Opinie o Litex w Ostrów Wielkopolski

"Przywództwo nie jest dominacją, lecz sztuką przekonywania ludzi do osiągania wspólnego celu." Daniel Goleman

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litex w Ostrów Wielkopolski

Alicja

Jakiś czas temu na portalu GoWork.pl pojawił się wywiad z firmą Litex - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24446,wywiad-katarzyna-razik Zdążyliście się już z nim zapoznać? ;)

Melodia

Znam firmę i wiem, że to są dobrzy, pracuję dla nich od dawna. Pensja na czas, dbaja o ludzi. Gdyby brać pod uwagę wpisy jakie robią ludzie to nie byłoby gdzie pracować. Każdemu można dokopać o byle drobiazg.

daniel
@Melodia

uwiez mi ze to co ludzie mowia przynajmniej na spawalni jest to prawda zreszta kto bedzie chcial to sie przekona zatrudniajac sie i zwalniajac po paru tygodniach

nieznani sprawcy

daj sobie siana syf syf syf. jak ci obiecali to pamietaj ze po obiecankach. sprawdzaja pracownikow musza wiecej tego robic popieram to przy najmniej ukraincy beda mieli gdzie robic :) hahaha badzmy szczerzy skoro ktos pisze że dobrze pracujacy nie ma sie czego bac i go docenia no pewnie ze tak wieksza norma i zadna podwyżką. ludzie ta firme traktowac mozna przelotnie a nie na stale. dajcie siana macie ambicje to sobie odpuście 2 slam poland albo adecco wiadomo chcesz musisz robic to idz ale szukaj juz innej roboty.

Aplikant

Jakieś informacje na temat pracy konstruktora w firmie?

Aplikowałeś do Litex na stanowisko Ekipa montażowa ogrodzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Aplikant

Jakieś informacje na temat pracy konstruktora w firmie?

SAK

Ja wiem, że czasami fachowcy nie są sobie równi. Jak jest dobry fachowiec potrafi dobrze zarobić bo udowodni swoje umiejętności. Pracownik, który boi się opinii z poprzedniego zakładu chyba nie jest do końca dobrym pracownikiem? Chcemy dobrej zapłaty pokażmy dobrą pracę.

nieznani sprawcy

co do spawania racja obiecują nawet 14-16 zł poczym sprawdzają inne firmy gdzie byłeś zatrudniony a wiadomo jak jest u byłego szefa więc nie polecam bo zawsze ktoś w jakiejś firmie cię obsmaruję. same ulotki świadczą o tym jaka tam jest kicha. cały biurowiec to modelki i penery walą głupa że masakra. ilu tam ukrainców robi to już daje do myślenia. Nie polecam spawalni i malarni proszkowej nawet jak jesteś desperat to lepiej puszki zbieraj a tam nie idz.

Myszka
@nieznani sprawcy

Firma ceniąca się taj jak Litex sprawdza nowych pracowników i nie ma w tym nic złego. Jak się dobrze pracuje i człowiek chce więcej zarabiać to na pewno nikt z poprzedniej firmy nie będzie oczerniał.

danielos
@Myszka

ty tak na serio nie oczerniamy tylko piszemy prawde to co mamy zrobic mowic jak tam jest switnie jaka kariera cie czeka itp tylko dlatego ze litex nie umie znalezc spawaczy gdyby dobrze placili to spawacze by sie napewno znalezli a za 1600 zł i w pakiecie lekki mobing i normy to raczej oczywiste ze nikt tam nie pojdzie

daniel o.

ktos usunol moj post wiec napisze jeszcze raz praca spawacza jest dobra pod warunkiem ze nie ma sie doswiadczenia nalezy liczyc sie z obelgami roznego typu przez brygadzistow ubrania roboczego sie nie dostaje ja dzieki temu moglem rozwiazac natychmiastowo umowe przylbice dostalem nowa wiec to + ale nalezy sie liczyc z normami ile byscie nie zrobili i tak dostanie ochrzan ze malo wiec doswiadczonym spawaczom odradzam wynagrodzenie 10,50 dla doswiadczonego spawacza ?

daniel o.
@daniel o.

usunąl

ambitna

Rozmowy kwalifikacyjne są doświadczeniem dla dwóch stron. Moim zdaniem jeśli spełniasz oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na pracownika wystosowane przez pracodawcę to nie ma się co oglądać tylko aplikować. Będziesz się za długo zastanawiać to ktoś inny zajmie to stanowisko. Z informacji jakie posiadam warunki pracy w tej firmie bardzo się poprawiły. Umowa o pracę i wynagrodzenie tez niczego sobie. Zależy od stanowiska na jakie aplikujesz i jakie wnosisz doświadczenie. Przestrzegana jest bardzo tzw. " kultura pracy i komunikacja między pracownikami firmy". Słyszałam ostatnio wiele pozytywnych opinii dotyczących tej firmy od samych pracowników. Pozdrawiam

Pytajnik

Litex jest też podobno właścicielem restauracji i apartamentów. Jak wygląda praca w Krakowie? Warunki pracy, zarobki, umowy?

szukam pracy

I zapomniales dodac ze polak to najwiekszy zlodziej swiata .korzystaja z obecnosci ukrainy w zakladzie

ddd

I co z tego ze zatrudniają osoby z zza granicy? A ile Polaków pojechało za granice i tam pracuje? Prawda jest taka ze te osoby zza granicy sa bardzo pracowite, a Polak wybredny i marudny....

szukam pracy

Czy istnieje mozliwosc szycia w domu prosze o odpowiedz

janko

Witam, może ktoś napisać sprawdzoną informację, czy Litex aktualnie zatrudnia nowe osoby do pracy? Możecie napisac jak przykładowo wygląda tu rekrutacja? Skąd w ogóle dowiedzieliście się, że poszukuja nowych osób oraz o co takiego pytali Was podczas rozmów? Pozdrawiam i z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi.

antek

ponoć kierownictwo się zmieniło na niektórych działach ale z tego co słyszałem to koleś spoko ma być

a jak to wyglada w dziale zaopatrzenia ?

do barak

a w jakim dziale pracujesz? mi w handlu kazali przejsc na dzialalnosc i w kontrakcie kazali odpowiadac fiannsowo

Zainteresowana

Oczywiście że podzielam tą opinie.A ja już znalazłam inną pracę.

pracuje w litexie od paru tygodni i w umowie nie mialem rzadnej odpowiedzialności finansowej.

KORPO

Jakie by nie było....Tak się ludzi nie traktuje. Proponuję rekrutującym w tej firmie dobre szkolenie z HR. Mogę je przeprowadzić ale to dużo kosztuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Litex - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Litex?

Zobacz opinie na temat firmy Litex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Litex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Litex?

Kandydaci do pracy w Litex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Litex