My pracujemy na terenie kompani piwowarskiej a traktują nas jak smieci.Jestesmy od stycznia zatrudnieni w karror bis a swiadczymy usługi na rzecz Remondisu.Firma nas [usunięte przez moderatora] żeby tylko nie dac nam umowy na czas nieokreslony od stycznia 2012 roku.W firmie karror nie dostajemy nic oprócz wypłaty,nie mamy żadnych dodatków w a wkonujemy tą samą prace co pracownicy firmy Remondis(ładny wałek).Naszym niby kierownikiem,chociaż do tego stanowiska to mu bardzo daleko jest Pan [usunięte przez moderatora] niby koordynator.Kompletnie nie nadaje się na stanowisko a napewno nie nadaje sie na stanowisko kierownicze.Nie potrafi dbac o garstke ludzi którzy pracują na terenie kompani piwowarskiej tylko mysli o tym żeby on nie stracił pracy i o swojej [usunięte przez moderatora] tak samo nas [usunięte przez moderatora] jak firma Remondis bo to on do samego konca mówił i wpierał ludziom ciemnote że będziemy mieli przedłużone umowy a tak naprawde jest zwykłym kłamca i jest strasznie fałszywym człowiekiem.Ci którzy mają i mieli z nim do czynienia wiedzą doskonale jaki on jest jest zwyklym kłamcą.Zawsze tylko mówi ile to firma musi dopłacac do interesu co jest kompletną kolejna bzdurą bo firma bardzo dobrze prosperuje.Może wkoncu ten komentarz ujrzy swiatło dzienne i ktos się zainteresuje jak sa ludzie traktowani zatrudnieni na terenie kompani piwowarskiej przez firme remondis i firme karror bis.Taki z niego wielki kierownik a nawet nie potrafi ludzi upilnowac i robią co chca i wychodzą o której chcą z pracy a z tego co mi wiadomo to obowiązuje 8 godzinny system pracy.Ciekawe jak by prezes zarządu się o tym dowiedział i co się dzieje na terenie kompani piwowarskiej czy był by zadowolony?Pracownik firmy karror bis pracujący na terenie kompani piwowarskiej.Mam nadzieje że już niedługo.

taki tam

Kolego, za 9,50 to nie wsiadł bym do ładowarki.

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS SANITECH - Poznań

• Jak się pracuje w REMONDIS SANITECH?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS SANITECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS SANITECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS SANITECH
1.5/5 Na podstawie 234 ocen.

REMONDIS SANITECH