Opinie o Biofarmacja Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biofarmacja Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biofarmacja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarmacja Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Kama

Rozważam pracę w tej firmie na stanowisku przedstawiciela. Na początku tego roku ktoś przestrzegał przed pracą i pisał o pensjach nie na czas. Teraz wszystko jest na czas wypłacane? Opóźnienia ( jeżeli są ) są jak długie? Czy pracodawca informuje o ewentualnych opóźnieniach?

Alvin
@Ktoś tam

Wypis z rejestru sądowego potwierdza funkcjonowanie firmy. Tyle, że w Warszawie przy ulicy Kaleńskiej. Jesteś zatem pewien, że to jednoosobowa działalność i nikt tu nie jest do tych wysyłek potrzebny, choćby dorywczo? A poza tym, co się zadziało, że tak zredukowano personel?

Kama

@Kama

Przecież nie szukają pracowników bo ich na to nie stać . Skąd ten pomysł ????? Prowadzi to jedna pani na działalności gospodarczej . Za bardzo nie wiem co pani rozważa bo nie ma przestrzeni nawet do rozważania

Piszesz, że jedna pani prowadzi tę firmę. A widzę po nicku, że chyba tu pracowałeś/aś? To od kiedy firma nie zatrudnia pracowników? Chociaż praktykanci mogą liczyć na zrealizowanie swoich praktyk w tym miejscu?

Ktoś Nowy wpis

owszem rok temu ale wiem co się tam dzieje i na pewno nie szukają przedstawicieli bo mają masę długów do spłacenia i brak budżetu int płacić pensje przedstawicielom Pani która przejęła prowadzenie firmy w PL to nie o te przedstawiciel . Firma jednoosobowa wysyłka przez internet niczego innego nie ma siedziby niczego . Kończę wątek

Ktoś tam Nowy wpis

Nie zatrudniają nikogo od ponad roku , jednoosobową działaności gospodarczą , wysyłki internetowe . Nie ma siedziby firmy w Polsce , kiedyś była . Kończę wątek

Alvin Nowy wpis
@Ktoś tam

Kora Nowy wpis

Kiedyś było wolne stanowisko dla Account Managera, szukam właśnie pracy przy projektach i trochę się zawiodłam wpisami, że firma to działnosć jednoosobowa na ten moment. Ktoś może to jeszcze potwierdzić?

Rep

To ta firemka jeszcze istnieje ????No szok,

Małgorzata

Znalazłam ofertę pracy na posadę Przedstawiciel Farmaceutyczny. Mnie zainteresował obowiązek wypisany w tym ogłoszeniu, jakim jest raportowanie na bieżąco działań. To jest codzienne raportowanie, co się robi? Czy chodzi o raportowanie wyników raz na miesiąc? Jak często i co się raportuje? Przygotowują do tego obowiązku? Nigdy takiego czegoś nie robiłam

Ktoś
@Małgorzata

Przestrzegam przed praca w tej nierzetelnej firmie , sąd pracy wisi im nad głowa , (usunięte przez administratora) w pensjach nie na czas , straszna nowa dyrektor która do nie dawna była uwaga zwykłym przedstawicielem handlowym od sieci bez żadnego doświadczenia na stanowisku wcześniej . Pozwalniali wszystkich przedstawicieli z powodu reakcji stanowisk ze względu ekonomicznych bo nie stać ich było nS utrzymanie ich stanowisk nawet tych najlepszych wiec śmieszy nas zatrudnianie kolejnych na mc pewnie . Firma liczy dwie osoby może trzy . Kłamstwa manipulacje z daleka Przestrzegam !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biofarmacja Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Hanna

Zamówiłam produkty ponad 2 tygodnie temu. Płatność była natychmiastowa ponad 200 zł. Niestety produktów nie przysłano. Na maile nie odpowiadają. Telefonów nie odbierają. Obawiam się, że to bardzo nieuczciwą firma!

Klientka

Jestem klientka, zakupiłam produkt zapłaciłam BLIK na kwote 148 zł na stronie Biofarmacja, cisza nie ma potwierdzenia zakupu, nie ma reakcji na moje maile z prośba o wyjaśnienie, zwrot pieniędzy , telefon podany na stronie nie odpowiada Na zostawiania prośbę o kontakt tez zero reakcji? Czy ktoś ma podobne doświadczenia ? Czy ta firma istnieje ? Czy tylko jest strona internetowa ?

Klientka

Jeśli jest więcej poszkodowanych proszę zgłaszać na policję takie zdarzenia

Klient

Czy zgłosiła Pani na Policji ? Ja tez zamówiłem produkt i cisza

@Klient

Jadę zgłosić dzisiaj. Poprosiłam mój bank o reklamacje ale pewnie nie odzyskam pieniędzy płaciłam BLIK, proszę tez zgłosić na pokicje

@Klient

Trzeba wydrukować wszelkie dowody, informacje, te z tego forum o zbiorowym oszustwie tez j zgłosić się do najbliższej jednostki Policji z dokumentem tożsamości . Może jak będzie wiele zgłoszeń to zablokują te stronę.

@Klientka

Ja zakupiłam 26.09.2022 jodek potasu za 150 zł, zapłaciłam BLIK- em na stronie Biofarmacja, mam potwierdzenie zamówienia oraz informację o przygotowaniu towaru do wysyłki . Do tej pory nie otrzymałam towaru. Nie ma kontaktu telefonicznego, na e-mail również brak odpowiedzi.

Kinga
@Klientka

Niestety u mnie ta sama sytuacja. Ponad 3 tygodnie temu złożyłam zamówienie,zapłaciłam Blikiem i od tamtej pory cisza. Dzwoniłam kilka razy,ale telefon jest wyłączony,wysłałam 5 e-maili niestety zero odpowiedzi.

Karola
@Kasia

U mnie identyczna sytuacja. Ta sama ilość zamówienia.

@Kasia

Po wysłaniu e-mail do firmy , z groźbą zgłoszenia sprawy na policję, otrzymałam e-mail zwrotny, że faktura za towar została wystawiona a towar dotarł w ciągu kilku dni. Może to jest skuteczny sposób na firmę!?

@Kasia

W piatek ku mojemu zaskoczeniu telefon odebrała Pani, która zaczęła się tłumaczyć , ze są opóźnienia, ,, pojechałam po niej” uświadamiając, ze kłamie bo takich osób jest więcej, nie chce ich towaru a zadam zwrotu pieniedzy , obiecała, ze prześle. Po zakończonej rozmowie wysłałam tez maila z wzmianka o policji????Dostałam dzisiaj zwrot wpłaconej kwoty.

Kinga
@Kasia

U mnie podobna sytuacja. Przez 2 tygodnie dzwoniłam,wysyłałam e-maile,cisza,zero reakcji. Aż w końcu w niedzielę napisałam,że jeśli nie oddadzą mi pieniędzy,złoże sprawę w sądzie,o dziwo po kilku godzinach dostałam odpowiedź,że w ciągu 7 dni dostanę zwrot pieniedzy na konto. Dziś oddali kasę

NN
@Klientka

Jutro mija 10 dzień roboczy od potwierdzenia mojego zamówienia i też nic się nie dzieje.

to ja

nie otrzymałem zamówionego towaru czekam kilka tygodni niekt w formie nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonow

Klijent

Towar zamówiony 2 tygodnie temu (zapłacony) i zero odzewu na monity. Przestrzegam przed tą firmą. W piątek zgłaszam temat na policje.

@Klijent

Mam taką samą sytuację. Nie odpowiadają na maile i na telefony, opłaconego towaru brak

Agnieszka

Zwykli (usunięte przez administratora) Nikt nie otrzymuje towaru

Karola
@Klijent

Dzień dobry, też zamierzam zgłosić sprawę na policję. Czekam od ponad dwóch tygodni na zamówiony towar i nic. Zero informacji.

Pavel

Mam taką samą sytuację

Pavel
@Pavel

Pomogło mi przesłanie formularza zwrotu z (usunięte przez administratora) Od razu otrzymałem odpowiedź że środki będę zwrócone w przeciągu 7 dni roboczych. Czy może to jest powodzenie?

Klientka

Widać jeszcze próbują zarobić na klientach nieświadomych sytuacji firmy bo strona działa i proceder nieuczciwej sprzedaży on line również. Byly Pracownik - jak zamknąć możliwość sprzedaży aby kolejne osoby nie nabierały się na zakup poszukiwanego obecnie jodku potasu??? Maja całkiem niezłe zyski 150 od głowy ( zachęcająca opcja z darmowa przesyłka ) x ilość nabitych w butelkę klientów dziennie . Czysty zysk !

Aktualizacja wcześniejszego wpisu. Po wielu miesiącach pracy w firmie Biofarmacja jako PH niestety musimy zaprzeczyć temu co napisaliśmy kilka mc temu . Sami czujemy się jak dzieci które fakt się nabrać na świetnego szefa . Nasz nowy szef okazał się (usunięte przez administratora) do tego stopnia ze wpedzil firmę w kłopoty finansowe , firma ma masę dlugow i wszyscy dzwonią po pieniadze łącznie z wierzycielami i kontrahentami bo mino ze robiliśmy duże obroty jako firma i potroilismy wyniki wciąż brakowało pieniedzy . Przypadek ? Zwolnil nie udolnie wszystkich przedstawicieli , ludzie szykują wezwania do zapłaty i pozwy do sądu pracy . Powiadomiono PIP i UWAGA nie wypłacił wynagrodzenia 20 dni wcześniej wypłacając transze . Drugi miesiąc nie ma wynagrodzenia na czas . Jesteśmy zatrudnieni na umowę o prace na czas nie określony i jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z takim oszustwem lekceważeniem i łamaniem prawa pracy . Pan J.Sz tylko robił dobre wrażenie i wszyscy się nabraliśmy w rzeczywistości to manipulant (usunięte przez administratora) i kłamca nie szanujący ludzi w ich podstawowych prawach jako pracownicy i nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy . Zostaliśmy wszyscy przez niego (usunięte przez administratora) . Szkoda nam tylko produktów klientów i naszej reputacji . Pan J.Sz przejął naszych klientów sprzedaże i nas wykorzystał Ostrzegamy klientów i kontrahentów przed ta spółka a przede wszystkim przed panem J.Sz dyrektorem generalnym

Iza

No to faktycznie się podziało.. Dzięki za relację. O ile to wszystko faktycznie miało miejsce ciekawa jestem jak rozwiązały się sprawy odnośnie tych pozwów i samej inspekcji? Czy to dało zamierzony efekt? Co aktualnie dzieje się w firmie tak właściwie?

Klientka

Właśnie padłam ofiara tej firmy jako klientka ,strona działa zachęca do zakupu produktów . Zamówimy koszyk opłacimy i zaczyna się . Brak maila potwierdzającego zakup, brak reakcji na próby kontaktu przez telefon , e-mail- cisza. Strona internetowa nadal zachęca do zamawiania produktów ,szczególnie atrakcyjny teraz jodek po 99 zł . Przestrzegam innych przed składaniem zamówień , tych poszkodowanych zachęcam do zgłaszania takich praktyk nieuczciwości względem klientów na policję.

Ada
@Klientka

Jak najbardziej potwierdzam, zamówienie opłacone a ze strony firmy cisza….! Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierajà telefonów! (usunięte przez administratora) Proszę uważać!!!!

@Ada

Proszę aby wszystkie oszukane osoby zgłaszały to na policję to może zamkną te stronę aby kolejne osoby nie były ofiarami (usunięte przez administratora) !

Klientka

Kupiłem preparat jodek potasu - ponad trzy tygodnie temu. Ani preparatu ani pieniędzy! Nie odpisują, nie zwracają pieniędzy. Nikt nie odbiera telefonu - absolutny brak kontaktu!

Były

Sprzedają jodek potasu którego nie maja

Pablo

Również zakupiłem jodek potasu i takim cudem straciłem 86 zł może jednak zgłosić to zbiorowo

(usunięte przez administratora)zapłaciłam z góry za towar, który miałam otrzymać po 2 dniach. Gdy minął termin, pani przez tel obiecała , że towar będzie wysłany w ciągu 2 dni. następnie dostałam email, że czas realizacji wydłużają do dwóch tygodni. w międzyczasie przestali odbierać telefony, nie odpisują na maile. W chwili obecnej numer telefonu jest nieaktywny, całkowity brak kontaktu, a pieniądze przepadły. Sprzedają towar którego nie posiadają

Obecnie firma Biofarmacja Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Account Manager. Czy ktoś aplikuje?

Zaintersowany

A gdzie jest dostępne ogłoszenie ?

Xxx

Obecnie nie prowadzimy takiej rekrutacji. Ogłoszenie o którym mowa to sprawa z zeszłego roku. Stanowisko zostało obsadzone. W chwili obecnej poszukujemy przedstawiciela na Wielkopolskę. Ogłoszenie jest dostępne na portalu pracuj.pl

Barbara
@Xxx

A czy jak nie ma ogłoszenia i rekrutacji aktualnie to jest sens w ogóle wysyłać Cv? Czy lepiej czekać na rekrutację?

Xxx
@Barbara

Lepiej czekać na rekrutację.

Małgorzata
@Xxx

Ale czy Twoje słowa są wiarygodne i prawdziwe, no bo piszesz jako Xxx i w sumie nie wiadomo kto to, a mówisz 'my', jesteś kimś z HR'u firmy?

ByłyRep

Przestrzegam przed tą firemką…. Zarządzanie do (usunięte przez administratora) preparaty totalnie nie znane i niechciane zarówno przez sieci jak i apteki indywidualne, że o sklepach zielarskich nie wspomnę. Zastanów się 3 razy zanim tam aplikujesz. Na rozmowie obiecują cuda…w realu żenada…mnie już wydymali przy podpisywaniu umowy dając zupełnie inne warunki niż podczas rozmowy… Teraz jest nowy szef który ma nierealne pomysły bo przecież trzeba się wykazać, posunęli go z poprzedniej firmy, więc musiał się gdzieś zaczepić i przeczekać aż znajdzie coś normalnego…za rok pewnie już go tu nie będzie. Podsumowując warunki tragiczne, narzędzia tragiczne, produkty niechciane, ludzie niekompetentni…szkoda czasu, nerwów i psucia relacji z klientami których znasz…

Były
@ByłyRep

Niestety To smutna prawda. Obiecano mi 4 tys netto podstawy. Przy umowie było Tyle ale na własną działalność/umowa zlecenie . Brak powagi .

@ByłyRep

Możesz więcej szczegółów? Jaka kasa ,narzędzia,auto ? Jest sporo ogłoszeń Dzięki

@Były

Mi obiecali 5tyś a przy podpisywaniu umowy dali 4tyś… współczuję wszystkim obecnym pracownikom i tym przyszłym…

Prawda!!!!!!

@ByłyRep

Po co takie bzdury wypisujesz nie mające NIC wspólnego z prawda ? Pracuje od listopada w najlepszej firmie dotychczas , nie mogę nic negatywnego napisać bo nie znajduje . Ludzie owszem są różni bo nikt nie jest doskonały ale to co napisałeś jest krzywdzące i mija się ze stanem faktycznym co do wszystkiego !

@ByłyRep

Nie prawda i bzdury piszesz , pracuje od listopada i nie mam żadnych problemów ze sprzedażą ani w aptekach ani w sklepach zielarskich ani ze zdrowa żywnością .Produkty bardzo dobie cenie , maja świetny skład i są doskonale dla organizmu bo pochodzenia w 100 proc naturalnego . Nasz szef o ktorym piszesz we wszystkim co mówi , dotrzymuje słowa . Dotyczy się to warunków zatrudnienia , wynagrodzenia etc . Po poprzednikach tylko naprawiamy błędy u klientów wiec nie psujcie chociaż atmosfery (usunięte przez administratora) Super firma !

Jaki jest wkład kierownictwa Biofarmacja Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ogromny , mamy świetna atmosferę, fajnych ludzi i szef bardzo o to dba. Zwraca ogromna uwagę na to byśmy się wszyscy nawzajem szanowali i bardzo to doceniamy .

Jeśli chcesz aplikować do Biofarmacja to śmiało , najlepsza firma w jakiej pracowałam do tej pory od kilkunastu lat , szefów takich nie ma chyba którzy pracowników traktują jak partnerów licząc się z ich słowami i przemyśleniami . Produkty rewelacja doceniane przez klientów , narzędzia pracy bardzo dobre , warunki pracy bardzo dobre , wynagrodzenie bardzo dobre i tak samo premie . Brak inwigilacji , regionalnych i GPS gdziekolwiek i to drodze skrzydeł do pracy . Bardzo polecam firmę Biofarmacja i naszego pracodawcę .

Firma ma wyjątkowe produkty o niesamowitych składach w najlepszej formie jaka może być na rynku . Wiele pacjentów wraca po produkty . Temat bardzo ciekawy i rozwojowy . W Firmie nowe pomysły na rozwój , co przynosi efekty . Jeśli ktoś lubi naturalne produkty, które działają ,to szczerze polecam. Fajnie jest sprzedawać produkty, które naprawdę pomagają i działają . :)

Byly

Po tych super preparatach to tylko ludzi nerki bolą. Chłam pakowany po kilka razy w inne opakowania. Na saszetkach brak dat.

Wtf???

Jakie sprzedawać….chyba nowy szeffff poprawia wizerunek firemki bo za chwilę też go posuną….tego nikt nie zna i nie chce…ludzie obudźcie się i nie słuchajcie tych bzdur jak to jest w firmie pięknie i jakie super produkty. Znam ludzi tam pracujących-jeszcze-i na pewno nikt z nich nie napisał by takich bzdur. Omijać z daleka…

@Wtf???

Współczuję mentalności i życzę powodzenia :)

Dziękuję, dziękuję…hahaha….

Halina
@Wtf???

No ciekawe ile tych słów było prawdą. Pracujesz w tej firmie czy możesz się już nazywać byłym pracownikiem? :)

Daniel

Firma w której chce się pracować. Jest dobra atmosfera i normalni ludzie. Nowy szef ma ciekawe pomysły dotyczące rozwoju i wierzy w sukces. Polecam dla osób, które chcą się rozwijać wprowadzając na rynek nowe, dobrej jakości produkty.

@Daniel

Proszę nie wypisywać takich bzdur nie ma tam żadnego Daniela prawdopodobnie sam Pan J to wypisuję żeby nie były same negatywne opinie

Mieczysław

To, że nie ma Daniela nie oznacza, że nie pisze pracownik. Przecież każdy używa nicku nie? Nawet nie napisałeś co nie odpowiadało ci w firmie tylko od razu pokrzykujesz. Za mało zarabiałeś, czy co?

Arek
@Mieczysław

Wszyscy tu za mało zarabiali.

@Arek

Myślę, że piszesz prawdę o starych czasach... tylko po co skupiać się na przeszłości skoro w zarządzie jest nowy człowiek i już stworzył nowe realia nie tylko zarobkowe, na plus oczywiście. Nie chcę wdawać się w polemikę i na siłę nakłaniać czytających. Po prostu dajcie szansę nowym ludziom bo naprawdę warto. Nawiasem mówiąc teraz zarobki są na czas i pensje wzrosły, nie wiem jak w innych działach, ale w handlowym na pewno. Pozdrawiam

Halina
@Michał

Super że o tym piszesz! Zgodzę się z Tobą, trzeba dać czas i szansę nowym ludziom, niech pokażą co potrafią. A napisz proszę o ile wzrosły pensje? :)

Pracuję w tej firmie od pewnego czasu. Od początku września firmą zarządza nowy szef, który ma zupełnie inne podejście do pracownika jak i prowdzenia fimy, jest też nowa dyrektor marketingu. W końcu firma się rozwija i naprawdę jest fajna atmosfera. Widzę pozytywne zmiany co napawa optymizmem dlatego sugeruję nie zrażać się starymi opiniami, zapewne prawdziwymi, ale teraz nastąpiła radykalna zmiana na plus. Ze spokojnym sumieniem polecam.

@Michał

To bardzo ciekawe bo w firemce nie pracuje żaden Michał…skoro tak ci tu dobrze to chyba nie masz problemu żeby przedstawić się z imienia i nazwiska…No chyba że znowu Jaruś pisze żeby poprawić status firemki i przedłużyć swoją umowę…hahaha…????

@Wtf???

Nie widzę potrzeby podawania swojego nazwiska. Tak pracuję, a od dziś będzie dwóch Michałów. Proszę nie siej zamętu i nie pisz głupot. A i daj szansę nowym ludziom w firmie jako, że prawie cały skład się zmienił.

@Michał

Tak jasne… A jak myślisz czemu cały skład wymieniony…? Zacznij szukać nowego miejsca.

Mieczysław
@Wtf???

To może powiesz czemu cały skład wymieniony, a nie tylko półsłówka. O co chodziło? Pracownicy odeszli, czy zostali zwolnieni?

Arek
@Mieczysław

Różnie, niektórzy odeszli a innych zwolnili.

Jak cudownie przeczytać że wywalili Pana flegamine. Ciągle tylko mówił jakie to ilości sprzedawał. A tutaj nawet ulotki nie zrobił. Przez tyle lat nie spotkałem takiego Hama i durnia. Nareszcie się ktoś na nim poznał. Ciekawe gdzie teraz pójdzie rozwalać i psuć atmosferę dla normalnych ludzi. Jeśli faktycznie się poprawiło to dla tych co zostali życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarmacja Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Biofarmacja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarmacja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarmacja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biofarmacja Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Obywatelska 45B lok. 13
    65-736 Zielona Góra
  • NIP: 9731064054 REGON: 383207595 KRS: 0000781386

Biofarmacja Polska Sp. z o.o.