Opinie o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy REMONDIS SANITECH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w REMONDIS SANITECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS SANITECH w Poznań Górecka 104

Pseudo Remondis

Powiem tak pseudo Remondis

Laki

Ile zarabia kierowca w tej firmie i jaki jest czas pracy?

Samuraj

Firma AMS wielka porażka 17,50 brutto plus premiera jeśli przechodzisz cały miesiąc a jak weźmiesz wolne masz po premi i wypłata niż krajowa jak powinna być.

Seba

Szukam pracy z umową o pracę ktoś coś wie czy przyjmoja

Czy po rozmowie w REMONDIS SANITECH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
idzik80

Witam może ktoś napisze coś konkretnego o firmie jakie zarobki jako kierowca ile godzin w pracy.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w REMONDIS SANITECH?

A po co tobie znajomość języka angielskiego w tej Firmie? Do wywozu nieczystości wystarczy znać język polski (nie musi być na ocenę celującą). Chyba, że pomyliłeś zawód, albo firmę.

Ładowacz

Pomocnicy pensja najniższa krajowa śmiech na sali za wykonywaną pracę...

Pat

Ile można zarobić jako kierowca kat c w tej firmie

Paweł Marki

Judyta, napisz proszę, w której firmie zajmującej się wywozem odpadów można zarobić więcej?

@Pat

Tyle co kot napłakał. Większość pracowników tej firmy już od dawna szuka pracy w innych firmach. Niestety obecnie koronawirus wiele zmienił na gorsze.

Są też inne firmy, szczególnie za granicą Polski, które płacą znacznie więcej niż tutaj.

Prezes tej firmy, bardzo lubi ponoć podwozić sekretarkę. Szkoda, że z takim samym zapałem nie bierze się do pracy, żeby naprawić działanie firmy i poprawić wynagrodzenia pracowników.

Trzeba przyznać, że ci którzy pracują przy wywozie odpadów (oprócz wyjątków) są zwyczajnie mało inteligentni. Ale to raczej bardzo delikatnie powiedziane. Kiedyś pracowali tutaj ludzie mądrzy, którzy razem walczyli o swoje prawa. (usunięte przez administratora) Powinny przyjść do pracy i zobaczyć co robią ich mężowie.

Lola

Holahola sama się wyautowała z boiska gowork. Hmmm? Ciekawe. Czyżby holahola zorientowała się, że poziom jej wpisów był poniżej osoby z wyższym wykształceniem? Chociaż tyle samokrytyki. Natomiast na polu pracy, tylko pogorszenie jej wyników i pogorszenie pracy i wynagrodzeń dla Pracowników. Tyle potrafi zdziałać holahola. Dlaczego utrzymuje się na stanowiskach w tej firmie, tyle niekompetentnych osób? Chyba tylko po znajomości, ponieważ nie przynoszą one zysków firmie, ani Pracownikom, którzy najciężej tam pracują. Niestety zbyt dużo pracuje w tej firmie osób bez honoru. Gdyby holahola miała choć trochę przyzwoitości i honoru, odeszłaby sama z tej firmy i niektóre inne powiązane z nią osoby. No cóż niektórym gdy pluje się w twarz, powiedzą, że deszcz pada.

Czy zdarzają się nadgodziny w REMONDIS SANITECH?

Lola

Tak są nadgodziny za darmo. Jak ktoś lubi pracować za darmo, to na pewno będzie mu taka forma odpowiadać.

Lola

Jedyne co się zdarza ostatnio w tej firmie, to brak naliczenia prawidłowo pensji. Oczywiście pomyłki są zawsze na niekorzyść pracownika.

Henry

Smutne jest to, że bardzo często osoby, którym nie po drodze z praca mają najwięcej do powiedzenia. Krytykę warto zastosować wobec siebie bo firma jest ok.

@Henry

Widocznie panu nie po drodze jest do pracy. Bo ja i mój mąż ciężko pracujemy. A najłatwiej wypowiadają się o pracy ludzi przy wywozie odpadów, tacy co siedzą w biurach, albo jeszcze lepiej są oddelegowani do pracy zdalnej i nie napracują się ciężko. Nie są narażeni na zakażenie koronawirusem i otrzymują bardzo wysokie wynagrodzenia, nieadekwatne do wkładu swojej pracy.

@Henry

Więc zastosuj wreszcie krytykę wobec samego siebie. Jeśli chcesz tutaj napisać coś mądrego, to najpierw poznaj pracę tych ludzi. Popracuj w tej Firmie na stanowisku pracownika przy odbiorze odpadów, a potem wypowiadaj się na temat cudzej pracy. Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś jednym z tych co pracują w "zarękawkach" i nigdy nie pracowali fizycznie. Albo jesteś jednym z tych wchodzących w "cztery litery" dyspozytorowi (usunięte przez administratora), których on wykorzystuje, a potem śmieje się z nich, ile na nich zarobił. Oczywiście te ciamajdy nigdy nie upomną się w tej Firmie o nic, ponieważ oprócz wchodzenia w "ty....k" dyspozytorowi i lizania mu jego butów nic ni potrafią. Nawet nie potrafią wyliczyć sobie, ile pieniędzy zgarnia za nich ich Pancio dyspozytor Sławek P. Największą zakałą tej Firmy są właśnie takie (usunięte przez administratora) i tępaki, które nic nie potrafią oprócz wchodzenia w (usunięte przez administratora) dyspozytorowi i nadstawienia własnego tył..... do kopania. Oni nawet podziękują za to, że ich (usunięte przez administratora) kopnie.

Lola

Holahola, to żeńska czy męska rola? Nie zdradzisz nawet swojej płci? Rzeczywiście, kompetencje mam bardzo szerokie. A nabywałam je nie tylko w szkołach zdobywając wiedzę z różnych dziedzin, ale także pracując na różnych stanowiskach, w różnych firmach. A dodatkowo mając otwarty umysł na nowe doświadczenia, potrafię uczyć się nie tylko siedząc w szkolnej ławce, ale obserwując doświadczenia innych. Więc może zamiast zgrzytać zębami Holahola weźmiesz przykład z tych, którzy nauczyli się już czegoś w życiu i po prostu wystarczy, naśladownictwo (byle nie (usunięte przez administratora)

Lola

A tak na narginesie Holahola! Krytycyzm pełni ważną funkcję poznawczą człowieka i świadczy o jego inteligencji. Nijak więc nie nadaje się do terapii, ponieważ nie jest żadną anomalią. Natomiast trudno nie przeżywać frustracji, gdy się widzi jak ktoś bezmyślnie naraża cudze zdrowie i życie. O swoje oczywiście dbając ponad miarę, na cudzy koszt. Jak widzi pani Wiceprezes na psychologii też się znam (wiedza potwierdzona dyplomem).. Może pani zamieni się miejscami pracy z tymi ludźmi, których zdrowie i życie nic pani nie obchodzi.

Lola

I jeszcze jedno: moimi sukcesami są bukiety kwiatów, które dostałam od Ludzi, którym pomogłam, a także ich uśmiechy i podziękowania. Dla mnie jest to miłe. Czy Pani także dostaje kwiaty i podziękowania od wszystkich Pracowników tej Firmy?

Bezrobotna

Chciałam się zatrudnić w tej firmie,ale po przeczytaniu tylu negatywnych opinii ZREZYGNOWALAM. Chwala internetowi!!!

@judyta czyli atmosfera jest słaba ? Bo chciałam składać CV i nie wiem czy warto ?

Yogi

W firmie remondis w zamian za odbiór odpadów medycznych (ludzkie kończyny, ludzkie organy, igły i strzykawki z oddziałów zakaźnych szpitali) płaci sie 2500 netto - przekazano na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika logistyki z centrali w Dąbrowie Górniczej. Myślę, że trzeba godności nie mieć, żeby swoim nazwiskiem reprezentować taką firmę jak ten pan.

Yogi

Witam, myślę by iść do tej firmy jako.kierowca, czego mogę się spodziewac,czy wyplacaja pieniadze na czas, jak się u nich pracuje ?

Chudy
@Andrzej

Wypłacają pensje mniejsze niż w umowie. Niektórych pieniędzy nie można doczekać się nawet przez pół roku, a nie wiadomo co będzie dalej, czy po pół roku w końcu się doczekasz.

@Andrzej

Bardzo chętnie nałożą ci bardzo dużo pracy, a potem bardzo chętnie wypłacą ci mniejsze pieniądze niż ci się należą według zawartej umowy. Oczywiście nie można w żaden sposób wyegzekwować reszty należnego wynagrodzenia, gdyż panie z kadr, dyrektor i prezes zaraz mają wolne od pracy, albo inne pilne zajęcia i nie mogą się sprawą zająć. Odradzam pracę w tej firmie. To zwykli (usunięte przez administratora) i kanciarze.

Iwona
@Andrzej

Andrzej, od twojego ostatniego komentarza minął miesiąc, czy zatrudniłeś się już w REMONDIS SANITECH, a może czekasz na rozmowę rekrutacyjną? Co spowodowało, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie?

@Andrzej

Jak nie chcesz być kantowany na wynagrodzeniu i traktowany jak śmieć, to nie zatrudniaj się w tej firmie. Czasy świetności tej firmy i dobrych wynagrodzeń już minęły. Obecnie zostało tylko "i". Poza tym ani dobrego wynagrodzenia, ani dobrego traktowania ze strony przełożonych, ani dodatkowych świadczeń w tej firmie nie uzyskasz. Będziesz się cieszyć jak otrzymasz pensję wyliczoną zgodnie z ilością przepracowanych godzin, ponieważ kadrowe co miesiąc mają pomyłki w naliczeniach (oczywiście tylko na niekorzyść pracownika). Ciekawe, że jeszcze nie zdarzyło im się pomylić i wyliczyć wynagrodzenie omyłkowo wyższe.

@Iwona

Chyba brak znajomości realiów działania tej firmy. Może po doinformowaniu na tym forum, ten Człowiek pójdzie po rozum do głowy i nie zatrudni się w tym badziewiu, dbającym tylko o prezesów, dyrektorów i kadrówki.

@Iwona

Na szczęście nie zatrudniłem się w tej firmie. Dobrze, że przejrzałem wpisy na tym forum. Obecnie mam już pracę jako kierowca w innej firmie. Wynagrodzenie brutto bardzo dobre + wszystkie świadczenia typu: Jubileuszówka, 13-ta pensja, premia miesięczna, dodatek za prowadzenie pojazdu i dofinansowanie wczasów w wysokości 70% kosztów wykupu. Kierowcy Remodisu zastanówcie się, bo patrząc na mój przykład, okazuje się że na tej firmie świat się nie kończy. Dobrze, że nie zatrudniłem się, bo wdepnąłbym jak w "gów...o".

@Andrzej

Dokładnie tak jak napisałeś. Zatrudniając się w Remondisie, to tak jakbyś wdepnął w "gó...o". Praca bardzo ciężka, nieprzyjemna i tylko traci się zdrowie, a przy tym wynagrodzenie i obsługa biurowa beznadziejna. Za takie same pieniądze można znaleźć pracę dużo lżejszą i nie narażać się na utratę zdrowia.

Daniel
@Chudy

Potwierdzam!

Koleś gg
@Andrzej

Byłem kierowca 2016 r. Urlop to tragedia się doprosić a jak postawiłeś na swoim to duży minus.kiedys nie wypłacili mi za kilkanaście na dgodzin to upomniałem się i co się okazało? Pracownicy podpierdaladz mnie do biura i kontrolowali na każdym kroku. Kwiatów nie dają samemu trzeba się kontrolować. Układy i to się liczy

Janek
@Andrzej

To gdzie się zatrudniles że tak jest dobrze, podaj nazwę firmy to też tam pójdę

Iwona
@Janek

Janek, pracujesz nadal w Remondis? Możesz w ogóle odnieść się do tematu nieprawidłowości w rozliczeniach wypłat?

tezeusz

To forum pracowników firmy więc uwagi klientów powinny znaleźć się na forum firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS SANITECH - Poznań

• Jak się pracuje w REMONDIS SANITECH?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS SANITECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS SANITECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REMONDIS SANITECH
1.5/5 Na podstawie 234 ocen.

REMONDIS SANITECH