Opinie o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy REMONDIS SANITECH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS SANITECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Obserwator

Zapomnieliście o "oberlojtnancie von Nogaju" Porolniczaku, który jest zatrudniony do "biczowania" "Murzynów" do pracy. Może kiedyś ktoś jego ubiczuje w końcu? Wyłby jak Kukliński przysmażany ogniem przez Kmicica. W końcu trafi na jakiegoś Kmicica, który mu "boczki przysmarzy". Oj będą wtedy "boczki" bolały. L-4 nie pomoże na ból.

Sławny Pan Dyspozytor S. P. (wszyscy pracownicy go znają) bardzo chętnie przebywa w pokoju pań kadrowych. Może szuka nowej żony, bo stara mu się znudziła? Jest ponoć taki zapracowany, ale codziennie znajduje czas żeby ponad godzinę spędzić w kadrach z paniami. Może powinni go zatrudnić jako żigolo, a nie jako dyspozytora, skoro lubi zabawiać panie. Za to Pracowników rozlicza z każdej minuty pracy i prześwietla.

Iwono, twoje metody dyskryminujące są dokładnie takie jak obecnej partii rządzącej. Naginasz regulamin do swoich potrzeb i stosujesz go tylko wówczas, gdy jakaś wypowiedź jest dla ciebie niewygodna.

Iwona

@Róża, Twoje wypowiedzi na forum GoWork naruszają regulamin z racji tego, że nie są merytoryczne i często odbiegają od zamierzonego celu forum jakim jest praca w firmie REMONDIS SANITECH i opinie na jej temat. Tak jak wcześniej wspomnieli Ci inni użytkownicy forum, potyczki słowne nie są tu mile widziane. Będzie mi bardzo miło jak napiszesz coś o obecnej sytuacji jaka panuje w firmie. Swoją prośbę kieruje zarówno do osób, które pracują w REMONDIS.

@Iwona

Iwono ty naruszasz regulamin GoWork oraz wolność słowa i wypowiedzi. Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi. Wypowiedzi innych Osób odbiegają od głównego tematu i zawierają "potyczki słowne" jak to nazywasz, a ja tylko odpowiadam tym Osobom na poruszony przez nich problem. Twój wpis dyskryminuje mnie na tym forum, ponieważ nikomu innemu kto odbiega także od tematu głównego nie piszesz bzdur mówiących o tym, że ich wypowiedzi naruszają regulamin GoWork. Czyli na tym forum jest dyskryminacja Osób, które piszą prawdę o Remondis Sanitech.

@Iwona

Iwono najpierw ty trzymaj się regulaminu GoWork, ponieważ ty przede wszystkim naruszasz postanowienia regulaminu tego forum. Lepiej wynieś się z tego forum.

Czy po rozmowie w REMONDIS SANITECH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Róża

Z najnowszych wieści mogę poinformować, że Pracownikom giną pieniądze wpłacane na składki PKZP.

Róża

Do Janet: Nie było także problemów z nieterminowymi wywozami i nieopróżnianiem pojemników. To nowo powstałe firmy wywozowe nie opróżniają pojemników w całości. Nadmiar usypany na pojemnikach zrzucają na ziemię. Nie piszesz prawdy. Widocznie jesteś z firmy konkurencyjnej i zależy ci na popsuciu opinii Firmy Remondis w Poznaniu. Fakty są jednak inne ta Firma jest najlepiej przygotowana do wywozu odpadów w Poznaniu, a mniejsze Firmy także są potrzebne, gdyż uzupełniają niszowe usługi na rynku ww. zakresie.

Kierowca
@Róża

Weź babo przestań tu pisać , udzielasz informacji bez sensu. Piszemy tu o pracodawcy a nie o śmieciach, odbiorach, udzielasz odpowiedzi na opinie z 2011 roku skąd Ty się urwałaś? Niech Cię zablokują bo czytać się nie da tych bzdur

@Kierowca

Chłopie, patrz z kim koresponduję i czego dotyczy moja wypowiedź. Urwałeś się chyba z zeszłorocznej choinki. Ponieważ nie rozumiesz tematu dyskusji. Weź się lepiej do roboty. Nie masz pojęcia o temacie dyskusji.

Janet

Taką opinię mogła wystawić chyba tylko osoba, której "kazano" taką opinię wydać,pracownik lub ktoś z firmą związany.Rzeczywistość niestety "skrzeczy".Wywozy nieterminowe,kubły nie są opróżniane w całości i brudne,pracownicy stawiają kubły po opróżnieniu gdzie popadnie na terenie posesji, a nie w miejscu z którego je zabrali,cena wywozu co roku wyższa,worki do segregowania odpadów otrzymują wyłącznie mieszkańcy osiedli willowych, w starych dzielnicach miasta worków do segregacji firma nie daje.Firma jest nieelastyczna i nastawiona do klienta.Nie można zamówić dodatkowych worków na odpady ( i dodatkowo płatnych) z dostawą do klienta przez pracowników w dniu wywozu śmieci z kubła,tylko trzeba po worek jechać aż na Górecką.Zamówienie dodatkowego wywozu śmieci z kubła poza wyznaczonym terminem tez nie jest możliwe.Po kilkudziesięciu latach korzystania z usług poprzednika Remondisu (Retmann Sanitech) i firmy Remondis zrezygnowałam z przedłużenia umowy.Do tego czekam już 3. tydzień na odbiór kubła. Z nowej firmy jestem zadowolona,żałuję,że tak późno podjęłam decyzję.

@Janet

Bzdura totalna, ceny podnosi GOAP a nie Firma Remondis. A wywozy są zgodnie z harmonogramem i deklaracją (do ilości pojemników) złożoną przez klienta.

W 2011 roku nie było jeszcze GOAP

@anonymous

@anonymous

Iwona

@Róża skoro nie jesteś pracownikiem firmy REMONDIS SANITECH to skąd posiadasz tak dużo informacji o tym jakich pracowników firma potrzebuje? Upominam również, że forum nie jest miejscem do potyczek słownych. Nikogo nie można tutaj obrażać. W innym wypadku administrator portalu może usunąć wpis.

@Iwona

Informuję, że nikogo nie obrażam tutaj, tylko piszę prawdę o firmie Remondis, a źródło mojej informacji jest moją sprawą i nie zamierzam nikogo o nim informować. Dotyczy to także ciebie.

@Iwona

Wbrew pozorom, na tym forum są sami "swoi" i my się też znamy.

@Iwona

Mam oczy i widzę. Mam uszy i słyszę.

Pracodawca bajkopisarz. Bajki o wzroście wynagrodzeń. A po cichutku zabieranie dodatków do wynagrodzenia i innych świadczeń.

Pedro

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Tomi
@Pedro

To chyba jakaś pomyłka, remondis to zły pracodawca, pracuję tam to wiem.

@Pedro

Chyba opinię dobrego oszusta. Dużo obiecanek co do zarobków i żadnych efektów.

@Pedro

Pracodawca, który tylko patrzy co może Pracownikowi odebrać jeszcze jak nie z wynagrodzenia, to z innych świadczeń, które mu się należą.

Informatyk

W tej firmie liczą się tylko dwie panie z kadr, które pierdzą tylko w stołki swoimi nieumytymi (usunięte przez administratora) i siedzą jak krowy na rowie, zamiast pracować.

faustyna

widze że nie jestem jedyną kobietą która chce zostac kierowcą i to w remondis, jak widzę konkurencja nie śpi i czuwa. natomiast wiuem jak jest w branży i nie mogę nie zapytać: oni wogóle zatrudniają kobiety na takie stanowiska i dają im szansę? warto tam startować do roboty? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpoewiedź

@faustyna

Jeżeli udźwignie pani 1 tonę śmieci załadowanych do pojemnika i uzyska pani pozwolenie z Państwowej Inspekcji Pracy do wykonywania prac niedozwolonych dla kobiet, to może pani startować na stanowisko kierowcy w Firmie Remondis. Kierowca jednak musi także wykonywać ciężkie prace fizyczne (przetaczanie i wciąganie ok. 1 tony śmieci załadowanych do pojemników). Poza tym Firma nie wpuści pani na szatnie i pod prysznice, ponieważ nie ma osobnych pomieszczeń do utrzymania higieny dla kobiet. Prace tego typu dla kobiet są niedozwolone przepisami prawa. Jak szuka pani przygody z mężczyznami, to proszę się zgłosić do domu publicznego. Tam są możliwości pracy dla kobiet z mężczyznami.

@faustyna

Remondis nie szuka pań "spod latarni" tylko sumiennych Pracowników.

Wojtas

Firma RE Poznań to "klika" W firmie rządzi kierownik który stał się dyrektorem nie wiedząc za co...Ma swojego człowieka Pana Sławka Który jest dyspozytorem w tym przedsiebiorstwie.Jest to człowiek nie kompetentny w stosunku do zajmowanego stanwiska.Jest sztuczny, irytujący stosujacy mobbing w stosunku do pracowników z działu usług jak i kolegów z dyspozytorni.Firma w której człowiek się nie liczy.Stała rotacja kierowców i ladowaczy.Obecnie w firmie funkcjonują trzy firmy zewnętrzne zatrudniające pracownikow do działu wywozu.Jedna z nich to Ukrainska firma.Firmy nieustannie wzbogacajace się kosztem innych ludzi.Umowy śmieciowe, niskie wynagrodzenie poniżej 9zł./h netto.Atmosfera fatalna.Firma powoli staje się Polsko-Ukrainska.Remondis nie zatrudnia ludzi..nie daje umów "na stale" Praca w tej firmie to jedynie dla ludzi zdesperowanych bez wyksztalcenia, bez ambicji lubiących przebywać wśród patologicznego środowiska...Ogólna strata czasu.Nie polecam...

@Wojtas

Sam widocznie jest patologią, a w Firmie takiej patologii się nie zatrudnia.

Tomek1995

Pracuję tam od 14 listopada 2017r. i szczerze mówiąc nie przepracowałem tam jeszcze dwóch miesięcy a już chce uciekać z tej firmy. Mówiąc w skrócie ta pseudo "Firma" to jedna wielka patologia.!!! pracuję 8 godzin dziennie za 75,20zł dniówki netto (9,40zł na godzinę netto)brutto mam 13zł na godzine... i jestem Polakiem pracuję u siebie w kraju u siebie w mieście ...A w szatni obok mnie jest Ukrainiec który ma 10zł na godzinę netto. i zarabia 80zł dniówki + ma opłacony pokój żeby miał gdzie mieszkać. A ja nie mam nic plus swojej groszowej podstawy. . . Nikt nie liczy się tam z pracownikami, firma nie zatrudnia już praktycznie ludzi,mają od tego swoich pośredników np. "AMS PERFEKT SERWIS" (W Tej firmie pracuję) umowa zlecenie/umowo o dzieło... Śmieciówki, ich myślenie jest takie....Jaki pracownik taka umowa :) a że dla nich każdy pracownik jest śmieciem to umowa nie lepsza... Na temat Pana Sławka dyspozytora to prawie codziennie coś tam krzyczy i ubliża ale nie przejmuję się takim gównem jak on.! Nie polecam nikomu tej pracy,,,nawet jak jesteś karany to uwierz mi znajdziesz coś lepszego. Serdecznie pozdrawiam.! Tomek

@Tomek1995

Zgadzam się z Tobą, że nikt nie liczy się w tej Firmie z ciężko pracującymi ludźmi, którzy wykonują często prace ponad siły. Dlatego uważam, że przynajmniej połowa pracowników biurowych, a kadrowych 100% powinna ulec wymianie. Ludzie są beznadziejnie traktowani, poniżani i zastraszani, oraz pozbawiani dodatkowych przywilejów, między innymi dzięki fatalnej pracy pracowników ds. osobowych i tzw. dyspozytorów.

Zonka224

Wolałam poprzednia firmę FB serwis to porządna firma potrafili zabrać wszystkie śmieci i porządnie odstawiali pojemniki wrzucił Remondis podwórko wygląda jak po bombie a przed klatką schodową od3tygcstoi nieodstawiony pojemnik a jak poprosisz by go odstawili tak jak zrobiłam to dzisiaj to usłyszałam Ja nie Pojemaju po polsku co to (usunięte przez administratora) jest jeszcze troszkę to nam na łeb nastają

Stor 125
@Zonka224

Zgadza się ze FB serwis to porządna firma i nie droga obecna firma niedaje sobie rady i jest najdroższa na rynku i w Wielkopolsce

@Zonka224

FB serwis to porządna firma? Śmiech na sali: ha, ha, ha!!!!!!!!!!!!!! W moim bloku przez pół roku zalegały odpady, które FB serwis nie wywoził wcale. Obecnie po przejęciu prac przez Firmę Remondis Sanitech, Firma sukcesywnie umniejsza tony odpadów, które pozostawił po sobie FB serwis i dodatkowo jeszcze wywozi bieżące odpady. Te posty to piszą pewnie właściciele i zarządcy fb serwisu, którzy nie dali sobie rady z wywozem nieczystości i teraz mszczą się na Bogu ducha winnej porządnej Firmie jaką jest Remondis Sanitech.

@Stor 125

Najdroższe i najgorsze usługi na rynku to świadczyła właśnie firma FB Serwis. Teraz po tych brudasach zalegają tony śmieci, które bardzo sprawnie usuwają Pracownicy Firmy Remondis Sanitech. Poznań powoli zaczyna być na nowo czystym miastem dzięki Firmie Remondis Sanitech. A zapyziali i zgorzkniali FB serwisowcy niech przestaną wypisywać brednie.

@Stor 125

Poza tym Firma Remondis Sanitech chętnie zatrudni Pracowników, tyle tylko, że ci Pracownicy wykonują o wiele więcej pracy, niż pracownicy FB serwisu, za mniejsze pieniądze. Więc ci utyskujący na tym forum proszę się zgłaszać w kadrach. Czeka na nich ciężka praca. Nie taka jak w FB serwisie. W Firmie Remondis Pracownicy wykonują o wiele cięższe prace i jakościowo o wiele lepsze. Więc nie wypisujcie tu tych dyrdymałów zazdroźni "pobożni" parafianie, dyskryminujący porządną Firmę na rynku. W Fb serwisie pracownicy po pracy, wracają do domu brudni i śmierdzący, bo firma nie zapewnia im nawet możliwości kąpieli po tej ciężkiej i brudnej pracy. Więc tzw. "patrioci" polskiej firmy Fb serwis niech skosztują najpierw pracy w tej dziadowskiej firmie i niech skosztują usług tej dziadowskiej firmy, a potem niech się wypowiadają zgorzkniali i wredni "poznaniacy" typu "rydzykowe mocherowe berety".

Lokator
@Róża

A Ty będąc w domu jesteś brudna i śmierdząca. Myślisz że pracownicy RS pracują w ogrodnictwie i pachną fiolkami? Puknij się w głowę zanim napiszesz podobne mądrości albo lepiej weź i się wykąp!

@Lokator

Ja nie siedzę w domu i nie jestem brudna i śmierdząca. Natomiast byli pracownicy FB serwis-u wracali do domu brudni i śmierdzący, ponieważ firma nie zapewniała im warunków higieniczno - sanitarnych koniecznych do kąpieli po pracy. Natomiast w Firmie Remondis Sanitech, Pracownicy po pracy wracają do domu wykąpani i czyści. Oprócz tego codziennie otrzymują czystą odzież do pracy, a po jej zakończeniu brudną zdają do pralni. Tak działa porządna i dobrej jakości Firma, w której Pracownicy po ciężkiej i brudnej pracy mają możliwość wykąpania się i wracają do domu czyści i pachnący. Widocznie ty siedzisz w domu i śmierdzisz, a pewnie twój mąż pracował, albo pracuje nadal w jednej z firm wywożących nieczystości, która nie zapewnia odpowiednich warunków higieniczno - sanitarnych dla swoich pracowników. Żałosne, ale jeśli tobie to pasuje, to twoja sprawa. Nie wszyscy muszą pachnieć fiołkami, ani ty, ani twój mąż.

@Zonka224

To co piszesz jest kompletną bzdurą, niezgodną z prawdą.

ktos

czy 3200 za wszystkie dni w tygodniu, takze swiateczne,po 12 godzin to tak duzo? a jesli chodzi o szatnie, to jest to barak zbity z blachy w ktorym brak sanitariatow, a smierdzi jak z cieknacych zamiatarek....ciekawe dlaczego nie reaguje na to Bhp-owiec?

@ktos

Z twojej wypowiedzi wynika, że nigdy nie widziałeś szatni w Firmie Remondis Sanitech. Nie jest to barak zbity z blachy. A co najważniejsze Pracownicy mają zapewnione nie tylko miejsca do przebierania się, ale także do kąpieli po pracy.

ZADOWOLONY KLIENT

Korzystam z usług firmy Remondis Sanitech od kilku lat i twierdzę, że jest to bardzo dobra firma. Cenię tą firmę za terminowe odbieranie odpadów komunalnych, jak i również za to, że pracownicy firmy są zawsze elegancko ubrani i zawsze są uśmiechnięci. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez tą firmę. Pracownicy firmy zawsze służą pomocą.

@ZADOWOLONY KLIENT

Dziękuję za uczciwą ocenę Firmy i Pracowników Remondis Sanitech. Życzę dalszej dobrej współpracy z tą Firmą.

Mick22

Dobrze w tej firmie maja tylko ci co wchodza w tylek dyspozytorowi . Nie wazne jak sie starasz i tak nie zostaniesz doceniony no chyba ze w nagrode pojdziesz biegac za samochodem , a wczesniej byles kierowca sam tego doswiadczylem i to nie raz . Jak masz uklad z jasnie panem dyspozytorem ,to mogles nawet pijany przyjsc do pracy bez zadnych konsekwencji wszystko zostalo zamiecione pod dywan ,w innych firmach takie rzeczy sa nie do pomyslenia od razu sie takiego czlowieka wyrzuca na zbity pusk ,a tutj co, nic pracuje dalej i jeszcze na dodatek jest kierowca ale nie wszyscy moga miec takie przywileje.

@Mick22

W tej Firmie Pracownicy są kontrolowani przed wyjazdem, w trakcie pracy i po przyjeździe alkomatem. W związku z tym nie ma możliwości, żeby kierowca i jego załoga wyjechali do pracy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Widocznie byłeś nietrzeźwy i niedopuszczono ciebie do pracy, dlatego zostałeś zwolniony z pracy.

woklaf

Podła firma nie wywiązująca się ze swoich obowiązków.Mimo wielokrotnie składanych na nią skarg nadal nie odstawia pojemników na swoje miejsce.

@woklaf

Żałosna firma to FB serwis. Nie tylko nie odstawiała pojemników na miejsce, ale nawet ich nie wystawiała. Więc nie pisz bzdur i nie oczerniaj bezpodstawnie porządnej Firmy Remondis Sanitech i ich dobrej jakości usług. Pewnie codziennie całujesz w "cztery litery" Rydzyka i zgnuśniała z nienawiści i zazdrości zieleniejesz, z powodu tego, że "rydzykowe mochery" przegrały przetarg na wywóz nieczystości, z powodu beznadziejnej jakości świadczonych usług. Zajmij się więc całowaniem w "ty....k" Rydzyka, a nie oczernianiem dobrej Firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS SANITECH - Poznań

• Jak się pracuje w REMONDIS SANITECH?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS SANITECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS SANITECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS SANITECH
1.5/5 Na podstawie 234 ocen.

REMONDIS SANITECH