Opinie o Esa Trucks w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Esa Trucks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Esa Trucks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esa Trucks w Komorniki

Sieradz

UWAGA na oszustow!! Kalkulacja kosztów nie ma nic wspólnego z faktura finalna! Ustalone ceny na fakturze wieksze o kilkanascie procent! Omijajcie szerokim łukiem!

Henryk

Więcej spokoju w pracy . Dobra firma i dobra praca!!

Iga

Takie sporadyczne wpisy na forum jak myślę są efektem dobrej pracy, super

daf

Tragedia zwykle nieroby stoje juz tu trzeci dzien z dafem zwykla wymiana chlodniczki retardera części nie na miejscu juz nie wspomnę o zapale do pracy godzina 11 pauza na obiadek to lecą jak na zbicie . Wielki caly ten majster to porażka chodzi i w hu... Laduje ludzi . Serwis daf iłowa to poprostu porażka ceny również za każdą wykonana usluge sa powalające jak ich tempo pracy . omijać ten serwis pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Esa Trucks? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

@KK, czy planujesz związać się na dłużej z firmą Esa Trucks? W swoim komentarzu poruszyłeś wiele istotnych aspektów dotyczących pracy - możesz napisać jeszcze, jaką umowę proponuje ten pracodawca? Czy nie ma problemu z umową o pracę? @Pracownik, a jak wygląda sama praca? Jest wyczerpująca fizycznie? Czy pracodawca zapewnia na przykład odzież roboczą? Widzę, że do oddziału w Komornikach firma poszukuje pracownika do spraw wsparcia warsztatu oraz mechanika/elektromechanika pojazdów ciężarowych - warto aplikować na którąś z tych ofert?

KK

Pracuję w ESA od ponad trzech lat. Dużą zaletą tej firmy jest dobra atmosfera panująca między pracownikami, ale też pracownikami a zarządem. Pracy jest dużo, to fakt, więc jeśli ktoś liczy na pracę jak w urzędzie, to nie jest miejsce dla niego. Poza tym wynagrodzenie zawsze na czas, zwolnienia i urlopy bez problemu.

Jak dobrze się pracuje i w miarę godziwie zarabia to pracujemy.

Kierowca

W Świecku wszyscy pracownicy siedzą od rana do wieczora. Sam byłem świadkiem jaka jest nerwowa atmosfera w biurze po paru godzinach oczekiwania na naprawę a nie powiem już jak ich kierownik reaguje na pomyłki odnośnie naprawy. (usunięte przez administratora) tam mają niesamowity. Nabierzcie więcej roboty!!!

młody

pomiędzy 2,5 a 3 kPLN , trzeba mieć na uwadze, że zaczynasz o 8., ale nie wiesz, o której skończysz. ta kasa co podałem, to w przypadku jak masz C+E. pozdr

Mati

Witam Mam pytanie ile można zarobić na stanowisku pracownik logistyki ?? Bo akurat szukają w komornikach, może ktoś napisze.

Fresh

Witam, chciałbym pracowac w Esa w odziale w Iłowej. Napisze ktoś prawdziwą notkę czy warto się porywać na drugi koniec Polski?

daf 105

ESA Komorniki obsługa serwisu za biurkiem masakra. Obsługa katastrofa. Dziekuję bardzo.I jak póżniej kupować auta DAF.

kaka

słuchajcie, powie mi ktos czy obecnie nie beda poszukiwali nikogo do firmy? teraz zaczyna sie taki okres, ze ludzie beda wymieniac opony w sumier obic tez przeglady, ja ma doswiadczenie jako disagnosta samochodowy, nie wiecie czy u nich nie poszukują nikogo?

MENmeneger
@kaka

UWAGA ODRADZAM ESA ŚWIECKO !!!!!!!!!!MOBING W PRACY

Rambo

Powiem tak stanowiska pracy wymagają nie tylko umiejetności i wiedzy ale też inicjatywy. Troche boli czasem brak docenienia pracownika ale poza tym Ludzie 6+ kasa zawsze na czas wszystko kadrowo dopilnowane co do joty jak sie chce z wszystkimi idzie wszystko załatwić. ESA TRUCKS POLSKA 4 lata oceniam na 5+. Kto mnie zna ten wie sam nie byłem ideałem ale przymykali na to oko.

yYy

Ludzie którzy tu pracują po prostu nie maja potrzeby wchodzić na tą stronę...stąd wpisy jedynie tych o których wyżej napisane.

xXx

Ludzie ok., atmosfera ok. czasami wiadomo jakiś kwas się pojawia ale tak szybko jak się pojawia to znika. Kasa ok, idealnie na czas, bez żadnych cięć itp.itd. Premia świąteczna, urlopy bez problemu również macierzyńskie wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Wszystkie negatywne opinie pochodzą od osób które po prostu się tutaj nie nadają ze względu na jakikolwiek brak kompetencji zawodowych lub tez emocjonalnych - praca z klientem wymaga pewnych umiejętności tak samo jak praca z grupą mechaników czy magazynierów.

m.

ilu ludzi tyle opini. Od ponad 3 lat pracuje w tej firmię i złego słowa nie mogę powiedzieć, pieniądze na czas, atmosfera ok. A większośc wpisów na tej stronie pochodzi od osób, które odpadły w trakcie okresu próbnego...

kandydat

W związku z przerowadzoną rozmową i fatalną aurą jaka panuje już na samym wstępie nie zamierzam współpracować z firmą.

Thorgal 27

Świecko to chyba ich nowy serwis, więc odsiewają ziarno od plew. Serwisuję u nich swoje auto i firma w porządku. Jak rozmawiam z ludźmi to zadowoleni. Widać różnicę na tle serwisu np. we Wrocławiu..

meneger
@Thorgal 27

W Świecku mają kierownika że gorszego niema chyba w całej esa

foto

serwisowałem się w Koninie super obsada ludzie porządki itp. Świecko jakiś chyba nie wypał co chwile nowe twarze co chwilę poszukują pracowników czy to do magazynu czy mechaników itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Esa Trucks - Komorniki

• Jak się pracuje w Esa Trucks?

Zobacz opinie na temat firmy Esa Trucks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esa Trucks?

Esa Trucks