Opinie o Scanreco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Scanreco Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Scanreco Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanreco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Były Kolega

Niektóre łudzi w tej firmie w ogóle nie rozumieją co robią. Często mnie dziwiło jak ten czy inny człowiek trafił na kierujące stanowisko.Pewnie po znajomości. Rządzą ludzi które nie rozumieją procesu produkcji w ogóle. Ale mają wymaganie daj boże. Ja proponuję każdemu rządzącemu kierownikowi/liderowi tym bardziej polecam kolegom z biura przyjść na produkcje na jedną zmianę na 8 godzin i zrobić to co robi zwykły pracownik na produkcji któremu wy państwo ustawiacze wymagania,wtedy wy zaczniecie rozumieć co i jak działa w tej firmie. Dlaczego nie ma rozwoju zapytajcie w tej firmie? Ludzi na kierujących stanowiskach siedzą rodzinami w tej firmie, wszystko dogadanie za wcześniej. Żona jednego z liderów przychodzi do pracy i od razu chodzi na zebrania dla trenerów,jak to wyszło skoro ona nawet nie posiada umowy na stałe ,oraz nie się zna na procesie produkcji? Wiadomo każdy chce kierować kimś. Ale proszę mieć krople sprawiedliwości ???? Nie wiem jak tam w biurze się pracuję ale na produkcji pracować nie polecam. Pierwszy raz w życiu wiedziałem jak trener stoi nad pracownikiem z zegarkiem i nagrywa wideo. Porażka:D Firma zarabia miliony złotych,ale przedłużają wyciągać więcej i więcej z zwykłych pracowników na produkcji. Chcecie więcej produkcji/kasy wtedy zatrudniacie więcej łudzi a nie stójcie z zegarkiem nad ludźmi. Zła czy dobra firma? Nie zła i nie dobra. Swoje zasady swoja firma robią jak chcą ich prawo. Każdy sam wybiera czy siedzieć na produkcji za stałą pensję i żyć od wypłaty do wypłaty ,czy odejść od tej pracy i szukać rozwój swojego życia w innym miejscu. Każdy sam wybiera swój życiowy kierunek. Osobiście ja bym nie chciał znowu pracować tu na produkcji i na pewno nie wrócę. P.S. Не тратьте своё время в этом месте.Работа максимально нудная и не благодарная. Фальшивые улыбки руководства гарантированы.Фирма хочет много прибыли но не хотят платить нормальную зарплату работнику. В этой фирме шведы смеются что Польша превратилась в Европейский Китай . Делайте выводы.

Prawda i tylko prawda
@Były Kolega

Reka reke myje. Zero szans na rozwoj chyba ze jestes znajomym z zamknietego kregu. Nie polecam tej firmy w/w wpis to 100% prawdy.

Jestem pracownikiem firmy Scanreco w oddziale w Łodzi. Pracuje mi się w tej firmie dobrze, praca nie jest jakaś skomplikowana, wypłata dobra jak na panującą w kraju inflację, atmosfera (no jak to w większych firmach) różna ale uważam że z każdym idzie się w jakiś sposób porozumieć :). Z socjalu jest dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie do obiadów (automaty, katering), opieka zdrowotna (luxmed) oraz grupowe ubezpieczenie, więc uważam że to całkiem dobre warunki. Jeżeli chodzi o porozumienie między PRODUKCJA-BIURO to wydaje mi się że jest bez większych problemów, są liderzy oraz trenerzy do których zawsze można podejść i (uwaga) nie gryzą. Wiadomo że zdarzają się drobne nieporozumienia ( jeszcze nie urodził sie taki co by wszystkim dogodził)ale jeżeli się chce to wszystko można załatwić. Jeśli chodzi o oddział w Łodzi to firma jest "świeża" więc wiadomo że na początku trzeba parę rzeczy dopracować ale mimo to mnie osobiście pracuje się tu dobrze. Normy są wdrążane (jak w każdej firmie), wiadomo że jak jesteś sumienny to w rezultacie widać twoje efekty pracy, natomiast jeżeli myślisz o niebieskich migdałach to też nie oczekuj wiele :).

EX

Taka "świeża", że od 3 lat nie mogą skompletować jednej zmiany, a docelowo są 2 z możliwością na 3. Tylko People brak...

Dajcie spokój liderom i kierownikowi,więcej życzliwości wobec siebie.Tyle jadu w was.Ja jestem pracownicą i dodam zadowoloną.Polecam scanreco.

Myśl co chcesz .... Pracuję na produkcji i nie narzekam :))) Zakład jak zakład w każdym bywa różnie.

X Nowy wpis

Z tą firmą jest ewidentnie coś nie tak, panują tu typowe polskie standardy, nie szwedzkie. Ściema zaczyna się już podczas rozmowy kwalifikacyjnej i ciągnie się cały czas, pensja była nie najgorsza rok temu, teraz jest coraz gorzej, atmosfera również coraz gorsza- panuje tutaj ogólna spychologia i straszna opieszałość przy rozwiązywaniu jakichkolwiek problemów o ile biuro w ogóle problem widzi, dziwne zarządzanie rozkładem pracy(np nie mamy zamówień ale podwyższymy normę pracownikom produkcji żeby się nie rozleniwili, potem na postojowe i żeby było ciekawiej to jeszcze dołożymy rotację ludzi między stanowiskami). Ostatni trend to szerzące się (usunięte przez administratora) tutaj ma to teraz już ładną oficjalną nazwę '"sygnalizowanie") i zwolnienia. Z pozytywnych rzeczy to jest tu ogólnie czysto dzięki firmie sprzątającej i można polecić stanowiska magazynowe ze względu na dobre zarządzanie w tym obszarze.

Pracownik Nowy wpis
@X

Zgadzam się z opinią, wszystko pięknie ładnie na rozmowie, ale później żenada. Pan kierownik produkcji chyba pomylił stanowiska , bo na kierownika to się nie nadaje, nie umie rozmawiać z pracownikami, zero szacunku do pracownika, głupie i puste teksty. Wiadomo, że w żadnej firmie kolorowo nie jest, ale tu to co miałam możliwość zobaczenia to poprostu żenada. Pracownik pod pracownikiem kopie dołki, zastępcy pod liderami, donoszenie, tylko po to by zasiąść na tzw stołku. Fajni ludzie, liderzy, którzy są naprawdę w porządku do pracowników i mają jakikolwiek szacunek do nich to są degradowani, bo co? Bo są za dobrzy dla ludzi. Szkoda, mała firma, mogłoby być naprawdę miło, ale nie jest i nigdy nie będzie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Scanreco Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Część Ludzi nie chce tu pracować ze względu na traktowanie , a druga część wywalają nie wiadomo za co .... ( Ktoś komuś nie przypasował pomimo że dobrze pracował, tu trzeba(usunięte przez administratora)a pracować już tak średnio). Tak samo jaka opinie ma firma ...ludzie którzy nie przechodzą testów kierownictwo traktuje jak dno a opinia dalej się niesie . Żenada ...

Kandydat Nowy wpis

Mówisz o "testach". To tutaj są jakieś testy umiejętności, wiedzy czy jakaś forma oceny, coś jak klasówka w szkole?

Czy pracownicy Scanreco Poland Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pracownik Nowy wpis

Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne firmowe to takowych nie ma. Pracownicy sami sobie organizują wyjścia.

Były Kolega

Prawda i tylko prawda
@Były Kolega

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Scanreco Poland Sp. z o.o. na stanowisko Technik ds. Testów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

To już nie można pisać prawdy na temat firmy? W końcu na takie opinie osobiście zapracowała sobie kadra. Na dodatek wydaje mi się, że jak ktoś zaczyna wpis od bronienia kiera i liderów, to albo sam jest liderem lub kierem, albo mocno boli go głowa, albo nie pracuje na produkcji. Liderzy są bez wykształcenia i każdy to wie bo sami o tym mówili. Jeden (usunięte przez administratora) lat był robolem na budowie, a tu został liderem z marszu. Przypadek? Po układzie tylko takie życiowe awanse. Z budowy -> na lidera. Pracownik w tej firmie się nie liczy. Liczy się ilość i norma. P.S. Niech któryś z liderów pokaże czy umie lutować ;DDD o kierowniku nawet nie wspominam...

Zamiast wypisywać oszczerstwa pod adresem innych proponuję sprawdzić wiarygodność swoich informacji. Żenada !!!!!

Jeszcze jedno: "DOfinansowanie" to nie to samo co "finansowanie". "DOfinansowanie" polega na tym, że wpierw musisz wyskoczyć z własnej kasy i resztę firma DOpłaci.

EX

@pracownik

Mam pytanie czy jest możliwość pracy na jedna zmianę i jakie są wynagrodzenia bo jak czytam oponie o tej firmie to aż nie chce się zmieniać pracy na inna ????

Ludzie skąd w Was tyle jadu !!! :(. Każdy ma prawo wyrazić Swoją opinie ale bez przesady. Firma młoda więc nie wszystko jeszcze działa jak powinno to fakt ale nie odrazu Rzym zbudowano. Zarobki obiektywnie trzeba przyznać że nie są najgorsze , social powoli sie rozwija, przy umowie na czas nieokreślony jest luxmed, multisport czy ubezpieczenie grupowe. Ma być fundusz socjalny. Małymi kroczkami do przodu. Firma chce sie rozwijać i zwiększać produkcję ale nie może zapominać o pracownikach, ich zdrowiu i odpowiednich warunkach do pracy ( odpowiedni sprzęt ), korzystać z wiedzy i uwag pracowników. Normy faktycznie często zbyt wysokie, żle wyliczane, nie uwzględniajace wszystkich czynników i na niekorzyść pracownika. Firma ma plusy i minusy jak każda.

Nie rozumiem niektórych opinii. Firma jak firma, coś zaczyna się dziać na plus. Są sytuacje odmiennych zdań między kadrą zarządzającą jak w każdej firmie. "Góra" dąży do ustalonych celów co jest zrozumiałe, nad nimi stoi ktoś wyżej, który oczekuje wyników. Co do wykształcenia, to nie szkoła się liczy a to co reprezentuje dana jednostka. Nie narzekam. Trenerzy pozytywni, jeżeli ktoś nie umie w kontakty międzyludzkie to wszystko będzie mu przeszkadzać. Pochylmy się nad sobą, żeby móc oceniać innych. Pensja jak na jedną zmianę i firmy wokoło przyzwoita. Firma może nie jest idealna, zdążają się niuanse, ale zawsze można zmienić miejsce pracy jeżeli się komuś nie podoba, są firmy tysiąc razy gorsze, sam uważam że obecna firma jest najlepsza od firm poprzednich w których pracowałem. Był zarzut, że firma "rodzinna" czy to źle? Wiadome jest że człowiek chce jak najlepiej dla swojej rodziny i jeżeli jest możliwość "ściągnąć" kogoś do pracy to to robi. Powtórzę jeszcze raz, spójrzmy pierw na siebie aby móc oceniać innych.

Gabi

Nowa firma z mnóstwem układów. Jeżeli nie należysz do "elity" tej firmy to nie masz co w niej szukać. Jesteś (usunięte przez administratora) Same znajomki, rodzina i lizusy. Kierownik udający że wie co robi a firma nie działa jak należy. Odnosi straty. (usunięte przez administratora) Nie słucha pracowników bo zawsze wie najlepiej. Liderzy bez wykształcenia, doświadczenia i znajomości zasad zarządzania oraz planowania. Potrafią jedynie donosić i być fałszywymi w stosunku do zwykłych pracowników, dzięki którym ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje. Nic nie potrafią zrobić samodzielnie. Jedynie chodzą na zebrania a nie rozwiązuja bieżących problemów. Panuje ogólna spychologia i kumoterstwo. Ale co się dziwić jeżeli dla kierownika liczą się tylko wygórowane normy. Mierzenie czasów ze stoperem w ręku to tutaj norma. I tak zawsze wszyscy pracują za wolno. Ale sobie premii nie zabiorą tylko pracownikowi. Brak możliwości rozwoju. Mianowanie i wybór na wyższe stanowiska jest z góry ustawiony. Liczy się tylko dobre współżycie z kierownikiem a nie umiejętności. Inżynierowie którzy nie wiedzą co robią. Nic w tej firmie nie działa jak należy. Ciągłe zmiany i roszady. Nadgodziny tylko dla wybranych. Pensja ok, ale pod warunkiem że nie zachorujesz lub wyrobisz wygórowana normę bo od razu zabierają ci 1/10 pensji. Fałszywe uśmiechy i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. To jest nowa firma na rynku a już takie rzeczy się dzieją. Ludzie rozglądają się za inną praca. Nie licz tutaj na miłą atmosferę. Brak socjalu. Jedne buty na 3 lata. Brak spodni. Oszczędności na każdym kroku. Ogólna ściema w ogłoszeniach i na rozmowach kwalifikacyjnych. Nie polecam pracy w tej firmie.

Xxx

Jesli chodzi o kasę to w miarę przyzwoita jeśli ma się premie a z tym różnie bywa ,brak socjalu więc też lipa. Praca nie jest ciężka ale nudna i atmosfera tragiczna .Firma rodzinna (matki ,żony i koch...)trzeba uważać co się mówi i do kogo bo Liderzy i kierownik udają że są ok ale są dwulicowi i lubią lizusów i osoby donoszące a w szczególności dwie trenerki ( jedna straszy i wyśmiewa a druga pruje się na całą hale i udając śmiech i że jest fajna tylko szkoda że jest wszędzie tylko że do roboty oo ostatnia) ale co się dziwić jeśli pan dyrektor też zachowauje się jak (usunięte przez administratora) bo nawet nie potrafi powiedzieć" dzień dobry "-pierwszy raz w życiu widzę takie zachowanie a to nie jest moją pierwsza praca.zero organizacji i fałsz na każdym kroku. Ludzie czekają na otwarcie firmy na przeciwko bo w większości maja dość no oczywiście ci bez rodzin i układów !

Pieniądze na ówczesne realia bardzo kiepskie (premia raz jest, raz nie ma), wypłata zawsze na ostatnią chwilę (przelewy ze Szwecji), dojazd fatalny - na przysłowiowy koniec świata (Łódź ul. Ofiar terroryzmu). Praca odbywa się na liniach, gdzie trzeba się spieszyć aby zrobić normę. Nie jest tak jak w ogłoszeniu: "spokojna praca". Dziś możesz pracować w jednym miejscu, a jutro już gdzieś indziej. Obiecanki cacanki na porządku dziennym. Wszędzie oświetlenie bardzo męczące wzrok. Z dodatków, to tylko "dofinansowanie do posiłków" za 200pln na karcie do dwóch automatów z: sokami, batonami, paluszkami oraz kanapkami (ohyda), które nie są na bieżąco uzupełniane. Nie polecam tej firmy. Nawet Szwedzi się z nas śmieją mówiąc, że Polska to europejskie Chiny. Wymagania od pracowników za to są takie, że nawet nie próbuje ich tu napisać bo miejsca braknie. Istna tresura ludzi. Z ciuchów dają 2x koszulkę, i 1x szlafroczek i buty. Reszta ciuchów prywatna.

A jak kierownictwo i atmosfera?

Kierownictwo - mega fałszywe.
@Kandydat

Kity z satelity są już na etapie rekrutacji, później są już na porządku dziennym. No i najważniejsze: jedni za tę samą robotę mają więcej płacone, a inni mniej. Takie troskliwe i sprawiedliwe podejście do pracownika - el Dyrektoro sobie tak wymyślił, twierdząc, że jak na łódzkie warunki i tak za dobrze się tutaj zarabia. Ciekawe czy takie samo zdanie ma o sobie i kierowniku? ;)

Witam Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze w Łodzi . Aktualnie rekrutacja na księgowość. Jakie warunki pracy i płacy . Czy pensja jest na czas i czy obiecywane premie są realne czy to tylko tak na zachętę. Czy jest platan przez pracodawcę opieka medyczna i karta multisport?

The PiotreK

Czy naprawdę nikt się nie wypowiadał o pracy w Scanreco w Łodzi, czy opinie są niekorzystne i usuwane przez Szefostwo?:)

Pracownik linii produkcyjnej

W Warszawie nie ma zakładu produkcyjnego, tylko jest w Łodzi. Scanreco Poland Sp. z o.o. znajduje się w Łodzi na ul. aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 15. Proszę o sprostowanie adresu w celu umożliwienia pisania opinii innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Scanreco Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Scanreco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanreco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanreco Poland Sp. z o.o.?

Scanreco Poland Sp. z o.o.
  • Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 15
    92-410 Łódź

Scanreco Poland Sp. z o.o.