Opinie o Litex w Ostrów Wielkopolski

"Przywództwo nie jest dominacją, lecz sztuką przekonywania ludzi do osiągania wspólnego celu." Daniel Goleman

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Litex w Ostrów Wielkopolski

Patrycja

Możecie mi coś napisać o produkcji - jaka atmosfera, jacy kierownicy? zamierzam złożyć podanie na produkcję.

Mikołaj
@Patrycja

Czy firma poszukuje aktualnie pracownika na produkcję? Starałem się znaleźć ogłoszenie na to stanowisko, jednak w internecie są oferty dotyczące zupełnie innych stanowisk. Skąd zatem Twoja decyzja o złożeniu podania?

Damian

Jaka stawka godzinowo jest teraz w litex? I czy są jakieś przyjęcia?

Milka1275

Jak na dzień dzisiejszy wyglada praca w Litex? Jakie zarobki proponują w firmie oraz jakie zmiany są w tej firmie ?

Aa

W internecie znalazłam oferte na prace w handlu (obsługa klienta kluczowego). Może ktoś podzieli się opinią na temat pracy w dziale handlowym? Jakieś opinie na temat pracodawcy czy warto aplikować do Litex? Jaka jest tam atmosfera itp?

Aplikowałeś do Litex na stanowisko Ekipa montażowa ogrodzeń? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Ludzie żałośni jesteście chcecie kasy ale nie pracy jak macie ciężej popracować to was plecy bolą. ja tam pracuje lat kilka mam umowę o prace i nie jestem biurowym. Stawka nie wynosi 6.80 jak ktos napisał ale 8 zl dla nowego na nowy sezon a i tak ma akord do wyrobienia ale POLAK marudzić musi

zwykły

to ty masz płacone na godzine stawke czy na akord skoro masz akord do wyrobieniabo cos tu nie gra... a te 8 pln nagodz to rzeczywiscie duzo naprawde.. nastepny co sie godzi na takie pieniadze na was to juz szkoda słów po prostu

olos

to sie przyznales do jeszcze wiekszej glupoty kto normalny za 8 zl tam pracowalem ja spawalem tam za 10,50 wiec nic dziwnego ze nikt tam niechce robic bo za takie ochlapy to lepiej szukac pracy gdzie indziej niczego sie tam nie idzie doprosic nawet ubrania roboczego a ty piszesz jakies farmazony myslisz ze pracownikow przyciagniesz kazdy kto tam przyjdzie popracuje miesiac i ucieka bo to jest najwieksza patologia wsrod ostrowskich firm

Elżbieta
@zwykły

Za 8 zl na godzinę !? Jak żyć!? Wolała bym w domu siedzieć niż za takie pieniądze pracować.

Olek
@Elżbieta

Ale zauważyłaś że pierwotny komentarz był napisany 4 lata temu?

były prac.
@Olek

4 lata temu były już dużo wyższe stawki niż 8 zł. Pracowałem za 15 zł lekko 4 lata temu...

Oleg

Czukam pracy.

Ann

Jak obecnie kształtuje się sytuacja w firmie Litex? Ostatnimi czasy często słychać, że dużo ludzi odeszło część została zwolniona. Czy w tej firmie jest jeszcze szansa na stabilne zatrudnienie ? Dużo zleceń jest? Jakie są wymagania do pracy w biurze? Umiejętność obsługi komputera wystarczy ?

Alicja

@Zorientowana, niektóre stanowiska wymagają płynnej znajomości języków obcych. Orientujesz się może w jaki sposób pracodawca podczas rekrutacji w Litex weryfikuje kompetencje językowe przyszłych pracowników? Mogłabyś napisać jak Ty oceniasz tę firmę pod kątem współpracy i jej warunków?

Oleńka
@Alicja

Na rozmowie dostałam zagadnienie do opowiedzenia po angielsku -moje ostatnie wakacje i którą rozmowa po angielsku. Ogólnie straciłam czas, czekałam 3 miesiące aż łaskawie napiszą email,że nie dostałam pracy.

anon

ta firma to totalna porażka. zarząd nie wie, jak nia kierowac, chociaz ciagle gdzies sie szkola. produkcji wszystko zabrali, a w handlu jakies testy spawdzajace ich IQ robia. moze i dobrze, bo niektorzy to sie nie nadaja do tej roboty. coraz gorsze wyplaty. z kazdym miesacem zastanawiaja sie jak tu urznac na praconiku, bo niby koszty rosna...a produkty to totalny badziew. oolnie to nie polecam, bo sie tam umeczycie, a kasy niewiele.

Alicja

@Aaaaa, nie chciałbyś chociaż pójść na rozmowę kwalifikacyjną i sprawdzić co Litex jest w stanie Ci zaoferować? Może mógłbyś w jakimś stopniu negocjować warunki zatrudnienia z pracodawcą. Warto sprawdzać swoje przypuszczenia decydując się na uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym. Jeżeli weźmiesz w nim udział w tej firmie, to proszę Cię o opisanie jego przebiegu.

Brat Dziadka Roberta z grobu
@Alicja

Jak można negocjować warunki z osobami, które w kółko powtarzają to samo ? Dziadek Roberta trafnie napisał. Facet z 80-letnim doświadczeniem zarabiający 2500 brutto ? A o organizacji pracy nie wspomnę.

Adam Nawałka
@Alicja

Witam. Szukam pracy i chciałbym aplikować do Litexu ale czytając komentarze, powiem szczerze, że mnie troche zniechęciły. Czy jakaś kompetentna osoba mogłaby mi opowiedzieć o stawkach? Interesuje mnie praca na akord.

Dziadek Roberta z grobu

25 lat pracuje tutaj I takiego rozpiździaju dawno nie widziałem.

Aaaaa
@Dziadek Roberta z grobu

Jestem spawaczem mig,mag,tig,oraz operatorem robotów spawalniczych ale widzę że szkoda paliwa aby tam jechać 4000 na rękę raczej nie będzie

Alicja

@Matka Roberta, rozumiem, że opinie dodawane przez użytkowników mogą być wyrazem ich emocji. Jednak decydując się na aktywność na tym forum, akceptujemy postanowienia jego regulaminu. Jeżeli zostanie on złamany, to wtedy administrator forum ma prawo do archiwizacji takiego komentarza.

Alicja

Litex zapewnia również odbycie praktyk i staży w swojej strukturze. Na stronie tej firmy nie zostały podane konkretne obszary, w których można ubiegać się o wymienione przeze mnie formy współpracy. Czy ktoś z Was odbył staż lub praktyki w tej firmie i mógłby ocenić ich poziom merytoryczny? Warto aplikować?

XYZ
@Alicja

Warto. Po odbyciu stażu dostałam propozycję zatrudnienia na umowę o pracę. W większości firm proponują zlecenia... albo częściowe etaty. Najbardziej w tej pracy podobało mi się to, że wszyscy współpracownicy byli do mnie miło, ciepło nastawieni. Nie usłyszałam nigdy od nich złego słowa, a wręcz przeciwnie - można było z nimi o wszystkim porozmawiać i pośmiać się. Każdą sprawę dało się załatwić, każdy problem rozwiązać. Miło wspominam spędzony ten czas. Podczas staży można się wiele, wiele nauczyć :)

Babcia Roberta

Wnuczek płacze że piniundzy mało. Ale ogólnie nie narzeka pracowac trzeba jak wszędzie i pensja zawsze na czas.

Nadal pracujący

Niestety zarząd nie docenia wieloletnich pracowników i sami odchodzą. Niestety nie widzą swoich błędów i później szukają winy wśród pracowników. Mam nadzieję, że to się zmieni.

snapy

Informacje w firmie chodzą szybciej niż lte. Brak POSZANOWANIA pracownika z długoletnim stażem pracy. Jednym słowem co się dzieje w firmie to brak słów. Ludzie są na nie odpowiednich stanowiskach pracy nie znają sie a strugają bóg wie kogo. itd

Matka Roberta

Pani Alicjo, jeżeli ktoś pisze prawdę, lecz w sposób nieco mało merytoryczny to oznacza, że należy się pozbyć takiego komentarza ? Niektórym nerwów brakuje na to co się dzieje więc nie dziwmy się, że tak właśnie wyraża swoją opinię.

Alicja

@Ojciec Roberta, chcę Cię zapewnić, że usuwane są tylko te komentarze, które nie spełniają wymogów regulaminu tego forum. Z perspektywy przeznaczenia tego miejsca, cenne są wszystkie opinie, nie tylko te pozytywne. Ich obecność jest jednak uwarunkowana jak największym poziomem merytoryczności. Powinny być rzetelnym źródłem informacji dla tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem w Litex.

Wujek Staszek

Zakład jak zakład, bez szału. Ukrainki chociaż arakcyjne tam robią :)

Obcy

Ten ktory mysli ,ze wszystko potrafi "Kwik"i podneica sie kim to on jest i w jakim super zakladzie pracuje -- bezmozgowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Litex - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Litex?

Zobacz opinie na temat firmy Litex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Litex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Litex?

Kandydaci do pracy w Litex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Litex