Opinie o Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania w Niepołomice

Sonia Nowy wpis

Dzień dobry, nie poszukują może fakturzystek? Przeglądam właśnie okoliczne biura za pracą w tym zakresie. tu w jednym z komentarzy zauważyłam, że zdarzały się jakieś komplikacje z fakturami. Czy jest gdzieś miejsce gdzie dodawane są oferty pracy bym mogła się zorientować?

Jan

Witam. Pani Iwona kania jest zarządcą osiedla w Niepołomicach. Jedna wielka porażką nie odpisuje na e-mail nie odbiera telefonu. Żeby złapać Panią Iwonę w biurze naprawdę trzeba mieć ogromne SZCZĘŚCIE. Nie polecam tego zarządcy

Ndjdbd Nowy wpis
@Jan

Jak i również nie płacą faktur. Faktura wystawiona jesienią 2023 z dwutygodniowym terminem płatności, nie zapłacona do dziś. Pani Kania nie odpisuje na maile, nie odbiera. Nie płaci za wykonane usługi. Podejrzewam, że nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi.

A czy w firmie zatrudnia się konserwatorów nieruchomości? Mam doświadczenie z innego biura zarządzania, więc szukam czegoś podobnego teraz. Powiedzcie proszę jakich konkretnie uprawnień wymagają i ilu lat doświadczenia. Jeśli chodzi o warunki to gwarantują umowę o pracę i konkurencyjną stawkę?

Nick Nowy wpis

Było w necie ogłoszenie na 3/4 etatu dla asystentki / księgowej, ale już nie da się podejrzeć ogłoszenia. Chętnie się dowiem więc czegoś o warunkach pracy i czy często w ogóle zatrudniają do siebie na etat. Możliwe jest uzyskanie umowy o pracę na stałe w niedługim czasie? I czy firma oprócz stawki podstawowej proponuje różne dodatki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Rysiek

Czasami trudno jest złapać niektóre osoby w biurze? ale są też inni pracownicy do obsługi, tak? Żona ma doświadczenie przy administracji i w Niepołomicach czegoś szuka. Podobnie jak poprzednik nie wiem skąd wziąć ofertę. Może tu by ktoś napisał czy jest sens się kontaktować? Potrzebują kogoś?

A opinia z pracy w biurze? widzę tu jakieś rozbieżne od samych klientów. szukam zatrudnienie w Niepołomicach, mam już doświadczenie. teraz od nowego roku jakie mogą przypadać zarobki administracyjnym? I skąd można wziąć ofertę pracy?

Szczerze, ta firma zarządza naszym osiedlem już 3 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni, pod każdym względem . Wszystko jest załatwiane na czas, a co najważniejsze można liczyć na szybką odpowiedź i działanie.

Mirosław

Z KRS wynika, że zajmują się zarządzaniem nieruchomościami. No i to tyle, jeśli chodzi o info z internetu na temat tej firmy. Kto z osób, które ją kojarzą wie, czy zatrudniają pracowników i czy bardziej im potrzebni biurowi, czy techniczni? No i jak wynagradzają?

Ktyos
@Mirosław

Bardzo słaby zarządca, niedopelniajacy podstawowych obowiązków. Braki w dokumentach, błędy w rozliczeniach czynszu. Jedyne co pozostawało rozliczane bez żadnych błędów i problemów to wynagrodzenie dla zarządcy. Niestety w komitywie z deweloperem, który wrzuca ja z automatu na pierwszy rok. Każda wspólnota po roku z niej rezygnuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania - Niepołomice

• Jak się pracuje w Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania?

Invest Ika Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Iwona Kania
  • DR Rudolfa Diesla 5