Opinie o Geru Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Geru Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Geru Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geru Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Niezadowolona

Niestety cena nie idzie w parze z jakością. Elewacja malowana różnymi wałkami z różnym naciskiem i efekt to "cieniowanie". i paski. Prace wykonują podwykonawcy, więc nigdy nie wiadomo jaka "jakość" się trafi. Firma w ogóle nie bierze pod uwagę reklamacji uważając, że swoje zrobili, bo pomalowali dwa razy, niezależnie od efektu i opinii klienta. Tak naprawdę liczą się pieniądze a nie zadowolenie klienta z efektu. Przedstawiciel, żeby podpisać umowę obieca wszystko, z czego niestety firma się nie wywiązuje. Z całego serca NIE POLECAM!!!!

Ela
@Niezadowolona

Na usługę jest gwarancja ,? A niby że co ściany będą 20 lat trzymać, totalna bzdura trzeba być mało rozwiniętym intelektualnie żeby ten kit płonąć, Patent polega na marketingu i zrządzaniu projektem , zwykły cfaniacki bajer dla naiwniaka

opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Geru. Prace nad elewacją przebiegały szybko, i profesjonalnie. Ekipa p. Mateusza super ,pracowici, kompetentni i bardzo życzliwi ludzie. POLECAM !!!

@Stanislaw

Firma działa jak Mafia.Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów. Mnie (usunięte przez administratora) na farbie, podfirmy kombinują , (usunięte przez administratora) próbują robić expresowki za gigantyczne pieniądze.Ale ich zwierzchnicy tego nie wiedzą.

Izabela

Dzień dobry, ktoś już tutaj widzę zainteresował się z rok temu pracą ja również chciałabym się zorientować ile tutaj za pomiary i negocjacje z klientem dają, bo na stronie jest obecnie otwarta rekrutacja i partner byłby wstępnie zainteresowany. również w ostatnim czasie pojawiają się Opinie od zadowolonych klientów więc czy to znaczy że będzie sporo zleceń? jeśli chodzi o przedstawicieli to ilu ich obecnie tutaj pracuje i czy występują jakiekolwiek rotacje?

Jul
@Jan

Każda sroczka swój ogonek chwali, mówi przysłowie. Co kryje się za użytym określeniem "ekskluzywny sprzedawca"? Jeśli tylko cena usługi to niewiele. Więcej znaczą rzetelność, uczciwość w stosunku do klienta i fachowość w podejściu do wykonywanych prac. Wypowiedzi o "biedakach...", "niewolnikach..." i "potulnych barankach" zostaw sobie "ekskluzywny sprzedawco" na spotkania przy piwku z kolegami po fachu.

Janek

Patrze na niektóre opinie i zastanawiam się czy to ta Pani z konkurencyjnej firmy, której jedynym hobby jest robienie złośliwych wpisów czy klient który kombinuje jakby tu nie zapłacić za usługę? Geru Polska to jedyna firma w Polsce która ma swój sprawdzony na zachodzie produkt najwyższej jakości. W Szwajcarii ponad 15 lat a w Niemczech ponad 30. Przede wszystkim jest porządek, rzetelna umowa i gwarancja. Nie płacisz do póki firma nie zrobi dokładnie tak jak było umówione. Jak widzisz, że jest zrobione jak należy wtedy podpisujesz protokół odbioru aby firma mogła Ci wysłać fakturę. Super zasady win-win! Dachówkę jak masz betonową zrobią Ci jak ceramiczną jeszcze lepiej a 3 razy taniej niż wymiana. Czytałem na stronie gerupolska.pl że ponad 6000 dachów rocznie robili już 2 lata temu a w samej Polsce 1000 elewacji w ubiegłym roku. Prawdziwa gwarancja jak w normalnych firmach remontowych. A najpiękniejsze jest to że po zrobieniu dachu wielu klientów decyduje się na zrobienie elewacji i odwrotnie. Myślę Geru Polska robi najwyższą jakością w Europie.

Pan
@Janek

Tak właśnie usłyszałem na rozmowie :Nie płacisz do póki firma nie zrobi dokładnie tak jak było umówione. Jak widzisz, że jest zrobione jak należy wtedy podpisujesz protokół odbioru aby firma mogła Ci wysłać fakturę. Super zasady win-win! Bardzo profesjonalne podejście wzbudzające zaufanie. Czekam na kontakt i pierwsze spotkanie myślę będzie super :)

Inez Nowy wpis

hej, widziałam przy ofercie dla pracownika biurowego, że występuje w tym przypadku opcja zdalna. niby coś wspomnieli o narzędziach pracy, co się do nich zalicza? Sam laptop czy może coś jeszcze?

Niezadowolony Nowy wpis

Ostrzegam jako klient, lepiej poszukać sobie wykonanawcy , kupić sobie samemu farbę.Nas (usunięte przez administratora) podwykonawcy , pomalowali pomieszaną farbą , chodzą po domach ,jak świadkowie Jehowy , obiecującja wszystko, a potem ,po spartaczeniu umywają ręce i grożą karami.

Waldek Nowy wpis

Bardzo niska jakość wykonania. Firma nie chce poprawić malowania podbitki, i innych niedoróbek. Bardzo wysoka cena miała iść w parze z jakością a tak nie jest.

opinia

@opinia

A w jaki czas potrafią taką elewację ogarnąć? :P

@Karolina

Jak długo? Chyba wcale. Podpisałam umowę w tamtym roku na malowanie elewacji,do dziś dnia nie pojawiła się ekipa. Biuro nie odbiera tel., pan z którym podpisałam umowę nic nie wie,albo obiecuje kolejne terminy rozpoczęcia prac, a na koniec kieruje znowu do biura. Chcąc rozwiązać umowę,ponieważ moja cierpliwość się skończyła,policzyli mi takie koszty ,że mi się wszystkiego odechciało. Na marginesie,nie wiem za co,ponieważ nic się na moim budynku nie dzieje. Umowy posiadają kruczki.Mój bład,że zaufałam przedstawicielowi,bo tak zachwalał. To jest banda (usunięte przez administratora) Z tego co udało mi się ustalić nie jestem jedyną osobą oszukaną. Te pozytywne opinie piszą na pewno pracownicy,nie wierzę, że klienci. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą! Mnie jeszcze czekają przepychanki.

@Niezadowolona

Ale poczekaj chwilę, na umowie chyba masz podane normalnie daty, kiedy powinno się zacząć a kiedy skończyć? Tak?

@Izabela

W tym rzecz, że wpisany jest ogólny okres ,a brak konkretów,które miały być ustalone telefonicznie ze względu na różne pogody. Przez cały okres trwania umowy ustalano mi już ok 15 terminów,nawet czekałam z mężem na ekipę, która do dnia dzisiejszego się nie pojawiła mimo obietnic. A pogody do pracy były znakomite przez ten czas. Mój błąd,że tak zaufałam.

@Niezadowolona

Ogólny okres? A dasz znać jak mniej więcej to opisane jest, bo naprawdę jestem ciekawa tego całego unikania z ich strony

@Izabela

Podany jest termin: kwiecień 2022- październik 2022. Z dopiskiem o pogodzie itp. Przedstawiciel zapewniał,że konkretny termin ustalony jest telefonicznie,co jest oczywiście bzdura, bo do dziś dnia mnie zbywają,raz przyjechała ekipa na ,,oględziny domu", mimo że mieli już malować, jeden z panów był pod wpływem alkoholu. Kpina! Kręcą człowiekiem, nie odbierają telefonów, oszukują. W życiu nie pomyślałam,że trafię na taką firmę.

Stanislaw
@opinia

U Mnie te Geru to 8 terminów rozpoczęcia prac ustalalo, i do dziś dom nie pomalowany ,tel nikt nie odbiera ,jakaś dziecinada i Cena jest 3 razy wyższa ,Nie opłaca się malować domu z tą firmą. Kupcie farbę sami dobrą Polską i 15 l też wytrzyma ,te Geru to bujda na resorach.

@podobny-przypadek
@Niezadowolona

Ja też mam taki przypadek. Zwrócę się do prawnika i zobaczę, czy te niby koszty po odstąpieniu od umowy nie podejdą pod (usunięte przez administratora). Ekipa się nie pojawiała miesiącami, przedstawiciel GERU nie ma pojęcia o terminie rozpoczęcia prac i zrzucał mnie do jakiegoś majstra, który oficjalnym przedstawicielem wykonawcy nie jest.

Ja Nowy wpis
@Stanislaw

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Geru Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Ela

xxx

Siemka, na stronie w sekcji z karierą widziałem informację o tym, że można i awansować na stanowisko lidera zespołu lub kierownika regionu. Ciekaw jestem po jakimś średnio czasie się to udaje i tak w ogóle jaka podstawę będzie miał taki lider chociażby?

ew.klijentka

Wlasnie podpisalam umowe i dopiero teraz sprawdzam firme. Troche jestem przerazona opiniami. Malo pozytywnych. Co robic ????

@ew.klijentka

Iść do dobrego prawnika bo nalicza kary ok 20 30 tyś i rozwiązać ich cfaną umowę, jest nieuczciwa . Nie brać tego niby Geru bo to nie Geru maluje tylko podwykonawcy który ma z Geru umowę na te budynki tzn 2 ręka Geru .A ten 1 podwykonawca nie ma brygad ,jak jest sezon to szuka w Internecie , z łapanki, albo daje ogłoszenia, placu stawki słabe dlatego ma ludzi jakich ma .Cena jest bardzo zawyżone za pracę, lepiej iść kupić farbę fluger, tikurila np i samemu poszukać brygady .Geru nie szkoli tych malarzy , nie mają nawet sprzętu, zwykle walki z kilka zł

Hej, w tej aktualnej ofercie dla Pracownika administracyjno-biurowego nie widzę by wymagano doświadczenia, przy czym podkreślany był w opisie sam rozwój. możecie określić w jakim zakresie? czy mogę później awansować?

Onn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Na poczatek to co czytam O GERU POLSKA na oficjalnej stronie to jest jeden wielki kit!!!Pracowalem w firmie podwykonawczej(na czarno)takich osob jak ja jest bardzo duzo.Klienci sa (usunięte przez administratora)pomimo tego ze placa za elewacje ciezkie pieniadze,Proces technologiczny wykonywanej pracy istnieje tylko na papierze,przepisy bhp???a co to wogole jest!!!ludzie spadaja z drabin z 3-4 metrow.Takze jezeli ktos to czyta i ma zamiar skorzystac z uslug tej firmy to moze niech lepiej dwa razy sie zastanowi i zorientuje sie na rynku budowlanym jakie sa realne ceny renowacji scian i dachoww Polsce..moja opinia dotyczy rejonu Wroclaw.

W ostatnim wpisie chyba chodziło o umowę zawieraną z klientem? Ale nawet jeśli ktoś chciałby zrezygnować to jaki jest okres czasu na odstąpienie? Pytam z perspektywy pracownika, jaki jest okres wypowiedzenia i czy jeszcze jakieś konsekwencje się z nim wiążą?

Olka

Czy widzieliście już może te ofertę dla promotora marki? Od paru dni jest widoczna na takim portalu. nikt jeszcze chyba poprzez niego się nie zgłosił jeszcze, dlatego nie wiem czy warto się interesować? jest tu ktoś kto pracował i by opowiedział jak współpraca z firmą wygląda od tej strony? Można dobrze zarobić?

Janek

Pan
@Janek

Czy był już ktoś z was na rozmowie dla koordynatora działu technicznego? Oferta już trzeci tydzień jest widoczna i w zasadzie pokazuje, że chyba ze trzy osoby przez portal się tam zgłosiły. Czy warto? w jaki sposób prowadzona będzie rozmowa?

Jaki jest styl zarządzania w Geru Polska Sp. z o.o.?

Sipek

Niezadowolenie bardzo mocne. Prace wykonane po ustalonym terminie, po klejeniu małych ( bardzo wąskich ubytków w tynku) pozostały duże bruzdy na tych miejscach, wystają one ponad powierzchnie tynku. Firma nie poczuwa się do przeprowadzenia prac naprawczych , zgłosiłam reklamację i nic to nie dało. Najważniejsze , że wzięli pieniądze, teraz bez kontaktu.

Lenka

To te jakieś opóźnienia o których wcześniej wspominano dalej występują? widzę jedna aktualna opinie w tym zakresie. mój narzeczony widział ofertę pracy dla koordynatora działu technicznego na LinkedIn. wciąż myśli czy by papierów nie podesłać. Jak od tej strony pracownicy oceniają pracę? to rozwój, skoro klienci być może są dalej do obsłużenia?

Izabela

Czyli na sam koniec padło opinia, ale całkiem innej firmy? Tutaj z tego co piszecie może drogo się cenią, ale nie wiecie, jaki jest efekt usług? Czyli teoretycznie dużo można zarobić?

Jan

Ekskluzywny sprzedawca nie jest dla każdego. Biedacy o wątłych psychikach chcą być dalej niewolnikami i pomykać jak potulne baranki do korporacji za psi grosz. Bo drżą ze strachu na myśl o zadzwonieniu do klienta w dobrym amerykańskim stylu i porozmawianiu z nim o jego problemie w cztery oczy. Geru dzięki dawaniu najwyższej jakości usługi i produktu klasuje się w rankingu firm najlepszych na świecie. Trudno porównać Mercedesa najwyższej klasy do Fiata Punto nie obrażając przy tym Fiata. Tak samo normalny człowiek nie porównuje ceny usługi poważnej firmy z produktem opatentowanym z najwyższej półki do ceny uslugi chłoptasiów z produktem z Castoramy. Dobra firma zrobiła a glon i grzyb wyszedł po 8 miesiącach. Już to widziałem ale firma Dobra bo tania hehehe... tzn. droga bo trzeba co roku malować. ????

Maludalu

Mało kto wie że produkt GERULAN 20 Robi im CAPAROL! Pracują na zasadzie podwykonawców, jakosc farby owszem przyzwoitata tak samo jaki i innych producentów typu CIN, Tikkurila nie ma wiekszej różnicy poza zawartością częsci stałych GERU ma ich mniej , biocydy dodają praktycznie wszyscy, na minus niestety cena w stosunku do jakości blisko 3X wieksza niż u innych bez wiekszych różnic! Są nachalni i wciskają umowy ludzią nieswiadomym! ZDECYDOWANIE NALEŻY UNIKAC!!!

Katrzyna
@Maludalu

Zgadzam się w pełni z powyższym wpisem. Pan przedstawiciel handlowy obieca wszystko, tylko potem ekipa budowlana musi to wykonać. I tu zaczynaja się schody - brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego, niesłowność i partactwo. Zdecydowanie nie polecam.

Jul
@Jan

Gabi

Jak sobie obecnie radzą sprzedawcy skoro niektórzy klienci mają co do nich troszkę słabsze nastawienie tak jak opisywano to, w niektórych opiniach? Upewniam się, bo zaciekawiła mnie wzmianka w ofercie dla speca od sprzedaży na temat nieograniczonych możliwościach finansowych. są wiec jakieś rekordy? Jak sama rozmowa może wyglądać? czy biorą każdego?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Geru Polska Sp. z o.o. na Pracownik Administracyjno - Biurowy? 24 stycznia ogłoszenie na Praca.pl.

Klientka Warszawa

Dzień dobry, Rok temu zostały u mnie wykonane prace związane z naprawą elewacji. Jestem bardzo zadowolona z ekipy oraz przedstawiciela który mnie o wszystkim poinformował łącznie z tym że mam 14dni na odstąpienie od umowy(umowa ze stałą wiążącą ceną i bez zaliczki) oraz tym że termin to lato 2022(zadzwonili ok. 2 tygodnie przed pracami w sierpniu) tak termin przesunął się o dwa dni ze względu na pogodę. Prace czyste i pracownicy solidni i dziwią mnie te opinie bo naprawdę wszystko wiedziałam a umowa jest bardzo prosta i czytelna. Moje ściany są wygładzone a nie jak papier ścierny i faktycznie odbija wodę ale nie pamiętam jak to fachowo się nazywa. Myślę że warto zapytać pracownika o wykonane pracę gdzieś w pobliżu(ja tak zrobiłam) lub po prosu jakiś adres abyście sami się przekonali.

Zostaw merytoryczną opinię o Geru Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Geru Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geru Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geru Polska Sp. z o.o.?

Geru Polska Sp. z o.o.
  • Pl. Solny 15