Opinie o Casino Gold Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Casino Gold Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Casino Gold Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casino Gold Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Co sądzisz o atmosferze w firmie Casino Gold Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

dfg Nowy wpis

nawet nie wiedziałam że jest zakaz reklamy, czyli wynika z tego że jest dokładnie tak samo jak z alkoholerm mocnym, kórego też jest zakaz reklamy ...

były pracownik Nowy wpis

Nie zależało im na reklami. Po za tym ustawa hazardowa zakazuje rteklamy. Jedynie mozna na lokalu powiesic baner/neon. W ramach reklamy wymyslali koncert w lokalu i wtedy mozna było reklamowac lokal nie wspominając o chcarakterze takiego lokalu. Człowiek miał przyjśc na koncert a wtedy zagrac jak juz bedzie w srodku. Tak zdobywało się klientów. Pod Warszawą przy krajowej siódemce był taki dość duży salon gdzie były np koncert z tego co pamiętam był raz Wodecki i chyba Krawczyk. Organizowali też "Gold Party" z drinkami i przekaskami na takiej samej zasadzie jak koncerty. Firma przestała płacić w pewnym momencie podatki (zgodnie z ustawą to 50% od zysku) Przy kilkudziesięciu salonach w pół roku uzbierały sie niezapłącone miliony. I tak po kolei Służba celna zaczeła zajmowaqc automat. Przyjezdzali do konkretnego salonu ciezarówką i zabierali automaty a ludzie z dnia na dzien traciuli pracę. Na kierowników wybierali niezbyt ogarnięte osoby z nie koniecznie dobrym wykształceniem. Taki kierownik czułs się "kimś" zbo dostał niezła posade (tak mu się wydawało) i wchodził dyrekcji w d..pe. Tak krótko wygląda charakterystyka tej firmy.

były pracownik Nowy wpis

A co chcesz znowu pracować w tej że wspaniałej jak że i uczciwej pracy ?? Z tego co się orientuję Gold nie ma już żadnych salonów gier ,wszystkie już pozamykane .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casino Gold Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko KRUPIER? Podziel się swoimi wrażeniami!
BirAS

zgadzam się w 100% z opiniami, pracowałem tam prawie rok, byłem w tej firmie kierownikiem i wiem jak to wszystko wygląda, z tym że ja nie byłem taki posłuszny jak chcieli i nie wdrażałem POLITYKI FIRMY (usunięte przez administratora)dbałem o dobro pracowników, o (usunięte przez administratora) należne pieniądze np. za delegacje wg kodeksu pracy, nadgodziny, ostatnio nawet były pretensje że pijemy kawe firmową he he bo to niby są duże koszty dla firmy lol, i mnie(usunięte przez administratora) he he, w sumie dobrze bo 1600 na reke jako kierownik dla faceta to nie jest szczyt marzeń, nie polecam nikomu tej firmy, a ja wam mowie ze się poświecę i zrobię porządek w tym temacie, pozdrawiam serdecznie

W 100% zgadzam się z tą opinią i chciałabym żeby ktoś w końcu zrobił z tą firmą porządek. (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej Firmie, zarobki to pomyłka 1200 zł na rękę, do tego wyjazdy na szkolenia bez jakiegokolwiek wyżywienia, praca w niedziele i święta bez dodatkowej płacy, nie ma premii oraz płatnych nadgodzin, żadnych socjalów, na domiar tego trzeba zdać egzamin w ministerstwie finansów na który trzeba jechać we własnym zakresie, i podpisać roczny kontrakt, iż jeśli pracownik lub pracodawca postanowi zrezygnować z dalszej współpracy to pracownik musi zwrócić koszt tego egzaminu w kwocie ok 1000zł. charakterystyka pracy obejmuje prace za barem, oraz obsługe żenujących klientów którzy przegrywają swój dobytek w owe maszyny, zaznaczam że czasami trzeba stać za barem po 12 godzin np w niedziele kiedy to salon otwarty jest od 12 do 24 ogólnei to pracuje sie w godzinach wieczornych od 18 do 2 w nocy, ogołnie stosuje sie tam techniki wydusić z człowieka ile się da, przy ochłapach jakie płacą to można sobie pot na (usunięte przez administratora) podetrzeć takie jest moje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Casino Gold Sp. z o.o. - Warszawa

Casino Gold Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Trakt Brzeski 52
    05-077 Warszawa