Opinie o Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska w Bielsko-Biała

Sama kradnie i osadza innych ..znęca się na pracownikach i dodatku ma urojenia że ktoś coś źle robi bo sama tak robi

Irena Nowy wpis
@Ewa

W jaki sposób? Możesz wyjaśnić? No bo to dość mocne słowa.

@daga Nowy wpis
@Irena

Pani która oczernia Darie i dodaje opinie to jej sąsiadka która mam spór z cała wspólnota uczepiła się pani Dari i niej sąsiadki która przez ta panią się wyprowadziła z dzieckiem i mężem bo była nękana nocami i dniami . Pani która wypisuje takie opinie jest leczona psychicznie i jest to udokumentowane ... sprawa jest złożona prokuraturze , a każdy opinie negatywna tutaj jest sprawa tej chorej kobiety ! Życzę wesołych świat .

@daga Nowy wpis
@Irena

Ten chory człowiek pisał wcześniej z konta Asia teraz zmienił nick aby uprzykrzać nadal życie pani Darii . Jest to osoba chora !!!

Gośka Nowy wpis
@@daga

Nie sadze myśle ze to są poprostu opinie na temat pracy i usług tego salonu. Smutne ze zamiast szkolić się, a w tej branży jest naprawdę mnóstwo możliwości bezpłatnych szkoleń, pani właścicielka energi marnuje na hejtowanie :( po porostu przykre

asia

polecam raczej sie trzymac z daleka wlascicielka jest nacigaczka ktora krzyczy i jest agresywna

Pani Daria właścicielka
@asia

To miła,sympatyczna osoba. Zna się na fryzjerstwie,jeździ na szkolenia stale się uczy. Moje włosy po wizycie są miękkie i ładnie się układają. Prostowanie keratynowe super no i kawka pyszna. Polecam!

asia

niestety nie otrzymałam wynagrodzenia za prace co wiecej zostałam posądzona o kradzież .... szkoda słów.... nigdy wiecej kontaktu z takimi pracodawcami

mam tragedie na włosach

odradzam naprawdę odradzam Pani nie przyjmuje żadnych reklamacji a ja mam tragedie z włosami

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bezwłosa

jak można włosy przedłużać przestarzałą metodą na metalowe klipsy które tak niszczą włosy że szok. Pani kompletny kit wciska klientom, po takich przedłużeniach własne włosy wychodzą garściami, ale pani nie slucha klientek. usluga za straszną kase a włosy beznadzieje. Mężowi nawet nie mówię ile zapłaciłam. Naprawde nie polecam nie wiem kto w ogole korzysta z uslug tej pani.

Rozczarowana

Dobrze, że włosy odrastają :(

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska?

Salon Bond & Blond Daria Chorżelewska
  • Adolfa Dygasińskiego 32