Opinie o Novamed.Pl Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Novamed.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novamed.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novamed.Pl Sp. z o.o. w Łódź

Mary Nowy wpis

Jak wiadomo z opisu Terenowego Opiekuna Klienta na wynagrodzenie składa się stała podstawa wynagrodzenia oraz premie wynikowe. Czy możecie je ocenić a najlepiej przybliżyć? Ktoś kiedyś tu stwierdził, że ciężko jest się ich doszukać. Czy to do dziś aktualne?

Pracodawca Nowy wpis
@Mary

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i za zadane pytanie dotyczące wynagrodzenia dla Terenowego Opiekuna Klienta. W naszej firmie staramy się zapewnić atrakcyjne warunki zatrudnienia, które obejmują zarówno stałą podstawę wynagrodzenia, jak i premie wynikowe. Chcielibyśmy zapewnić, że polityka premiowania opiera się na jasnych kryteriach i jest transparentna dla wszystkich pracowników. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej polityki wynagradzania, zachęcamy do zgłoszenia się na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy omówić szczegóły oferty pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Novamed.Pl Sp. z o.o.?

ex-pracownik Nowy wpis

Najważniejsze cechy jakie musisz mieć to: 1. brak własnego zdania, 2. nie skazany jest mieć swoją opinię a już na pewno nie wolno jej bronić, choćby miała poparcie w faktach i rzeczywistości, 3. Wysoki poziom akceptacji do zarobków poniżej średniej rynkowej 4. Odporność psychiczną każdego dnia wypłaty ponieważ nigdy nie jest tak jak być powinno Zalecania: ewakuacja jak najszybciej i jak najdalej. Tak długo jak źródłem decyzyjności w tej firmie, będzie człowiek z potężnymi kompleksami i rozdmuchanym ego, nie będzie tam dobrze.

Teresa

Zarobek uznany kiedyś był za dość mały? Takie wątpliwości z parę miesięcy temu tu stawiali ale nie widzę by potem ten temat był jakoś specjalnie rozwijany, dlaczego? od dosłownie paru dni widnieje oferta dla opiekunka klienta farmaceutycznego. Myślę czy by się na nią nie zgłosić, ale czekam na potwierdzenie lub podważenie poprzednich opinii. jakich zarobków mogę oczekiwać już tak ostatecznie?

ex-pracownik
@Teresa

(usunięte przez administratora) Jeśli masz ofertę pracy, to już sama musisz ocenić czy jest to dla ciebie odpowiednia oferta. Każdy ma swoje oczekiwania i jakiś poziom tolerancji odchyleń. Z własnego doświadczenia wiem, że w tej firmie nie płaci się zbyt dobrze, poniżej średniej rynkowej. Do tego klimat pracy poniżej krytyki. Kadra menedżerska to kmiotki, z którymi dyskusja na argumenty jest bezcelowa, bo nie przyjmują do świadomości/wiedzy innej opinii. Zastanów się więc czy warto. Zresztą, weź udział w procesie rekrutacji. I przed podpisaniem umowy zapytaj wprost i konkretnie o stawki / kwoty. Nigdy nie dostaniesz odpowiedzi, bo "system premiowy daje możliwości znaczących zarobków". Szkoda tylko, że nikt poza dyrektorem tych pieniędzy jeszcze nie zobaczył na swoim koncie... Poza tym bufonada i podwójne standardy.

Czy w firmie mało się zarabia? Jeden z byłych pracowników takie cos zasugerował, dlatego weryfikuje temat. musze mniej więcej wiedzieć jaka kwota występuje przy specu od marketingu cyfrowego, mam doświadczenie i chce sobie porównać warunki. prócz widełek opiszecie dział? Jaka jest atmosfera i czy ludzie często się zmieniają?

ex-pracownik

Proponuję poczytać sobie inne wpisy byłych pracowników lub osób uczestniczących w procesie rekrutacji. Tam ZAWSZE coś jest nie tak z $...

rekrutacja dwu-etapowa

"sprzedaj mi ten termometr" - żenada

Elżbieta

Ktoś napisze, jaką jest podstawą i prowizja od sprzedaży w przypadku Młodszego Telefonicznego Opiekuna Klienta? Z góry dziękuję.

Były
@Elżbieta

Skoro już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest to owiane tajemnicą, to daje do myślenia... Raczej nie "dorobisz się" w tej firmie. Osobiście - zdecydowanie odradzam

Franciszek

Ktoś tu wspomniał że nie mógł się doliczyć wypłaty. Nadal nic nie jest jasno wyszczególnione ile wychodzi premia a ile inne bonusy? Jaka jest teraz w ogóle podstawa? Tak wysoka jak ustalona na rekrutacji?

ell
@Franciszek

Na rozmowie padają obietnice o super wynagrodzeniu, które można włożyć między "Baśnie 1000 i jednej nocy" a historie o grubiutkim misiu A.A. Millne. Żenująca (jak na branżę) podstawa i wspomniany "system premiowy", który jest tak skonstruowany, że nie zobaczysz godnych pieniędzy przez 11 z 12 miesięcy w roku

firma gdzie pracownik jest oszukiwany na każdym możliwym kroku! Obietnice znakomitych zarobków są całkowicie bez pokrycia. System wynagrodzeń, gdzie nigdy nie wiesz czy należne bonusy i profity zostały wypłacone, bo zapis w umowie jest "premia uznaniowa". Kadra kierownicza nadaje się do tarcia chrzanu a nie do zarządzania ludźmi. A kieruje nimi zakompleksiony karakan z Sosnowca. Szczerze NIE POLECAM. Omijać z daleka. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Novamed.Pl Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Novamed.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novamed.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novamed.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novamed.Pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novamed.Pl Sp. z o.o.
  • Traktorowa 143