Opinie o Elastic Email Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elastic Email Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elastic Email Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elastic Email Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Czy firma Elastic Email Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Ania Nowy wpis

Tak, w Elastic Email oferujemy elastyczne godziny pracy :)

Czy Elastic Email Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ania Nowy wpis

Tak, karta Multisport to jeden z dostępnych benefitów :)

Czy pracodawca Elastic Email Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

O to już najlepiej zapytać naszych pracowników :) Mamy nadzieję, że nasze działania są odbierane jako motywujące.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Elastic Email Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Cześć! Proces rekrutacyjny w Elastic Email składa się zwykle z trzech etapów. Na pierwszym z nich, prowadzonym przez HR Managera oraz Lidera zespołu nie pojawia się część językowa. Pojawia się ona na drugim etapie, a także na etapie 3. który jest w całości w języku angielskim.

Firma Elastic Email Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Junior Graphic Designer - 3/4 etatu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Pracowałem, w Elastic Email pare lat, i niestety nie mam pozytywnej opinii, Praca jak najbardziej jak na początek lub pierwsza spoko na parę miesięcy, O awansie niema co marzyc, jak aplikowałeś na dane stanowisko już tak zostaje, nie było możliwości zmiany. Nie czułem się dobrze w tej firmie, zawsze były jakieś nie porozumienia,

@Piotr

Cześć Piotr! Przykro nam, że zapamiętałeś Elastic Email w ten sposób. Wiele się zmieniło. W zespole mamy osoby, które wielokrotnie awansowały czy po prostu zmieniały swoje stanowiska. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na awanse i kolejne kroki w rozwoju osób, które tworzą zespół Elastic Email - niebawem będzie można o tym poczytać więcej na naszym zespołowym fanpagu Facebookowym. Zapraszam!

Czy w Elastic Email Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dokładamy starań, aby każdy zgłaszany problem, wątpliwość czy uwaga były podejmowane i jeśli to możliwe - rozwiązywane jak najszybciej.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Elastic Email Sp. z o.o.?

Dołączając do Elastic Email każdy otrzymuję umowę o pracę na czas określony, trzech miesięcy. Następnie, jeśli współpraca się układa zgodnie z oczekiwaniami obu stron, umowa zostaje przedłużona. Jeśli zasadnym jest przedłużenie umowy na kolejny umówiony okres, wówczas w takim trybie przedłużana jest umowa.

Jak jest z pakietem medycznym w Elastic Email Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jeśli chodzi o pakiet medyczny, nawiązaliśmy współpracę z LuxMed i oferujemy członkom naszego zespołu trzy pakiety: indywidualny, partnerski (dodatkowa 1 osoba) lub właśnie rodzinny. Pracownik wybiera pakiet, a my pokrywamy jego koszt.

Kamila
@Ania

Za dodatkową osobę się płaci, członka rodziny?

@Kamila

Hej Kamila! Elastic Email jako pracodawca płaci całkowity koszt pakietu, niezależnie od tego który pakiet wybierasz.

Karol

Jakiś czas temu aplikowałem w firmie na stanowisko projektanta UI/UX. Niestety moje kwalifikacje nie spełniły aktualnych potrzeb firmy. Mam zasadę, że w przypadku odmowy współpracy wysyłam pytanie, co poszło nie tak, co przeważyło o podjętej decyzji i czy firma może dać mi jakieś wskazówki, które pomogą mi w przyszłości. Bardzo się zdziwiłem, gdy w mailu otrzymałem szczegółową odpowiedź, dlaczego moje podanie nie przeszło etapu rekrutacji. Otrzymałem również wskazówki/pomoc odnośnie do portfolio. Jest to reakcja, której się nie spodziewałem, zostałem potraktowany jak człowiek. Może nie dostałem pracy, ale nie żałuję, że spróbowałem. Dział HR wykazał się profesjonalizmem, którego oczekuję. Nie byli leniwi i nie olali mnie, tak jak to robi większość firm na rynku, korzystając z gotowych formułek, schowanych gdzieś na poczekaniu w „Wordzie". Polecam aplikować i próbować.

@Karol

Cześć Karol, dziękujemy Ci za tak wyczerpujący feedback. Wierzymy, że naszą rolą jest wspierać Was w rekrutacji - to proces dla obu stron, tak jak i okres próbny. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom będzie Ci łatwiej znaleźć wymarzone stanowisko, a kto wie, być może jeszcze się spotkamy. Powodzenia! :)

Malinowski

Potwierdzam przedmówce. Firma zajmująca sie Spamem. Nie polecam jako pracy długo terminowej, raczej max 6 miesiecy.

@Malinowski

Rzeczywiście - jednym z obszarów naszej działalności jest "zajmowanie się Spamem". W biznesie związanym z wysyłką wiadomości email, zajmowanie się Spamem to jeden z najważniejszych obszarów, któremu poświęcamy swoją uwagę. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko wysyłania niechcianych wiadomości za pośrednictwem naszej platformy. A więc, potwierdzam - zajmujemy się Spamem :)

fuszerka
@Malinowski

w ramach rekrutacji firma wysyła spam nakłaniający do korzystania z ich usług - tak są wykorzystywane namiary kontaktowe z aplikacji od kandydatów

@fuszerka

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji chciałabym uspokoić, że dane kontaktowe pochodzące z procesu rekrutacji nie są wykorzystywane przez nas do celów marketingowych. Celem osoby prowadzącej rekrutację absolutnie nie była chęć nakłonienia Cię do skorzystania z aplikacji, a jedynie wyrażenie podziękowania za poświęcony nam czas. Niemniej jednak, przepraszamy za powstałą sytuację. Podjęliśmy adekwatne kroki, które mamy nadzieję pomogą nam w uniknięciu takich nieporozumień w przyszłości.

Urszula
@Malinowski

A tak konkretnie jakbyś miał napisać, co Ci tu nie pasuje? No bo chyba nie jest tylko to, że firma zajmuje się spamem? Tak jak twierdzisz.

Dzień dobry wszystkim. Mam zagwozdkę pod kątem charakteru współpracy z firmą Elastic Email Sp. z o.o.. Czy jest możliwość zatrudnić się na niepełen etat? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się z domu? Czy pracodawca oferuje bony na święta? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

Cześć! Jak najbardziej, w Elastic Email jest możliwość zatrudnienia na niepełen etat, niemniej jednak zależy to od konkretnego stanowiska oraz aktualnych potrzeb. Rozmowa rekrutacyjna obecnie odbywa się głównie on-line, a więc może odbyć się z domu :) Czas Świąt jest dla nas wyjątkowy i każdego roku poza spotkaniem końcoworocznym, organizujemy również drobne podarunki dla członków zespołu. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu careers@elasticemail.com

Mariusz
@Ania

W takim razie na jakich stanowiskach można zatrudnić się na część etatu?

@Mariusz

Tak jak odpowiedziałam powyżej - wszystko zależy od aktualnych potrzeb. W tej chwili dział People & Culture potrzebuje wsparcia w takim wymiarze oraz możemy rozważyć dział Product Quality, a dokładniej stanowisko Testera Manualnego. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją, prześlij swoje zgłoszenie na adres careers@elasticemail.com.

Agata
@Ania

A jak wygląda rekrutacja do tego działu? :)

@Agata

Po wszystkie informacje dotyczące rekrutacji zapraszam do kontaktu pod adresem careers@elasticemail.com. Niemniej jednak proces jest prosty - wystarczy przygotować swoje CV, a następnie zaaplikować za pomocą dostępnych ogłoszeń na portalach z ofertami pracy, w social mediach, np. na naszym fanpagu Facebookowym lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeśli nie znajdziesz odpowiadającej Tobie oferty pracy, zapraszam, jak wspomniałam, do kontaktu pod w/w adresem mailowym :)

Na jakie wsparcie w Elastic Email Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Cześć! Kobiety w ciąży są traktowane w Elastic Email z pełnią swoich praw. Tak jak w przypadku każdego pracownika, przestrzegamy Kodeksu pracy i dbamy, aby wszystkie prawa pracownicze znalazły swoje zastosowanie. Jeśli chodzi o wsparcie - staramy się indywidualnie podejść do każdej osoby, poznać jej potrzeby i wspólnie znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało obu stronom.

Mariusz
@Ania

Jest ustalony czas na przerwę czy po prostu każdy ją ma kiedy chce?

@Mariusz

Cześć! Mamy swój rytm pracy jako cały zespół, ale i zespoły wewnętrznie mają swoje godziny spotkań. W związku z tym, jeśli chodzi o przerwę na lunch, przyjmujemy dowolność w godzinach, które nie są sporne z ogólnie przyjętymi godzinami spotkań, np. porannych daily. Jeśli jednak z ważnych powodów potrzebna jest przerwa w godzinach (wcześniej zaplanowanych) spotkań, absolutnie dopuszczamy taką możliwość - dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie to podstawowe zasady, którymi się kierujemy.

hakerman

miejsce pracy o.k.zeby zlapac cos na moment i szukac dalej.pozostanie dluzej grozi conajmniej wypaleniem zawodowym.w wiekszosci dzialow wykonuje sie ciagle te same zadania,pozycje seniorw sa nieosiagalne lub blokowane jesli nie myslisz jak menadzment ktory sklada sie glownie ze znajomkow i kolesiostwa.sam menadzment udaje ze slucha pptrzeb pracownikow ale w potem i tak wpycha swje rozwiazania,np.zamiast podwyzek dzialy dostaly system motywacyjny-czyli wyscig szczurow.dzial testerski to kpina,polowa rzeczy jest wrzucana na zasadzie"bedziemy naprawiac potem".delivery team moze i pracuje nad czystoscia wysylek,ale po co skoro polowa spamerow dobrze placi i nie mozna z nimi nic zrobic.praca jest caly czas monitorowana zrzutami z ekranu,menadzment twierdzi ze to nie inwigilacja tylko kontrola czasu pracy,ale ponoc niektorzy polecieli za sptawdzanie prywatnej poczty w trakcie pracy.usmiechnieta ekipa z wierzchu,ale pelna mobbingu,szmieszkujaca z bylych pracownikow,zartujaca z orientacji innnyych lub spania z cudza mama.toksyczne miejsce nie na dluzej niz pol roku

@hakerman

jest nam przykro, że czas, który spędziłeś w naszym zespole pozostawił w Tobie takie odczucia. Pozwolę sobie omówić nieco poruszane przez Ciebie kwestie, aby osobom które szukają opinii o Elastic Email przedstawić nasz punkt widzenia. Jeśli chodzi o Elastic Email w ogólnym ujęciu - jak każda mała firma na drodze szybkiego rozwoju, mamy swoje wzloty i upadki. Doskonale widzimy ile pracy przed nami, abyśmy dotarli do celu, który sobie wyznaczyliśmy. Ścieżki kariery w wielu zespołach są dostosowywane w zależności od potrzeb, które są nam zgłaszane w procesie ewaluacji. Ustalamy podstawowe założenia, ale weryfikujemy je w ciągu roku - tworzymy zasady dla zespołu, nie dla samych zasad :) Ponieważ opinia dodana była kilka miesięcy temu, chciałabym również zaktualizować informacje dotyczące "systemu motywacyjnego", który zmienia się wraz z feedbackiem zespołu. Analizujemy zgłaszane potrzeby i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. W ciągu ostatnich miesięcy zmieniło się również znacząco podejście do dostarczalności maili i weryfikacji nadawców (również na drodze konsultacji z zespołem), a nagrody które otrzymujemy, czy opinie które sprawdzić można choćby na Trustpilot najlepiej świadczą o jakości naszych usług. Co do monitorowania czasu pracy, tak, mamy wprowadzone narzędzie ułatwiające nam monitorowanie czasu pracy, które wykorzystywane jest głównie do rozliczenia tegoż czasu pracy. Jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie zespołem niestety nie mogę potwierdzić faktu, jakoby ktoś został zwolniony z powodu "sprawdzania prywatnej poczty w trakcie pracy". Do każdej osoby (przede wszystkim!), jak również do każdej decyzji podchodzimy z najwyższą starannością, kierując się obiektywnym obrazem sytuacji. Podkreślę raz jeszcze, że jest nam przykro z powodu doświadczeń jakie wyniosłeś z Elastic Email. Mamy nadzieję, że Twoje nowe miejsce pracy zapewnia Ci dużo satysfakcji i możliwości do rozwoju!

Zostaw merytoryczną opinię o Elastic Email Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Elastic Email Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elastic Email Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Elastic Email Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Koński Kierat 13
    70-563 Szczecin