Opinie o Idea Rem Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Idea Rem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Idea Rem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Rem Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

P.Waj

Firma nie rzetelna , kontynuacja Rem Energy Firma z zniszczoną opinią stąd zmiana Nazwy - Firma nie wykonuje montaży na czas montaże przedłużają się nawet ponad ROK - Brak Materiału potrzebnego do usług oferowanych przez firmę to norma - Kontakt z firmą na poziomie -1 - Problemy z ewentualnym rozwiązaniem umowy - Kombinowanie i oszukiwanie klienta na porządku dziennym - nie polecam jakiejkolwiek współpracy z powyższą firmą jak i inwestycji w jakiekolwiek usługi tej firmy

Kowal
@Sp.zoo

Może nie mam tak dużej instalacji ale mam od nich pompę ciepła i fotowoltaike 2 sezon wszystko hula i rachunek za cały rok wyszedł mnie 190 zł . To jest to !

Irena

Firma zarejestrowana w 2021 roku a chwalą się że maja na swoim koncie zamontowanych ponad 6000 instalacji PV; ponad 1000 montaży pomp ciepła i ponad 50 montaży dla firm :):):):):):) ludzie prosta matematyka temu zaprzecza. Ich zasoby ludzkie musiałyby być ogromne do wykonywania prawie 10 montaży PV dziennie nie wspominając już o montażu pompy ciepła czy pracach dla innych firm. To jest kolejna spółka córka firmy REM ENERGY, która aktualnie jest w restrukturyzacji a właściwie już upada. Zaległości finansowe wobec pracowników, dostawców oraz opóźnienia wobec klientów. Rodzinny kombajn - jedna spółka upada to otwierają drugą. Idea REM załatwia handlowcami klientów a montują resztką ludzi pozostałą po REM ENERGY. Podawanie na stronie internetowej nieprawdy-cytując klasyka "od progu zalatuje patologią".

Rafał Nowy wpis

Nie wywiązują się z umów. Kontynuacja Rem Energy i Stowarzyszenia Błękitna Atmosfera. Radzę grubo się zastanowić przed podpisaniem umowy, gdyż zostaniecie na lodzie bez sprzętu i pieniędzy...

Stanisław Piksa Nowy wpis

Firma rzetelna , terminy dotrzymane, dotacja załatwiona , profesjonalny montaż - POLECAM!!

Irena Nowy wpis

Jack Sparrow Nowy wpis

Bardzo polecam firmę . Rzetelna firma i wykonanie . Jestem bardzo zadowolony , jak i z dotacji i z wykonania montażu i instalacji . Pozdrawiam i polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Idea Rem Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ala

Polecam i pozdrawiam . Mega się cieszymy że wkoncu nie płacimy za prąd :D

Sebastian

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i sprzętu . Dostaliśmy 15.000 zł. Dotacji z Mój prąd, firma wszystko pomogła i załatwiła. Z ręka na sercu możemy polecić firmę . Pozdrawiam Sebastian K.

Iga

Mieliśmy kilka ofert ale Zdecydowaliśmy się na nich ze względu na najwyższą dotacje i najlepszy sprzęt na rynku

Rex
@Iga

Firma w porządku . Zawsze marzyliśmy o panelach i trafiliśmy na fajną opcje z idea rem. Bez gotówki i ogromną dotacją . Polecam bo naprawdę warto

Jola
@Iga

Fajni ludzie fajna obsługa , polecamy.

P.Waj

Mariusz G.
@P.Waj

Absolutnie nie zgadzam się z opinią, wszystko na czas, kontakt z doradcą jak i z biurem bez problemowy. Jesteśmy zadowoleni z Instalacji i POMOCY !

Szejk
@Mariusz G.

Tak, może dam Ci ze 20 numerów telefonów do ludzi którzy od roku czekają na montaż i mają powplaxane zaliczki lub płacą kredyty ? Nawet jak zajedzie się pod adres podany jako siedzibą to nikogo nie ma

Zenith TTL
@P.Waj

Dzięki za wystawienie opinii, teraz wiem co to za " wędkarska firma". W dobie internetu łatwiej jest zweryfikować takie firmy. Własnie dzisiaj chodziła u nas (20 km od Bielska) taka paniusia z broszurami firmy,gadatliwa jak katarynka i próbowała łowić....leszcze ;) Mówiła ,że już 11 chętnych złowiła. No cóż, starsi ludzie nie mający wiedzy,sprawdzania firm w internecie mogą być nadal łatwi do "złowienia"......

Arek
@P.Waj

Dziwne tu pisza na tę firmę bo mam ja i sąsiad od nich instalacje i wszystko jak narazie w terminie i zgodnie ze sztuka!

Sp.zoo
@P.Waj

Witam, Firma poprosiła mnie o komentarz, więc podzielę się opinią. Mam od nich 50 kwp i będąc szczerym (usunięte przez administratora) elektrownie i system. Jestem zadowolony bo mam swoje! Tyle w temacie polecam firmę

Kowal
@Sp.zoo

Wi-ka-ca

Witam, polecam firmę . Zadowoleni jesteśmy bo mamy fotowoltaike i nie musieliśmy wydawać ani złotówki . Polecam firem

Sicardio

Firma rzetelna , zamontowali pomogli ze wszystkimi formalnościami i dotacjami POLECAMY

Ala

mamy od nich dwie instalacje , jesteśmy bardzo zadowoleni , założyliśmy u syna i u siebie , rachunek za prad za cały rok wyszedł 0zł. Pozdrawiam

Remiii

Dzień dobry, muszę się podzielić opinią dotyczącą Firmy Idea rem. Szczerze pisząc znam się na podzespołach i sprzętach więc bardzo pozytywnie się zaskoczyłem zaskoczyłem jakością sprzętu jaki obecnie jest dostępny na naszym rynku i możliwością tak dużego dofinansowania - warto było szukać firmy . Pozdrawiam Remigiusz S.

Agnieszka

Fajnie zamontowane to co przedstawiciel obiecywał wszystko wykonane, załatwili dotacje: 15 tys. Polecam warto!!

Ja1

Firma nie rzetelna , brak potrzebnego towaru do zamontowania instalacji ,infolinia nie odpowiada. Kontynuacja firmy Błękitna Atmosfera , Rem ENERGY ….. uwaga (usunięte przez administratora) !!!!!

Witajcie. Chcę zapytać o wasze doświadczenie w kwestii firmy. Czy jest możliwość pracować w niepełnym wymiarze czasowym? Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy pracodawca daje premie? Dzięki za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Rem Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Idea Rem Sp. z o.o.