Opinie o Windsor Sp. z o.o. w Łańcut

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Windsor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Windsor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windsor Sp. z o.o. w Łańcut

Iso

Wszystko było w porządku. Jasne i czyste warunki. Dobry kontakt z panią w biurze. Kiedy trzeba było czy zaliczkę czy sprzęt czy zwrot za paliwo zawsze pod ręką. Bezproblemowa. a teraz z wszystkim problem. O nic się nie można doprosić i jeszcze ten pomiot z perspecto dołączył to już można się pożegnać z uczciwością.

Honorata
@Iso

Czemu niby od razu mają przestać być uczciwi? Nie dramatyzujesz troszkę? :( Ogólnie to sypać się zaczęło odkąd on się pojawił czy wcześniej już coś nie tak było?

fcs
@Iso

Nie wiem o Ci chodzi- jest dokładnie na odwrut. M. to porządny koordynator, a ta dziunia niezbyt miła i ogarnięta była...

@fcs

A jak z zarobkami? Coś się zmieniło, to znaczy poprawiło? Jak oceniasz? Ile teraz płacą?

Moore
@Paweł

Nic się nie zmieniło.

arek Nowy wpis
@Iso

tam gdzie turki maja swoj udzial zawsze sa problemy z pieniedzmi

Justyna Nowy wpis
@arek

A co ty masz na myśli pisząc takie rzeczy na temat problemów z pieniędzmi, masz może na myśli pieniądze pracowników? Jest jakiś problem z wypłatami?

Iso Nowy wpis
@arek

Tam jest taka laska co dobrze ogarnia i dba o ludzi

Monter

Kolejny pomiot Stipu. Jak najdalej od nich.

Justyna
@Monter

Niby dlaczego? Ja tam nie wierzę w takie ostrzeżenia bez żadnych argumentów, równie dobrze ktoś może nie lubić firmy po prostu i tak wypisywać takie rzeczy

arek Nowy wpis
@Monter

potwierdzam dodatkowo w biurze turki i wieczny balagan .nie szanuja dobrego pracownika

Aleksandra

Hej, szukali niedawno Specjalisty ds. kadr i płac. Widełki płacowe to 10 000 - 18 000 zł brutto. A mnie ciekawi czy do tego dochodzą premie jakieś? Czy jak zarabia się tę górną stawką to dochodzą jakieś dodatki?

sprawiedliwy

wszyscy wiedza, ze ludzie idą za S. i agencja nie ma tutaj znaczenia, Dziewczyna dobrze sobie radzi i kazda firma bedzie ok bo ona jest uczciwa

Justyna
@sprawiedliwy

Widzę ze ile osób tyle opinii, ale jak z zarobkami bo nikt się tu nie wypowiedział? A to mnie interesuje najbardziej, jaka dają tu umowę?

sprawiedliwy
@Justyna

ilu ludzi tyle opinii, hahahaha zlecenie

Brałeś udział w rekrutacji do Windsor Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
monter

Witam, Czy ktoś z obecnych może podać jakiś polski numer telefonu do firmy Windsor ? Z góry dziękuje

Rzetelne koordynowanie dobre warunki pracy samochód wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Windsor Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w Windsor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Windsor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Windsor Sp. z o.o.?

Windsor Sp. z o.o.
  • Juliusza Słowackiego 12