Opinie o Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. w Jadwinin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. w Jadwinin

Janek Nowy wpis

Jakie teraz warunki dla pracownika ogólnobudowlanego? Ostatnio był komentarz że minimalna na umowie. W ogóle jaka umowa obowiązuje nowych. Mam nadzieję że nie zlecenie tylko o pracę bo zależy mi na wszystkich składkach do emerytury. Tu jak jest?

Johny

Jest ,papier wszystko przyjmie ale (usunięte przez administratora) cały etat plus widzimisię szefa .piątek Świątek umowa na najniższa a robisz ponad 200 godzin w miesiącu 99% nocki bez dodatków ogólnie to pracowników ma gdzieś

Tito
@Johny

Pelna zgoda plus szef alkoholik wydzwaniajacy o roznych porach dnia i nocy

MACZ Nowy wpis
@Tito

TITO ! Wszyscy wiedzą w firmie kto się kryje pod Twoim pseudonimem. Wybielić swoje złodziejstwa,można tylko szkalując innych. Brawo ty ,,prawy,, ,,,człowieczku,, Ciekawe czy możesz patrzeć na swój,,ryj,, w lustrze

Karola Nowy wpis

Jakiś czas temu pisano o tym, że szef niby (usunięte przez administratora) pracowników, ale ktoś odpisał, że szef ludzi pracowników rzetelnych. Mąż tak pomyślał o etacie murarza i jakie musiałby spełnić wymagania żeby być przyjętym i godnie zarobić? Wie ktoś ile na start dostają murarze z doświadczeniem?

U

(usunięte przez administratora) i wyzyskiwacz typ bez honoru oszukije pracownikow

Macz Nowy wpis
@U

Szef w porządku zawsze można liczyć na pomoc Fakt nie lubi ściemniaczy I (usunięte przez administratora) Wiem już dlaczego tak piszesz

Firma Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wspomniano tu, że płaca dla pracowników wynosiła minimalną krajową oraz to, że w miesiącu trzeba było robić dużo nadgodzin. Czy te warunki pracy uległy zmianie, pensje są teraz lepsze? Przyznam, ze miałem już iść pytać się o wolne wakaty, ale jednak wolę się upewnić jak to teraz wygląda. I jak ze stabilnością, umowę o pracę bym dostał od początku już?

Praca ponad normy okreslone w kodeksie nie placi dodatkow nocnych oraz za niedziele i swieta o nadgod,inach nie wspomne (usunięte przez administratora) jakich malo i do tego alkoholik z fantazja pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) powinien zajac sie nim pip i skarbowka nie pole am tam pracy

Dorota
@Piotr

Zaskakuje mnie to, że widząc i wręcz skarżąc się na tego typu warunki przytaczasz pip zamiast samemu pójść i to zgłosić. Z czego to wynika?

@Dorota

Dorota zgloszony do pipu kompletuje dokumenty dobiora mu sie do (usunięte przez administratora) i beknie za wszystko

Dorota
@Piotr

Po takim czasie pewnie dokumenty już skompletowane o ile poważnie miało do tego dojść? Jest jakikolwiek progres w tej sprawie?

Dir
@Piotr

I co z tym Zgłoszeniem ?? Piotr? Ach polska mentalność! (usunięte przez administratora),oczernić! Bo brak kary i można Żałosny jesteś Ja pracuje i nie mogę złego słowa na Pana Arnolda powiedzieć!! Współczuję Ci ,,Piotr,, Zawiść i kłamstwa daleko Cię nie zaprowdzą

Roman

Czyli jak rozumiem inspekcja pracy nie zawitała do firmy? Jak więc rozliczane są tu nadgodziny i praca w weekendy?

Dir
@Roman

Przyjdź do pracy a wszystkiego się dowiesz. Wszystko jest zgodnie z litera prawa Tylko ,,nieroby,,i ,,niedowartościowani, (usunięte przez administratora)innych

Mam zagwozdkę w odniesieniu do charakteru współpracy z firmą Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j.. Czy jest możliwość zatrudnić się w niepełnym wymiarze czasowym? Bardzo dziękuje za wskazówki.

Tito

Przeciez rok temu bylo kilka opini na temat tej firmy.negatywnych.potem profil firmy znikl i teraz pojawil sie znowu.to o czyms swiadczy

Zuzanna
@Tito

Z tego co wiem, to chyba profilów nie można sobie tak kasować. Może są dwa, na przykład powtórzyły się? Nie wiem, ale co tam w ogóle pisali? To mnie bardziej obchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. - Jadwinin

• Jak się pracuje w Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j.
  • 1
    95-200 Jadwinin
  • NIP: 7312070669 REGON: 387934100 KRS: 0000878407

Akd-Bau Derlatka Krawiec Durlik sp.j.