Opinie o Litex w Ostrów Wielkopolski

"Przywództwo nie jest dominacją, lecz sztuką przekonywania ludzi do osiągania wspólnego celu." Daniel Goleman

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litex w Ostrów Wielkopolski

Ojciec Roberta

Oj nie ładnie, ktos tu usuwa negatywne komentarze ... Prawda w oczy kole

Majka

Już trzeci raz w tym roku zatrudniają na to stanowisko a ludziska uciekają...handlowiec – Rynek Niemiecki i Francuski LITEX SERVICE SP Z O O Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie Specjalista 2015-06-22 do końca 29 dni

Zorientowana
@Majka

Bo nikt się nie nadaje taka prawda...ludzie języków nie znają na tyle żeby prowadzić rozmowy biznesowe tylko komunikatywnie...a jak przychodzi stres i presja to padają jak muchy. Zero doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Złoty

Czy P(usunięte przez administratora)n jeszcze pracuje? Wielki dyrektor, który błyskał powiedzonkiem: Niech się Pan nie martwi, bo ja 2000 osób zatrudniłem, ale już 1000 osób zwolniłem. Jego ostatnie słowa, kiedy mnie zwolnił. Jak sobie pomyślę o nim, to do dziś się dziwię, że podjąłem pracę w tej firmie.ble

ostrowianka

now minionym roku PIP siedział u nich wiec zle nie jest ... fakt jak ukrainiec zrobi to trzeba poprawic... jedni maja akord inni godzinówkę zależy jaki dział....i nie tylko pracuje tam spawacz bo i jest malarz proszkowy, monter konstrukcji kierowca itp rózne satnowiska róze wynagrodzenia... socjal się poprawia... tyle w temacie...

Aplikowałeś do Litex na stanowisko Ekipa montażowa ogrodzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

qwerty

Czy ktoś poszedł z tym do indpekcji pracy czy wszyscy są (usunięte przez administratora) ale każdy siedzi cicho?

ONYX

Babcia mawiała; ucz się ucz bo jak nie będziesz się uczył to skończysz pracując w LI..X-ie :)

@ONYX

DOBRE !

brak słów na to co piszecie, wiele ludzi pracuje tam już wiele lat i wszyscy są zadowoleni, ja pracuje 11 lat i na nic nie mogę narzekać, a nowe ogłoszenia wciąż się pojawiają bo firma się rozwija i wciąż są potrzebne nowe stanowiska pracy, dzięki tej firmie bardzo dużo ludzi z Ostrowa i nie tylko z Ostrowa ma pracę i dochód, a jeśli Wam nie chce się pracować tylko pisać takie pierdoły to Wasza strata, a może po prostu nic nie potraficie robić?

olos

masz racje dochod w postaci 10,50 na godzine jako spawacz normalnie luksus wieczne popedzanie jak zrobisz 200 sztuk to malo poszukuja ludzi poniewaz ludzie sie zwalniaja co chwile a nie ze firma sie rozwija :)

ambitna

Może zamiast dużo narzekać i gadać spróbować samemu. Sprawdzić swoje możliwości a oczekiwania przedstawić na rozmowie kwalifikacyjnej. Osobiście spotkałam w tej firmie bardzo ciekawych, doświadczonych ludzi z dużym potencjałem rozwojowym. Firma daje takie możliwości tylko trzeba samemu też coś zaoferować od siebie: chęć pokazania co umiesz, w czym jesteś dobry jaki kapitał możesz wnieść do firmy w postaci pracy i własnego doświadczenia. Jeśli jesteś młody i brak tobie jeszcze doświadczenia to warto zacząć je nabywać. Pozdrawiam

olos
@ambitna

problem jet w tym przynajmniej na spawalni ze niewazne jakie masz uprawnienia i jakie umiejetnosci i tak dostajesz 10,50 zl najlepsi spawacze dostawali tam 12,50 to rzeczywiscie firma docenia pracownika ;o nie wspomne o tym ze sa normy wiec nikt o zdrowych zmyslach nie przyjdzie tam spawac jak juz ulotki rozdawaja zachecajac do zatrdunienie sie jako spawacz to cos jest nie tak pamietam jak pracowalem tam i chcialem sie zwolnic to mi nie pozwolili ale ze dostalem ubrania roboczego to na drugi dzien szantarzem odrazu dostalem podpsiane wypowiedzenie :)

Alicja

@sa czy Twój wpis sugeruje, że nie jesteś już pracownikiem Litex? Czy mógłbyś powiedzieć dlaczego nie współpracujesz już z tą firmą? Jaką masz o niej opinię?

Dalida

Ile może w firmie zarobić referent ds. administracyjnych?

sa
@Dalida

Ja miałam 1500 na początku , a do później nie doczekałam

Medalion

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy dla lakiernika proszkowego? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Czy można godziwie tu zarobić? Trochę słyszałem o firmie dobrych opinii więc może warto spróbować? Kilka informacji od pracowników byłoby bardzo cenne.

kot

Ciągle slusarze potrzebni,co tak żle tam?,czy wyzysk a ukraincy dużo ich tam?,jaka kasa na miesiąc 168 godzin czy więcej???.Pozdrawliaju.Sasza.

Alicja

@Monia to dobrze, że jesteś zadowolona. Może napiszesz kilka słów więcej na temat plusów pracy w tym miejscu? Z czego jesteś przede wszystkim zadowolona? Za co cenisz sobie pracę w Litex?

DW

Pani Moniko może Pani udzieli mi odpowiedzi na pytania w/w ?

DW

Pani Moniko może Pani udzieli mi odpowiedzi na pytania w/w ?

Monia

Praca w Litex-ie jest zupełnie normalna. Ja będąc w pracy pracuję i mnie jest dobrze, jak się nie pracuje to sie wymyśla problemy.

DW

Tak pani Alicjo, chciałbym dowiedzieć się na czym polega praca, czy projekty stelaży parasoli a może innych rzeczy? Jakie godziny pracy? Jakie średnie wynagrodzenie (spekulacyjnie z rokiem doświadczenia w biurze projektowym) ?

Alicja

@DW czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć o pracy w Litex? Jakie informacje chciałbyś poznać? Wnioskuję, że rozważasz aplikowanie na stanowisko konstruktora?

DW

Jakieś informacje na temat pracy jako konstruktor ?

Alicja

Dla zainteresowanych, Litex aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska - asystent w biurze obsługi klienta, malarz proszkowy, ślusarz, spawacz. Co myślicie o aplikacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Litex - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Litex?

Zobacz opinie na temat firmy Litex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Litex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Litex?

Kandydaci do pracy w Litex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Litex