Opinie o Baron-Trans Daniel Baron w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Baron-Trans Daniel Baron. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Baron-Trans Daniel Baron o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baron-Trans Daniel Baron w Gliwice

Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Jak wygląda rekrutacja w firmie Baron-Trans Daniel Baron w miejscowości Gliwice?

Bokser Nowy wpis

Ja jako nowy pracownik powiem krótko : proces rekrutacji , super dziewczyny w biurze bardzo miłe sympatyczne pomocne nie ma z tym żadnego problemu , jeśli chodzi o szefa dla mnie chodząca oaza spokoju szef na piątkę tak jak przedmówca powiedział zawsze można się z nim dogadać trzeba oczywiście tylko chcieć , co do spedytorów nie wiem poznałem jednego i mogę powiedzieć że niestety przedmówca miał rację, nic dla niego się nie liczy oprócz jazdy, niestety wypoczywać też trzeba ale to również da się załatwić , a co do naprawy samochodu to na pewno nie kazali ci wymieniać skrzyni biegów na drodze czy robić wymiany silnika drobne naprawy które może usunąć kierowca niestety trzeba było i zawsze trzeba będzie wykonywać chyba że jest to gdzieś na autostradzie i zagraża to twojemu bezpieczeństwu wtedy nie wierzę żeby ci ktoś kazał robić grubsze naprawy oprócz wymiany koła, niestety tak było jest i będzie , ja jestem mile zaskoczony dla mnie firma na piątkę polecam niech każdy przekona się sam

Myko Nowy wpis

Kolego, mówisz tak jak byś miał nawet na trasie usuwać awarię skrzyni biegów... podejrzewam że żarówkę musiałeś zmienić i teraz wypisujesz takie bzdury! A jak wróciłeś w nocy z trasy to raczej logiczne że drugiego dnia nastąpi rozliczenie ale wy chcecie już i teraz! Tak samo po zaliczki dzwonicie o 3 w nocy że na redbula nie macie i żeby zrobić przelew.Pracuje w tej firmie już dwa lata i zawsze wszystko jest na czas i nigdy nie ma z niczym problemu,z szefem zawsze można się dogadać!

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) jazda 24 h jeżeli auto szybko psuje w trasie kierowca ma je zrobić dostaję niezbędne narzędzie do tego ...i nie ma gadania ,nie zwracają kasy za rzeczy kupione w trasie..na poczet samochodu , problem finansowy pracownik umówiony jest że wynagrodzenie będzie kiedy wraca biuro zamknięte szef nie wysyła pieniędzy na konto wysyła tylko i wyłącznie spedytor ma w nosie czy zmęczony czy nie masz jechać ,odradzam przemiał kierowców stawka 250

Zostaw merytoryczną opinię o Baron-Trans Daniel Baron - Gliwice

• Jak się pracuje w Baron-Trans Daniel Baron?

Zobacz opinie na temat firmy Baron-Trans Daniel Baron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baron-Trans Daniel Baron?

Baron-Trans Daniel Baron
  • Architektów 171A