Eurosat

Ełk

Opinie o Eurosat

prawda 2010-12-31 13:20:46
Cyfra+ autoryzowany dystrybutor "Eurosat" naciągacze i oszuści starszych ludzi wciskają umowy nie dość że na cyfre to jeszcze na kredyt z żaglem, dokumenty do podpisania podają instalatorowi z datą wizyty akwizytorki wtedy też jest tam informacja o możliwości odstąpienia od umowy jednak wcześniej upierają się że nie ma możliwości odstąpienia od umowy bo i tak będzie trzeba płacić!!!!!!!!!!! Kanciarze wyskoczyli na wioski naciągać ludzi bazując na ich ufności i związanej z wiekiem niepełnosprawności słaby słuch i zwrok!Pani Z. młoda osóbka a oszukuje jak stara wyga naciąga staruszków na abonamenty wstydz się dziewczyno wcale się nie dziwie że tak pracujesz bo pewnie wszyscy inni pracodawcy wyczuli twój brak norm i podstawowych odruchów ludzkich! A teraz kilka słów do kierownika super z pana szef pozwala pan na takie historie i nic pan z tym nie robi a może to pan wydaje takie polecenia swoim pracownikom patrząc tylko na zysk wstyd prosze pana!!!!!! przestrzegam wszystkich i prosze czytajcie co podpisujecie nie wierzcie w to co oni mówią patrzcie na daty gdyż macie tylko 10 dni na odstąpienie od umowy!!!!!!!!
jolka 2011-10-31 09:27:08
No wlasnie ciekawa firma . Moim dziadkom na wsi tez wcisneli to . Chodzili od domu do domu.
grzes 2011-11-04 08:36:10
trzeba napisać umowę do Cyfry jeśli nie wywiązali się tylko wzięli kasę. U mego dziadka tak było. Jako że starsza osoba, to podpisał 4 umowy a żadnej mu nie dali. Jedynie kwitek o wizycie montera, który z resztą nie przyszedł. Po napisaniu cyfsze o zaistniałej sytuacji, cyfra rozwiązała umowę. Niech też się nimi zajmie, skoro ma z nimi umowę, a oni się nie wywiązują
Bogdan 2012-02-01 16:06:22
Szukam osób poszkodowanych przez firmę EUROSAT w Ełku.
Mój wój też został oszukany i w związku z tym będę chciał wystąpić na drogę sądowną im więcej osób będzie to będzie można złożyć pozew zbiorowy.[usunięte przez moderatora] Za kontakt z góry dziękuje
Były pseudokonsultant 2012-02-22 15:17:58
Pracowałem tam przez krótki okres czasu i jest mi wstyd. Smutne że w naszym kraju pozwala się na taki proceder. [usunięte przez moderatora] żerują na prostych oraz i tak już ubogich ludziach. Do tego mają z tego niezły ubaw.
pox 2016-04-21 14:56:14
anonim, jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat samej działąlności to warto byłboy zerknąć w KRS i stronę internetową firmy. Myślę, że na dłuższą metę jednak praca u nich może być męcząca, ale życzę powodzenia. Ja nie byłem zachwycony gdy o podwyżkę nie dało się doprosić.
Zostaw swoją opinię o Eurosat - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosat